Resultater Gromløpet 2017



Resultater Gromløpet
Oslo - 10. juni 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 740 m, 84 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Ella Steinberg Halvorsen Årvoll IL 34:57   20:05  
0 Isak Andersen Nydalens SK 47:46   27:27  
0 Tom Andre Andreassen Fet OL 33:13   19:05  
0 Mie Günther Andresen IL Koll 27:30   15:48  
0 Andreas N. Aspelund Nydalens SK 54:07 +6:21 31:06  
0 Kinga Banfi Ås-NMBU Orientering 28:07   16:09  
0 Silje Nilsen Berg Fossum IF 35:00   20:06  
0 Brage Wergeland Bien Lillomarka OL 40:13   23:06  
0 Emma Birkelund Østmarka OK 49:12 +1:26 28:16  
0 Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 30:25   17:28  
0 Elmer Blom Fet OL 41:04   23:36  
0 Helle S. Boldingh Debernard Nydalens SK 35:55   20:38  
0 Inka M. Boldingh Debernard Nydalens SK 35:28   20:22  
0 Malene Anouk Booij Østmarka OK 49:16 +1:30 28:18  
0 Eva Brørs-Larsen Nydalens SK 27:44   15:56  
0 Alexander Dybvik Stokke IL 29:45   17:05  
0 Kamilla Fahre IL Koll 27:33   15:50  
0 Selma Feyling Kolbotn og Skimt OL 52:07 +4:21 29:57  
0 Erle Fosstveit Raumar Orientering 34:32   19:50  
0 Gustav Strøm Færden Kolbotn og Skimt OL 40:41   23:22  
0 Fredrik Grønseth Fossum IF 26:52   15:26  
0 Sondre Hafskjold Nydalens SK 35:21   20:18  
0 Eline Halvorsen Nydalens SK 31:45   18:14  
0 Helene Harstad Kolbotn og Skimt OL 35:26   20:21  
0 Alma Rygh Holten Nydalens SK 22:18   12:48  
0 Jone Rygh Holten Nydalens SK 24:45   14:13  
0 Julie Økern Hågård Konnerud IL 26:16   15:05  
0 Emindz Ingebritsli NOTEAM 31:25   18:03  
0 Jo Bogstrand Ingvaldsen NOTEAM 23:53   13:43  
0 Katrina Jarstadmarken Price Østmarka OK 29:33   16:58  
0 Iben Johansen-Barli Oppsal Orientering 25:11   14:28  
0 Gaute Hermansen Jordhøy IL Koll 28:50   16:34  
0 Nora Hermansen Jordhøy IL Koll 28:50   16:34  
0 Jakob Refvem Kolderup IL Koll 27:33   15:50  
0 Natalie Kollerud Lillomarka OL 35:09   20:12  
0 Mathilde Rekkertbø Koren Nydalens SK 27:24   15:44  
0 Wiel Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering 38:05   21:53  
0 Julian Malmberg IL Tyrving 32:41   18:47  
0 Teodor Nysæther Mikkelsen IL Koll 33:33   19:16  
0 Gavriil Morenko Ås-NMBU Orientering 30:27   17:30  
0 Ole Jacob Myklebust IL Koll 27:45   15:56  
0 Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering 26:23   15:09  
0 Nils Nikolzisen Oppsal Orientering 30:35   17:34  
0 Max Alexander Nybråten IL Tyrving 26:40   15:19  
0 Sigurd Olaisen Kolbotn og Skimt OL 27:42   15:55  
0 Eskil Olaussen Oppsal Orientering 34:13   19:39  
0 Ingvild Maria Felicia Halvares Olsen IL Koll 47:37   27:21  
0 Jakob Ostner Fossum IF 33:09   19:03  
0 Akvile Petrakova Ås-NMBU Orientering 38:08   21:54  
0 Pia Pettersen Nittedal OL 32:40   18:46  
0 Astrid Reusch Heming Orientering 23:18   13:23  
0 Johanne Ragvin Rustad Nydalens SK 48:00 +0:14 27:35  
0 Elva Rut Nittedal OL 36:29   20:58  
0 Emilie Konstanse Rutle Nittedal OL 36:18   20:51  
0 Maria Rutle Nittedal OL 36:29   20:58  
0 Nocolai Rutle Nittedal OL 37:00   21:15  
0 Karl Oraug Rygh IL Koll 16:02   9:12  
0 Sondre Meinert Rystad Kjelsås IL 46:19   26:37  
0 Rafi Rytter IL Koll 29:42   17:04  
0 Bjørn Kalleson Røed Oppsal Orientering 24:14   13:55  
0 Elvira Sandven IL Koll 29:42   17:04  
0 Markus Sandven IL Koll 29:42   17:04  
0 Amund Sandvik Raumar Orientering 34:45   19:58  
0 Oda Sandvik Raumar Orientering 33:24   19:11  
0 Amund Saugestad Nydalens SK 23:27   13:28  
0 Otto Schjølberg-Henriksen Nydalens SK 15:00   8:37  
0 Ingrid Skaar Nittedal OL 39:29   22:41  
0 Gaute Skjønhaug Fet OL 33:08   19:02  
0 Eiven Skram Nittedal OL 18:08   10:25  
0 Aurora Skurdal Nydalens SK 43:42   25:06  
0 Rachel Constanse Steder Østmarka OK 29:59   17:13  
0 Odin Vie Strisland Fossum IF 26:28   15:12  
0 Iver Størksen Kolbotn og Skimt OL 29:46   17:06  
0 Kaja Staff Valstad Nittedal OL 37:28   21:31  
0 Eivind Vågsnes Oppsal Orientering 20:45   11:55  
0 Martina Vågsnes Oppsal Orientering 31:15   17:57  
0 Boye Wangensteen Lillomarka OL 18:34   10:40  
0 Clara Weisz Nydalens SK 31:11   17:55  
0 Maja Wilsberg Nydalens SK 41:13   23:41  
0 Håvard Øhrn IL Koll 33:59   19:31  
0 Simen Ånensen Oppsal Orientering 30:53   17:44  
0 Ida Mesteig-Robøle Nydalens SK 43:01   24:43  
  Ove Tvete Inngjerdingen Heming Orientering brutt      
  Annika Næss-Ulseth Heming Orientering brutt      
  Lasse Dahnn NOTEAM ikke startet      
  Henrik Harstad Kolbotn og Skimt OL ikke startet      
  Jonas Hirsch Bækkelagets SK ikke startet      
  Ingrid Jarstadmarken Price Østmarka OK ikke startet      
  Pernille Sundt Lyngøy Østmarka OK ikke startet      
  Idar Mesteig Nydalens SK ikke startet      
  Nils Nikolaisen Oppsal Orientering ikke startet      
  Rafi Leonel Rytter IL Koll ikke startet      
  Markus Husby Sandven IL Koll ikke startet      
  Silje Andresen Skotte Fossum IF ikke startet      
  Sebastian Wettergren Fossum IF ikke startet      
  Håvard Tandberg Øhrn IL Koll ikke startet      
  Gard Møller-Johansen Nydalens SK ikke startet      

D -10

2 330 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Synne Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 31:49   13:39  
0 Eline Skaar Nittedal OL 30:03   12:53  
0 Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering 45:52   19:41  
0 Helene Scheele Nydalens SK 25:54   11:06  
  Linn Malmberg IL Tyrving ikke startet      

D 11-12

2 380 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 30:06   12:38  
2 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 32:20 +2:14 13:35  
3 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 34:51 +4:45 14:38  
4 Sofia Øhlckers IL Tyrving 38:13 +8:07 16:03  
5 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 38:51 +8:45 16:19  
6 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 39:06 +9:00 16:25  
7 Marie Scheele Nydalens SK 39:12 +9:06 16:28  
8 Fanny Staff Valstad Nittedal OL 39:42 +9:36 16:40  
9 Maja Kalleson Røed Oppsal Orientering 41:04 +10:58 17:15  
10 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 41:16 +11:10 17:20  
11 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 41:50 +11:44 17:34  
12 Aina Tirkonnen Toft Nydalens SK 42:40 +12:34 17:55  
13 Mari Kalleson Oppsal Orientering 47:37 +17:31 20:00  
14 Guro Frøseth Kolbotn og Skimt OL 48:00 +17:54 20:10  
15 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 48:16 +18:10 20:16  
16 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 50:13 +20:07 21:05  
17 Tale Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 1:26:05 +55:59 36:10  
  Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Linea Kalleson Røed Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Bertine Mjøster Østmarka OK ikke startet      
  Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK ikke startet      

D 11-12N

2 330 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kaja Sandvik Raumar Orientering 24:29   10:30  
2 Sara Sandvik Raumar Orientering 27:41 +3:12 11:52  
3 Vilja Størksen Kolbotn og Skimt OL 1:20:08 +55:39 34:23  
  Juni Hagelid Norheim Nydalens SK diskvalifisert      
  Thea Tlstovic Oppsal Orientering ikke startet      

D 13-14

3 370 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pia Young Vik Nydalens SK 34:37   10:16  
2 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 41:46 +7:09 12:23  
3 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 41:54 +7:17 12:25  
4 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 43:25 +8:48 12:52  
5 Marie Saugestad Nydalens SK 43:48 +9:11 12:59  
6 Mari Brende Fossum IF 43:55 +9:18 13:01  
7 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 44:50 +10:13 13:18  
8 Ida Marie Flågen Heming Orientering 47:16 +12:39 14:01  
9 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 47:56 +13:19 14:13  
10 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 48:17 +13:40 14:19  
11 Ella Berstad Heming Orientering 49:34 +14:57 14:42  
12 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 50:08 +15:31 14:52  
13 Frida Solsrud Nydalens SK 54:54 +20:17 16:17  
14 Selma Færden Kolbotn og Skimt OL 1:12:40 +38:03 21:33  
15 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 1:16:23 +41:46 22:39  
16 Sunniva Halvorsrud Lillomarka OL 1:21:27 +46:50 24:10  
17 Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL 1:30:25 +55:48 26:49  
18 Gina Brevik Østmarka OK 1:30:46 +56:09 26:56  
19 Karen Skauge Heming Orientering 1:37:41 +1:03:04 28:59  
  Kathinka Zahl Hagen Fossum IF diskvalifisert      
  Tiril elisabeth Eggen Nydalens SK ikke startet      

D 13-16C

3 370 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Julie Berntzen Fet OL 1:01:12   18:09  
2 Andrea H. Rogndokken Fet OL 1:03:18 +2:06 18:47  
3 Penelope Lea Nydalens SK 1:04:16 +3:04 19:04  
4 Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF 1:16:37 +15:25 22:44  
  Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert      
  Selma I. Karlsen Hemsedal IL ikke startet      
  Guro Hjerpaasen Asker Skiklubb ikke startet      

D 13-16N

2 710 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Ada von Simson Østmarka OK ikke startet      

D 15-16

4 300 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oda Scheele Nydalens SK 46:25   10:47  
2 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 51:44 +5:19 12:01  
3 Tina Kalleson Oppsal Orientering 54:07 +7:42 12:35  
4 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 55:27 +9:02 12:53  
5 Ada Wulfsberg Nydalens SK 55:40 +9:15 12:56  
6 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 58:28 +12:03 13:35  
7 Ea Lunøe Nydalens SK 58:57 +12:32 13:42  
8 Mina Jørgensen IL Tyrving 59:10 +12:45 13:45  
9 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 59:30 +13:05 13:50  
10 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 1:02:09 +15:44 14:27  
  Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Alexandra Linløkken Østmarka OK ikke startet      
  Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK ikke startet      
  Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering ikke startet      

D 15-16B

3 370 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1:16:05   22:34  
2 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 1:35:26 +19:21 28:19  

D 17-18

5 770 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Åsne Naadland Holo Fossum IF 1:04:03   11:06  
2 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:23:47 +19:44 14:31  
3 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 1:25:31 +21:28 14:49  
  Solveig Eline Berg IL Tyrving diskvalifisert      
  Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF ikke startet      

D 17-20B

4 110 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vilde Frydenlund Norling Nydalens SK 1:19:11   19:15  
2 Aurora Opheim Sauar IL Koll 1:28:00 +8:49 21:24  
  Cathrine Frydenlund Nydalens SK ikke startet      

D 17-A kort

4 300 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Johanne Lind Nydalens SK 49:56   11:36  
2 Arianna Taufer Nydalens SK 54:25 +4:29 12:39  
3 Eldbjørg Narum Fossum IF 55:42 +5:46 12:57  
4 Tone Lye Nydalens SK 58:47 +8:51 13:40  
5 Karen Bjergaard Nydalens SK 59:32 +9:36 13:50  
6 Elena Grand Nydalens SK 1:05:22 +15:26 15:12  
7 Elin Kalleson Oppsal Orientering 1:10:54 +20:58 16:29  
8 Linda Engen Raumar Orientering 1:15:04 +25:08 17:27  
9 Katinka Evensen Ås-NMBU Orientering 2:06:46 +1:16:50 29:28  
  Ingrid Hasaas Fossum IF diskvalifisert      
  Kristina Lärfars Nydalens SK brutt      

D 17-C

3 370 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Charlotte Williksen Høiland Fossum IF 53:10   15:46  
2 Kristine Von Simson Østmarka OK 53:42 +0:32 15:56  
3 Kari Schjølberg-Henriksen Nydalens SK 1:03:43 +10:33 18:54  
4 Camilla Fosstveit Raumar Orientering 1:05:11 +12:01 19:20  
5 Jane Karine Helmersen Fet OL 1:05:48 +12:38 19:31  
6 Nanna Bergan Raumar Orientering 1:23:01 +29:51 24:38  
7 Merete Saugestad Nydalens SK 1:30:35 +37:25 26:52  
8 Sebastian Feyling Kolbotn og Skimt OL 1:31:28 +38:18 27:08  
9 Lena Henriksson IL Tyrving 1:35:29 +42:19 28:20  
10 Eldrid Odden Otterlei Østmarka OK 1:36:05 +42:55 28:30  
11 Marianne Truslew Harstad Kolbotn og Skimt OL 1:37:45 +44:35 29:00  
  Kari Tvete Inngjerdingen IL Heming ikke startet      

D 19-20

6 090 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 1:03:53   10:29  
2 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 1:14:00 +10:07 12:09  
3 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:17:39 +13:46 12:45  
4 Kristin Brekke Lillomarka OL 1:23:09 +19:16 13:39  
  Åse Bergan Nydalens SK ikke startet      

D 21-

6 650 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1:09:06   10:23  
2 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 1:12:06 +3:00 10:50  
3 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 1:16:02 +6:56 11:26  
4 Lisa Schubnell Bækkelagets SK 1:16:41 +7:35 11:31  
5 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:20:23 +11:17 12:05  
6 Nicole Ragvin Nydalens SK 1:22:38 +13:32 12:25  
7 Louise Oram Bækkelagets SK 1:25:12 +16:06 12:48  
8 Dana B Stene Nydalens SK 1:29:27 +20:21 13:27  
9 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 1:33:22 +24:16 14:02  
10 Ina Catharina Storrønning Ås-NMBU Orientering 1:36:24 +27:18 14:29  
11 Marit Nersten NTNUI 1:44:32 +35:26 15:43  
12 Joanna Eriksson Nydalens SK 2:03:57 +54:51 18:38  
13 Ida Vik Presterud IL Koll 2:07:39 +58:33 19:11  
  Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving brutt      
  Betty Ann Bjerkreim Nilsen IL Tyrving brutt      
  Beate Falk Hageby brutt      

D 21-B

4 110 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marit Tørudbakken Jendal Fossum IF 1:02:00   15:05  
2 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 1:06:49 +4:49 16:15  
3 Mila Zaharinova Oppsal Orientering 1:07:38 +5:38 16:27  
4 Laila Eriksen Blom Fet OL 1:11:13 +9:13 17:19  
5 Kristin Søberg Henriksen Rudsbygd IL 1:12:21 +10:21 17:36  
6 Runa Kalleson Oppsal Orientering 1:18:16 +16:16 19:02  
7 Hilde Jarstadmarken Østmarka OK 1:20:45 +18:45 19:38  
8 Hanne Brende Fossum IF 1:29:10 +27:10 21:41  
9 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 1:30:44 +28:44 22:04  
10 Siv Susanne Jystad Østmarka OK 2:08:12 +1:06:12 31:11  
  Linda Fredh OK Moss diskvalifisert      

D 45-

4 790 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Maria Jonsson Nydalens SK 55:39   11:37  
2 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 56:21 +0:42 11:45  
3 Hanne Staff Nittedal OL 57:07 +1:28 11:55  
4 Siri Størmer Nydalens SK 59:21 +3:42 12:23  
5 Hege Feiring IL Tyrving 59:56 +4:17 12:30  
6 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:04:12 +8:33 13:24  
7 Milda Øhlckers IL Tyrving 1:04:27 +8:48 13:27  
8 Birgit Økern Jensen Konnerud IL 1:06:17 +10:38 13:50  
9 Marit B. Eithun Nittedal OL 1:07:16 +11:37 14:02  
10 Torunn Økern Jensen Ringerike OL 1:10:15 +14:36 14:39  
11 Jenny-Ann Malmberg IL Tyrving 1:14:13 +18:34 15:29  
12 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1:21:03 +25:24 16:55  
13 Marianne Reusch Heming Orientering 1:38:18 +42:39 20:31  
14 Solveig Bergan Nydalens SK 1:39:50 +44:11 20:50  
15 Monica Feyling Kolbotn og Skimt OL 2:01:58 +1:06:19 25:27  
  Marit Inngjerdingen Heming Orientering diskvalifisert      
  Marita Hernandez OL Toten-Troll diskvalifisert      
  Arnhild Krogh Oppsal Orientering diskvalifisert      

D 45-A kort

2 330 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 53:19   22:52  
2 Hildegunn Grønseth Fossum IF 58:06 +4:47 24:56  
3 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:10:18 +16:59 30:10  

D 50-

4 300 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 54:50   12:45  
2 Torunn Drage Roti Fossum IF 54:52 +0:02 12:45  
3 Marianne Njåstein IL Tyrving 57:20 +2:30 13:20  
4 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 57:40 +2:50 13:24  
4 Tove Heimdal Konnerud IL 57:40 +2:50 13:24  
6 Trude Fixdal IL Koll 58:12 +3:22 13:32  
7 Anne Berit Eid Nydalens SK 1:01:19 +6:29 14:15  
8 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 1:07:14 +12:24 15:38  
9 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 1:12:14 +17:24 16:47  
10 Maria Torgersen Bækkelagets SK 1:15:52 +21:02 17:38  
11 Kathrine Lunøe Nydalens SK 1:18:38 +23:48 18:17  
12 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 1:24:03 +29:13 19:32  
13 Anna Göhlman IL Tyrving 2:03:28 +1:08:38 28:42  
  Anne Danielsen Nydalens SK diskvalifisert      
  Margrete Engzelius Asker Skiklubb diskvalifisert      

D 55-

3 360 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bente Landmark Fossum IF 53:01   15:46  
2 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 59:00 +5:59 17:33  
3 Berit Berge IL Tyrving 1:02:51 +9:50 18:42  
4 Kjersti Skantze IL Tyrving 1:04:31 +11:30 19:12  
5 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:21:59 +28:58 24:23  
  Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Siri Scherdin Sætra Asker Skiklubb diskvalifisert      

D 60-

3 360 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Sørum Ringsaker OK 1:07:12   20:00  
2 Elle M. Melbye Heming Orientering 1:16:37 +9:25 22:48  

D 65-

2 850 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Inger Finstad Raumar Orientering diskvalifisert      

D 70-

2 850 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 1:03:32   22:17  
  Liv Feiring Hamar OK diskvalifisert      
  Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering ikke startet      

D 75-

2 330 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 59:18   25:27  
2 Unni Drage Haugerud IF 1:02:31 +3:13 26:49  

D 80-

2 330 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 1:05:07   27:56  

H -10

2 330 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Magnus Jevanord Fossum IF 42:51 +7:45 18:23  
0 Sondre Øhrn IL Koll 29:02   12:27  
0 Jens G. Dybvik Stokke IL 43:16 +8:10 18:34  
0 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 25:50   11:05  
0 Ask Felland Sætnan Fossum IF 28:32   12:14  
0 Hans Mathias Økern Hågård Konnerud IL 26:10   11:13  
0 Jacob Finstad Land IL Tyrving 31:33   13:32  
0 Casper Eckmann Aronsen Lillomarka OL 35:06   15:03  
0 Olav Solheim Undeberget Oppsal Orientering 31:15   13:24  
0 Amund Sannes Risvoll IL Tyrving 30:53   13:15  
0 Erlend Sommerhein Fossum IF 20:29   8:47  
0 Estin Skram Nittedal OL 25:01   10:44  
  Marius Pettersen Nittedal OL diskvalifisert      
  Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF ikke startet      
  August Lea Kabbe Nydalens SK ikke startet      

H 11-12

2 380 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 27:00   11:20  
2 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 29:24 +2:24 12:21  
3 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 33:58 +6:58 14:16  
4 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 36:55 +9:55 15:30  
5 Simen Skeide Oppsal Orientering 36:56 +9:56 15:31  
6 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 37:52 +10:52 15:54  
7 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 40:10 +13:10 16:52  
8 Storm Kristoffer Veitsle Nittedal OL 42:24 +15:24 17:48  
9 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 44:34 +17:34 18:43  
10 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 46:51 +19:51 19:41  
11 Martin Christoffer Borg IL Koll 48:15 +21:15 20:16  
12 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 49:18 +22:18 20:42  
13 Jakob Bell Lillomarka OL 52:06 +25:06 21:53  
14 Håkon Bogason Lillomarka OL 54:20 +27:20 22:49  
15 Eskil Hafskjold Nydalens SK 57:41 +30:41 24:14  
16 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 57:46 +30:46 24:16  
17 Linus Eggen Vinge Oppsal Orientering 59:04 +32:04 24:49  
18 Torbjørn Lundeby Lillomarka OL 1:02:50 +35:50 26:24  
19 Anders Næss-Ulseth Heming Orientering 1:04:09 +37:09 26:57  
20 Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 1:05:39 +38:39 27:35  
21 Gabriel Solem Oppsal Orientering 1:08:22 +41:22 28:43  
22 Alfred Eckmann Aronsen Lillomarka OL 1:09:00 +42:00 28:59  
23 Markus Hirsch Bækkelagets SK 1:09:23 +42:23 29:09  
24 Martin Dybvik Stokke IL 1:09:55 +42:55 29:22  
25 Leon Jørve Ingjer Lillomarka OL 1:10:31 +43:31 29:37  
  Aksel Eide Bækkelagets SK diskvalifisert      
  Jonas Wulsberg Nydalens SK diskvalifisert      
  Mathias Linløkken Østmarka OK ikke startet      
  Andreas Sandernes Østmarka OK ikke startet      
  Magnus Skaug Nydalens SK ikke startet      

H 11-12N

2 330 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Brage Høysæter Minken Raumar Orientering 27:15   11:41  
2 Håvard Eik Raumar Orientering 28:19 +1:04 12:09  
3 Brage Fosstveit Raumar Orientering 33:23 +6:08 14:19  
4 Sigve Snerlebakken-Aamodt Raumar Orientering 34:33 +7:18 14:49  
5 Jonas Johansen Hicken IL Koll 43:11 +15:56 18:32  
  Erlend Otterlei Østmarka OK ikke startet      

H 13-14

3 370 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 34:57   10:22  
2 Gaute Bergan Nydalens SK 36:37 +1:40 10:51  
3 Martin  Størmer-Antonsen Nydalens SK 41:22 +6:25 12:16  
4 Sindre Vie Strisland Fossum IF 41:51 +6:54 12:25 Last ned GPS-spor i gpx-format
5 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 42:21 +7:24 12:34  
6 Philip Romøren Fossum IF 43:32 +8:35 12:55  
7 Christian Fredrik Borg IL Koll 44:07 +9:10 13:05  
8 Elia Thorvik Nydalens SK 49:59 +15:02 14:49  
9 Fridtjof Reusch Heming Orientering 50:48 +15:51 15:04  
10 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 51:46 +16:49 15:21  
11 Daniel Azagra Næss Nydalens SK 1:08:19 +33:22 20:16  
12 Ask Olaussen Oppsal Orientering 1:12:14 +37:17 21:26  
13 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 1:13:16 +38:19 21:44  
  Jonas Krogh Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Skofteland IL Koll brutt      
  Birk Felland Sætnan Fossum IF ikke startet      
  Magnus Jystad Østmarka OK ikke startet      
  Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering ikke startet      
  Gustav Andresen Skotte Fossum IF ikke startet      
  Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb ikke startet      

H 13-16C

3 370 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sindre Augustin Schärer Nydalens SK 1:03:07   18:43  
2 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 1:16:49 +13:42 22:47  
3 Jørund Tolleshaug Skaugen IL Koll 2:05:16 +1:02:09 37:10  
  David Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL ikke startet      

H 13-16N

2 710 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Johannes Arnø Fet OL 29:44   10:58  
2 Mathias Bergan Fet OL 46:16 +16:32 17:04  
3 Jakob Gilljam Østmarka OK 47:18 +17:34 17:27  
  Martin Jystad Østmarka OK diskvalifisert      

H 15-16

4 790 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 40:23   8:25  
2 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 45:03 +4:40 9:24  
3 Tobias Espedal Nydalens SK 45:20 +4:57 9:27  
4 Isak Jonsson Nydalens SK 46:26 +6:03 9:41  
5 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 47:39 +7:16 9:56  
6 Eivind Berner Myhre Fossum IF 48:47 +8:24 10:11  
7 Sivert Sande Kverme Fossum IF 50:20 +9:57 10:30  
8 Felix Finsrud Asker Skiklubb 53:52 +13:29 11:14  
9 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 54:53 +14:30 11:27  
10 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 59:15 +18:52 12:22  
11 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 1:01:56 +21:33 12:55  
12 Marius Bakke Fossum IF 1:04:13 +23:50 13:24  
13 Anders Horvei Raumar Orientering 1:04:49 +24:26 13:31  
14 Ferdinand Fremming Heming Orientering 1:09:56 +29:33 14:35  
15 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 1:16:17 +35:54 15:55  
16 John Otterlei Østmarka OK 1:31:10 +50:47 19:01  
  Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL diskvalifisert      
  Kristian Østermann Heming Orientering ikke startet      
  Henrik Gudim Østmarka OK ikke startet      

H 17-18

6 090 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Aslak Heimdal Konnerud IL 52:56   8:41  
2 Øyvind Hjermstad Fossum IF 53:04 +0:08 8:42  
3 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 56:53 +3:57 9:20  
4 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 57:01 +4:05 9:21  
5 Audun Bergan Nydalens SK 57:55 +4:59 9:30  
6 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 1:03:15 +10:19 10:23  
  Vegard Løvli Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Olav Torgersen Bækkelagets SK diskvalifisert      
  Bjørn Anders Flågen Heming Orientering ikke startet      
  Martin Andresen Skotte Fossum IF ikke startet      
  Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK ikke startet      

H 17-A kort

5 770 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Espen Jakobsen IL Tyrving 46:08   7:59  
2 Even Angell-Petersen Nydalens SK 1:04:28 +18:20 11:10  
3 Endre Sævig Løten OK 1:07:57 +21:49 11:46  
4 Erlend Engzelius Gylver NTNUI 1:08:23 +22:15 11:51  
5 Endre Wigaard Oppsal Orientering 1:09:34 +23:26 12:03  
6 Morten Tangen OK Moss 1:10:36 +24:28 12:14  
7 Jørgen Elisenberg Hamar OK 1:11:41 +25:33 12:25  
8 Ole Grini Johansen IL Tyrving 1:22:37 +36:29 14:19  
9 Jan Sævig Løten OK 1:27:10 +41:02 15:06  
  Bård Engzelius Gylver Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Haakon Ingvaldsen Nydalens SK ikke startet      

H 17-C

3 370 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Didrik Grytbak Hermansen IL Koll 33:42   10:00  
2 Raymond Berntzen Fet OL 40:33 +6:51 12:01  
3 Gunnar Fosstveit Raumar Orientering 1:15:21 +41:39 22:21  
4 Pål Myklebust IL Koll 1:51:13 +1:17:31 33:00  
  Harald Aulie IL Koll diskvalifisert      
  Lars-Erik Østerud Eiker OL ikke startet      
  Jon OIav Hjerpaasen Asker Skiklubb ikke startet      

H 19-20

7 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:08:31   9:39  
2 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 1:33:36 +25:05 13:10  
3 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 1:34:24 +25:53 13:17  
4 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 1:39:43 +31:12 14:02  
  Jostein Tandberg Nydalens SK ikke startet      

H 21-

8 240 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Nordberg Nydalens SK 1:04:08   7:46  
2 Martin Johansson IL Tyrving 1:04:38 +0:30 7:50  
3 Håvard Lucasen Fredrikstad SK 1:05:41 +1:33 7:58  
4 Anders Tiltnes IL Tyrving 1:06:24 +2:16 8:03  
5 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:09:25 +5:17 8:25  
6 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 1:09:34 +5:26 8:26  
7 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:10:23 +6:15 8:32  
8 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 1:10:57 +6:49 8:36  
9 Vegard Brun Saga IL Tyrving 1:14:31 +10:23 9:02  
10 Karl Fremstad Bækkelagets SK 1:17:05 +12:57 9:21  
11 Christian Faruga Karldén Kvillebyns SK 1:18:13 +14:05 9:29  
12 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 1:18:27 +14:19 9:31  
13 Håvard Myhre Bækkelagets SK 1:20:41 +16:33 9:47  
14 Erling Sommerfeldt Turn Metsänkävijät 1:20:52 +16:44 9:48  
15 Gustav Fiskum NTNUI 1:21:36 +17:28 9:54  
16 Thomas Nipen Bækkelagets SK 1:22:33 +18:25 10:01  
17 Gunnar A Fiskum IL Tyrving 1:24:43 +20:35 10:16  
18 Mathias Nipen Bækkelagets SK 1:29:32 +25:24 10:51  
19 Raphael Ferrand Bækkelagets SK 1:31:56 +27:48 11:09  
20 Inge Lindseth Nydalens SK 1:36:01 +31:53 11:39  
21 Anders Storbraten Bækkelagets SK 1:36:58 +32:50 11:46  
22 Arne Torgersen Bækkelagets SK 1:51:55 +47:47 13:34  
  Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Sigve Vågsnes Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Simen Smestad Bækkelagets SK diskvalifisert      
  Johannes Narum Varegg Fleridrett diskvalifisert      
  Mikael Olaussen Oslostudentenes IK diskvalifisert      
  Lukas Peterson IFK Umeå ikke startet      
  Stefan Ring OK Löftan ikke startet      
  Audun Heimdal Konnerud IL ikke startet      
  Alexander Urnes Johnson Årvoll IL ikke startet      
  Magne Jutulstad Bækkelagets SK ikke startet      
  Sebastian Torgersen NTNUI ikke startet      

H 21-B

4 110 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 1:06:28   16:10  
2 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 1:09:51 +3:23 16:59  
3 Kjetil Jacobsen Hamar OK 1:11:57 +5:29 17:30  
4 Jarle Rogndokken Fet OL 1:16:45 +10:17 18:40  
5 Kristian Næss Nydalens SK 1:24:46 +18:18 20:37  
6 Ola Nilsen Oppsal Orientering 1:27:11 +20:43 21:12  
7 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 1:47:10 +40:42 26:04  
8 Peter Nylund Haugerud IF 1:48:18 +41:50 26:21  
  Arne Kongsnes Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert      

H 40-

6 650 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Rune Rystad Nydalens SK 1:06:39   10:01  
2 Thomas Bedin Indre Østfold OK 1:12:00 +5:21 10:49  
3 Johs Hjelmstad Bækkelagets SK 1:12:50 +6:11 10:57  
4 Håvard Harstad Kolbotn og Skimt OL 1:15:40 +9:01 11:22  
5 Hallvard Koren OK Moss 1:27:32 +20:53 13:09  
6 Kristian Bernhard Nilsen Fossum IF 1:30:21 +23:42 13:35  
7 Michael Dahnn Nydalens SK 1:41:55 +35:16 15:19  
8 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 1:48:06 +41:27 16:15  
  Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Johannes Skaar Nittedal OL diskvalifisert      
  Petter Halvorsen Nydalens SK ikke startet      
  Knut Sandven IL Koll ikke startet      

H 45-

6 090 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Bakke Fossum IF 57:59   9:31  
2 Per Henning Bjerva Ås-NMBU Orientering 1:02:46 +4:47 10:18  
3 Steinar Låg Asker Skiklubb 1:04:01 +6:02 10:30  
4 Bjørn Hauge Nydalens SK 1:04:36 +6:37 10:36  
5 Knut Landstad Nydalens SK 1:05:43 +7:44 10:47  
6 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 1:06:14 +8:15 10:52  
7 Tom Bergan Fet OL 1:07:01 +9:02 11:00  
8 Trond Lund IL Tyrving 1:08:50 +10:51 11:18  
9 Karl-Johan Malmberg IL Tyrving 1:11:29 +13:30 11:44  
10 Kyrre Gran Fet OL 1:13:41 +15:42 12:05  
11 Lars Erik Gjein Fossum IF 1:14:46 +16:47 12:16  
12 Lars Onstad Oslostudentenes IK 1:21:19 +23:20 13:21  
13 Anders Norling Nydalens SK 1:22:15 +24:16 13:30  
14 Fredrik Saugestad Nydalens SK 1:28:18 +30:19 14:29  
15 Eirik Jørgensen IL Tyrving 1:35:13 +37:14 15:38  
  Vidar Gjelstad Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Hans Olav Hygen Østmarka OK diskvalifisert      
  Ståle Heitmann Fossum IF diskvalifisert      
  Trond Myhre Fossum IF diskvalifisert      
  Lars Grande Kjelsås IL ikke startet      
  Peder Natvig IL Koll ikke startet      
  Jo Minken Raumar Orientering ikke startet      
  Jan Anders Istad Asker Skiklubb ikke startet      

H 45-A kort

3 360 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Morten Mosland Oppsal Orientering 37:30   11:09  
2 Christian Jomaas Fossum IF 39:01 +1:31 11:36  
3 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 39:34 +2:04 11:46  
4 Jon Solsrud Nydalens SK 41:55 +4:25 12:28  
5 Roar Pedersen Oppsal Orientering 44:41 +7:11 13:17  
6 Inge Ramberg Østmarka OK 45:51 +8:21 13:38  
7 Svein Otterlei Østmarka OK 46:11 +8:41 13:44  
8 Boye Dirro Bøhlerengen Oppsal Orientering 47:21 +9:51 14:05  
9 Olav Hasaas Fossum IF 48:20 +10:50 14:23  
10 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 48:52 +11:22 14:32  
11 Per Kaarby Fossum IF 52:21 +14:51 15:34  
12 Ingvar Braaten Modum OL 59:05 +21:35 17:35  
13 Kenneth Dybvik Stokke IL 1:11:04 +33:34 21:09  
14 Sverre Sandernes Østmarka OK 1:15:02 +37:32 22:19  
15 Bjørn Aasestad Ås-NMBU Orientering 1:16:59 +39:29 22:54  
16 Trond Møretrø Kolbotn og Skimt OL 1:28:41 +51:11 26:23  
  Torgeir Skjønhaug Fet OL diskvalifisert      
  Snorre Veggan Oppsal Orientering ikke startet      

H 50-

5 770 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Einar Lunøe Nydalens SK 57:23   9:56  
2 Eirik Næss-Ulseth Nydalens SK 58:26 +1:03 10:07  
3 Carl Erik Wasberg Oppsal Orientering 1:02:02 +4:39 10:45  
4 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 1:02:24 +5:01 10:48  
5 Christian Grotnes IL Tyrving 1:03:28 +6:05 10:59  
6 Kjetil Espedal Nydalens SK 1:05:12 +7:49 11:17  
7 Håkon Jendal Fossum IF 1:05:45 +8:22 11:23  
8 Håkon Håversen Østmarka OK 1:09:13 +11:50 11:59 Last ned GPS-spor i gpx-format
9 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 1:09:37 +12:14 12:03  
10 Stein H. Hagen Fossum IF 1:12:14 +14:51 12:31  
11 Bent Sande Kverme Fossum IF 1:12:47 +15:24 12:36  
12 Terje Linløkken Østmarka OK 1:14:20 +16:57 12:52  
13 Jarle Roti Fossum IF 1:14:32 +17:09 12:55  
14 Håvar Brevik Østmarka OK 1:18:23 +21:00 13:35  
15 Trond Brevik Fossum IF 1:20:33 +23:10 13:57  
16 Øyvind Helmersen Fet OL 1:21:42 +24:19 14:09  
17 Stein Mella Oppsal Orientering 1:21:47 +24:24 14:10  
18 Anders Flågen Heming Orientering 1:24:50 +27:27 14:42  
19 Bjørn Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:29:52 +32:29 15:34  
20 Erik Borg IL Koll 2:07:02 +1:09:39 22:00  
  Pål Schärer Nydalens SK diskvalifisert      
  Bjørnar Valstad Nittedal OL ikke startet      
  Arild Andresen Fossum IF ikke startet      
  Gjermund Gravir Asker Skiklubb ikke startet      

H 55-

4 790 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 48:14   10:04  
2 Nils Petter Fremming Heming Orientering 48:57 +0:43 10:13  
3 Sture Ottesen Indre Østfold OK 51:57 +3:43 10:50  
4 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 53:18 +5:04 11:07  
5 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 54:08 +5:54 11:18  
6 Erik Næss Østmarka OK 56:13 +7:59 11:44  
7 Hallvard Berg IL Tyrving 56:21 +8:07 11:45  
8 Lars-Erik Fiskum IL Tyrving 56:42 +8:28 11:50  
9 Håkon Løvli Asker Skiklubb 58:44 +10:30 12:15  
10 Eirik Tandrevold Fossum IF 59:29 +11:15 12:25  
11 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:03:12 +14:58 13:11  
12 Kjell Markset IL Koll 1:05:17 +17:03 13:37  
13 Pål Woldstad Hanssen Eiker OL 1:07:16 +19:02 14:02  
14 Peer Stiansen Nydalens SK 1:07:44 +19:30 14:08  
15 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 1:08:10 +19:56 14:13  
16 Ernst Fristad Nilsen Lillehammer OK 1:08:22 +20:08 14:16  
17 Kristian Kalager Asker Skiklubb 1:12:37 +24:23 15:09  
18 Donald Skantze IL Tyrving 1:25:03 +36:49 17:45  
19 Hans-Ingar Sætra Asker Skiklubb 1:25:14 +37:00 17:47  
  John Ytternes Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert      

H 60-

4 300 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 42:54   9:58  
2 Torgeir Strandhagen Røyken OL 46:04 +3:10 10:42  
3 Yngve Gottfridsson Nittedal OL 46:40 +3:46 10:51  
4 Reidar Fossum Asker Skiklubb 50:11 +7:17 11:40  
5 Lars Hjermstad Fossum IF 51:20 +8:26 11:56  
6 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 51:48 +8:54 12:02  
7 Are Eriksen Oslostudentenes IK 52:25 +9:31 12:11  
8 Leif Bergersen Asker Skiklubb 53:48 +10:54 12:30  
9 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 53:54 +11:00 12:32  
10 Stig Hultgreen Karlsen Kårvåg IL 1:18:59 +36:05 18:22  
11 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 1:41:24 +58:30 23:34  

H 65-

3 360 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 38:04   11:19  
2 Tor Trøan Hadeland OL 40:11 +2:07 11:57  
3 Petter Næss Oppsal Orientering 43:40 +5:36 12:59  
4 Jon Gunnar Henriksen Rudsbygd IL 45:23 +7:19 13:30  
5 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 45:54 +7:50 13:39  
6 Steinar Skoglund Fossum IF 49:08 +11:04 14:37  
7 Per Øhlckers