Resultater Gromløpet 2019



Resultater Gromløpet
Oslo - 23. mars 2019

Arrangementstype: Orientering

D 11-12

2 500 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 33.00   13.12
2 Alma Rygh Holten Nydalens SK 33.02 +0.02 13.12
3 Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering 34.09 +1.09 13.39
4 Charlotte Hopsnes Fossum IF 35.26 +2.26 14.10
5 Åse Lurås Oppsal Orientering 35.37 +2.37 14.14
6 Iben Johansen-Barli Oppsal Orientering 39.38 +6.38 15.51
7 Henni Hattestad Kristensen Heming Orientering 44.20 +11.20 17.44
8 Silje Andresen Skotte Fossum IF 1.08.50 +35.50 27.32
  Caroline Slungaard Heming Orientering diskvalifisert    

 

H 11-12

2 500 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Viktor Meland-Tangen Bækkelagets SK 19.19   7.43
2 Jacob Finstad Land IL Tyrving 20.45 +1.26 8.18
3 Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 20.54 +1.35 8.21
4 Jørgen Ler Fet OL 23.10 +3.51 9.16
5 Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 23.59 +4.40 9.35
6 Gaute Skjønhaug Fet OL 24.15 +4.56 9.42
7 Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering 29.14 +9.55 11.41
8 Henrik Mikkelsen Foros Fossum IF 30.49 +11.30 12.19
9 Erlend Sommerhein Fossum IF 31.40 +12.21 12.40
10 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 43.08 +23.49 17.15
11 Eivind Vågsnes Oppsal Orientering 44.51 +25.32 17.56
12 Alfred Holtan Sanderud Lillomarka OL 45.40 +26.21 18.16
13 Jakob Osther Fossum IF 50.47 +31.28 20.18
14 Silas Mestad Hansen Lillomarka OL 59.30 +40.11 23.48
15 Sofus Mestad Hansen Lillomarka OL 1.06.12 +46.53 26.28
  Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL diskvalifisert    

 

D 13-14

3 100 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Scheele Nydalens SK 26.28   8.32
2 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 28.36 +2.08 9.13
3 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 29.30 +3.02 9.30
4 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 30.21 +3.53 9.47
5 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 31.28 +5.00 10.09
6 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 33.29 +7.01 10.48
6 Anne Østvold Heming Orientering 33.29 +7.01 10.48
8 Sofia Øhlckers IL Tyrving 39.55 +13.27 12.52
9 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 40.13 +13.45 12.58
10 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 41.24 +14.56 13.21
11 Mari Kalleson Oppsal Orientering 41.45 +15.17 13.28
12 Pauline Myklebust IL Koll 42.50 +16.22 13.49
13 Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 44.09 +17.41 14.14
14 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 45.18 +18.50 14.36
15 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 47.11 +20.43 15.13
16 Martha Wisløff Asker Skiklubb 47.25 +20.57 15.17
17 Gunde Tumelionis Fossum IF 50.20 +23.52 16.14
18 Sara Martini Asker Skiklubb 51.15 +24.47 16.31
19 Martine Arntzen Haug Østmarka OK 53.32 +27.04 17.16
20 Marthe Graff-Wiik Sturla, IF 56.04 +29.36 18.05
21 Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 59.59 +33.31 19.20
22 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 1.00.54 +34.26 19.38
  Ane Hustvedt Oppsal Orientering diskvalifisert    

 

H 13-14

3 100 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 24.12   7.48
2 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 31.02 +6.50 10.00
3 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 31.32 +7.20 10.10
4 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 33.26 +9.14 10.47
5 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 34.23 +10.11 11.05
6 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 39.28 +15.16 12.43
7 Erlend Otterlei Østmarka OK 39.44 +15.32 12.49
8 Jakob Gilljam Østmarka OK 42.04 +17.52 13.34
9 Erlend Bakke Fossum IF 43.04 +18.52 13.53
10 Henning Reichenbach Oppsal Orientering 44.41 +20.29 14.24
11 Eskil Brænden Lillomarka OL 48.26 +24.14 15.37
12 Marius Juell Larsen IL Tyrving 49.33 +25.21 15.59
13 Sigurd Hobøl Oppsal Orientering 50.42 +26.30 16.21
14 Mats Johnsen Sturla, IF 51.38 +27.26 16.39
15 Gabriel Solem Oppsal Orientering 52.41 +28.29 16.59
16 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 52.49 +28.37 17.02
17 Håvard Rønningen Østmarka OK 53.41 +29.29 17.19
18 Einar Østvold Heming Orientering 53.43 +29.31 17.19
19 Benjamin Hagen Alfheim IL Tyrving 54.37 +30.25 17.37
20 Markus Hirsch Bækkelagets SK 1.10.16 +46.04 22.40
  Kidus Abiy Girma IL Koll diskvalifisert    
  Linus Mjøsund Nydalens SK diskvalifisert    

 

D 17-

5 200 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Ulvestad Nydalens SK 32.02   6.09
2 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 36.37 +4.35 7.02
3 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 37.05 +5.03 7.07
4 Kristine Fjeldbo IL Tyrving 38.10 +6.08 7.20
5 Ingrid Berge IL Tyrving 40.11 +8.09 7.43
6 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 40.20 +8.18 7.45
7 Åsne Naadland Holo Fossum IF 41.19 +9.17 7.56
8 Anne Johanne Lind Nørbech Nydalens SK 41.30 +9.28 7.58
9 Ingvild Maalen-Johansen Oppsal Orientering 42.14 +10.12 8.07
10 Louise Oram Bækkelagets SK 42.35 +10.33 8.11
11 Line Hagman Bækkelagets SK 43.29 +11.27 8.21
12 Marie Liland Nydalens SK 43.37 +11.35 8.23
13 Elen Skaerve Bredesen Frol OL 43.50 +11.48 8.25
14 Lise Østlid Bagstevold IL Tyrving 43.57 +11.55 8.27
15 Tina Kalleson Oppsal Orientering 44.17 +12.15 8.30
16 Dagrun Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 44.55 +12.53 8.38
17 Kine Dirro Måren OK 45.03 +13.01 8.39
18 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 47.02 +15.00 9.02
19 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 47.06 +15.04 9.03
20 Silje Arntzen NTNUI 47.21 +15.19 9.06
21 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 47.40 +15.38 9.10
22 Ada Wulfsberg Nydalens SK 47.46 +15.44 9.11
23 Agni Fjogstad Nielsen IL Tyrving 48.37 +16.35 9.20
24 Marie Rygh Holten Nydalens SK 49.07 +17.05 9.26
25 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 50.15 +18.13 9.39
26 Linda Engen Raumar Orientering 50.28 +18.26 9.42
27 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 50.41 +18.39 9.44
28 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 52.23 +20.21 10.04
29 Ane Kjenseth Nittedal OL 54.09 +22.07 10.24
30 Mariell Arntzen Gneist, IL 54.15 +22.13 10.25
31 Jenny Andreassen Moe Oppsal Orientering 58.17 +26.15 11.12
32 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 58.18 +26.16 11.12
33 Camilla Stridsklev IL Tyrving 59.11 +27.09 11.22
34 Marita Hernandez OL Toten-Troll 1.00.52 +28.50 11.42
35 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 1.03.59 +31.57 12.18
36 Kristin Sletner IL GeoForm 1.05.06 +33.04 12.31
37 Julie Bakke Fossum IF 1.06.39 +34.37 12.49
38 Stine Austad Raumar Orientering 1.10.10 +38.08 13.29
39 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 1.10.49 +38.47 13.37
  Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Silje Borge Hovi Skien OK diskvalifisert    
  Ea Lunøe Nydalens SK diskvalifisert    

 

H 17-

6 600 m, 60 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olle Boström IL Tyrving 34.58   5.17
2 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 36.38 +1.40 5.33
3 Thomas Nipen Bækkelagets SK 38.32 +3.34 5.50
3 Matthew Speake Bækkelagets SK 38.32 +3.34 5.50
5 Jørn Sundby Larvik OK 39.51 +4.53 6.02
6 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 40.09 +5.11 6.05
7 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 40.22 +5.24 6.06
8 Eirik Rustad Bækkelagets SK 40.24 +5.26 6.07
9 Simen Wåstlund Bækkelagets SK 40.26 +5.28 6.07
10 Torkil Eide Solstad IL Tyrving 41.32 +6.34 6.17
11 Anders B. Øksenholt Nydalens SK 42.17 +7.19 6.24
12 Erling Sommerfeldt Asker Skiklubb 42.44 +7.46 6.28
13 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 42.49 +7.51 6.29
14 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 43.55 +8.57 6.39
15 Mark Purkis Nydalens SK 44.05 +9.07 6.40
16 Ådne Skjærstein IL Tyrving 44.38 +9.40 6.45
17 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 44.39 +9.41 6.45
18 Andreas G. Polden Nydalens SK 44.40 +9.42 6.46
19 Geir Hoff IL Tyrving 45.04 +10.06 6.49
20 Niklas Gustafsson OK Tisaren 45.14 +10.16 6.51
21 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 45.15 +10.17 6.51
22 Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb 45.25 +10.27 6.52
23 Thor Mella Oppsal Orientering 45.45 +10.47 6.55
24 Sander Arntzen Asker Skiklubb 45.47 +10.49 6.56
25 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 46.27 +11.29 7.02
26 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 47.03 +12.05 7.07
27 Vegard Fiane Pedersen Ås-NMBU Orientering 47.24 +12.26 7.10
28 Emil Størmer Fossum IF 48.02 +13.04 7.16
29 Tor Andreas Andersen Oppsal Orientering 48.42 +13.44 7.22
30 Kenneth Sandvold Eiker OL 48.55 +13.57 7.24
31 Sveinung Syversen Oppsal Orientering 49.17 +14.19 7.28
31 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 49.17 +14.19 7.28
33 Tobias Espedal Nydalens SK 49.36 +14.38 7.30
34 Felix Finsrud Asker Skiklubb 50.01 +15.03 7.34
35 Einar Tommelstad Nydalens SK 50.31 +15.33 7.39
36 Ivar Seierstad IL GeoForm 50.36 +15.38 7.40
37 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 50.57 +15.59 7.43
38 Kristian Østermann Heming Orientering 52.24 +17.26 7.56
39 Kristian Ruud Bækkelagets SK 53.48 +18.50 8.09
40 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 54.29 +19.31 8.15
41 Audun Bergan Nydalens SK 54.41 +19.43 8.17
42 August Syrdal Øen Heming Orientering 56.00 +21.02 8.29
43 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 56.43 +21.45 8.35
44 Marius Bakke Fossum IF 57.49 +22.51 8.45
45 Åsmund Slokvik Notodden OL 58.08 +23.10 8.48
46 Eirik Larsen Skien OK 58.24 +23.26 8.50
47 Espen Wigaard Oppsal Orientering 59.08 +24.10 8.57
48 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 59.09 +24.11 8.57
49 Eivind Berner Myhre Fossum IF 59.53 +24.55 9.04
50 Peter Gisholt Fossum IF 1.00.24 +25.26 9.09
51 Sondre Halden IL Tyrving 1.03.52 +28.54 9.40
52 Audun Jørgensen Østmarka OK 1.10.05 +35.07 10.37
53 Halvor Steinsholt Ås-NMBU Orientering 1.13.21 +38.23 11.06
54 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 1.20.47 +45.49 12.14
55 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1.28.57 +53.59 13.28
  Linus Olhans Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Henrik Upsal Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Sondre Zahl Hagen Fossum IF diskvalifisert    
  Haakon Ingvaldsen Nittedal OL diskvalifisert    
  Trond Kortner Østmarka OK diskvalifisert    

 

D 40-

4 500 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 41.25   9.12
2 Milda Øhlckers IL Tyrving 43.44 +2.19 9.43
3 Katrine Finstad Land IL Tyrving 46.55 +5.30 10.25
4 Heidi Tronbøl Fet OL 49.08 +7.43 10.55
5 Heidi Østli Raumar Orientering 49.25 +8.00 10.58
6 Katrine Bakke Fossum IF 50.50 +9.25 11.17
7 Synnøve Nybø Konnerud IL 50.52 +9.27 11.18
8 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 59.35 +18.10 13.14
9 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 59.40 +18.15 13.15
10 Aase Mestad Lillomarka OL 1.04.32 +23.07 14.20
11 Anne Ruste Lillomarka OL 1.13.21 +31.56 16.18
  Silje Syversen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Hanne Wold OK Moss diskvalifisert    

 

H 40-

5 200 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Asgeir Mjøsund Nydalens SK 30.49   5.55
2 Odin Tellebø Østmarka OK 34.31 +3.42 6.38
3 Inge Gunnes IL Tyrving 35.17 +4.28 6.47
4 Harald Bakke Fossum IF 35.24 +4.35 6.48
5 Torbjørn Blom-Hagen Fossum IF 36.01 +5.12 6.55
6 Anders Storbraten Bækkelagets SK 36.08 +5.19 6.56
7 Inge Lindseth Nydalens SK 36.10 +5.21 6.57
8 Vytautas Grasys Fossum IF 36.37 +5.48 7.02
9 Torstein Hole Nydalens SK 37.06 +6.17 7.08
10 Asgeir Lium Fet OL 37.10 +6.21 7.08
11 Morten Mosland Oppsal Orientering 41.01 +10.12 7.53
12 Tom Kristensen Larvik OK 41.31 +10.42 7.59
13 Audun Bjerknes Måren OK 41.45 +10.56 8.01
14 Tor Ringstad Hedrum OL 44.31 +13.42 8.33
15 Håkon Meland-Tangen Bækkelagets SK 44.46 +13.57 8.36
16 Jøran Kristensen Heming Orientering 45.23 +14.34 8.43
17 Olav Hasaas Fossum IF 45.50 +15.01 8.48
18 Christian Reusch Heming Orientering 46.09 +15.20 8.52
19 Tommy Skårbø Raumar Orientering 46.14 +15.25 8.53
20 Vidar Gjelstad Oppsal Orientering 48.26 +17.37 9.18
21 Bjørn Hauge Nydalens SK 48.44 +17.55 9.22
22 Torgeir Skjønhaug Fet OL 50.02 +19.13 9.37
23 Helge Grenager Solheim Oppsal Orientering 50.17 +19.28 9.40
24 Morten Fismen Fossum IF 51.10 +20.21 9.50
25 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 51.39 +20.50 9.55
26 Kyrre Gran Fet OL 51.40 +20.51 9.56
27 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 53.15 +22.26 10.14
28 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 54.50 +24.01 10.32
29 Fredrik Saugestad Nydalens SK 56.00 +25.11 10.46
30 Erling Hobøl Oppsal Orientering 57.49 +27.00 11.07
31 Atle Strøm Hedrum OL 57.51 +27.02 11.07
32 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 59.47 +28.58 11.29
33 Haakon Dolven Asker Skiklubb 1.02.18 +31.29 11.58
34 Bjørn Fjeldstad Indre Østfold OK 1.09.34 +38.45 13.22
  Ståle Heitmann Fossum IF diskvalifisert    
  Arild Andersen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Kjetil Myklebust Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Gard Lindseth Nydalens SK diskvalifisert    

 

D 50-

4 500 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 40.49   9.04
2 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 40.50 +0.01 9.04
3 Anne Danielsen Nydalens SK 40.59 +0.10 9.06
4 Tone Elisabeth Bakken Østmarka OK 42.27 +1.38 9.26
5 Kari Madslien Nydalens SK 42.45 +1.56 9.30
6 Tove Strand Måren OK 43.47 +2.58 9.43
7 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 43.57 +3.08 9.46
8 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 44.07 +3.18 9.48
9 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 44.17 +3.28 9.50
10 Kjersti Hov Fossum IF 44.53 +4.04 9.58
11 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 46.13 +5.24 10.16
12 Ingeborg Øderud Bækkelagets SK 46.30 +5.41 10.20
13 Runa Skyttersæter Heming Orientering 46.58 +6.09 10.26
14 Kjersti Skantze IL Tyrving 49.16 +8.27 10.56
15 Veslemøy Solberg Konnerud IL 50.19 +9.30 11.10
16 Anne Dahl Nydalens SK 50.47 +9.58 11.17
17 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 56.57 +16.08 12.39
18 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 57.02 +16.13 12.40
19 Doris Larsson Lillomarka OL 57.42 +16.53 12.49
20 Ingrid Nermoen Østmarka OK 57.57 +17.08 12.52
21 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 58.32 +17.43 13.00
22 Sharon Broadwell IL GeoForm 58.52 +18.03 13.04
23 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 59.26 +18.37 13.12
24 Kathrine Lunøe Nydalens SK 59.46 +18.57 13.16
25 Ida Engen Raumar Orientering 1.00.21 +19.32 13.24
26 Aleidis Løken Heming Orientering 1.00.48 +19.59 13.30
27 Lene Colquhoun Lillomarka OL 1.03.24 +22.35 14.05
28 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 1.05.07 +24.18 14.28
29 Hanne-Kristin B. Kvarme Sturla, IF 1.05.53 +25.04 14.38
30 Maria Torgersen Bækkelagets SK 1.08.52 +28.03 15.18
31 Vibeke Høst Lillomarka OL 1.12.49 +32.00 16.10
32 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 1.17.19 +36.30 17.10
  Anne-Grete Austad Raumar Orientering diskvalifisert    

 

H 50-

5 200 m, 63 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian Vogelsang Nydalens SK 34.20   6.36
2 Arild Andresen Fossum IF 37.06 +2.46 7.08
3 Steinar Låg Asker Skiklubb 37.07 +2.47 7.08
4 Jon Iver Bakken Nydalens SK 38.19 +3.59 7.22
5 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 38.35 +4.15 7.25
6 Dagfinn Aas Fet OL 38.39 +4.19 7.25
7 Einar Lunøe Nydalens SK 38.59 +4.39 7.29
8 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 39.32 +5.12 7.36
9 Ottar Wiklund Nydalens SK 40.00 +5.40 7.41
10 Trond Lund IL Tyrving 40.12 +5.52 7.43
11 Eivind Hoff IL Tyrving 40.33 +6.13 7.47
12 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 41.23 +7.03 7.57
13 Børge Pedersen Nydalens SK 41.56 +7.36 8.03
14 Guttorm Egge IL GeoForm 42.26 +8.06 8.09
15 Ivar Mølnvik Fossum IF 42.45 +8.25 8.13
15 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 42.45 +8.25 8.13
17 Terje Blindheim Lillomarka OL 43.00 +8.40 8.16
18 Øystein Holo Fossum IF 43.04 +8.44 8.16
19 Petter Løe Notodden OL 43.27 +9.07 8.21
20 Kimme Arnesen Heming Orientering 44.49 +10.29 8.37
21 Vemund Kongsnes Østmarka OK 45.02 +10.42 8.39
22 Harald Iwe IL GeoForm 45.26 +11.06 8.44
23 Nils Bergan Nydalens SK 45.30 +11.10 8.45
24 Håkon Jendal Fossum IF 45.46 +11.26 8.48
24 Christian Jomaas Fossum IF 45.46 +11.26 8.48
26 Stein H. Hagen Fossum IF 45.47 +11.27 8.48
27 Terje Melsom Fossum IF 46.19 +11.59 8.54
28 Øystein Rapp Raumar Orientering 46.23 +12.03 8.55
29 Lasse Arnesen Heming Orientering 47.07 +12.47 9.03
30 Rolf Hustvedt Oppsal Orientering 47.19 +12.59 9.05
31 Roger Wiik Sturla, IF 48.07 +13.47 9.15
32 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 48.17 +13.57 9.17
33 Asle Kvaase Lommedalens IL 48.54 +14.34 9.24
34 Kjetil Espedal Nydalens SK 50.09 +15.49 9.38
35 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 50.40 +16.20 9.44
36 Anders Flågen Heming Orientering 50.47 +16.27 9.45
37 Stein Mella Oppsal Orientering 50.59 +16.39 9.48
38 Sven Ohrvik Konnerud IL 51.04 +16.44 9.49
39 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 51.47 +17.27 9.57
40 Per Ola Ulseth Nydalens SK 53.29 +19.09 10.17
41 Tom Slungaard Heming Orientering 54.50 +20.30 10.32
42 Håkon Børli Fossum IF 55.42 +21.22 10.42
43 Olav Bakken Østmarka OK 55.48 +21.28 10.43
44 Øyvind Helmersen Fet OL 55.53 +21.33 10.44
45 Peer Stiansen Nydalens SK 57.47 +23.27 11.06
46 Tormod Bøe Fossum IF 58.58 +24.38 11.20
47 Svein Otterlei Østmarka OK 1.00.53 +26.33 11.42
48 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1.01.46 +27.26 11.52
49 Thomas Grøstad Østmarka OK 1.02.01 +27.41 11.55
50 Roger Østvold Heming Orientering 1.04.53 +30.33 12.28
51 Ola Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 1.05.08 +30.48 12.31
52 Jon Erik Kvarme Sturla, IF 1.12.20 +38.00 13.54
53 Steinar Hansen Lillomarka OL 1.12.33 +38.13 13.57
54 Erik Borg IL Koll 1.13.07 +38.47 14.03
55 Jo Ulltveit-Moe IL Koll 1.14.23 +40.03 14.18
56 Snorre Frydenlund Sturla, IF 1.16.44 +42.24 14.45
57 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1.21.45 +47.25 15.43
58 Arne Kongsnes Oppsal Orientering 1.40.21 +1.06.01 19.17
  Jørn Limi Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Håvard Halvorsen Konnerud IL diskvalifisert    
  Knut Erling Øen Heming Orientering diskvalifisert    
  Øystein Kildahl Østmarka OK diskvalifisert    
  Jan Tore Henriksen Nydalens SK diskvalifisert    

 

D 60-

3 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grete S B Hovi Skien OK 27.18   8.48
2 Margaret Roseveare Oppsal Orientering 43.28 +16.10 14.01
3 Reidunn Hallan Lillomarka OL 45.07 +17.49 14.33
4 Toril Eine Fossum IF 56.02 +28.44 18.04
5 Randi Nilstad IL Tyrving 57.03 +29.45 18.24

 

H 60-

4 500 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 32.29   7.13
2 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 37.59 +5.30 8.26
3 Ove Martinsen Hauketo IF 38.07 +5.38 8.28
4 Per Schanche Asker Skiklubb 39.04 +6.35 8.40
5 Knut Engen Raumar Orientering 39.10 +6.41 8.42
6 Einar Jensen Nydalens SK 39.22 +6.53 8.44
7 Martin Granly Lillomarka OL 39.27 +6.58 8.46
8 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 40.16 +7.47 8.56
9 Ketil Berge Vestre Akers SK 41.19 +8.50 9.10
10 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 41.43 +9.14 9.16
10 Are Eriksen Oslostudentenes IK 41.43 +9.14 9.16
12 Bent Galborgen Indre Østfold OK 41.46 +9.17 9.16
13 Alf Pettersen IL Tyrving 43.35 +11.06 9.41
14 Bjørn Christensen Østmarka OK 44.00 +11.31 9.46
15 Harald Hovi Skien OK 45.31 +13.02 10.06
16 Jon Lahlum IL GeoForm 46.01 +13.32 10.13
17 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 50.57 +18.28 11.19
18 Hugo A. Christensen Notodden OL 52.19 +19.50 11.37
19 Per Øhlckers IL Tyrving 53.14 +20.45 11.49
20 Kjell Hobøl Østmarka OK 55.59 +23.30 12.26
21 Knut Anders Løken Fossum IF 57.04 +24.35 12.40
22 Johan Mattsson Lillomarka OL 1.00.08 +27.39 13.21
23 Jan Sveen Raumar Orientering 1.04.56 +32.27 14.25
  Don Skantze IL Tyrving diskvalifisert    
  Einar Thorstensen Kamp/Vestheim IF diskvalifisert    

 

D 70-

3 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Tho Stabæk IF 33.06   10.40
2 Nora Ursin Bærum kom. 41.30 +8.24 13.23
3 Unni Drage Haugerud IF 42.48 +9.42 13.48
4 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 50.13 +17.07 16.11
5 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 58.23 +25.17 18.50
6 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 1.01.24 +28.18 19.48
7 Unn Ellefsen IL Tyrving 1.08.26 +35.20 22.04
8 Sidsel Sandelien Heming Orientering 1.18.22 +45.16 25.16
9 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 1.20.36 +47.30 26.00

 

H 70-

3 100 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Thomas Petersen Nittedal OL 29.40   9.34
2 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 31.07 +1.27 10.02
3 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 32.42 +3.02 10.32
4 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 33.08 +3.28 10.41
5 Peter Klaveness Måren OK 33.51 +4.11 10.55
6 Bjørn Sandelien Heming Orientering 34.02 +4.22 10.58
7 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 34.06 +4.26 11.00
8 Kjell Gorm Røkke IL Tyrving 34.08 +4.28 11.00
9 Bjørn Egner Heming Orientering 35.44 +6.04 11.31
10 Helge Revhaug Ringerike OL 35.56 +6.16 11.35
11 Trond Wettergreen Driv IL 40.21 +10.41 13.00
12 Terje Malm Hamar OK 40.42 +11.02 13.07
13 Knut Tore Solheim Nydalens SK 41.16 +11.36 13.18
14 Helge Lye IL Tyrving 44.01 +14.21 14.11
15 Sturle Hånes IL GeoForm 44.49 +15.09 14.27
16 Jon C. Fougner Heming Orientering 45.21 +15.41 14.37
17 Roar Bjordal Oppsal Orientering 47.58 +18.18 15.28
18 Øystein Madsen Haugerud IF 49.02 +19.22 15.49
19 Nils-Petter Wiik Driv IL 50.19 +20.39 16.13
20 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 51.28 +21.48 16.36
21 Per Haugen Lillomarka OL 58.47 +29.07 18.57
22 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 1.00.15 +30.35 19.26
23 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 1.04.29 +34.49 20.48
24 Sigurd Haugerud IL GeoForm 1.41.04 +1.11.24 32.36
  Kåre Knudsen IL GeoForm diskvalifisert    
  Jon Fanavoll Kamp/Vestheim IF diskvalifisert    
  Steinar Ruud Konnerud IL diskvalifisert    

 

Åpen A

5 200 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Espen Aubert Privat 37.55   7.17
2 Øyvind Glendrange Nittedal OL 40.00 +2.05 7.41
3 Håvard Berget Oppsal Orientering 42.44 +4.49 8.13
4 Bent Skatvedt Raumar Orientering 44.29 +6.34 8.33
5 Malene Jebsen Heming Orientering 50.14 +12.19 9.39
6 Elin Kalleson Oppsal Orientering 59.25 +21.30 11.25
7 Julie Berteig Fossum IF 1.00.24 +22.29 11.36
8 Matias Klingsholm Dagens Næringsliv 1.02.54 +24.59 12.05
9 Roger Mostuen Oppsal Orientering 1.06.55 +29.00 12.52
10 Ola Nilsen Oppsal Orientering 1.14.49 +36.54 14.23
11 Andreas Gehrmann Privat 1.21.08 +43.13 15.36
12 Andreas Flammiger Privat 1.21.09 +43.14 15.36
13 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 1.30.28 +52.33 17.23
14 Siv Susanne Jystad Østmarka OK 1.51.18 +1.13.23 21.24

 

Åpen B

3 100 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vidar Berteig IL GeoForm 24.50   8.00
2 Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 27.09 +2.19 8.45
3 Morten Kongsberg IL Tyrving 32.35 +7.45 10.30
4 Fredrik Høyer Fossum IF 33.13 +8.23 10.42
5 Signe Hole Fossum IF 35.59 +11.09 11.36
6 Kristian Næss Nydalens SK 36.54 +12.04 11.54
7 Bente Kristin Hopsnes Fossum IF 37.36 +12.46 12.07
8 Ram Rayamajhi Oppsal Orientering 37.48 +12.58 12.11
9 Merete Rørvik Lillomarka OL 39.46 +14.56 12.49
10 Ove Hildrum Lillomarka OL 40.20 +15.30 13.00
11 Raymond Berntzen Fet OL 40.27 +15.37 13.02
12 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 41.59 +17.09 13.32
13 John Harald Johansen Oppsal Orientering 43.16 +18.26 13.57
14 Hege Wang Lillomarka OL 43.30 +18.40 14.01
15 Celine Vik Olsen Larvik OK 43.48 +18.58 14.07
16 Gunnhild Vikhamar Lillomarka OL 43.50 +19.00 14.08
17 Alexander Rødsten Heming Orientering 45.00 +20.10 14.30
18 Frida van Megen Oppsal Orientering 45.18 +20.28 14.36
19 Solveig Sikkeland IL Tyrving 45.22 +20.32 14.38
20 Heidi Watterdal Syversen Kongsberg OL 45.55 +21.05 14.48
21 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 46.51 +22.01 15.06
22 Gunnhild Lurås Oppsal Orientering 48.52 +24.02 15.45
23 Eldri Holo Fossum IF 49.36 +24.46 16.00
24 Edward Woodhouse Lillomarka OL 51.16 +26.26 16.32
25 Andreas Johnsen Sturla, IF 51.40 +26.50 16.40
26 Ingrid Skaarer Nydalens SK 51.59 +27.09 16.46
27 Kristin Falk Fossum IF 52.24 +27.34 16.54
28 Øyvind Haug Østmarka OK 53.10 +28.20 17.09
29 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 56.04 +31.14 18.05
30 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 56.36 +31.46 18.15
31 Marit Pedersen Holmskau Trøsken IL 56.54 +32.04 18.21
32 Jane Karine Helmersen Fet OL 58.20 +33.30 18.49
33 Vera Halsaa Asker Skiklubb 58.29 +33.39 18.51
34 Heidi Bjordal Oppsal Orientering 58.41 +33.51 18.55
35 Eldrid Odden Otterlei Østmarka OK 59.18 +34.28 19.07
36 Ingar Woll Østmarka OK 1.03.19 +38.29 20.25
37 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 1.05.51 +41.01 21.14
38 Ingrid Lurås Oppsal Orientering 1.06.13 +41.23 21.21
39 Inger Finstad Raumar Orientering 1.07.13 +42.23 21.40
40 Deimante Razukiene Privat 1.09.36 +44.46 22.27
41 Nils Ihlen Privat 1.09.40 +44.50 22.28
42 Dalia Kazokaityte Koll IL 1.09.42 +44.52 22.29
43 Aina Grymyr Haugerud IF 1.15.54 +51.04 24.29
  Morten Fjell Sturla, IF diskvalifisert    

 

Åpen C

2 500 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Sørberg Raumar Orientering 23.57   9.34
2 Beate Undeberget Oppsal Orientering 25.54 +1.57 10.21
3 Eiven Skram Nittedal OL 29.00 +5.03 11.36
4 Christine Teig Nydalens SK 29.21 +5.24 11.44
5 Vinjar Ellef Skram Nittedal OL 29.32 +5.35 11.48
6 Ole Martin Nomeland Østmarka OK 31.04 +7.07 12.25
7 Kristoffer Nomeland Østmarka OK 31.32 +7.35 12.36
8 Ellen Horni - Johnsen Sturla, IF 31.35 +7.38 12.38
9 Terje Throndsen Nittedal OL 32.16 +8.19 12.54
10 Trine Annette Nomeland Østmarka OK 32.30 +8.33 13.00
11 Ragnhild Blom Hagen Fossum IF 32.40 +8.43 13.04
12 Olaf Blom Hagen Fossum IF 32.51 +8.54 13.08
13 Stian Lillegård Lillomarka OL 33.22 +9.25 13.20
14 Nora Sørberg Raumar Orientering 33.56 +9.59 13.34
15 Rasmus Mjøsund Nydalens SK 38.47 +14.50 15.30
16 Jo Bogstrand Ingvaldsen Nittedal OL 38.50 +14.53 15.32
17 Beatriz Azagra Nydalens SK 44.30 +20.33 17.48
18 Tom Sletner IL GeoForm 47.10 +23.13 18.52
19 Hanne Mong 56.50 +32.53 22.44
  Marius Kurås Skram Nittedal OL diskvalifisert    

 

N-åpen

2 000 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Alfred Teig Nydalens SK 23.08   11.34
  Håkon Juell Larsen IL Tyrving 44.42   22.21
  Aurora Speake Lillomarka OL 46.10   23.05
  Ulrik Juveli Pedersen Oppsal Orientering 21.33   10.46
  Jone Rygh Holten Nydalens SK 19.15   9.37
  Jonas Kortner Vogt Østmarka OK 35.14   17.37
  Even Kortner Vogt Østmarka OK 51.06   25.33
  Linus Mestad Hansen Lillomarka OL 32.18   16.09
  Herman Finstad Land IL Tyrving 32.09   16.04
  Otto Rygh Holten Nydalens SK 35.14   17.37
  Aksel Holt Østmarka OK 33.41   16.50
  Hilde Holt Østmarka OK 33.43   16.51
  Trym Berger Gjelstad Oppsal Orientering 41.41   20.50
  Tore Berger Gjelstad Oppsal Orientering 35.59   17.59
  Martina Vågsnes Oppsal Orientering 23.10   11.35
  Sverre Kjenseth Glendrange Nittedal OL 28.26   14.13
  Simen Kjenseth Glendrange Nittedal OL 30.30   15.15
  Isabelle Hopsnes Fossum IF 28.58   14.29
  Simen Ånensen Oppsal Orientering 22.09   11.04
  Erlend Watterdal Syrstad Kongsberg OL 44.39   22.19
  Ada Rodem Nydalens SK 44.31   22.15
  Johanne Ragvin Rystad Nydalens SK 44.28   22.14
  Simon Ragvin Nydalens SK 57.11   28.35
  Esten Valentin Nybråten IL Tyrving 21.10   10.35
  Maria Kongsberg IL Tyrving 25.21   12.40
  Andrea Kongsberg IL Tyrving 25.17   12.38
  Magnus Syversen Gihle Oppsal Orientering 33.37   16.48
  Marie Watterdal Syrstad Kongsberg OL 26.37   13.18
  Linde Tonjer Nydalens SK 35.18   17.39
  Amalie Tonjer Nydalens SK 34.58   17.29
  Vilde Høyer Fossum IF 27.51   13.55
  Håkon Fenne Ingierd Bækkelagets SK 25.10   12.35
  Øyvind Haslund Oppsal Orientering 25.01   12.30
  Oskar Arnesen Oppsal Orientering 24.56   12.28
  Eskil Hobøl Oppsal Orientering 25.06   12.33
  Max Alexander Nybråten IL Tyrving 14.13   7.06
  Martin Mikkelsen Fossum IF 27.31   13.45
  Nils Nikolaisen Oppsal Orientering 19.45   9.52
  Ingeborg Rooland Trøsken IL 30.29   15.14
  Julie Svinland Lyckhe IL Tyrving 29.51   14.55
  Tiril Myklatun IL Tyrving 29.31   14.45
  Ola Myklatun IL Tyrving 32.13   16.06
  Jakob Svindland Lyckhe IL Tyrving 32.06   16.03
  Visar Ajullahv 1.31.20   45.40

 

D 15-16

4 500 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 37.54   8.25
2 Mina Johnsen Sturla, IF 40.24 +2.30 8.58
3 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 40.52 +2.58 9.04
4 Marie Kvarme Sturla, IF 40.57 +3.03 9.06
5 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 41.25 +3.31 9.12
6 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 41.26 +3.32 9.12
7 Marie Saugestad Nydalens SK 43.28 +5.34 9.39
8 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 47.08 +9.14 10.28
9 Julie Sophie Wold OK Moss 47.18 +9.24 10.30
10 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 47.38 +9.44 10.35
11 Julie Berntzen Fet OL 48.36 +10.42 10.48
12 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 49.11 +11.17 10.55
13 Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF 50.51 +12.57 11.18
14 Frida Solsrud Nydalens SK 52.00 +14.06 11.33
15 Ingunn Høst Fossgard Lillomarka OL 52.37 +14.43 11.41
16 Sigrid Nermoen Østmarka OK 53.31 +15.37 11.53
17 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 54.41 +16.47 12.09
18 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 1.00.11 +22.17 13.22
19 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 1.01.43 +23.49 13.42
20 Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL 1.08.02 +30.08 15.07
21 Matilde Kvaase-Wensaas Lommedalens IL 2.33.18 +1.55.24 34.04

 

H 15-16

5 200 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 35.11   6.45
2 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 37.41 +2.30 7.14
3 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 38.54 +3.43 7.28
4 Sigurd Rødnes Oppsal Orientering 40.03 +4.52 7.42
5 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 41.50 +6.39 8.02
6 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 44.43 +9.32 8.35
7 Eirik Vie Strisland Fossum IF 46.43 +11.32 8.59
8 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 48.58 +13.47 9.25
9 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 49.02 +13.51 9.25
10 Sindre Vie Strisland Fossum IF 50.46 +15.35 9.45
11 Elias Stubberud Nydalens SK 51.53 +16.42 9.58
12 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 54.02 +18.51 10.23
13 Paul Johan Slungaard Heming Orientering 56.21 +21.10 10.50
14 Fridtjof Reusch Heming Orientering 57.43 +22.32 11.05
15 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 1.15.16 +40.05 14.28
  Kristian Juell Larsen IL Tyrving diskvalifisert    
  Mikael Birkelund Asker Skiklubb diskvalifisert    

 

H 17-20 B

3 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Aas Fet OL 43.37   14.04
2 Didrik Bredesen Lillomarka OL 1.38.18 +54.41 31.42

 

D 17-20 B

3 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 45.43   14.44
2 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 46.22 +0.39 14.57
3 Veronica Elena Svindseth Kolbotn og Skimt OL 52.00 +6.17 16.46