Resultater Gromløpet - KM Oslo og Akershus Mellomdistanse 2018



Resultater Gromløpet - KM Oslo og Akershus Mellomdistanse
Oslo - 9. juni 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 790 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Annika Næss-Ulseth Heming Orientering 23:07   12:54
0 Johanne Ragvin Rystad Nydalens SK 40:32   22:38
0 Ulrik Juveli Pedersen Oppsal Orientering 23:54   13:21
0 Brage Wergeland Biem Lillomarka OL 36:13   20:13
0 Sindre Nikolai Holmboe IL Tyrving 56:59   31:50
0 Alfred Holtan Sanderud Lillomarka OL 30:21   16:57
0 Jo Bogstrand Ingvaldsen Nittedal OL 24:24   13:37
0 Amund Saugestad Nydalens SK 19:25   10:50
0 Elias Molund IL Tyrving 28:15   15:46
0 Vilde Høyer Fossum IF 33:57   18:57
0 Simen Ånensen Oppsal Orientering 23:08   12:55
0 Natalie Kollerud Lillomarka OL 32:21   18:04
0 Tarjei Hausken Nordberg Nydalens SK 30:30   17:02
0 Bjørn Kalleson Røed Oppsal Orientering 22:47   12:43
0 Silas Mestad Hansen Lillomarka OL 25:57   14:29
0 Sofus Mestad Hansen Lillomarka OL 33:09   18:31
0 Selma Feyling Kolbotn og Skimt OL 32:03   17:54
0 Martina Vågsnes Oppsal Orientering 28:35   15:58
0 Emil Conradi NOTEAM 36:31   20:24
0 Ingrid Skaar Nittedal OL 34:44   19:24
0 Askil Mestad NOTEAM 31:55   17:49
0 Beatriz Azagra Nydalens SK 18:06   10:06
0 Helene Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 22:03   12:19
0 Elias Næss Nydalens SK 16:36   9:16
0 Buster Stopar IL Tyrving 35:53   20:02
0 Wilma Stopar IL Tyrving 35:46   19:58
0 Aksel Aubert Oppsal Orientering 16:18   9:06
  Linus Mestad Hansen Lillomarka OL ikke startet    

D -10

1 910 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ingrid Merete Jebsen IL Heming 38:44   20:16
0 Helene Scheele Nydalens SK 14:07   7:23
0 Astrid Reusch Heming Orientering 29:07   15:14
0 Helle S. Boldingh Debernard Nydalens SK 35:12   18:25
0 Silje Andresen Skotte Fossum IF 30:52   16:09

D 11-12

1 540 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 26:00   16:52
0 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 21:17   13:49
0 Erika A. Gjedebo Oppsal Orientering 19:31   12:40
0 Anna Øvrebø Myrvold Heming Orientering 17:07   11:06
0 Selma Størmer-Antonsen Nydalens SK 13:11   8:33
0 Linea Kalleson Røed Oppsal Orientering 36:10   23:29
0 Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 34:11   22:11
0 Mari Kalleson Oppsal Orientering 31:58   20:45
0 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 19:40   12:46
0 Aina Elisabeth Tirkkonen Toft Nydalens SK 21:22   13:52
  Sofia Øhlckers IL Tyrving ikke startet    

D 11-12N

2 380 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Marie Skaug Gilhuus-Moe Oppsal Orientering 47:54   20:07
  Inka M. Boldingh Debernard Nydalens SK diskvalifisert    

D 13-14

3 130 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linnea Holst IL Tyrving 30:52   9:51
2 Marie Saugestad Nydalens SK 33:29 +2:37 10:41
3 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 35:29 +4:37 11:20
4 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 35:32 +4:40 11:21
5 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 35:55 +5:03 11:28
6 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 36:17 +5:25 11:35
7 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 37:11 +6:19 11:52
8 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 37:49 +6:57 12:04
9 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 37:59 +7:07 12:08
10 Marie Scheele Nydalens SK 40:25 +9:33 12:54
11 Mille Baastad Berg IL Tyrving 40:49 +9:57 13:02
12 Signe Holo Fossum IF 41:43 +10:51 13:19
13 Ingunn Høst Fossgard Lillomarka OL 43:34 +12:42 13:55
14 Mari Aarseth Nydalens SK 44:48 +13:56 14:18
15 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 45:50 +14:58 14:38
16 Elise Thorseng Fossum IF 48:46 +17:54 15:34
17 Gunde Tumelionis Fossum IF 49:13 +18:21 15:43
18 Anna Mæhre Torjussen Fossum IF 51:02 +20:10 16:18
19 Eileen Bjanes IL Tyrving 51:27 +20:35 16:26
20 Kristine Solbakken IL Tyrving 52:16 +21:24 16:41
21 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 52:19 +21:27 16:42
22 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 53:35 +22:43 17:07
23 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 55:29 +24:37 17:43
24 Martha Wisløff Asker Skiklubb 56:20 +25:28 17:59
25 Tuva Høyer Fossum IF 1:05:45 +34:53 21:00
26 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:06:49 +35:57 21:20
27 Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL 1:10:04 +39:12 22:23
28 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 1:12:05 +41:13 23:01
  Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering diskvalifisert    
  Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Pauline Myklebust IL Koll ikke startet    

D 13-16C

1 540 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Sofie Riddervold Asker Skiklubb 35:04   22:46
2 Selma Mestad Hansen Lillomarka OL 36:06 +1:02 23:26

D 15-16

3 450 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 31:31   9:08
2 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 34:25 +2:54 9:58
3 Oda Scheele Nydalens SK 34:29 +2:58 9:59
4 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 37:25 +5:54 10:50
5 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 39:40 +8:09 11:29
6 Malene Jebsen Heming Orientering 44:05 +12:34 12:46
7 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 46:38 +15:07 13:31
8 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 48:38 +17:07 14:05
9 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 48:46 +17:15 14:08
10 Noor Dirro-Helu Måren OK 49:04 +17:33 14:13
11 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 49:17 +17:46 14:17
12 Ida Marie Flågen Heming Orientering 50:03 +18:32 14:30
13 Alexandra Linløkken Østmarka OK 50:30 +18:59 14:38
14 Stella Holmboe IL Tyrving 52:21 +20:50 15:10
15 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 56:10 +24:39 16:16
16 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 58:40 +27:09 17:00
17 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 58:50 +27:19 17:03
18 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 59:16 +27:45 17:10
19 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 1:00:21 +28:50 17:29
20 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 1:04:46 +33:15 18:46
21 Ella Berstad Heming Orientering 1:10:26 +38:55 20:24
22 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1:10:44 +39:13 20:30
23 Iris Holst IL Tyrving 1:18:55 +47:24 22:52
24 Sunniva Halvorsrud Lillomarka OL 1:23:24 +51:53 24:10
  Mari Brende Fossum IF diskvalifisert    
  Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Amélie Aamodt Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Tina Kalleson Oppsal Orientering ikke startet    
  Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering ikke startet    
  Kristine Kravdal Gjø-Vard OL ikke startet    
  Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL ikke startet    

D 15-16B

2 830 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Berntzen Fet OL 50:52   17:58
2 Veronica Elena Svindseth Kolbotn og Skimt OL 1:31:23 +40:31 32:17

D 17-18

3 550 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 30:34   8:36
2 Pernille Katla Fossum IF 34:44 +4:10 9:47
3 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 40:50 +10:16 11:30
4 Mina Jørgensen IL Tyrving 42:16 +11:42 11:54
5 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 43:25 +12:51 12:13
6 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 43:27 +12:53 12:14
7 Ada Wulfsberg Nydalens SK 43:43 +13:09 12:18
8 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 51:04 +20:30 14:23
9 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 53:13 +22:39 14:59
10 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 53:37 +23:03 15:06
11 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 1:04:49 +34:15 18:15
  Frida Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert    
  Linn Mei Waaler Måren OK diskvalifisert    
  Karen Hoel Jomaas Fossum IF ikke startet    
  Åsne Naadland Holo Fossum IF ikke startet    

D 17-B

2 830 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Melander Often Nydalens SK 38:30   13:36
2 Laila Eriksen Blom Fet OL 50:07 +11:37 17:42
3 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 51:03 +12:33 18:02

D 17-N

2 380 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frøy Hagelid Nydalens SK 32:32   13:40

D 19-20

3 680 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 38:55   10:34
2 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 39:29 +0:34 10:43
3 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 42:44 +3:49 11:36
4 Julie Bakke Fossum IF 1:23:24 +44:29 22:39
  Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK diskvalifisert    

D 21-

4 250 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maren Jansson Haverstad NTNUI 37:33   8:50
2 Siri Ulvestad Nydalens SK 39:29 +1:56 9:17
3 Anne Johanne Lind Nørbech Nydalens SK 39:59 +2:26 9:24
4 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 40:02 +2:29 9:25
5 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 41:00 +3:27 9:38
6 Lene Moe Blom Nydalens SK 43:39 +6:06 10:16
7 Nicole Ragvin Nydalens SK 47:24 +9:51 11:09
8 Ida Tiltnes IL Tyrving 49:32 +11:59 11:39
9 Louise Oram Bækkelagets SK 49:37 +12:04 11:40
10 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 49:49 +12:16 11:43
11 Gunhild Rogne Halland Nydalens SK 57:41 +20:08 13:34
12 Ingvild Wang NTNUI 1:00:51 +23:18 14:19
13 Marie Hammer Iversen Østmarka OK 1:01:15 +23:42 14:24
14 Kristin Brekke NTNUI 1:01:42 +24:09 14:31
  Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK ikke startet    
  Marte Narum Nydalens SK ikke startet    

D 40-

3 550 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Britta Fismen Fossum IF 44:20   12:29
2 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 45:25 +1:05 12:47
3 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 45:39 +1:19 12:51
4 Monica Berglund Ringerike OL 56:40 +12:20 15:57
5 Kristin Vatland Fossum IF 57:28 +13:08 16:11
  Heidi Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Linda Fredh OK Moss diskvalifisert    
  Atanaska Bedeleva Nydalens SK diskvalifisert    
  Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering ikke startet    

D 45-

3 470 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorun Ruud Asker Skiklubb 36:06   10:24
2 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 41:30 +5:24 11:57
3 Ane Bjørnsgaard Lillehammer OK 44:47 +8:41 12:54
4 Bodil Nordenström Fossum IF 45:15 +9:09 13:02
5 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 46:42 +10:36 13:27
6 Marit B. Eithun Nittedal OL 47:43 +11:37 13:45
7 Marit Inngjerdingen Heming Orientering 51:51 +15:45 14:56
8 Nora Skauen IL Tyrving 53:54 +17:48 15:31
9 Monica Feyling Kolbotn og Skimt OL 1:00:08 +24:02 17:19
10 Katrine Bakke Fossum IF 1:05:37 +29:31 18:54
11 Elin Kalleson Oppsal Orientering 1:05:50 +29:44 18:58
12 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 1:06:55 +30:49 19:17
13 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1:15:35 +39:29 21:46
14 Solveig Bergan Nydalens SK 1:21:49 +45:43 23:34
15 Marianne Reusch Heming Orientering 1:23:28 +47:22 24:03
16 Kristin Stubban Hygen Østmarka OK 1:23:41 +47:35 24:06
  Jeanette Koht Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Arnhild Krogh Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Else Kari Nordli Scheele Nydalens SK diskvalifisert    
  Siri Størmer Nydalens SK ikke startet    
  Milda Øhlckers IL Tyrving ikke startet    

D 50-

2 540 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hege Solerød Gjø-Vard OL 30:03   11:49
2 Marianne Njåstein IL Tyrving 31:33 +1:30 12:25
3 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 34:00 +3:57 13:23
4 Tove Heimdal Konnerud IL 34:30 +4:27 13:34
5 Ida Syversen Røyken OL 37:24 +7:21 14:43
6 Charlotte Olsen Nydalens SK 45:06 +15:03 17:45
7 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 45:07 +15:04 17:45
8 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 47:57 +17:54 18:52
9 Maria Torgersen Bækkelagets SK 54:57 +24:54 21:38
10 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 55:06 +25:03 21:41
11 Jartrud Steinsli Østmarka OK 1:25:32 +55:29 33:40
  Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Hilda Øfsthus Asker Skiklubb ikke startet    
  Kathrine Lunøe Nydalens SK ikke startet    
  Charlotte Olsen Nydalens SK ikke startet    

D 55-

2 540 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 36:05   14:12
2 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 36:49 +0:44 14:29
3 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 38:05 +2:00 14:59
4 Berit Berge IL Tyrving 39:14 +3:09 15:26
5 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 41:55 +5:50 16:30
6 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 46:06 +10:01 18:08
7 Anne Danielsen Nydalens SK 50:05 +14:00 19:43
8 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:02:52 +26:47 24:45
  Runa Skyttersæter Heming Orientering ikke startet    

D 60-

2 240 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helga Haverstad Lierbygda OL 22:44   10:08
2 Wenche Hultgreen IL Tyrving 25:13 +2:29 11:15
3 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 28:17 +5:33 12:37
4 Randi Nilstad IL Tyrving 31:54 +9:10 14:14
5 Elle M. Melbye Heming Orientering 32:35 +9:51 14:32

D 65-

2 240 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Tiltnes IL Tyrving 30:43   13:42

D 70-

1 620 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 31:15   19:17
2 Inger Skaug Oppsal Orientering 36:39 +5:24 22:37
  Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    

D 75-

1 620 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Drage Haugerud IF 32:13   19:53
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 34:01 +1:48 20:59
3 Hjørdis Egner Heming Orientering 54:05 +21:52 33:23

D 80-

1 620 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 38:25   23:42

H -10

1 910 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Sonder Hafskjold Nydalens SK 40:31   21:12
0 Christian Berge Gjellestad Nydalens SK 25:27   13:19
0 Iver Aarseth IL Koll 36:17   18:59
0 Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering 27:59   14:39
0 Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 21:38   11:19
0 Ole Jacob Myklebust IL Koll 27:59   14:39
0 Theo Winsents Sæter Nydalens SK 21:14   11:07
0 Magnus Molund IL Tyrving 21:22   11:11
0 Eivind Vågsnes Oppsal Orientering 24:05   12:36
0 Boye Wangensteen Lillomarka OL 25:08   13:09
  Sigurd Olaisen Kolbotn og Skimt OL ikke startet    

H 11-12

1 540 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Sigurd Hobøl Oppsal Orientering 18:00   11:41
0 Erlend Bakke Fossum IF 24:55   16:10
0 Mathias Linløkken Østmarka OK 13:54   9:01
0 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 11:55   7:44
0 Erlend Otterlei Østmarka OK 21:05   13:41
0 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 16:49   10:55
0 Andreas Daniel Holmboe IL Tyrving 17:06   11:06
0 Sigmund Ølstad Fet OL 16:26   10:40
0 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 26:56   17:29
0 Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 15:57   10:21
0 Per Noah Sommerhein Nydalens SK 14:46   9:35
0 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 12:16   7:57
0 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 12:16   7:57
0 Erlend Sommerhein Fossum IF 12:34   8:09
0 Even Lien Gjø-Vard OL 12:33   8:08
0 Jakob Osther Fossum IF 30:07   19:33
0 Ask Felland Sætnan Fossum IF 15:57   10:21
  Magnus Friedhelm Klaveness Måren OK ikke startet    

H 13-14

3 130 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian Fredrik Borg IL Koll 24:22   7:47
2 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 27:02 +2:40 8:38
3 Lars Lien Gjø-Vard OL 27:18 +2:56 8:43
4 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 28:49 +4:27 9:12
5 Axel Aalde Nydalens SK 29:41 +5:19 9:29
6 Sindre Vie Strisland Fossum IF 30:57 +6:35 9:53
7 Ask Olaussen Oppsal Orientering 31:41 +7:19 10:07
8 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 34:04 +9:42 10:53
9 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 35:01 +10:39 11:11
10 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 35:21 +10:59 11:17
11 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 38:48 +14:26 12:23
12 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 39:42 +15:20 12:41
13 Jakob Rastad Asker Skiklubb 39:51 +15:29 12:43
14 Eirik Vie Strisland Fossum IF 43:45 +19:23 13:58
15 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 44:29 +20:07 14:12
16 Eskil Brænden Lillomarka OL 44:56 +20:34 14:21
17 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 47:09 +22:47 15:03
18 Oliver Nilsen Fossum IF 47:47 +23:25 15:15
19 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 48:32 +24:10 15:30
20 Rasmus Berglund Ringerike OL 49:34 +25:12 15:50
21 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 50:47 +26:25 16:13
22 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 51:26 +27:04 16:25
23 Martin Christoffer Borg IL Koll 54:20 +29:58 17:21
24 Håvard Eik Raumar Orientering 1:01:30 +37:08 19:38
25 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 1:04:18 +39:56 20:32
26 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 1:08:03 +43:41 21:44
  Fridtjof Reusch Heming Orientering diskvalifisert    
  Anders Næss-Ulseth Heming Orientering diskvalifisert    
  Vilhelm Skaug Gilhuus-Moe Oppsal Orientering brutt    
  Tarje Espelin Asker Skiklubb ikke startet    
  Jonas Krogh Oppsal Orientering ikke startet    

H 13-16C

1 540 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Mansaas Fet OL 14:08   9:10
2 Elias Andenæs Asker Skiklubb 26:44 +12:36 17:21
  Kidus Abiy Girma IL Koll diskvalifisert    
  Kristoffer Øhlckers IL Tyrving ikke startet    
  Sturla Rognskog Mella Oppsal Orientering ikke startet    

H 13-16N

2 380 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Martin Oseng Liholt Lillomarka OL ikke startet    

H 15-16

3 770 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 27:05   7:11
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 29:57 +2:52 7:56
3 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 33:26 +6:21 8:52
4 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 33:59 +6:54 9:00
5 Felix Finsrud Asker Skiklubb 34:54 +7:49 9:15
6 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 35:39 +8:34 9:27
7 Kristian Østermann Heming Orientering 35:46 +8:41 9:29
8 Tobias Espedal Nydalens SK 35:52 +8:47 9:30
9 Mikkel Katla Fossum IF 36:28 +9:23 9:40
10 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 37:06 +10:01 9:50
11 Ådne Skjærstein IL Tyrving 37:23 +10:18 9:54
12 Gaute Bergan Nydalens SK 37:41 +10:36 9:59
13 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 37:51 +10:46 10:02
14 Henrik Reusch Heming Orientering 37:55 +10:50 10:03
15 August Syrdal Øen Heming Orientering 39:54 +12:49 10:35
16 Erlend Børli Fossum IF 41:36 +14:31 11:02
17 Marius Bakke Fossum IF 42:53 +15:48 11:22
18 Ferdinand Fremming Heming Orientering 44:36 +17:31 11:49
19 Elia Thorvik Nydalens SK 45:26 +18:21 12:03
20 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 46:35 +19:30 12:21
21 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 47:32 +20:27 12:36
22 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 48:29 +21:24 12:51
23 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 51:03 +23:58 13:32
24 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 55:11 +28:06 14:38
25 Jonas Aarseth Nydalens SK 55:32 +28:27 14:43
26 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 57:27 +30:22 15:14
27 Simen Fritzner Nittedal OL 57:31 +30:26 15:15
28 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 1:01:50 +34:45 16:24
29 Birk Felland Sætnan Fossum IF 1:04:33 +37:28 17:07
  Mikkel Berglund Ringerike OL diskvalifisert    
  Sondre Zahl Hagen Fossum IF diskvalifisert    
  John Otterlei Østmarka OK ikke startet    

H 15-16B

2 830 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Birk Thorstensen Oppsal Orientering diskvalifisert    

H 17-18

4 250 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 33:57   7:59
2 Eskil Frøisland Vang OL 38:23 +4:26 9:01
3 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 38:42 +4:45 9:06
4 Aslak Heimdal Konnerud IL 38:48 +4:51 9:07
5 Isak Jonsson Nydalens SK 39:12 +5:15 9:13
6 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 42:16 +8:19 9:56
7 Jostein Svaland Dale Vang OL 42:24 +8:27 9:58
8 Audun Bergan Nydalens SK 44:03 +10:06 10:21
9 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 45:02 +11:05 10:35
10 Peter Gisholt Fossum IF 45:44 +11:47 10:45
11 Andreas Ramberg Østmarka OK 46:17 +12:20 10:53
12 Eivind Berner Myhre Fossum IF 53:31 +19:34 12:35
13 Sivert Sande Kverme Fossum IF 54:24 +20:27 12:48
14 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 1:07:43 +33:46 15:56
  Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL diskvalifisert    
  Bendik Eliassen Fredrikstad SK ikke startet    

H 17-B

2 830 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Raymond Berntzen Fet OL 31:40   11:11
2 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 33:20 +1:40 11:46
3 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 53:12 +21:32 18:47
4 Kjetil Jacobsen Hamar OK 1:06:38 +34:58 23:32

H 17-C

2 370 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Andersen Løten o-lag 50:20   21:14
  Lars-Erik Østerud Eiker OL ikke startet    

H 17-N

2 380 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 21:02   8:50

H 19-20

4 480 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jostein Tandberg Nydalens SK 43:15   9:39
2 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 47:50 +4:35 10:40
3 Jørgen Baklid Konnerud IL 48:03 +4:48 10:43
4 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 51:22 +8:07 11:27
5 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 52:20 +9:05 11:40
6 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 55:39 +12:24 12:25
  Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF ikke startet    

H 21-

5 020 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Aukrust Osmoen Nydalens SK 33:16   6:37
2 Håvard Haga Nydalens SK 33:31 +0:15 6:40
3 Torgeir Nørbech IL Tyrving 33:52 +0:36 6:44
4 Elias T. Mølnvik NTNUI 35:58 +2:42 7:09
5 Ivar Lundanes IL Tyrving 38:45 +5:29 7:43
6 Henrik Eijsink Nydalens SK 39:01 +5:45 7:46
7 Simen Hjalmar Wästlund Bækkelagets SK 39:46 +6:30 7:55
8 Sindre Sandven Bækkelagets SK 39:49 +6:33 7:55
9 Håvard Myhre Bækkelagets SK 40:22 +7:06 8:02
10 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 41:34 +8:18 8:16
11 Karl Fremstad IL Tyrving 42:09 +8:53 8:23
12 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 42:13 +8:57 8:24
13 Mathias Nipen Bækkelagets SK 42:25 +9:09 8:26
14 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 43:17 +10:01 8:37
15 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 43:35 +10:19 8:40
16 Vegard Brun Saga IL Tyrving 43:50 +10:34 8:43
17 Martin Schälli Bækkelagets SK 45:28 +12:12 9:03
18 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 46:05 +12:49 9:10
19 Are Wigaard Oppsal Orientering 46:44 +13:28 9:18
20 Pål Skogedal Asker Skiklubb 47:00 +13:44 9:21
21 Inge Lindseth Nydalens SK 47:20 +14:04 9:25
22 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 47:46 +14:30 9:30
23 Thomas Ruud Oppsal Orientering 48:00 +14:44 9:33
24 Jan Shanel Nydalens SK 48:51 +15:35 9:43
25 Ivar Seierstad IL GeoForm 49:58 +16:42 9:57
26 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 51:15 +17:59 10:12
27 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 51:48 +18:32 10:19
28 Endre Stokseth Nydalens SK 53:00 +19:44 10:33
29 Anders Bjergaard Nydalens SK 53:38 +20:22 10:41
30 Stefan Ring OK Löftan 55:51 +22:35 11:07
31 Anders Storbraten Bækkelagets SK 58:22 +25:06 11:37
32 Gard Lindseth Nydalens SK 1:00:57 +27:41 12:08
33 Morten Tangen OK Moss 1:07:31 +34:15 13:26
34 Tor Andreas Andersen Oppsal Orientering 1:08:08 +34:52 13:34
35 Halvor Hobøl Oppsal Orientering 1:11:35 +38:19 14:15
36 Eirik W. Moe Lierbygda OL 1:24:37 +51:21 16:51
  Haakon Ingvaldsen Nittedal OL diskvalifisert    
  Audun Heimdal NTNUI diskvalifisert    
  Magne Vollen Oslostudentenes IK diskvalifisert    
  Eskil Sande Gullord Bækkelagets SK ikke startet    

H 40-

4 250 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Berglund Ringerike OL 53:04   12:29
2 Helge Grenager Solheim Oppsal Orientering 59:39 +6:35 14:02
3 Aksel Olsen Asker Skiklubb 1:08:18 +15:14 16:04

H 45-

3 990 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Bakke Fossum IF 34:58   8:45
2 Christian Holmboe IL Tyrving 35:10 +0:12 8:48
3 Stig Melling Ringerike OL 36:37 +1:39 9:10
4 Bjørn Hauge Nydalens SK 40:44 +5:46 10:12
5 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 42:47 +7:49 10:43
6 Pål Sommerhein Fossum IF 44:17 +9:19 11:05
7 Snorre Veggan Oppsal Orientering 45:26 +10:28 11:23
8 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 46:46 +11:48 11:43
9 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 46:53 +11:55 11:45
10 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 50:36 +15:38 12:40
11 Boye Dirro Bøhlerengen Oppsal Orientering 56:48 +21:50 14:14
12 Anders Norling Nydalens SK 1:05:15 +30:17 16:21
13 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 1:06:38 +31:40 16:42
14 Kyrre Gran Fet OL 1:09:23 +34:25 17:23
15 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 1:18:11 +43:13 19:35
  Arild Andersen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Hans Olav Hygen Østmarka OK diskvalifisert    

H 50-

3 550 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Scheele Nydalens SK 27:04   7:37
2 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 29:25 +2:21 8:17
3 Trond Lund IL Tyrving 31:19 +4:15 8:49
4 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 31:36 +4:32 8:54
5 Geir Sommerhein OK Horten 32:04 +5:00 9:01
6 Einar Lunøe Nydalens SK 32:15 +5:11 9:05
7 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 32:30 +5:26 9:09
8 Knut Erling Øen Heming Orientering 32:36 +5:32 9:10
9 Kimme Arnesen Heming Orientering 33:35 +6:31 9:27
10 Arild Andresen Fossum IF 34:36 +7:32 9:44
11 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 34:47 +7:43 9:47
12 Øystein Østermann Heming Orientering 34:59 +7:55 9:51
13 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 35:31 +8:27 10:00
14 Håkon Jendal Fossum IF 39:03 +11:59 11:00
15 Christian Grotnes IL Tyrving 39:33 +12:29 11:08
16 Nils Bergan Nydalens SK 40:07 +13:03 11:18
17 Ivar Mølnvik Fossum IF 41:36 +14:32 11:43
18 Per Ola Ulseth Nydalens SK 45:35 +18:31 12:50
19 Terje Linløkken Østmarka OK 46:51 +19:47 13:11
20 Anders Flågen Heming Orientering 47:36 +20:32 13:24
21 Øyvind Helmersen Fet OL 50:20 +23:16 14:10
22 Stein H. Hagen Fossum IF 50:34 +23:30 14:14
23 Erik Borg IL Koll 1:02:18 +35:14 17:32
24 Kjetil Sverdrup-Thygeson Østmarka OK 1:08:10 +41:06 19:12
  Peter Carlsen Sturla, IF diskvalifisert    
  Bent Sande Kverme Fossum IF diskvalifisert    
  Stein Mella Oppsal Orientering ikke startet    
  Håvard Espelin Asker Skiklubb ikke startet    

H 55-

3 470 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 28:58   8:20
2 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 31:31 +2:33 9:04
3 Knut Wiig Mathisen Porsgrunn OL 32:43 +3:45 9:25
4 Per Slungaard IL Tyrving 35:31 +6:33 10:14
5 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 36:44 +7:46 10:35
6 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 37:12 +8:14 10:43
7 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 37:39 +8:41 10:51
8 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 38:19 +9:21 11:02
9 Sindre Langaas Nydalens SK 38:25 +9:27 11:04
10 Arne Fossheim Asker Skiklubb 38:47 +9:49 11:10
11 Onno Verberne OL Toten-Troll 39:32 +10:34 11:23
12 Halvor Jutulstad Bækkelagets SK 41:46 +12:48 12:02
13 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 42:02 +13:04 12:06
14 Morten Kongsberg IL Tyrving 48:35 +19:37 14:00
15 Morten Karlsen Måren OK 57:35 +28:37 16:35
16 Per Stedje Østmarka OK 1:08:21 +39:23 19:41
17 Tormod Bøe Fossum IF 1:18:12 +49:14 22:32
18 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1:19:20 +50:22 22:51
19 Claus Fritzner Nittedal OL 1:29:20 +1:00:22 25:44
20 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:41:32 +1:12:34 29:15
21 Lasse Lybek Jensen Ballerup OK 1:45:16 +1:16:18 30:20
  Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Nils Petter Fremming Heming Orientering ikke startet    

H 60-

3 470 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 33:31   9:39
2 Einar Jensen Nydalens SK 36:15 +2:44 10:26
3 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 37:22 +3:51 10:46
4 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 37:28 +3:57 10:47
5 Morten Due Måren OK 38:10 +4:39 10:59
6 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 39:39 +6:08 11:25
7 Nils Hæstad Fossum IF 40:36 +7:05 11:42
8 Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm 46:55 +13:24 13:31
9 Bjørn Willadssen Heming Orientering 48:36 +15:05 14:00
10 Alf Pettersen IL Tyrving 50:08 +16:37 14:26
11 Bård Natvig Nittedal OL 51:49 +18:18 14:55
12 Roy Gjerding OK Moss 54:19 +20:48 15:39
13 Per Hermann Krøger Nydalens SK 1:36:11 +1:02:40 27:43

H 65-

2 540 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Are Eriksen Oslostudentenes IK 31:21   12:20
2 Tor Trøan Hadeland OL 31:48 +0:27 12:31
3 Petter Næss Oppsal Orientering 34:24 +3:03 13:32
4 Arne Tiltnes IL Tyrving 37:31 +6:10 14:46
5 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 37:46 +6:25 14:52

H 70-

2 240 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 22:32   10:03
2 John Thomas Petersen Nittedal OL 25:02 +2:30 11:10
3 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 25:48 +3:16 11:31
4 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 26:35 +4:03 11:52
5 Knut G Karlsen Heming Orientering 28:21 +5:49 12:39
6 Roar Bjordal Oppsal Orientering 29:01 +6:29 12:57

H 75-

2 240 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Bjaaland Heming Orientering 29:08   13:00
2 Øystein Madsen Haugerud IF 34:24 +5:16 15:21
3 Jon C. Fougner Heming Orientering 38:50 +9:42 17:20
4 Terje Throndsen Nittedal OL 46:31 +17:23 20:45
5 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 59:06 +29:58 26:23
6 Leif Bråten Heming Orientering 1:07:38 +38:30 30:11

H 80-

1 620 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Egner Heming Orientering 24:10   14:55
2 Tor Drage Haugerud IF 33:38 +9:28 20:45
3 Ørnulf Fremming Haugerud IF 1:05:36 +41:26 40:29

Direkte A

3 990 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 37:02   9:16
2 Gløer Winsvold Sentrum OK 38:33 +1:31 9:39
3 Even Angell-Petersen Nydalens SK 39:45 +2:43 9:57
4 Johan Jebsen IL Heming 41:29 +4:27 10:23
5 Frode Steinsland Fossum IF 44:35 +7:33 11:10
6 Kine Dirro Måren OK 44:56 +7:54 11:15
7 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 49:56 +12:54 12:30
8 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK 50:42 +13:40 12:42
9 Kjell Blomset Ås-NMBU Orientering 51:14 +14:12 12:50
10 Peer Stiansen Nydalens SK 52:04 +15:02 13:02
11 Per-Jacob Ølstad Fet OL 53:12 +16:10 13:20
12 Mons Løvfald Nydalens SK 54:50 +17:48 13:44
13 Jan Andreas Edstrøm Oppsal Orientering 55:12 +18:10 13:50
14 Håkon Børli Fossum IF 56:25 +19:23 14:08
15 Andreas Stenstad Oppsal Orientering 59:32 +22:30 14:55
16 Karianne Katla Fossum IF 59:45 +22:43 14:58
17 Mats Olav Berg Lillomarka OL 1:01:00 +23:58 15:17
18 Maiken Mo Nydalens SK 1:01:38 +24:36 15:26
19 Per Ole Dahlsrud Nydalens SK 1:02:51 +25:49 15:45
20 Svein Otterlei Østmarka OK 1:03:50 +26:48 15:59
21 Christer Andersson NOTEAM 1:06:48 +29:46 16:44
22 Vibeke Steen Oppsal Orientering 1:07:20 +30:18 16:52
23 Camilla Stridsklev IL Tyrving 1:08:16 +31:14 17:06
24 Fredrik Høyer Fossum IF 1:10:15 +33:13 17:36
25 Jan-Henrik Nilsen Oppsal Orientering 1:13:04 +36:02 18:18
26 Elise Hafskjold Nydalens SK 1:13:21 +36:19 18:23
27 Trond  Myhre Fossum IF 1:15:37 +38:35 18:57
28 Iver Skauge IL Heming 1:21:33 +44:31 20:26
29 Sjur Langedal Nydalens SK 1:22:17 +45:15 20:37
30 Steinar Hansen Lillomarka OL 1:33:36 +56:34 23:27
31 Siggurd Næss NOTEAM 1:42:46 +1:05:44 25:45
32 Siv Susanne Jystad Østmarka OK 1:55:24 +1:18:22 28:55
  Anders Øpstad Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Runar Hafskjold Nydalens SK diskvalifisert    
  Johan Jebsen Heming Orientering ikke startet    

Direkte A-kort

2 540 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Ingesen Sarpsborg OL 25:48   10:09
2 Espen Aubert NOTEAM 31:02 +5:14 12:13
3 Helena Axelsson Nydalens SK 32:25 +6:37 12:45
4 Håvar Breivik Østmarka OK 32:40 +6:52 12:51
5 Kristian Færde Sveio Olag 52:06 +26:18 20:30
6 Haakon Dolven Asker Skiklubb 54:20 +28:32 21:23
7 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 58:27 +32:39 23:00
8 Petter Fure Oppsal Orientering 58:32 +32:44 23:02
9 Georg Kapperud Oppsal Orientering 1:13:29 +47:41 28:55
  Anne Margrete Hammer Østmarka OK diskvalifisert    
  Knut Landstad Nydalens SK ikke startet    
  Goro Tillerås Urset Ås-NMBU Orientering ikke startet    

Direkte B

2 830 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristian Næss Nydalens SK 36:26   12:52
2 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 38:49 +2:23 13:42
3 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 40:45 +4:19 14:23
4 Kenneth Eik Raumar Orientering 41:59 +5:33 14:50
5 Runa Kalleson Oppsal Orientering 42:20 +5:54 14:57
6 Jane Karine Helmersen Fet OL 47:48 +11:22 16:53
7 Ingrid Skaarer Nydalens SK 49:28 +13:02 17:28
8 Thomas Berg IL Tyrving 50:27 +14:01 17:49
9 Ove Hildrum Lillomarka OL 50:35 +14:09 17:52
10 Helena Granberg Østmarka OK 56:30 +20:04 19:57
11 Vera Halsaa Asker Skiklubb 1:01:34 +25:08 21:45
12 Ola Skaar Nittedal OL 1:07:27 +31:01 23:50
13 Bjørg Bogstrand Nittedal OL 1:09:43 +33:17 24:38
14 Lotta Myhre IL Koll 1:10:17 +33:51 24:50
15 Tale Mæhre Torjussen Fossum IF 1:30:12 +53:46 31:52
  Pål Myklebust IL Koll ikke startet    

Direkte C

2 370 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Yngve Røe Nydalens SK 32:50   13:51
2 Maja Kalleson Røed Oppsal Orientering 37:44 +4:54 15:55
3 June Herredsvela Østmarka OK 40:26 +7:36 17:03
4 Kathinka Grønlie IL Tyrving 41:07 +8:17 17:20
5 Merete Saugestad Nydalens SK 44:24 +11:34 18:44
6 Eldrid Otterlei Østmarka OK 46:13 +13:23 19:30
7 Eline Skaar Nittedal OL 50:08 +17:18 21:09
8 Sverre Landstad Nydalens SK 54:36 +21:46 23:02
9 Thomas Bjarnes IL Tyrving 59:49 +26:59 25:14
10 Ragnhild Brevik Østmarka OK 1:00:43 +27:53 25:37
  Øystein Vatland Fossum IF diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +