---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Gunnarfjellrennet 2009



  RESULTATLISTE  GUNNARFJELLRENNET 2009   
     
     
  KLASSE MENN 17-18 ÅR   
NR START.NR NAVN KLUBB TID Ant. år
1 1 TORSTEIN ØSTNOR LIERNE IL 01:01:45 11
     
  KLASSE MENN 19-20 ÅR   
NR START.NR NAVN KLUBB TID Ant. år
1 4 EVEN KVEMO LIERNE IL 01:07:51 10
     
  KLASSE MENN 21-30 ÅR   
NR START.NR NAVN KLUBB TID Ant. år
1 9 OVE ANTVORD HAUGEREID NTNUI LANGRENN 01:06:16 1
2 10 ERIC SIMONSSON LANDÖNS IF 01:07:53 9
3 8 KJETIL VALEN HØIHJELLE OVERHALLA IL 01:13:31 0
4 11 OLLE HALLQUIST  01:26:58 0
     
  KLASSE MENN 31-40 ÅR   
NR START.NR NAVN KLUBB TID Ant. år
1 15 JENS PETTER ESTIL LIERNE IL 01:02:22 18
2 14 RUNAR MARTINSEN LIERNE IL 01:03:19 16
3 16 AHRLIN JERRY ÖSK 01:29:55 2
4 13 BJØRN TORE HAUG KOLVEREID IL 01:30:14 0
     
  KLASSE MENN 41-45 ÅR   
NR START NAVN KLUBB TID Ant. år
1 18 LARS MAGNUSSON ÖSTERSUND SK 01:10:15 0
2 19 RUNE VEIE DET NORSKE OLJESELSK. 01:10:17 6
3 17 ANDRE GARTLAND HARRAN IL 01:18:41 1
     
  KLASSE MENN 46-50 ÅR   
NR START NAVN KLUBB TID Ant. år
1 23 OLA KVEMO LIERNE IL 01:11:06 29
2 24 BENGT IVAN BLOM SPILLUM IL 01:15:07 2
3 22 THOR BIRGER ØSTNOR LIERNE IL 01:18:22 30
4 25 FLÅTT BJØRNAR OVERHALLA 01:18:38 1
     
  KLASSE MENN 51-55 ÅR   
NR START NAVN KLUBB TID Ant. år
1 28 OLA BERGET SKAUGA IL 01:02:39 3
2 35 BJØRHUSDAL TORSTEIN  NAMSSKOGAN 01:06:35 5
3 30 LEO LYNGSTAD LIERNE IL 01:07:08 35
4 29 KNUT HØYJELLE OVERHALLA IL 01:10:54 0
5 31 PER STEEN BRUNFLO IF 01:12:49 2
6 32 JO GAUTE MATHISEN OVERHALLA IL 01:15:07 3
7 27 OTTAR LYNGSTAD LIERNE IL 01:17:00 32
     
  KLASSE MENN 56-60 ÅR   
NR START NAVN KLUBB TID Ant. år
1 37 RUPERT SIMONSSON LANDÖNS IF 01:20:52 23
     
  KLASSE MENN 61-70 ÅR   
NR START NAVN KLUBB TID Ant. år
1 64 HOPEN KJELL SPILLUM 01:26:57 3
2 41 MARTINSEN GUNNAR SØRLI 01:34:39 24
3 40 ODDVAR STRØM LIERNE IL 01:38:48 27
     
  KLASSE MENN 71 ÅR OG ELDRE   
NR START NAVN KLUBB TID Ant. år
1 42 ASBJØRN BJØRHUSDAL NAMSSKOGAN 01:34:13 18
     
  KLASSE KVINNER 17-18 ÅR   
NR START NAVN KLUBB TID Ant. år
     
  KLASSE KVINNER 19-20 ÅR   
NR START NAVN KLUBB TID Ant. år
1 46 KRISTIN GAUSEN INDERØY IL 01:09:13 0
     
  KLASSE KVINNER 21-30 ÅR   
NR START NAVN KLUBB TID Ant. år
1 48 KRISTOFFERSON ELIN  01:31:01 0
     
     
     
     
     
     
  TRIM MED TID   
 START NAVN KLUBB TID Ant. år
 51 SIGBJØRN GJERTSÅS LIERNE IL 01:23:08 23
 54 KAREN ANNA KVEMO LIERNE IL 01:22:25 6
 55 KAI ARNE STUENES LIERNE IL 01:22:26 22
 56 TERJE LILLEMARK LIERNE IL 01:18:28 6
 58 ANTARIS PERSSON SSOK GJURD 01:31:42 0
 59 MARIANN PERSSON SSOK GJURD 01:52:04 0
 60 LEIF JOHANNES GJERTSÅS  01:35:56 3
 61 OSKAR RISBERG LIERNE IL/TEAM OLFREDRIKSA 01:26:49 1
 62 LARS JONAR LARSEN LIERNE IL 01:22:55 35
 63 KNUT BLOMDAL LIERNE IL 01:22:25 2
 65 SANDMO KÅRE  NORDLI 01:42:40 16
 66 OPSAL ROLF OLE NORDLI 01:27:28 10
 67 STURLA FLÅTT OVERHALLA 01:26:46 0
 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +