Resultater HalvBirken Løp 2015 - Kvinner 16-19 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 16-19 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i HalvBirken Løp 2015
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 41126 Tina Knutsmoen Nesodden IF 46:07
2 41184 Julie Flatner Hansen Ullkisa 50:06
3 41083 Susann Sagstuen NTG / ØTS 50:39
4 41118 Martine Korslund Roterud IL 51:07
5 41171 Mari Nordlunde   51:17
6 41174 Ingvil Ahlsand   51:37
7 41123 Vilde Aaseth Strandbygda il 52:52
8 41028 Silje Amalie Grindedal Brandvold Fana IL 53:10
9 46050 Guro Seline Herfoss Drangedal IL 55:37
10 41199 Julie Marie Granstrøm Larsen Fredrikstad IF 57:16
11 41161 Celine  Strømstad Hansen Asker Trekkhundklubb 58:15
12 42094 Emma Sørset Sk Vidar 59:06
13 42064 Johanne Mjørlund   59:36
14 41137 Ida Gulbrandsen Faaberg Fotball 1:00:39
15 42080 Mali Røen Skjermo Rindal IL 1:01:40
16 42179 Miriam  Waltenberg Lyngen/Karnes IL 1:02:05
17 41195 Cecilie Haugen   1:02:41
18 45106 Emilie Lundberg Martinsen Fet IL 1:03:31
19 45107 Nora Lundberg Martinsen Fet IL 1:03:55
20 43145 Mari Skjerve Egge IL 1:03:57
21 42191 Maren Sophie Talmo Koll IL 1:04:41
22 42124 Veronica Kenworthy Oppegård IL 1:04:46
23 42016 June Dale EOIL 1:04:57
24 45167 Pia Toreli   1:05:11
25 43212 Sofie Rønningen Kleven   1:05:52
26 41107 Madeleine Øvrum Nordre Land IL 1:06:54
27 43031 Siri Flatås   1:06:59
28 44014 Kristina Breyer Driv IL 1:07:04
29 43121 Anne Julie Olavsen   1:07:14
30 43266 Linnea Leirmo   1:08:50
31 41104 Tuva Wien Nordre Land IL 1:10:09
32 43058 Mildrid Angard Hoff   1:11:39
33 43203 Karen Amundsen Halmsås & Omegn Skilag 1:12:51
34 46156 Line Sørli   1:14:34
35 45067 Anna Gjerdingen Jensen Team Bælje 1:16:12
36 42079 Anne Kristin Silseth EOIL 1:16:45
37 44113 Ingrid Reiten Myre   1:17:17
38 43044 Heidi Gundersen   1:18:02
39 45246 Cicilie Aune Egge 1:19:43
40 45136 Malin Sirhaug   1:19:50
41 44126 Thea Olstad   1:22:27
42 45040 Anna Granli Team Bælje 1:22:33
43 44013 Ruth Kristine Brevig   1:23:02
44 41095 Ine Margarethe Svendsen Varteig IL 1:23:14
45 45185 Malin Øverli   1:26:04
46 45221 Mari Halset   1:27:06
47 43277 Kristine Østby   1:34:05


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +