Resultater HalvBirken Løp 2015 - Kvinner 20-29 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 20-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i HalvBirken Løp 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 41079 Ida Gjermundshaug Pedersen   44:52
2 41058 Ingeborg Kristine Lind IL Gular 46:33
3 41078 Eli Gjermundshaug Pedersen ASKO Hedmark 47:36
4 41149 Maria Aure Sk Vidar 48:54
5 43282 Elisabeth Blomberg   53:07
6 41020 Madelen Dørmænen   54:26
7 41042 Line -Mari Holmseth Trysilgutten 54:28
8 43076 Maja Jasmin Knudsen Ready 56:18
9 42135 Iselin Rachelsdatter Hoholm   56:28
10 42104 Karen Viktoria Aas Ruslebiffen 57:09
11 43234 Ida Marie Frøseth Sæther runners 57:39
12 42023 Tone Wold Eriksrud   58:36
13 41044 Kathrine Gjørv Hovd   58:43
14 43235 Sunniva Renå Hamre Hommelvik 59:44
15 41045 Ragnhild Ildstad IL NY Von 59:58
16 41133 Marte Greftegreff Nøstberg   1:00:08
17 42004 Sandra Arntsen   1:00:18
18 42163 Arna Bergheim Sætherø   1:00:27
19 41081 Lene Roterud Raufoss 1:00:52
20 45010 Christine Bjørnstadjordet Gausdal 1:00:56
21 41146 Camilla  Solheim   1:01:05
22 41148 Martha Marie Øberg   1:01:13
23 42171 Gjertrud Nyberget   1:01:29
24 41087 Mari Sletvold   1:01:30
25 41159 Julie Skogheim   1:01:41
26 43017 Katinka Jussie L. Brurberg   1:01:47
27 41182 Kristin Holseth   1:01:55
28 42157 Eirin Bakketun   1:01:58
29 44110 Anna Morthov   1:02:08
30 43236 Malin Kandal   1:02:20
31 41115 Line Gjelstad   1:02:30
32 42046 Linda Haakseth   1:02:38
33 43057 Linn Hjelmstadstuen Øti 1:02:42
34 41190 Siri G. Nøstberg   1:02:56
35 45203 Siri Brøtmet   1:03:43
36 42037 Malin Hansson IFK Mora 1:03:57
37 44257 Linda Torp   1:04:15
38 43232 Kristine Blomberg Nabolaget 1:04:24
39 43081 Maren Kristiansen   1:04:42
40 42025 Kristine Farholm Deloitte BIL 1:04:47
41 46148 Kristine Stulen Sport 1 Oppdal 1:04:52
42 44264 Marte Winquist Friskis&Svettis Lillehammer 1:05:06
43 46123 Maria Sandvik   1:05:15
44 41050 Kristin  Jørum Blom 1:05:40
45 44274 Karina Hallstensen  Øyen   1:06:00
46 41089 Christel Stenseth   1:06:04
47 41208 Elisabeth Børde   1:06:11
48 42117 Marte Smedsund   1:06:15
49 42127 Liv-Tone Nilsen   1:06:16
50 43050 Aina hansen Midsund 1:06:17
51 42194 Astrid Steinhaug   1:06:19
52 41168 Eli Kristin Huso Hemsedal IL 1:06:21
53 44265 Kristin  Bergsløkken Privat 1:06:38
54 42119 Pia Amb   1:07:20
55 42086 Guro Slettestøl Buvik il 1:07:32
56 43090 Else Kristine Lien Løten o-lag 1:07:34
57 41132 Mathilde Pilskog Apexklinikken 1:07:45
58 42090 Mari Solbrekken Ruslebiffen/Åmot kommune 1:07:51
59 45146 Claudia Solem   1:07:55
60 46051 Frida Hjelle Team FIH 1:08:01
61 45085 Silje-Anita Wold Kleiven Lalm IL 1:08:06
62 44240 Anette Rødskjær   1:08:22
63 42166 Fride Moan Hasselknippe   1:08:38
64 45014 Mari Melby Breum   1:08:44
65 44164 Marianne Tangen   1:08:57
66 44157 Marte Stubbom Tine brumunddal 1:09:01
67 42176 Kristin Slåen   1:09:46
68 44129 Maj Helene Pedersen Myhre   1:09:51
69 42139 Carina Schau Bolle   1:09:57
70 45003 Thea Charlotte Andersen Forsvaret 1:09:59
71 43085 Aina Larsen   1:10:07
72 44269 Ida Laupet Strømmen Bilformidling AS 1:10:15
73 42036 tonje hakvaag   1:10:18
74 45196 Victoria Therese Husvik   1:10:32
75 45208 Thea Linnea Soland   1:10:38
76 45224 Synneva Opheim Bygdø Monolitten 1:10:40
77 41010 Linda Berglund Ekstrøm   1:10:54
78 43213 Rebecha Bettina Lervaag   1:10:56
79 46137 Lena Sommerseth   1:11:01
80 46044 Vilde Hansen   1:11:02
81 44050 Oda Moen Gulbrandsen   1:11:08
82 42170 Ida  Myklebust Sundar Löplabbet 1:11:13
83 43116 Silje Krey Nitter   1:11:15
83 44112 Silje Merethe Myhrvold   1:11:15
85 45205 Astrid Ekern   1:11:18
86 45202 Maria Bachs Larsen   1:11:27
87 42102 Sandra Zerajic Ytreberg   1:11:47
88 42110 Julie Tangen   1:11:50
89 44219 Anette Nordsetengen   1:11:55
90 44030 Kristine Elda   1:11:59
90 42169 Line Lunde Family Sportsclub 1:11:59
92 44107 Marte Melnes   1:12:04
93 43199 Eliska Masarova   1:12:13
94 46253 Ida Burvang   1:12:14
95 43089 Hilde Lie Johansen   1:12:23
96 43233 Kari Fossen TEAM NORGESGRUPPEN 1:13:05
97 43082 Merethe Kristiansen   1:13:32
98 44131 Sanna Kristina Pynnönen CrossFit Sandvika 1:13:38
99 41090 Kristin Stonor Lillehammer Skiklub 1:13:40
100 41194 Therese Hopen   1:13:45
101 44181 Mari  Waage Hanssen-Bauer   1:14:05
102 46250 Terezia Prikrylova   1:14:21
103 43253 Linda Cathrine Tangen   1:14:25
104 43201 Lill Kristin Strandby   1:14:28
105 46161 Johanne Thomassen   1:14:50
106 43152 Tonje Slettbakken   1:14:58
107 41096 Vilde Sofie Svendsen Varteig IL 1:15:35
108 46124 Klara Sefrankova   1:15:38
109 44173 Connie Vollebekk   1:15:42
110 45174 Kristina Vikås   1:15:52
111 44069 Iselin Høgli   1:15:56
112 45234 Åshild Aaen Torpe BEKK Consulting AS 1:16:05
113 44148 Marie  Skjerve Carlsen   1:16:13
114 45022 Mathilde Eidem   1:16:36
115 45260 Bjørg Vognild   1:16:40
116 44287 Maria Kristin Fylling   1:16:47
117 44114 Kristin Reiten Myre   1:17:17
118 42160 Linda Herseth   1:17:28
119 44255 Ida Bjørnstad Noren X-ray angles 1:17:35
120 43018 Ida Christensen Sport 1 Gruppen 1:17:58
121 43264 Silje Gjølberg Johansen   1:17:59
122 46222 Miaomiao  Li   1:18:16
123 43198 Marianne Klevmoen Torpa 1:18:20
124 44258 Bente Traaseth   1:19:14
125 46223 Madelaine Borghov   1:19:17
126 45054 Sigrid Åsen Haugsgjerd   1:19:29
127 46004 Andrea Backstrøm   1:19:31
128 44122 Anita Nordlien Fremad Famagusta 1:19:39
129 45219 Ingunn Ekern   1:19:40
130 44064 Linda Hjelmås Siemens 1:19:43
131 44100 mari Holen Lovas   1:19:55
132 44267 Kjersti Nesdal Fossum   1:20:01
133 43027 Tone Kristine  Engen Ødegård   1:20:05
134 43024 Flora Eghdami   1:20:14
135 44003 Kristine Andresen   1:20:26
136 44273 Anne Gjerdalen   1:20:28
137 44262 Astrid  Kvale Team AKTIV mot kreft/Sjukt sprek 1:21:55
138 45042 Lena Granli Team Bælje 1:22:08
139 46009 Gjørid Berge Eidsiva bredbånd 1:22:31
140 45073 Mari Johnsrud Vestre Gran IL 1:22:33
141 46154 Elise Christiansen Sørby   1:22:36
142 44051 Anne Marte Gaarder   1:22:37
143 45045 Maria Grøndahl Team Bælje 1:22:45
144 45232 Stine-Iren Lomsdalen   1:22:55
145 44118 Lene Nilsen   1:23:30
146 44095 Barbro Larsen   1:23:59
147 45236 Sabrina Ernst   1:24:10
148 44054 Frøydis Hanssen-Bauer   1:24:24
149 46195 Pernille Johnsen   1:24:45
150 45101 Silje-Mari Lindset   1:25:17
151 43136 Ingrid Røen Il Søya 1:25:19
152 43169 Anne Tofteberg   1:25:23
153 42058 Julie Langsrud Hagehaugvegen 1:25:35
154 46048 Anna Haug   1:25:56
155 44234 Synnøve Feldborg   1:25:59
156 44001 Kaja Amundsen   1:26:50
157 45233 Silje Kristine Tandsæther Hagen   1:27:33
158 44116 Lina Nesse Sk. Fart 1:27:39
159 45147 Anniken Brevig Solheim   1:27:45
160 45176 Silje Nereng Voldengen Gjøvik videregående Bil 1:27:55
161 46269 Michaela Astridottir Ludvigsen Awesome 1:28:35
162 46027 Kristin Evenstuen   1:28:37
163 46230 Malin Wettermark Hamar Embla IBK 1:29:48
164 43010 Marlene Bråthen Bergerud Norges Veterinærhøgskole 1:31:45
165 45247 Silje Harneshaug   1:32:10
166 46241 Heidi Ottinsen Ottestad 1:34:30
167 43180 Britt Johanne  Østby   1:34:32
168 46142 Anja Eldegard Stevnebø Blodklubben 1:36:21
169 43208 Marte Johansen   1:37:26
170 46227 Solveig Nordengen Toten-Kranken CK 1:38:36
171 46003 Alexandra Backstrøm   1:40:12
172 46199 Helene  Sandveen   1:40:28
173 46176 Kristin Westgård Rena IL Sykkel 1:43:15
174 45164 Victoria Thorsen Team Krogstads 1:43:26
175 46032 Marita Fog Trømborg IL 1:44:40
176 45109 Marte Osrønningen Melby Team Aktiv mot kreft 1:50:01
177 46011 Renate Bjerknes TEAM NORGESGRUPPEN 2:01:36
178 46098 Monica Nordbæk   2:03:29


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +