Resultater HalvBirken Løp 2015 - Kvinner 30-39 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 30-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i HalvBirken Løp 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 41185 Heidi Rognli Heimdal   49:39
2 41007 Maria Berg Milslukern Sport 54:03
3 43144 Linda Gustad Skeie Hankveien TK 54:58
4 41128 Kjersti Solvoll Bakketun   55:37
5 41135 Agnethe Fløtlien   56:05
6 41158 Tone Risåsen   56:06
7 41193 Torill Grøndahl Wahlberg   56:25
8 41076 Mari Nymoen ELIXIA Sjølyst 56:39
9 41012 Birgitte Broshaug Team sexyshorts 57:15
10 41103 Anette Starheim Werven BDO AS 57:25
11 41075 Ida Nyløkken   57:33
12 42186 Susanne Hoel   57:52
13 41084 Maria Sibbern Ås il/team sexy shorts 58:12
13 41142 Hanne  Nielsen   58:12
15 41056 Guri Horsfjord Lassen Tupper til Topps 58:46
16 41141 Eirin Kornbakk   58:58
17 42106 Beate Steinstad Flåta Bama Gruppen 59:49
18 42140 Ragnhild Skjetne Byneset il 1:00:08
19 41067 Eivor Moen Kvikne IL 1:00:10
20 43230 Kajsa Merete Haldsrud   1:00:18
21 43229 Gunn Katrin Blindhein   1:00:33
22 42111 Ida Bang   1:00:46
23 42105 Kjersti Nyhaug Aasjordet Bøverbru il 1:01:15
24 43252 Stine Liberg Sannes   1:01:29
25 42032 Heidi Greff Asker Skiklubb 1:01:41
26 46111 Henriette Riseng   1:01:45
27 41061 Mona Berg Lunde   1:01:47
28 41212 Hilde Marie Granberg Johnsen   1:01:57
29 41111 Hanne Bjertnæs   1:02:23
30 44291 Cathinka Bostad Borg   1:02:27
31 45179 Anette Wester Kyrre Kolbotn IL 1:02:31
32 43265 Maria Kalvik   1:02:44
33 43256 Hilde Sophie Myrvold SkiLøperne 1:02:49
34 41008 Liv Anne  Berge   1:03:01
35 42181 Kristin Halla Brøttum IL 1:03:02
36 41030 Mette Ruud Gudbrandsen Jevnaker 1:03:19
36 41064 Torun Tøsse Løvseth   1:03:19
38 45082 Camilla Tellemo Kjensli   1:03:31
39 43195 Anne Kristine Hansen   1:03:39
40 41098 Irene Tollefsrud Team fønix 1:03:40
41 41025 Mari Fremstad   1:04:06
41 41001 Elin Andresen Team Elin 1:04:06
41 41066 Anja Kolbu Moe Team Elin 1:04:06
44 42015 Gunhild Dahle Ihle IL 1:04:07
45 42065 Line Mosether   1:04:19
46 41191 Lene Johannessen   1:04:21
47 42167 Brita Hope Hyen IL 1:04:27
48 43268 Tonje Marie Storlien   1:04:35
48 43119 Ellen Margrethe Nybøe   1:04:35
50 41151 Ellen Ressem Christiansen   1:04:37
51 41129 Kari Ellingsen   1:04:49
52 43186 May Bente Åsen Sport 1 Superstore Hamar 1:05:13
53 41043 Linda Holmseth Eggen N.Trysil IL 1:05:19
54 46118 Kristin Røthe-Søbakk Handelshøyskolen BI 1:05:23
55 45036 Thea Elise Walbye Gjerstad   1:05:30
56 41055 Mary-Ann Kvammen Kolberg Il 1:05:37
57 41139 Heidi Hagen   1:05:46
58 44232 Kristine D.  Borgen Team AKTIV mot kreft/Sjukt sprek 1:05:48
59 43158 Wenche Solum Stor-elvdal skiklubb team Ruslebiffen 1:06:22
60 43280 Jeanette Nordahl   1:06:33
61 41091 Anette Stordahl   1:06:45
62 43102 Tone Melbye Team Krank Gewesen 1:06:51
63 46246 Helene Heia   1:06:54
64 42069 Helene Nilssen Hurdal IL 1:07:01
65 43104 Heidi Moe   1:07:02
66 44154 Gudny Standal   1:07:05
67 44202 Vibeke Røstøen Hauge Callenberg Technology Group 1:07:33
68 42014 Lene Dahl Ingen 1:07:49
69 46047 Lisa Hanssen   1:08:01
70 42184 Ranveig Thorsteinsen   1:08:46
71 43071 May Kristin Jørgenvåg   1:08:53
71 43193 Caroline Bjørnstad Snørøverne 1:08:53
73 43163 Lise Mari Sundlisæter   1:08:55
74 43245 Lone Flyvholm Bjerke 1:09:07
75 43120 Jeanette Skar Nylund Blodklubben 1:09:12
76 42175 Linn Skrede Sandberg   1:09:13
77 42013 Beth Paludan Carlsen Team Solskinnsbolle 1:09:14
78 42057 Monica Landsem   1:09:20
78 43028 Claudia Espenhahn   1:09:20
80 43269 Britt Hanne Strømsøyen Team fønix 1:09:22
81 43114 Hilde Åslund Nilsen Hankveien TK 1:09:29
82 46105 Kristyna Palenikova   1:09:31
83 43105 Kaja Rynning Moen   1:09:38
84 43238 Camilla Løland   1:09:43
85 45065 Linn Imsen Team OLUF 1:09:50
86 41041 Lene Holmen   1:09:52
87 43228 Annette Bernt   1:10:00
88 42083 Marie Skramstad   1:10:01
89 42107 Anne Cecilie Heie   1:10:03
90 44272 Randi Merethe Tveiten   1:10:05
91 42162 Tone Benno Eiendomsmegler 1 Ringerike og Hadeland 1:10:09
92 42063 Berit Melbø   1:10:16
92 44193 Lisa Kristina Lunde   1:10:16
94 45121 May Linn Olsen Evry BIL 1:10:17
95 43220 Trine Hjellødegård x-ray angels 1:10:20
96 42005 Tone Aspeli   1:10:30
97 45161 Linn Cecilie Søreng Team OLUF 1:10:37
98 43231 Carina Auset   1:10:49
99 43274 Hanne Delbeck   1:10:54
100 46119 Ingvild Røyrvik   1:10:58
101 44161 Gry Sønsthagen   1:11:02
101 44290 Berit Nergård   1:11:02
101 44121 Kine Nordgård Hurdal IL 1:11:02
104 43257 Rannveig Renolen   1:11:07
105 43002 Camilla Andersen   1:11:08
106 43178 Evy Westgård Stor Elvdal Skiklubb 1:11:22
107 46085 Sayna Enayati Madsen   1:11:24
108 43275 Ida Stubberud   1:11:25
109 46221 Therese Sputneset Olsen   1:11:32
110 44268 Monica Indahl Eidsiva bredbånd 1:11:48
111 44102 Inger-Lise Magnussen   1:11:54
112 43083 Miriam Landfors   1:12:00
112 43248 Berthe Louise Kjeserud Unit4 1:12:00
114 44098 Guro Flor Lien   1:12:06
115 44029 Anita Ektvedt   1:12:11
116 44205 Unni Støbet Lande Tingvoll IL 1:12:15
117 46038 Beate Hagen   1:12:28
118 44214 Siv-Jane Westgaard Madshus   1:12:37
119 43215 Torunn Mekiassen Bama Storkjøkken 1:12:53
120 43270 Marit Solberg Stor- Elvdal skiklubb, "Ruslebiffen" 1:13:02
121 44045 Trine Gjerstad   1:13:03
122 44111 Birgitte Mosveen   1:13:04
122 44195 Oddbjørg Reitan Nørbech   1:13:04
124 42116 Tine Nilsen Dons   1:13:13
125 43079 Ann Elisabet Kraby   1:13:29
126 44285 Linda Van Hulst- Florack Breimsbygda il 1:13:37
127 44159 Elisabeth AM Sveen   1:13:38
128 43183 Monica Aaen Austeng Stor-Elvdal Skiklubb 1:13:42
129 43194 Hanne Frydenlund Treningskompaniet 1:13:44
130 46041 Ann-Kristin Larsen Halmer   1:14:02
131 42043 Astri Hodne   1:14:16
132 44160 Ann Cathrin Svingen   1:14:24
133 43029 Marianne Evensen   1:14:36
134 44080 Anne Kirkeby   1:14:37
135 44081 Tone Kirkeby   1:14:38
136 43039 Lise Tverå Gran   1:14:40
137 44002 Sølvi Andreassen   1:14:46
138 45075 Camilla  Jørandrud Haugom   1:14:56
139 42071 Stine Terese Nymoen   1:15:05
140 42129 Åshild Sandal   1:15:06
141 45130 Kristin Søbstad Rye Norwegian Petroleum Consultants 1:15:16
141 46014 Ina marita Brustuen   1:15:16
143 45032 Katrine Fosserud   1:15:20
144 44233 Linda Dihle Borgen Team AKTIV mot kreft/Sjukt sprek 1:15:22
145 42132 Sonja Karina Karterud   1:15:41
145 43222 nina iren johansen   1:15:41
145 44284 Christel Lium Nygård   1:15:41
148 42185 Astrid Inga Vasaasen   1:15:43
148 46172 Karin Gjerde Viddal   1:15:43
148 41002 Tone Asbjørnslett Feiring IL 1:15:43
151 44197 Zena Alwan Team AKTIV mot kreft/Sjukt sprek 1:15:53
152 41037 Hilde Heimdahl   1:15:55
153 44215 Jeanett  Åsmo   1:15:56
154 45018 Carla Chavez Team Krogstads 1:16:06
155 46043 Nora Hansen   1:16:50
156 43250 Elin Nygård   1:16:56
157 46220 Hege Kristin Solvang   1:17:02
158 44009 Hilde Berget SSK Ruslebiffen 1:17:19
159 45086 Edel  Klaape-Aasdal   1:17:30
160 44101 Anita Lunde   1:17:46
161 42161 Mayuri Lochan Sundgot   1:17:57
162 41016 Anna Signe Maria Bäckström   1:18:17
163 45188 Anne Aarbakke Team Solskinnsbolle 1:18:20
164 44132 Mirjam Vesteraas Ramstad   1:18:26
165 44028 Ida Ekornhol   1:18:51
166 43225 Anne Maren Moe   1:19:00
167 45212 Lise Heimlund   1:19:34
168 44085 Monica Knapkøien MOELV IL 1:19:42
169 46257 Kjersti  Jenssen Northern Runners 1:19:54
170 46248 Monika Larsen   1:19:59
171 44130 Monika Pladsen   1:20:09
172 44167 Hege Klevan Torseth   1:20:10
173 43001 Ingeborg Amundrud Vallset Il 1:20:24
174 43153 Eivor Slåtten BraBIL 1:20:25
175 43124 Bente Ottinsen Sport 1 Superstore Hamar 1:20:29
176 43161 Linda Stensby Stenbakken   1:20:36
177 45213 Marit Jensen   1:20:39
178 43286 Anita Larsen   1:20:42
179 43285 Nina Beate Lømo   1:20:43
180 43251 Tove Røddesnes Nord-Trøndelag politiidrettslag 1:20:46
181 45079 Jannicke Karlsen   1:21:11
182 44244 Marte  Vassgård FSO 1:21:32
183 44106 Erle Fossen Mathisen   1:21:34
184 44041 Heidi Hauge Fredriksen   1:21:55
185 46251 Kari Svelle Reistad Rønn i kønn / Hamar kommune 1:22:03
186 45006 Monika Bakken   1:22:22
187 44263 Hilde Terjesen Tupper til Topps 1:22:30
188 46073 Laila Krogstad   1:22:41
189 45244 Satu Vanska-Westgarth   1:22:44
190 44259 Ewa Bartnikiewicz Team Aktiv mot kreft 1:22:49
191 45214 Kirsti Kristoffersen   1:22:57
192 44178 Mari Wiken   1:23:02
192 44220 Karianne Olsen   1:23:02
194 45026 Ellen Lunde Emilsen   1:23:10
195 44180 Victoria  With Fosshaug   1:23:12
196 44260 Marie Muri Bonnez   1:23:47
197 45252 Marit Spilde   1:23:50
198 46125 Marita K.  Singsdal   1:24:02
199 44082 Vibeke Kjær   1:24:03
200 44165 Jorun Gjellestad Teigen   1:24:21
201 46214 Linda Larssen   1:24:43
202 45141 Henriette Wang Sletner   1:25:07
203 46255 Unn-Elisabeth Tofthagen Gausdal Landhandleri 1:25:21
204 42120 Erle Marie Askildsen   1:25:31
205 46089 Astri Tangen Moen Friskis&Svettis 1:25:39
206 43042 Toril  Gulliksrud Skrimtrollet 1:25:52
207 45002 Marte Andersen Team OLUF 1:26:07
208 45004 Line Askehagen   1:26:29
209 45070 Renate Johansen Norcem/Leca/Bygg.no 1:26:35
210 45209 Kari Undheim   1:26:58
211 45000 Tove Abrahamsen   1:27:03
212 43159 Ann Kristin  Stai Kvikne IL 1:27:07
213 46097 Berthe Busterud  Nordby Eidsiva bredbånd 1:27:11
214 44256 Sofia Pettersson Hurdal 1:27:14
215 44286 Beate-Iren Gråberg   1:27:31
216 44288 Ann Cathrin Mørk   1:27:32
217 46104 Adriana  Olsen UKBIL 1:27:41
218 46055 Sigrun Helene Holm   1:27:59
219 45226 Ann-Kristin Borgedal Stor-Elvdal sk 1:28:10
220 46087 Malin Mobakk   1:28:56
221 45211 Silje Bjørnbeth Gaarder   1:29:35
222 45027 Ann-Cathrin Evensen Team fønix 1:29:38
223 46033 Kristin Hartz Foseid   1:29:53
224 43073 Anne Marit Knutsdatter Kleiven   1:30:07
225 45089 Maria Røed Kristiansen   1:30:42
226 43123 Cathrine  Olsvik   1:31:02
227 44162 Ann Kristin Sørensen Norcem/Leca/Bygg.no 1:31:12
228 45128 Runa Karin  Roald   1:31:43
229 43074 Therese Moskvil Kleven   1:32:29
230 46143 Sissel Stillwell   1:32:52
231 46218 Jeanette Pedersen   1:33:05
231 44090 Christel Krossøy   1:33:05
233 45056 Tatjana  Henneman TEME OLUF 1:33:06
234 46132 Gyda Beate  Smestad   1:33:30
235 44254 Liv Hilde Muri   1:33:47
236 45159 Liv-Tone Sæther   1:34:22
237 45021 Johanne Egeberg Johamster & Weasel 1:34:56
238 45030 Sissel Maria Finnseth Johamster & Weasel 1:34:57
239 44031 Tone Emilsen Den glade amatør 1:37:53
240 44145 Lillian Mathisen Sjøenden   1:38:17
241 44204 Anita Johansen   1:38:29
241 44124 Terese Nørsterud   1:38:29
243 46080 Karen Marie Lillesund   1:39:51
244 46201 Hanne Sørby  Husås   1:40:29
245 46150 Ann-Kristin Svartbekk   1:42:01
246 46134 Hanne K.M Solbakken Lovisenberg barnehage 1:42:23
247 42192 Heidi Mundal   1:42:24
248 46233 June Kristin Ruud   1:45:57
249 46079 Jill-Hege Lavik Ask friidrett 1:46:01
250 43206 Monica Sveen Bjørtomt   1:46:39
251 43190 Hilde Akersveen   1:46:40
252 46249 Hilde Løkken Sist, men ikke minst! 1:47:01


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +