Resultater HalvBirken Løp 2015 - Kvinner 40-49 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 40-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i HalvBirken Løp 2015
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 41034 Gunhild Halle Haugen Norcem/Leca/Bygg.no 46:25
2 41024 Dorte Foss Raufoss IL 49:07
3 41077 Annette Opsahl Gjøvik 55:22
4 41169 Anne Kari Karlsson Jessheim 56:02
5 44200 Anette  Hamm   57:19
6 43196 Linda Irene Huseby   57:42
6 44198 Vibeke  Bergh   57:42
8 41163 Helle Aanesen Team Aktiv mot kreft 58:45
9 42078 Birgit Sande Team Kvadadal 59:18
10 42055 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 59:29
11 42177 Ann-Louise  Vålvannet Elixia Jessheim 59:34
12 41192 Alfhild Marie Strømnæss   59:50
13 41189 Kari Anne Midtvold Friskis & Svettis Lillehammer 1:00:54
14 42113 Guro Lium   1:01:24
15 42073 Kari Opperud   1:01:41
16 41073 Tone Nilsen Team fønix 1:01:52
17 41071 Anne Myhr Sk Vidar 1:02:31
18 42001 Mette Andreassen   1:02:37
19 41003 Claire Aspdahl Hurdal IL 1:02:44
20 46244 Vibeke Dahlberg Privat 1:02:46
21 41144 Katharina Rise   1:03:08
22 41160 Lise Skogheim Åslia skilag 1:03:38
22 42182 Pia Hansen Rolstad Kodal IL 1:03:38
24 43066 Anne Jakobsen Nordre Land IL 1:03:46
25 43267 Gro Sandvold Skiforeningen 1:03:58
26 42068 Nina Nielsen Gjelleråsen 1:04:00
27 43298 Sissel Sæther   1:04:01
28 42136 Bente Wenche Nina Nielsen   1:04:08
29 42133 Anette Brekke-Bjørkedal Sørum klatreklubb 1:04:19
30 42053 Siv Janne Kummernes   1:04:27
31 42049 Kjersti Jevanord   1:04:31
32 42088 Gunn Solbakken Lasses disipler 1:04:35
33 43244 Laila Dragsten Bama Storkjøkken 1:04:46
34 41196 Gunhild Cathrine Hodt   1:04:49
35 45217 Linn Cecilie  Steffen   1:04:56
36 43030 Kjersti Flasnes Hankveien LK 1:04:59
37 42178 Hilde-Gunn Waltenberg Lyngen/Karnes IL 1:05:08
38 46072 Unni Iren Kristiansen   1:05:12
39 43191 Valborg Alhaug Nes sportsklubb 1:05:14
40 43210 Gry Kallåk Otta IL 1:05:25
41 43035 Anne Gislerud   1:05:40
42 44227 Åsa Pettersson Callenberg Technology Group 1:05:43
43 43026 Kristin Ellevold   1:05:47
43 43011 Nina Bjørneseth   1:05:47
45 42134 Linda Christoffersen Borre IF 1:05:56
46 41113 Hilde Kristin Dvergsdal   1:05:59
47 43132 Stine Fossan Ruud   1:06:06
48 43154 Carina Slaatto Geilo IL 1:06:08
49 42101 Barbro Viksmo Hakadal 1:06:12
50 43171 Mona Ulimoen Eidsiva bredbånd 1:06:13
51 44225 Elisabeth Hammerseth Callenberg Technology Group 1:06:17
52 43096 Hege Lundring   1:06:31
53 42060 Hanne Lundby   1:06:35
54 43155 Mette Smith   1:06:45
55 41162 Solveig Sunde Brandbu IF 1:06:51
56 42149 Heidi Hårstad   1:06:54
57 45170 Marianne Trålim   1:06:57
58 41032 Trude Halvorsen Roterud IL 1:06:58
59 42081 Else Skogen   1:07:01
60 41059 Lise Konow Linnerud Gjøvik skiklubb 1:07:05
61 43008 Marianne Bateman   1:07:08
62 42183 Christina Gogoll Kodal IL 1:07:13
63 43016 Bente Bratvoldengen   1:07:28
64 41100 Nina Trygg   1:07:43
65 46094 Hedda Evjen Nielsen   1:07:50
66 43053 Kristin Skoug Haugen Mjøsa Triathlon 1:08:02
67 44238 Rita Sogn Kirkeby   1:08:10
68 45103 Lise Lundberg   1:08:23
69 42041 Elin Herland Åfjord 1:08:29
70 43243 Hege Andresen   1:08:37
71 41033 Elisabeth Hansen JH-Sykkel 1:08:39
72 42075 Liv Prestgard Åsen IL 1:08:43
73 43174 Bente Vikhagen   1:08:52
74 43022 Yvonne Dolmen-Hauge   1:08:53
74 41214 Nina Reinholdt   1:08:53
76 44218 Hanne  Leira Fredrikstad IF 1:08:58
77 43254 Ragnhild Vik   1:08:59
78 43130 Janne Rognli   1:09:00
79 44067 Kirsten Marie Hotvedt   1:09:01
80 42156 Hilde Ødeli Brøttum IL 1:09:02
81 44024 Anett Dokken Feiring IL 1:09:10
82 42147 Kristine Gunstad   1:09:12
83 44186 Eva Anita Åkerøy   1:09:13
84 42112 Line Ellingsen Kabelvåg & Svolvær ski 1:09:14
85 44270 Anne Irene Nygård Nesodden IF 1:09:51
86 44012 Elin Branting   1:09:52
87 42076 Karin Ryssdalsnes   1:09:56
88 43052 Ruth Hansen Tylldal IL 1:10:03
88 46084 Margrethe Sannesmoen Løvseth   1:10:03
90 42020 Mona Edvardsen   1:10:07
91 46052 Heidi Hjulstad   1:10:08
92 42033 Trude Gretland Mork Rehabsenter 1:10:17
93 43184 Tonje Arnestad   1:10:26
94 45150 Hilde Steinbakken Nybygda 1:10:34
95 45052 Anny Hansen   1:10:40
96 42054 Ellen Kvandal   1:10:48
97 42072 Elin Olstad Team fønix 1:10:58
98 42187 Theresa Kumar   1:10:59
99 42108 Marianne Mortensen Bingsfoss SK 1:11:06
100 42114 Susann Skutle Magnusson   1:11:10
101 43021 Britt Dalby Bergset Dalby Grafisk/Fagerfjell 1:11:25
102 42153 Anita Grønvold Tollefsen Tunvold barnehage 1:11:35
103 44140 Elin Rønningen   1:11:52
104 43099 Elin Løvhaug   1:12:01
105 43166 Rita Tellefsen Frimann-Berner 1:12:11
106 43227 Nina Orderud Norengros Johs Olsen AS 1:12:14
106 42070 Tone Ryengen Nybø   1:12:14
108 43126 Mari Petershagen   1:12:19
108 45035 Katrine Gilleece   1:12:19
110 44189 Leiken  Aasbø Optimistene 1:12:43
111 43025 Åsta Eide   1:12:56
112 43218 Merete Ødegårdstuen Moelven IL 1:12:57
113 43091 Brit Lilleaas   1:12:59
114 43109 Elin Myhre Ludvigsen Treningskompaniet 1:13:01
114 43101 Nina Melandsø Telenor 1:13:01
116 42024 Cecilie Evju Norcem/Leca/Bygg.no 1:13:03
117 44176 Ann Iren Lindsetmo Westrum   1:13:05
118 42138 Gunn Anny Reime   1:13:08
119 44282 Cecilia Holmberg-Bakke   1:13:31
120 46247 Anne-Katrine  Kroken   1:13:40
121 42035 Kristin  Haga Ramsøy 1:13:49
122 44187 Synøve Åkerøy Hågensen   1:14:14
123 43040 Elisabeth Ranes Grøndahl   1:14:15
124 42168 Kathrine Husø Johansen   1:14:16
125 44211 Eli Stensli Løten o-lag 1:14:21
126 44142 Toril Røssaak   1:14:42
127 46082 Hege Løberg   1:15:02
128 43007 Wenche Bakken   1:15:05
129 45227 Suzette Damman   1:15:13
130 44096 Mette Larsen   1:15:20
131 43273 Guri Anne Gundersen   1:15:29
132 46186 Terese Aas   1:15:34
133 44104 Hilde Mangerud Arve Hagen AS 1:15:35
134 44183 Anita Øien Ruslebiffen 1:15:38
135 45028 Linda Fahle-Johansen Team Ulverud 1:15:45
136 43032 Elisabet Fliflet Jacobsen   1:15:50
137 43062 Synnøve Husby   1:16:00
138 43276 Anne S Langhelle   1:16:06
139 45091 Mona Kummernes Team OLUF 1:16:18
140 45265 Anne Marit Storødegård   1:16:32
141 45230 Tone Engen   1:16:33
141 44283 Tina Asak Vesterås   1:16:33
143 44190 Gro Fossen Massasjeklinikken 1:16:58
144 46019 Ragnhild Ebbesen   1:17:06
145 46077 Elin Kvernberg   1:17:17
146 46219 Tone Røgeberg Sukkertoppen Sport og Nytelse 1:17:23
147 43098 Pia Cathrin Hultgren Løkvik Team Morch 1:17:34
147 43107 Hilde Merethe Morch Team Morch 1:17:34
149 44239 Gina Kverneng Tupper til Topps 1:17:35
150 43094 Ellen Beate Lunde Sportsen IL 1:17:44
151 43187 Gry Engemoen Aasland Try 1:17:53
152 45090 Mette Kristiansen Team Krogstads 1:17:54
153 42125 Anne-Marit Kobbersletten GIL 1:18:04
154 45183 Anita Østby   1:18:11
155 44138 Hanne Røer Nesodden IF 1:18:15
156 43156 Cecilie Solberg   1:18:18
157 44143 Gina Sauge   1:18:24
158 44094 Gunn-Heidi Langnes   1:18:37
159 44289 Åse Rød   1:18:38
160 45210 Kari-Anne Gaarder Raufoss Il langrenn 1:18:47
161 43185 Maria Aarli-Grøndalen   1:19:26
162 46007 Siri Benjaminsen   1:19:33
163 45125 Anne-Grete Gotten Ramsdal Eikefjord IL 1:19:42
164 45005 Laila Badawy   1:19:46
165 46141 Maritza Stensrud Komigang 1:20:08
166 44249 Åshild Grøndal   1:20:34
167 44093 Lena Høyer  Langbach Kolberg Il 1:20:38
168 45012 Hilde Bredegg   1:20:40
169 46238 Tina Jerstad   1:20:55
170 44251 Kristin Gårder   1:21:00
171 46081 Una Lund Rønn i kønn 1:21:36
172 44146 Trine-Lise Skagevang   1:22:22
172 44294 Ann-Helen Kristiansen   1:22:22
174 44147 Tone Beate Skauvik   1:22:25
175 43172 Trude Vallevik   1:22:26
176 45228 Gunnlaug Daugstad Rådtassene 1:22:30
177 44237 Helen Kristin Kildehaug   1:22:33
178 46256 Margit Bersvendsen Grønli   1:22:34
178 44099 Elinor Lindby-Aas   1:22:34
178 46240 Tonja Nordeng   1:22:34
181 46018 Cecilie Dyrli   1:22:40
182 44032 Anita Engjom Töcksfors IF 1:22:48
182 44033 Elin Engjom Axelsson Töcksfors IF 1:22:48
184 45037 Berith Gjertsen   1:22:55
185 45140 Anne Skuterud Gjerdrum IL Langrenn 1:22:57
186 45063 Caroline Hårstadsveen   1:23:12
186 41175 Nina Charlotte Fløgstad Solberg   1:23:12
188 43278 Anita Menkerud   1:23:13
189 45154 Pia Strand   1:23:16
190 45242 Linda Berntsen Hagelund   1:23:25
191 46232 Pauline Velle Kvalsvik   1:23:29
192 46164 Anne Beth Thørud   1:23:41
193 46107 Maja Presthagen Os IL 1:23:42
194 46053 Line Holaker Norcem/Leca/Bygg.no 1:23:43
195 44097 Britta Larsson SSK Ruslebiffen 1:23:45
196 44155 Elin Elisabeth Steinland Vinje Sørlia 1:24:04
197 45151 Rita Stensvehagen   1:24:08
198 45168 Kjersti Torgersen Molde og omegn IF 1:24:09
199 46146 Tove C Wikman Strand Lillehammer Svømmeklubb 1:24:11
200 46127 Lena Skibnes   1:24:14
201 45064 Anne Tove Håveødegård Nit-Hak-mamma 1:24:29
202 44210 Stine  Stang Hansen   1:24:43
202 44212 Cecilie M.  Sundet   1:24:43
204 46116 Hege Rognes Eidsiva bredbånd AS 1:25:07
205 43106 Mevlida Moen   1:25:37
206 44277 Aina Branden   1:25:41
207 45024 Merete Ekrann-Osvær Drivdalen IL 1:26:37
208 45023 Guri Ekrann-Osvær Drivdalen IL 1:26:38
209 46235 Tove Aabakken   1:26:40
210 45068 Kristin Joakimsen   1:26:46
211 45152 Signy Stoltenberg   1:26:52
212 46100 Irene Mathisen Nybakken Team Sist men ikke minst 1:27:00
213 44086 Karianne Stensrud Knutsen   1:27:04
214 45099 Trude Froyn  Lie   1:27:06
215 45143 Kristin Abrahamsen Småge Herkules sykkel 1:27:55
216 43200 Wenche Orholm Team fønix 1:28:21
217 45062 Grethe Hustad   1:28:35
218 44035 Nora Margrethe Nygaard Falch Team Falch 1:28:53
219 45206 Monica Kvamme   1:29:03
220 46088 Aina Mobekk Tømmerliga 1:29:23
220 46036 Anne Grete Grønvold Tømmerliga 1:29:23
222 46070 Marit Krane   1:29:47
223 45051 Ellen Hammer Lena legesenter 1:29:55
224 45057 Astrid Emilie Herlofson Norcem/Leca/Bygg.no 1:30:00
225 46095 Elisabeth Nilsen   1:30:38
226 44005 Liv Therese Backstrøm   1:30:45
227 45049 Hege Svenmoen Halvorsen Team fønix 1:31:17
228 44281 Jane Søbakken Rustad   1:31:28
229 46114 Cathrine Rist   1:31:44
230 42008 Merete Berg Hamar Invaders 1:31:55
231 43247 Anne Cathrine Husvik   1:32:05
232 43060 Lill Kristin Hovde   1:32:40
233 45038 Rachel Glasser   1:33:05
234 45050 Trine Halvorsen Faaberg IL 1:34:09
235 46259 Trude Tande   1:34:28
236 44150 May-Britt Skårsmoen   1:35:40
237 41140 Linda Elisabeth Haynes   1:37:09
238 45059 Marianne  Holm   1:37:14
239 44088 linda kristiansen   1:38:17
240 44230 Tone Aarefjord Callenberg Technology Group 1:38:46
241 46099 Lene Nustad Eidsiva bredbånd 1:39:05
242 44059 Anne Lise Henriksen FYK BIL 1:39:27
243 44156 Marianne E. Stenberg   1:40:23
244 46054 Monica Holen   1:42:01
245 46031 sissel flaa   1:42:03
246 46239 Heidi Karlsen Gjensidige 1:42:04
247 46211 Ragna Straume   1:42:21
248 44047 Monica Grini Team fønix 1:42:40
249 46216 Britt Nordseth   1:42:51
249 46205 Cecilie Egeberg   1:42:51
251 46101 Mari Nybakken Team "Sist, men ikke minst" 1:43:01
252 45019 Wenche Cicilie Delbekk Kiwi Langeland 1:43:24
253 14097 Ruby  Semb   1:44:35
253 46115 Camilla Rodal SkiLøperne 1:44:35
255 46030 Ella Flatland   1:45:13
256 45184 Linda Østli   1:48:13
257 46069 kristin kjørstad Team Sist men ikke minst 1:49:22
258 46191 Wenche Mariann Gundersen   1:58:26
259 46062 Anita Rasch Jansen Eidsiva bredbånd 2:03:28
260 46059 Ingrid Høgetveit Sist men ikke minst 2:09:13
261 46002 Guro Andersen   2:23:23
262 46181 Turid Ødegård Medianord 2:23:24
263 46168 Geanina Tverå   2:33:09


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +