Resultater HalvBirken Løp 2015 - Kvinner 50-59 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 50-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i HalvBirken Løp 2015
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 41062 Mette Løkken   1:00:35
2 42150 Kari Lerudsmoen   1:02:42
3 41017 Marianne Bøe Ihle IL 1:02:46
4 42118 Grethe Sundhaugen Ødegård   1:03:57
5 42084 Inger-Lise Skårholen   1:04:44
6 42174 Tone Wangen Owren   1:04:54
7 46017 Kristin Dille   1:04:55
8 41019 Alvilde Dancke Joggekameratene 1:05:04
9 42141 Jorun Tuftin Tosotraverne 1:06:42
10 42097 Inger Thune Evry 1:06:52
11 43150 Lisa Marie Skullerud Toppen IL 1:07:00
12 41074 Heidi Nordsveen Tømmerligaen 1:07:11
13 42190 Gro Ørnhoft   1:07:18
14 46226 Randi Holter   1:07:57
15 45114 Eva Nilsen   1:08:17
16 43249 Tove F Kristiansen TEAM NORGESGRUPPEN 1:08:21
17 42130 Sissel Steien X-rays angels 1:08:48
18 41117 Marit Jordet   1:09:21
19 44206 Gunn Kristin Lyngved   1:10:22
20 43048 Hilde Halkjelsvik   1:10:29
21 46165 Oddrun Torheim   1:10:36
22 42144 Kari Strand Båtnes Lillehammer Skiklub 1:10:54
23 42029 Inger Marie Fredriksen Team fønix 1:11:05
24 44261 Jorunn Haverstad Friskis&Svettis Lillehammer 1:11:42
24 43226 Grete Nordengen Romerike Runners Team 1:11:42
24 44245 Aud Marit Winge   1:11:42
27 45033 Tove  Fredly   1:12:41
28 44020 Siv  Dahl Optimistene 1:13:03
29 44068 Hanne Åkerøy Hundal   1:13:14
30 45095 Marianne Kvinnesland Sparebanken Møre 1:13:15
31 45094 Grete Kvinnesland   1:13:27
32 44084 Hege Marie Klev Fossum IF - Genus BIL 1:13:39
33 42131 Mona  Ytterdal   1:14:01
34 44271 Trude Berget Thomasgaard   1:14:23
34 41048 Helle Joløkken   1:14:23
36 43065 Lise Fliflet Jacobsen   1:15:07
37 45043 Turid Granli Team Bælje 1:16:12
38 44123 Trine Nymoen   1:16:29
39 44092 Greta Kylling Massasjeklinikken 1:16:57
40 45215 Eva Max Friskis&Svettis Lillehammer 1:16:59
41 45225 Inger Elisabeth Pedersen   1:17:00
42 45115 Marianne Dahl Norberg   1:17:35
43 43127 Anne Kristin Rakvåg Dragsjødamene 1:18:19
44 44040 Kari Framnes   1:18:40
45 46061 Astrid Marie Indergård   1:19:03
46 44055 Merete Waage Hanssen-Bauer   1:19:07
46 44062 Kari Hesselberg KS 1:19:07
48 44246 Hilde Albrigtsen Team BoligPartner 1:19:12
49 45112 Eli Mølslet Åfjord idrettslag 1:19:24
50 44109 Karen Merete Moen   1:19:47
50 44007 Anita Stensby Bekkelund   1:19:47
52 45245 Kari Nesdal   1:20:02
53 46093 Mitra Narengi   1:20:07
54 43246 Dina Gaupseth   1:21:08
55 44027 Aashild Eikrem   1:21:09
56 44192 May Wenche Klevmoen Torpa 1:21:20
57 46074 Kristin Kvalheim Team Berger 1:22:16
58 44222 Cecilie  Sahlin   1:22:22
59 44185 Mona Aadland Olsen Team Ulverud 1:22:25
60 45055 Anita Havnerås   1:23:24
61 44139 Vera Rønneseth   1:23:25
62 45041 Janne Granli   1:23:26
63 44065 Hilde Hole   1:23:39
64 46103 Anita L. Olavsen   1:24:02
65 44075 Ann Helen Berg Johansen   1:24:04
66 46162 Mie Thomsen   1:24:38
67 45187 Anne Marte Aae Silland B.I.L 1:24:41
68 46025 Heidi Engvold   1:26:08
69 44119 0ddrun Nilstad   1:26:22
70 43111 Marianne Mørk   1:26:38
71 46122 Jeannette Salveson Dahl Optimistene 1:26:44
72 45047 Anne Mette Gulberg Toten-Kranken CK 1:27:33
73 45259 Hanne Grimstad   1:27:49
74 45235 Annelise Flaa LØRENSKOG SKIKLUBB 1:28:58
75 44071 Ellen Høisveen   1:29:35
76 46020 christina edberg Tømmerliga 1:29:49
77 43283 Lena Hammer Vestre Aker Skiklubb 1:30:16
78 44196 Torun Throndsen   1:30:44
79 44039 Doris Framnes   1:31:08
80 44044 Ingebjørg Gaukerud   1:31:57
81 45222 Anne Westad Kolsrud IBM Klubben 1:32:30
82 46022 Heidi Anita Eiken   1:32:38
83 45029 Gro Rebello Faugstad   1:32:58
84 46008 Anne-Hilde Skogrand Berge   1:34:18
85 46258 Kjersti Engen   1:34:27
86 46228 Thorbjørg Nordengen   1:34:59
87 45058 Nina Hjelsvold   1:35:07
88 46166 Oddveig Torkildsen   1:36:04
89 45172 Beate Veum The running girls 1:39:27
90 45025 Lise Ellingsen The running girls 1:39:28
91 46243 Berit Christensen   1:40:09
92 44060 Bodil Henriksen GoFoten 1:44:56
93 44231 Hilde Øvre Andersen   1:48:56
94 46013 Merete  Borgen   1:49:13
95 44056 Bente Haukaas   1:49:16
96 46169 Åse Irene Bakken Tøsse Norodd 1:55:38
97 46179 Marianne Myhren Ytterbøl Team Spenst Halden 2:01:19
98 46187 Venke  Aaslund   2:23:23
99 46057 Tone Hvalstad Medianord 2:23:24


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +