Resultater HalvBirken Løp 2015 - Menn 30-39 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 30-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i HalvBirken Løp 2015
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 41069 Henning Mortensen ASKO Hedmark 44:03
2 41121 Frode Nybakken Lillehammer IF / Eidsiva BIL 44:41
3 41092 Magne Strømeng Antikstore Porsanger 46:27
4 41183 Inge Roar Bremerthun   48:02
5 41120 Radek Masar   48:57
6 41124 Anders Delbekk Posten Bring 49:08
7 41006 Torbjørn Bekkelien Telenor/Telesport 50:11
8 41114 Geir Flåta AF Gruppen 50:26
9 41004 Marius Aspeli   51:38
10 41093 Tor Egil Strømeng   52:30
11 41152 Stian Frislie Team Frislie 53:03
12 44127 Hector Palacios Viva la Pepa 53:51
13 43242 Lasse Sæther   55:06
14 41070 Jan Erik Musiol Norcem/Leca/Bygg.no 55:08
15 43272 Ingar Finstuen Vest-Torpa UL 55:34
16 41057 Dan Lillegrend Team Seriøs 55:44
17 43271 Freddy Sæther Sæthers 56:32
18 41167 Øyvind Heia   56:39
19 45119 Lars Philip Olaussen Romerike Runners 57:09
20 42164 Knut Åge Bjerke Family Sportsclub 58:06
21 41036 Even Heggernes   58:34
22 44077 Øyvind Jøsok   58:49
23 45243 Petter Dahlby   59:25
24 46245 Eirik Gjerdalen Team Monica 1:00:34
25 44151 Rune Smestad Tine brumunddal 1:00:42
26 41099 Per Ole Toresen   1:01:35
27 45220 Tom-Erik Fladeby stomperud 1:01:49
28 42158 Tor Egil Brox Bjørkestien Småjoggarlaug 1:02:58
29 44037 Vicente Ferrando Traver Viva la Pepa 1:03:22
30 41065 Håkon Marius Mellembakken   1:03:35
31 44019 Kevin Crawford   1:04:03
32 43260 Roar Frislie Åsbygda IL 1:05:19
33 45088 Kristoffer Kristiansen   1:06:06
34 42159 Stian Gravnås Norcem/Leca/Bygg.no 1:06:12
35 44293 Alf Erik Gundersen Sand If 1:06:33
36 45008 Jonas Bjørnerud   1:07:17
37 43103 Kristian  Minge   1:07:34
38 43160 Rune Stenersen Staples BIL 1:07:40
39 44209 Svein Skogli Westgaard   1:07:42
40 45241 Stein Vidar Snekkersveen   1:08:06
41 46128 Robert Skinnerlien   1:09:14
42 44241 Stein Arne Sveen   1:09:20
43 46000 Pål Agnalt   1:09:34
44 45240 Morten Sand   1:10:40
45 43051 Roy Hansen   1:10:55
46 42067 Patrik Mårtensson Team Seriøs 1:12:38
47 42093 Tony Sund   1:13:41
48 45254 Torgeir Sundgot   1:13:44
49 46207 Geir Arne Haugen   1:13:50
50 45192 Frode Berentsen Team OLUF 1:15:11
51 46068 Andreas M.  Kjølberg   1:15:59
52 42050 Rune Husø Johansen   1:17:09
53 45199 Lars Nistad   1:19:04
54 45020 Hans Petter Dillerud   1:19:56
55 45191 Vidar Anthonsen Eidsviva bredbånd 1:21:23
55 45069 Lars Dahlum Johansen Eidsiva bredbånd 1:21:23
57 44166 Stian Torp Fredrikstad Cup 1:22:41
58 42100 Odd Sverre Urke   1:26:41
59 45171 Krister Verket   1:30:03
60 46060 Andreas  Høgh   1:33:29
61 46242 Stig O Alstad   1:35:17
62 46252 Jan Andre  Aaraas   1:38:37
63 46167 Frode Tverå   2:33:10


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +