Resultater HalvBirken Løp 2015 - Menn 40-49 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 40-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i HalvBirken Løp 2015
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 41166 Terje Gulbrandsen BDO Aktiva 41:57
2 41150 Frank Tore Berntsen Veldre Friidrett/One Way 44:08
3 41134 Stig-Petter Bjørkedal   50:20
4 41147 John Åsmund Westberg IL Koll 51:08
5 41112 Kjetil Bråten Nittedal Banqet Racers 52:07
6 41031 Kristen Hagen Norengros Johs Olsen AS 53:35
7 41014 Lasse Brynsrud   54:42
8 42143 Per Anchersen Unit4 56:47
9 41116 Per Arne Halvorsen   57:45
10 41153 Knut Grøndal   57:48
11 42089 Kenneth Solberg   57:51
12 43287 Vidar Knutsen   58:01
13 41165 Rolf Utkvitne Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 58:05
14 41156 Claus Leite   58:10
15 43141 Igor Sartori   58:17
16 42056 Marius Köhler-Olsen 4 x 4 59:26
17 46155 John Sørli   1:00:37
18 41109 Jan Sondre Arnestad Norengros Johs Olsen AS 1:01:00
18 41082 Roger Rudaa   1:01:00
20 42199 Terje Lium Team TOPRO 1:01:16
21 44048 Harald Gropen Team fønix 1:01:17
22 41145 Gaute Skjelsvik   1:01:44
23 46012 Dag Terje Bjørlo Dekklåven 1:01:46
24 45102 Christoffer Lorentzen Team OLUF 1:01:55
25 45053 Trond Morten Haug Eidsiva bredbånd 1:02:07
26 41046 Lars Erik Innset   1:02:16
27 42151 Trond Henning Sveen   1:02:17
28 43064 Øystein Iversen Eidsiva bredbånd 1:02:23
29 44235 Pål Hagen Arve Hagen BIL 1:02:42
30 43214 Jan Egil Martinsen Volkswagen 1:03:26
31 42040 Jo Kjetil Heggelund Brumunddal Fotball 1:03:31
32 42087 Kai Smeby Redheds Hamar 1:04:38
33 42017 Kato Dale EOIL 1:05:24
34 42155 Trond Vodal Fet skiklubb 1:05:41
35 45156 Robert Støvind Team OLUF 1:06:08
36 41005 Lars Magne Austad Arve Hagen AS 1:06:45
37 45080 Tom Erling Karlsen Team OLUF 1:06:52
38 43261 Svein Emil  Holm   1:07:10
39 44087 Ronny Knutsen   1:07:21
40 44199 Lars Fransson Callenberg Technology Group 1:08:07
41 41154 Sven Arne Wright Hagen   1:08:09
42 42002 Heiner Andrä   1:08:14
43 43019 Trond Harald Christensen   1:08:24
44 43038 Atle Gran   1:08:25
45 44248 Roger Fossen-Melby Aurskog/ Finstadbru SK 1:08:31
46 43108 Tore Morch Team Morch 1:09:04
47 44036 Jan-Petter  Faråsen Ullensaker Kisa 1:09:09
48 44243 Jo Teigen   1:09:45
49 42126 Kjetil Kristiansen   1:09:57
50 44194 Bjørn Christian Nørbech   1:10:37
51 42154 Karl Fredrik Vibekken Unit4 1:10:38
52 43177 Jan Westerblad   1:10:49
53 46078 Per-Arne Laget   1:11:06
53 46198 Cato Skovdal Rude-Hansen   1:11:06
55 44052 John-Arve  Halvorsen Faaberg IL 1:13:31
56 42123 Thor olav Jensen Botne il 1:13:48
57 45237 Lars Teppan Johansen   1:14:31
58 43006 Reid Bakken   1:15:05
59 43204 Runar Berg Svelvik SK 1:16:51
60 46113 Konrad  Risnes   1:17:59
61 44053 Per Halvorsen Faaberg IL 1:18:07
62 44266 Idar Bjørkvold   1:18:21
63 45204 Arne Ivar Dragerengen Raufoss Il langrenn 1:18:46
64 43192 Are Bentzen Team bentzen 1:19:15
65 44188 Roger Aarli-Grøndalen   1:19:25
66 44226 Christos Lykos Callenberg Technology Group 1:19:58
67 45200 Jan Erik  Volla Arve Hagen AS 1:20:35
67 45190 Jørgen Andersen Arve Hagen AS 1:20:35
69 46215 Atle Ludvigsen   1:20:40
70 46140 Asgeir Stensrud   1:20:53
71 45173 Tom Viken   1:21:24
72 45231 Per Kolseth   1:21:59
73 44279 Finn-Ove Kvalsvik   1:24:40
74 44203 Håvard Hovdhaugen Nittedal IL 1:28:00
75 45297 Per Seljevik   1:28:02
76 46183 Terje Øiesvold   1:28:12
77 46126 Svanhild Viken Skaug Tømmerliga 1:29:23
78 46135 Jonny Mobakk  Solbakken Ramirent 1:42:22
79 46024 Tore Engjom Trømborg IL 1:47:36
80 46236 Tom Bjørnsletten Eidsiva bredbånd 1:49:01
80 46171 Lars Erling Vasslid Eidsiva bredbånd 1:49:01


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +