Resultater HalvBirken Løp 2016 - Kvinner 20-29 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 20-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i HalvBirken Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 41218 Britt Ingunn Moian Nydal   48:51
2 41148 Emilie Krey Ludviksen Strindheim Friidrett 50:51
3 41079 Linda Nyeng   51:07
4 41015 Mari J. Bø   53:26
5 43271 Elisabeth Blomberg   53:45
6 41037 Iselin Rachelsdatter Hoholm   55:10
7 41049 Maja Jasmin Knudsen Ready 55:27
8 41038 Line -Mari Holmseth Trysilgutten 55:40
9 42199 Mathilde Lutnæs Trysil Hundekjørerklubb 56:40
10 41081 Marte Greftegreff Nøstberg   56:47
11 41130 van Rijn Linda Gloria Atletiek 56:56
12 41176 Mona Dagfinrud   57:38
13 41173 Kristin Slåen   58:01
14 42068 Anna Morthov   58:10
15 41112 Martha Marie Øberg Statnett BIL 58:15
16 41005 Arna Bergheim Sætherø   58:23
17 42072 Hanna Mørreaunet Selvaag   59:07
18 46195 Klara Löfgren Nordic Choice Hotels 59:13
19 42069 Hanne Eide Myhre Team Sportyspice 59:16
20 42089 Emilie Holmseth Risberg   59:47
21 42071 Ida Myran   1:00:16
22 43247 Sara Thormodsen   1:00:34
23 45266 Mari Flobergseter   1:00:45
24 42112 Bente Traaseth   1:00:58
25 42002 Sandra Arntsen   1:01:05
26 42203 Ingrid Thomasgaard   1:01:27
27 43136 Maria Sandvik   1:02:18
28 43259 Thea Lauritzen Rakkestad Sykkelklubb 1:02:33
29 42222 Elisabeth Børde   1:02:53
30 42059 Cecilie Løkken Team Sportyspice 1:02:58
31 44026 Tonje Buan Team Superselma 1:03:05
32 45241 Celine  Karlsen   1:03:32
33 41051 Maren Kristiansen   1:03:41
33 42190 Therese Gjærviken Team fønix 1:03:41
35 42040 Ingrid Jensrud   1:03:46
36 43086 Benedicte Kronberget   1:03:51
37 45281 Mille Fjeldstad   1:04:03
38 42214 Silje Brubæk   1:04:05
39 44277 Annie L. Sannvoll   1:04:13
40 45048 Lise Bjellånes Gunstad Norcem/Leca/Bygg.no 1:04:17
41 42084 Maj Helene Pedersen Myhre   1:04:22
42 44055 Camilla Granlien Berget   1:04:27
43 44128 Stine Løkvik Mikaelsen   1:04:31
44 43122 Maria Oterholt Peersen   1:04:44
45 43142 Julie Skogli   1:04:52
46 43045 Marthe Gotaas   1:05:00
47 42146 Martine Ludvigsen   1:05:05
48 43156 Ragna Strand   1:05:07
49 46200 Guro Slettestøl Buvik il 1:05:09
50 43047 Melanie Gratzer   1:05:12
51 41229 Siri G. Nøstberg   1:05:14
52 42189 Marte Fjellby   1:05:21
53 43246 Siri Syvertsen   1:05:40
54 42220 Ingrid Walbækken   1:05:46
55 42175 Kamilla Freberg Lauritzen   1:05:55
55 43280 Tina Grevstad Pettersen   1:05:55
55 42177 Marianne Grue  Mælen   1:05:55
58 43059 Stine Kvanvik Hopen ROS IL 1:06:03
58 44286 Elise Aanes Johansen   1:06:03
60 44162 Sunniva Jensen   1:06:04
61 42171 Ingrid Gunstad   1:06:14
62 43111 Sigrid Moe   1:06:18
63 43241 Line Lunde Family sportsclub Løten 1:06:21
64 42116 Ingunn Vasaasen   1:06:34
64 41139 Vilde Sofie Svendsen Varteig IL 1:06:34
66 42139 Guro Sterud Stutlien Vest-Torpa UL 1:06:44
67 41082 Anne Julie Olavsen   1:07:34
68 43224 Trine Borgemoen   1:07:36
69 45075 Marthe Kobbersletten Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 1:07:50
70 42144 Kari Bryge Ødegården   1:07:59
71 41057 Else Kristine Lien Løten o-lag 1:08:03
72 43261 Lene Nygård Livsfarlig Trespann 1:08:10
73 42053 Ane Sørlie Kværner   1:08:11
74 44004 Cecilie Angell Ljostad   1:08:19
74 44065 Christina Hartmann   1:08:19
76 45098 Emilie Løken   1:08:34
77 46118 Martine Fjørtoft Otterlei Brattvåg IL 1:08:40
78 43234 Hilde Bakken Thorvaldsen   1:09:17
79 43281 Anne Sofie Elvebø   1:09:30
80 43083 Merethe Kristiansen   1:09:31
81 41011 Mari Margrethe Brevig   1:09:32
82 43027 Ann-Kristin Baardseth Åsmarka IL 1:09:38
83 44287 Marte Dahling   1:09:46
83 45181 Miriam Horstad Ness   1:09:46
85 46230 Solveig Nilsen Fossum Team Coca-Cola 1:10:06
86 45133 Lillian Distad Skansgård   1:10:21
87 43015 Ane Bjørnstad Noren   1:10:25
88 43002 Kamilla Andersen   1:10:32
89 46277 Pernille Svarstad   1:10:42
90 43194 Ann Mari Groven   1:10:44
91 45076 Camilla Johannessen   1:11:00
92 43129 Margrethe Cecilie Romskaug Vind IL 1:11:23
93 42132 Line Kristine Lindbo Hansen Team CYL 1:11:34
94 46051 Mari Halset Team Runners Møre 1:11:37
95 44290 Kjersti Nesdal Fossum   1:11:39
96 44180 Malin Sydnes   1:11:41
97 43055 Lene Haugland   1:11:43
98 42172 Tone Kristiansen Team Utrent 1:11:45
99 42005 Linda Berglund Ekstrøm   1:11:50
100 45054 Marthe Hagen Team fønix 1:11:51
101 44199 Synnøve Ulseth   1:12:03
102 44099 Vilde Elise Kolås   1:12:06
103 42194 Silje Marie Johansen   1:12:19
104 46135 Klara Sefrankova   1:12:20
105 41108 Ellen Tømte Hagen   1:12:31
106 43260 Ida Eilertsen Nygård Livsfarlig Trespann 1:12:32
107 42178 Jeanette Stenersen Team Møller Bil Asker og Bærum 1:12:36
108 46015 Johanne Brauten   1:12:37
109 43034 Tine Elvevold   1:12:41
109 44236 charlotte johnsen   1:12:41
111 45186 Ragnhild Moastuen   1:13:08
112 42118 Mia Zugor   1:13:24
113 46216 Ida Charlotte  Holmen   1:13:26
114 44053 Ingrid Godager Tveter Team fønix 1:13:48
115 43091 Synne Alida Landbakk Nike Norway 1:13:53
116 46252 Kristina Nystuen Kristiansen   1:13:56
117 44094 Andrea Karlsen   1:14:16
118 44083 Maren Jakobsen   1:14:26
119 45215 Kristina Vikås   1:14:39
120 43288 Renate Rusten   1:14:44
121 44008 Camilla Bakkene   1:14:59
122 45110 Linn Kristin Myren Advokatfirmaet Alver Bedriftsidrettslag 1:15:01
123 46171 Stine Øveraas   1:15:02
124 44029 Liv-Kari Chinga   1:15:51
125 46139 Irmelin Stavik Slyngstad   1:16:42
126 45131 Mette Sandsengen Jansen Team fønix 1:16:47
126 45000 Marthe Mari Ahlgren Team fønix 1:16:47
128 45191 Eva Sieurin   1:17:16
129 44161 Guro Sellin   1:17:18
130 43023 Cecilie Bækkedal   1:17:31
131 44006 Synnøve  Askeland Lærdal 1:17:38
132 44243 Janne Marita Flatås Sokna IL 1:17:52
133 46169 Tina Øverby   1:18:02
134 43082 Ida Langdalen Kristiansen   1:18:15
135 43269 Anne-Marte Kværner Deloitte BIL 1:18:37
136 44266 Martine Behrens Volkswagen 1:18:39
137 46238 Madeleine Hansen   1:18:51
138 45147 Charlotte Wachs Svendsen   1:18:54
139 44188 Mia Tollaksvik   1:19:43
140 45140 Helene Stangvik   1:19:58
140 45211 Silje-Mari Lindset   1:19:58
142 44034 Maren Dybvik Brumunddal Innebandyklubb 1:20:08
143 44090 Anita Johnrud   1:20:25
143 44194 mari torsholt   1:20:25
145 45105 Therese Munch-Søegaard   1:20:39
145 45006 Kjersti Austlid   1:20:39
147 45226 Kristine Mathisen   1:21:00
147 45216 Ida Berthelsen   1:21:00
149 44178 Mari Ottosen   1:21:02
150 44067 Sigrid Åsen Haugsgjerd Åsen IL 1:21:16
151 45084 Ingrid Fremo Kalvå   1:21:38
152 43050 Anne Marte Gaarder Raufoss 1:21:43
153 43071 Ingrid Johnsbråten   1:21:59
154 43180 Malin Wettermark Brumunddal Tennisklubb 1:22:23
155 46067 Catrine Jørandli   1:23:37
156 46236 Signe Flattum   1:23:38
157 43144 Karoline Skår   1:24:09
158 45159 Marie Vatn   1:24:13
159 46054 Wenche Hansen   1:24:25
160 45251 Shkendie Hoxha   1:24:36
161 44056 Silje Granlien Berget   1:24:57
162 46018 Lene Buan Team Superselma 1:25:06
163 45108 Kristin Reiten Myre   1:25:09
164 43273 Nora Skaarnæs Seim   1:26:05
165 45193 Hege Sundet   1:26:21
166 45175 Nina Ekseth   1:26:54
167 43004 Julie Hauger Arikan   1:27:10
168 46134 Nina Sannem   1:27:34
168 46143 Rønnaug Steen Kolve   1:27:34
170 45062 Karianne Heierstad   1:28:35
170 45260 Elisabeth Sørensen   1:28:35
172 45220 Emma Rustadbakken Hagen Arve Hagen IL 1:28:56
173 45126 Nicoline Røed Helgesen   1:29:23
174 44171 Marthe Spets Live spets 1:29:36
175 45134 Fanny Skirbekk Heming 1:30:05
176 43272 Hanna L. Kristiansen   1:30:44
177 45041 Susanne Fritz   1:31:14
178 45223 Louise-Marie Høiseth Hansen   1:31:21
179 46172 Bente Øvrebø   1:31:25
180 41012 Jannicke Isabell Brustuen   1:32:07
181 46243 Heidi H Pladsen SistePladsen 1:33:54
182 42041 Marte Johansen   1:34:09
183 46260 Pernille Auber Gilje Team Rema 1000 Lade Arena 1:36:02
184 45002 Vilde Haug  Almestrand   1:37:00
184 46207 Maren Lunde   1:37:00
186 46283 Kristina Smedstuen   1:38:47
187 46197 Martine Moen Norcem/Leca/Bygg.no 1:39:15
188 46227 Victoria Thorsen Team Krogstads 1:39:28
189 46170 Malin Øversjøen   1:40:18
190 46275 Stine Røsok Dahl   1:40:20
191 45095 Anne Lorentzen   1:44:51
192 46094 Camilla Martinsen   1:54:56
193 44091 Karoline Johnsen Team Superselma 1:58:15
194 45148 Marthe Nybakk Svensen   2:28:52


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +