Resultater HalvBirken Løp 2016 - Kvinner 30-39 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 30-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i HalvBirken Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 41110 Torill Grøndahl Wahlberg   52:30
2 41234 Hege Njå Bjørkmann   54:29
3 41080 Mari Nymoen   54:57
4 41090 Marianne Skatvedt   55:06
5 41111 Anette Starheim Werven BDO Aktiva 55:16
6 41096 Ragnhild Skjetne Byneset il 55:18
7 43235 Lisbet Welling Nibe sport&jakt 55:33
8 42046 Terese Louise Schmidberger Karlsen   55:41
9 42168 Ida Stange Foss   55:46
10 41144 Helene Hanssen Norcem/Leca/Bygg.no 56:07
11 42196 Ane Camilla Kveseth   56:59
12 41194 Ingrid Margrete Dahl   57:03
13 41072 Hanne Nielsen   57:23
14 41024 Beate Steinstad Flåta Bama 57:51
15 41122 Stine Finnestrand Supermummy 58:05
16 42182 Christine Waagard   58:17
17 41124 Susanne Hoel SiO 58:30
18 41117 Kjersti Nyhaug Aasjordet Bøverbru il 58:48
19 42063 Ida Mikalsen SatsElixia 59:50
20 41125 Mari Bergkastet Jonassen PWC Bil 59:51
21 41069 Eivor Moen Kvikne IL 1:00:29
22 41204 Camilla Aasen Mæland Søre Ål IL 1:01:11
23 42140 Berit Njarga   1:01:22
23 41180 Ann Kristin Krogsveen Team Krogsveen 1:01:22
25 43184 Vigdis Øyen   1:01:32
26 44151 Henriette Riseng   1:01:47
27 41152 Gunhild Dahle Ihle IL 1:01:50
28 42003 Heidi Berge   1:02:07
29 43116 Jeanette Nordahl   1:02:09
30 41004 Mari Austeng-Jørgensen Stor Elvdal Skiklubb 1:02:10
31 42193 Christina Holen   1:02:11
32 42137 Line Mosether   1:02:28
33 42205 Malin Pedersen   1:02:43
34 43177 Kristina Virkutiene VIP 1:02:57
35 42145 Ida Landmark   1:03:03
36 46120 Kristyna Palenikova   1:03:06
37 41210 Guro Svae Vingelen 1:03:25
38 42095 Sofie Skjeflo   1:03:27
39 42124 Maren Berland   1:03:31
40 44262 Bettina Norstein Nordic Choice Hotels 1:03:35
41 44253 Camilla Engen   1:03:38
42 41031 Hilde Granberg Johnsen   1:03:54
43 41039 Linda Holmseth Eggen Nordre Trysil IL 1:04:24
44 41074 Marte Nordahl   1:04:39
45 41172 Janne Stensrud Skaret Rena IL Sykkel 1:04:40
46 46034 Trine Engelsen   1:04:45
47 42033 Anne Kristine Hansen   1:05:07
48 45195 Camilla Alden Veidekke 1:05:21
49 42153 Karianne Gjerdingen   1:06:04
50 44196 Marianne Bergan Tveito Handelsbanken 1:06:05
51 44025 Marianne Brænd   1:06:12
52 46096 Astrid Mathsen Leirsund 1:06:13
53 42102 Gudny Standal   1:06:23
54 46141 Therese Sputneset Olsen   1:06:28
55 44216 Kristin Heldal   1:06:44
56 44080 Linn Imsen Team OLUF 1:06:46
57 42025 Linda Fure   1:06:57
58 43222 Hæge Fagerhus Asak   1:07:00
59 43270 Silje Solbrekke   1:07:03
60 43188 Tove Berg Blaker 1:07:10
61 43172 Hilde Ulvik Statens vegvesen 1:07:16
62 44212 Live  Gjelten-Bergli   1:07:19
63 43256 Mona Kristin Gundersen   1:07:20
64 46105 Silje Nestavoll   1:07:26
65 44185 Linn Cecilie Søreng Team OLUF 1:07:39
66 43242 Birgitte Løhren   1:07:46
67 42066 Kaja Rynning Moen   1:07:49
68 44079 Ingvill Haave Holmlund   1:07:52
69 42019 Marianne Fjellvang Spenst Kongsvinger 1:08:13
70 42026 Anniken Furseth   1:08:14
71 42047 Helle Gabrielsen Kjeve   1:08:17
72 42028 Ingvill Gonzalo   1:08:18
72 42085 Elisabeth Rønneberg Pettersen   1:08:18
74 46122 Lise Pochon-guerin   1:08:19
75 42029 Mette Ruud Gudbrandsen   1:08:23
76 42138 Nina Ramm   1:08:24
77 42150 Thea Børresen   1:08:36
77 45122 Elise Mari Robertsen   1:08:36
79 43152 Kamilla Stenseth   1:08:39
80 43205 Grethe Sperstad Skjåk IL 1:08:43
81 41154 Kine  Strandsveen Team fønix 1:08:49
82 46131 Anne Katrine Raassum   1:08:51
83 43223 Anette Borgemoen   1:08:52
84 41017 Lene Dahl   1:08:56
85 42126 Zandra Davis Gøllner   1:09:00
86 44237 Linda Kappelslåen   1:09:11
87 42148 Marte Bastøe-Hansen   1:09:12
88 43016 Elisabeth Blomvik   1:09:15
89 43258 Elisabeth Risheim Kvam Vitusapotek 1:09:18
89 44142 Sara Melleby Strømø UNIT4 BIL 1:09:18
91 43179 Siv-Jane Westgaard Madshus   1:09:26
92 44135 Marie  Nefstad Eina 1:09:36
93 44295 Kjersti Marita Gresseth   1:09:49
93 43010 Marianne Bentsen   1:09:49
95 42056 Tine Ludviksen   1:10:05
95 44257 Berthe Louise Kjeserud UNIT4 BIL 1:10:05
97 42076 Kine Nordgård Hurdal I.L 1:10:06
98 44021 Elin Bredesen   1:10:12
98 45046 Kari Bjellånes Gunstad Norcem/Leca/Bygg.no 1:10:12
100 46043 Heidi Annette Garthus Leirsund IL 1:10:21
101 44201 Maren Haga Vang   1:10:22
102 43283 Oddny Øistad   1:10:26
103 42097 Camilla Skogvold   1:10:27
104 44093 Lene Jordheim   1:10:38
105 44165 Hege Skartsetherbakken Eina 1:10:53
106 43147 Maria Solheim Kolberg Il 1:10:58
107 41232 Berit Nergård   1:11:16
108 44232 Ida Stokkan Veidekke BIL 1:11:20
109 44115 Mette Gjendem Lien   1:11:25
110 43056 Trine Hjellødegård x-ray angels 1:11:40
111 45104 Elisabeth  Mosether Team fønix 1:11:50
112 44169 LINDA SOLBAKKEN   1:11:54
112 43206 Kathrine Stolp-Kaspersen   1:11:54
114 44242 Lilian Brit Thomas   1:11:55
115 45111 Sasia Mølgaard   1:12:06
116 43178 Evy Westgård Stor-Elvdal Skiklubb 1:12:16
117 44259 Kari Lund   1:12:18
118 43183 Turid Lillemo Øyan   1:12:19
119 45085 Ingrid Kibsgård Team Superselma 1:12:27
120 43212 Bente Lahlum  Kristiansen   1:12:33
121 41002 Tone Aspeli   1:12:34
122 43009 Gunn-Torill Bentsen   1:12:38
123 46261 Norun Jetlund   1:12:39
123 44016 Margit Bergstrøm Fjellet IL 1:12:39
125 43290 Anne Mette Stikbakke   1:12:42
126 43078 Edel Klaape-Aasdal   1:12:53
127 45239 Rannveig Ingstadbjørg   1:12:55
128 44245 Nina  Lindseth   1:12:58
129 46066 Kine-Beate Daleng Johansen #detliggeriKorta 1:13:06
129 44125 Siv-Iren Marthinsen Granåsen Barnehager 1:13:06
131 44210 Christine Maria Bråthen   1:13:08
132 45169 Borghild Ølstad   1:13:09
133 45187 Trude Moastuen   1:13:10
134 44202 Torunn Haga  Vang   1:13:16
135 44072 Maria Hognestad Barteland Extreme 1:13:30
136 41201 Caroline Holm Larsen Vingrom IL 1:13:32
137 42210 Marte Svarva   1:13:46
137 43141 Lene Skjelseth   1:13:46
139 43087 Hege-Karina Kvalvik   1:13:55
140 42154 Terese Halvarsson   1:13:57
141 45214 Janne Vang   1:14:01
142 43133 Hilde Rønningen   1:14:13
143 44017 Lena Søberg   1:14:14
144 43218 Anne Storihle Svenskerud Norgesgruppen 1:14:18
145 43175 Lisbeth Vestrum   1:14:29
146 44219 Lene Hulleberg Nystrand MjøsSki 1:14:33
147 45119 Gro-Eva L Owren AMK 1:14:36
147 45058 Elisabeth Lyngås Hansen AMK 1:14:36
149 44267 Kristine Block   1:14:40
150 42100 Sara Kristin Soleng   1:14:42
151 44252 Nina Duenger Team fønix 1:14:46
152 45145 Marita Håseth Strøm Kolberg Il 1:14:49
153 44002 Sølvi Andreassen   1:14:52
154 44179 Bente svendby   1:14:54
155 41212 Irene Tollefsrud Team fønix 1:15:13
155 44102 Maj-Chaneth Sollien   1:15:13
157 43196 Elisabeth Landsverk Eidsiva bredbånd 1:15:22
158 45259 Birte Uthus   1:15:30
159 46157 Torunn Thomassen Hagness   1:15:32
159 43257 Marthe Johansen   1:15:32
161 44127 Trine Melbø   1:15:33
162 43046 Lise Tverå Gran   1:15:34
162 45237 Stine Elisabeth Bråthen   1:15:34
164 46206 Rikke Margrethe Johansen   1:15:40
165 44035 Karianne Dæmroen   1:15:44
166 43145 Lise Lotte Solberg   1:15:52
167 45294 Michelle Grande   1:16:04
168 46249 Barbro Borge   1:16:12
168 44043 Mari Anniken Farstad   1:16:12
170 44280 Anne-Lene  Sørgård Hurdal IL 1:16:16
171 43215 Anne Gjerdalen   1:16:32
172 44269 Nina Gausdal   1:16:34
173 43006 Elin Bakken   1:16:37
174 46204 Terese solvoll Skåre   1:16:38
175 41123 Agnese Fogele Moller Baltic Import 1:16:47
176 43148 Hege Kristin Solvang   1:17:05
177 46064 Ellen Jensen #detliggeriKorta 1:17:06
178 45245 Marianne Stensberg   1:17:12
179 45050 Victoria Gaarder   1:17:13
180 43192 Heidi Hauge Fredriksen Hamar kickboksing 1:17:16
181 45244 Anja Hegge Nilssen Banana Airlines 1:17:38
182 44233 Ann Helene Sætrang   1:17:50
182 44234 Maria Tåsåsen   1:17:50
184 43093 ingunn langsholt   1:17:52
185 43031 Anne Marit Eide   1:18:00
186 46190 Lene Øverby   1:18:01
187 43201 Lene Nilsen   1:18:03
188 44018 Margareth Charlotte Wiik   1:18:24
189 42101 Ann Kristin Stai Kvikne IL 1:18:29
190 44088 Irene  Kjærnstad Espa il 1:18:48
190 45008 Kristine Bergerud   1:18:48
192 46240 Nebahate Mexhuani   1:18:51
193 46000 Vigdis Alhaug   1:18:55
193 45205 Stine Bjerke Windt   1:18:55
195 46072 Renate Kjellevold Johansen   1:19:01
196 45012 Eirin Blæstrud   1:19:02
196 45086 Elisabeth Kielland   1:19:02
198 42023 Hege Fundingsrud Ørje IL 1:19:29
199 46127 Kattia Roman   1:19:30
200 44225 Karianne Olsen   1:19:32
201 42128 Lene Fundingsrud   1:19:34
202 46298 Line Bakkerud   1:19:47
203 46209 Liv Ramona  Pedersen   1:20:06
204 44105 Heidi Haugen Krogsveen Brumunddal Innebandyklubb 1:20:08
205 46012 Linn Bergerud Bootcamp Hønefoss 1:20:21
206 43032 Ida Ekornhol   1:20:23
207 43263 Eli Sørby   1:20:27
208 42187 Kristine Bolle   1:20:36
209 45022 Klaartje De Weerdt Norcem/Leca/Bygg.no 1:20:52
210 46266 Elisabeth Am Sveen   1:20:53
211 46042 Ailin Gangstad   1:20:58
212 44073 Sigrun Helene Holm   1:21:00
213 44221 Sissel Løkra   1:21:04
214 46053 Torunn Hansen   1:21:05
215 45116 Marianne  Olsen Akuttmottak Elverum 1:21:20
216 46050 Kathrine Halsa Eidsiva bredbånd 1:21:38
217 44076 Julie Hove Eika 1:21:51
218 45183 Marina Kacarska   1:21:53
219 45273 Melina Gabrielsen   1:22:35
220 45035 Randi Festervoll Skjåk IL 1:22:36
221 44005 Linda Stensby Stenbakken   1:22:53
222 45011 Jenny Kristine Bjørkås Drivdalen IL 1:22:59
223 44096 Tone Karlsmoen S.Trysil IL 1:23:02
224 46106 Stine Nordhus   1:23:19
225 42169 Anne Gudbrandsen   1:23:20
226 46282 Dåreth Holand Ohrvik   1:23:55
227 45297 Marita  Jacobsen Team Superselma 1:24:07
227 45267 Trine Kristiansen   1:24:07
227 45268 Cathrine Hagen  Godeng Team Superselma 1:24:07
230 44284 Kari Undheim   1:24:16
231 44249 Torunn Brandvold   1:24:25
232 45255 Monika Korczynska   1:24:36
233 44061 Mona Hagen Vingrom 1:24:42
234 44081 Ingeborg Almås Ingvaldsen   1:24:47
235 45229 Sofia Pettersson   1:25:07
236 45269 Marte Husøy   1:25:08
237 44121 Ann Birgit Lyseggen   1:25:11
238 44186 Jorun Gjellestad Teigen   1:25:16
239 45092 Linda Larssen   1:25:18
240 45224 Bodil Utvik Lynge   1:25:32
241 45270 Helene Lundsør   1:25:40
242 45210 Åshild Johnsen   1:26:07
243 44013 Kristin Berger Moss CK 1:26:37
244 46165 Nina Weensvangen   1:26:40
245 44184 Lene Melgård  Sæther   1:26:41
246 46281 Gro Jannicke Nesting Spook   1:26:45
247 44282 Anette Tjugum TeamdeKorte 1:26:50
248 45082 Silje  Johansen   1:27:28
249 45246 Anne Amri Crossfit Langevåg 1:27:40
250 44108 Julie Sigstad   1:27:47
251 45118 Cathrine Olsvik   1:28:04
252 45061 Eirin Heggvold Drivdalen IL 1:28:12
253 46058 Anne Selmer Hoelsveen #detliggeriKorta 1:28:17
254 44145 Katharina Polland   1:28:27
255 44246 Katrine Rothli  Slaatsveen   1:29:09
256 45207 Alice Mellum   1:29:16
256 45031 Ann-Cathrin Evensen Team fønix 1:29:16
258 45127 Benedicte Røed Martinsen   1:29:25
259 46259 Marion Batacchi   1:29:46
260 45003 Mie Andberg   1:29:53
261 45009 Lisa Berggård LHL Klinikkene Røros 1:30:27
262 45188 CICILIE MOEN   1:30:54
263 46186 Hanne Rusten   1:31:29
264 46004 Victoria  Backe   1:31:30
265 46017 Hege  Brusveen   1:31:31
265 46033 Celine Elton   1:31:31
267 46198 Jeanette Pedersen   1:31:32
268 46208 Eva Karin Nygård   1:32:09
269 45032 Anne Evenstad   1:32:37
270 45238 Camilla Høyer BYGDØY TENNISKLUBB 1:33:17
271 46019 Nina Christiansen   1:33:38
272 46242 Gro Cathrine Pladsen SistePladsen 1:33:53
273 44052 Nermina Gerzic   1:34:02
274 43220 Sølvi Tingstadberget   1:34:11
275 45049 Silje Bjørnbeth Gaarder   1:35:29
276 45263 Hanne K.M Solbakken   1:36:17
277 46196 Hilde Løkken Sist, men ikke minst 1:37:43
278 45154 Silje Torgersen   1:37:56
279 46234 Siri Strømmen Briskemyr   1:38:27
279 46263 Beth Paludan Carlsen   1:38:27
279 46285 Anne Aarbakke   1:38:27
282 46057 Åshild Henriksen   1:39:23
283 46010 Line Berg   1:39:36
284 46181 Ying Måsøval   1:39:42
285 46246 Anette Bach-Nilsen   1:39:50
286 45091 Monica Helen Larsen   1:41:08
287 45115 Kristine Olsen   1:41:23
287 46237 elin  hamborg   1:41:23
289 46180 Anne-Marthe Mo   1:42:34
289 42094 Lillian Mathisen Sjøenden   1:42:34
291 46183 Terese Nørsterud   1:44:04
292 45276 Thea Nicoline Dessen   1:52:08
293 45243 Christel Krossøy   1:53:05
294 44062 Christina Mariana Hajdelstam Team Superselma 1:58:15


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +