Resultater HalvBirken Løp 2016 - Kvinner 40-49 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 40-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i HalvBirken Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 41149 Marianne Myklebust HIL Friidrett 47:36
2 41028 Dorte Foss Raufoss IL - Friidrett 49:28
3 41030 Britt Gjermundshaug Milslukern 54:17
4 41235 Anne Kari Karlsson   54:29
5 41036 Linda Helland Team Skigo 55:02
6 42099 Anne Slette Volkswagen 400 55:09
7 41181 Kari Lier   55:10
8 41085 Ulrica Persson   55:29
9 45198 Mari Storeng Hallingstad Norcem/Leca/Bygg.no 55:47
10 41167 Elisabeth Kristiansen Escape Travel 56:19
11 41022 Elin Espejord Johansen   57:03
12 42192 Bente Kvernstad Haugen Ringebu-Fåvang skiklubb 57:32
13 41052 Unni Iren Kristiansen Supermummy 58:05
14 42198 Guro Lium   58:32
15 42093 Birgit Sande Team Kvadadal 58:40
16 42130 Ragnhild Gorsetbakk Forsvaret 59:20
17 42191 Anne Grønvold MjøsSki 59:57
18 41223 Eline Fyksen Aas Try us 1:00:27
19 42091 Pia Hansen Rolstad Team Kvadadal 1:00:34
20 41222 Alfhild Marie Strømnæss   1:00:51
21 44239 Marit Syversen   1:00:52
22 42020 Kjersti Flasnes Forsvaret 1:01:17
23 42067 Cecilie Eng Molstad   1:01:20
24 41048 Inger Johanne Klokset Haugesund Idrettslag Friidrett 1:01:31
24 41205 Marte Hovengen Ringen   1:01:31
26 42105 Nina Egset Sæterbø   1:01:47
27 43237 Nina Hansen   1:02:05
28 41198 Lillian Hattestad Aktiv mot kreft 1:02:10
29 42088 Goro Westgård Risan Fåset IL 1:02:28
30 41062 Lise Lundberg   1:02:52
31 42125 Cathrine Dalen Våler IF 1:02:54
32 41055 Susanne Lauridsen Emblem IL 1:02:57
33 45064 Turid M. E. Heimdahl Søndre Land 1:03:22
34 43243 Britt Unni Lønstad-Halvorsen CK Elverum 1:03:33
35 42044 Bente Kalbakk IL Stålkameratene 1:03:54
36 43090 Julia Köhler-Olsen   1:03:55
37 43240 Anita Kristiansen   1:03:59
38 41169 Lisbeth Hovden Nilsen Utrøna 1:04:16
39 42221 Ann Hilde Bekkemellem Søre Ål Skiklubb 1:04:22
39 42039 Anne Jakobsen Nordre Land IL 1:04:22
41 46201 Ingebjørg Wikstrøm Friskis&Svettis Lillehammer 1:04:24
42 43165 Kjersti Thomassen   1:04:25
43 45253 Gry Kallåk   1:04:31
44 41120 Iris Karin Dahl   1:04:39
45 42057 Hanne Lundby   1:04:45
46 42062 Yngvild Malmo Vang OL 1:04:52
47 42060 Lisbeth Fauske Løland   1:04:59
48 43096 Tone Haverstadløkken Larsson   1:05:10
49 42086 Liv Prestgard   1:05:25
50 42123 Anita Andreasen   1:05:37
51 42008 Marianne Bordevik Drammen Triathlon Club 1:05:50
52 44139 Toril Normann   1:05:52
53 43198 Caroline Mjøen Drøbak-Frogn IL 1:05:57
54 42204 Hege Torkilsrud   1:06:12
55 42058 Hege Lundring   1:06:15
56 42142 Anette Brekke Bjørkedal Sørum klatreklubb 1:06:23
57 43204 Karianne Skrindo Veidekke BIL 1:06:34
58 43221 Nina Trygg   1:06:46
59 45078 Ranveig Johannessen   1:06:49
59 42045 Solvor Karlsen   1:06:49
61 42032 Trude Halvorsen Roterud IL 1:07:08
62 42229 Ellen Njarga   1:07:25
63 45040 Beathe Fridfeldt   1:07:29
64 42074 Ingunn Grewe Norberg Gjøvik sykehus BIL 1:07:38
65 42000 Monica Alfsen Family sportsclub Løten 1:07:39
66 44122 Anita Løken   1:07:43
67 10280 Wenche Solum Stor-Elvdal skiklubb AVD ruslebiffen 1:07:55
68 45176 Anita Flølo   1:08:05
69 42014 Kristin Dyrhaug Utleira il 1:08:07
70 45196 Anita Elsrud  Elsrud Lauvli Ragnsells 1:08:10
71 44087 Sidsel Elisabeth Johannesen RKBIL 1:08:32
72 43168 Marianne Trønnes BIL i Nav Hedmark 1:08:36
73 42208 Bryndis Stefansdottir Island 1:08:38
74 43255 Anne Beate Gundersen   1:08:42
75 42027 Christina Gogoll   1:08:44
76 43085 Anne-Katrine Kroken   1:08:59
77 42087 Hege Ragnhildsløkken Team Seriøs:) 1:09:13
78 43020 Hege Brodahl   1:09:16
79 41060 Lise Konow Linnerud Gjøvik skiklubb 1:09:49
80 42197 Cecilie Lie   1:09:52
81 44223 Wenche  Markrud Lismarka Skilag 1:09:57
81 43112 Rita Mossing Hauerseter sportsklubb 1:09:57
83 46268 Anna-Elisabeth Flinstad Dagens Næringsliv 1:10:07
84 42156 Theresa Kumar   1:10:17
85 42167 Mona Edvardsen   1:10:20
86 44181 Wenche Elisabeth Syvertsen Team Superselma 1:10:24
87 42050 Kari Anne  Klevenberg   1:10:27
88 43038 Jannicke Fikkan   1:10:35
88 43036 Susan Engvik   1:10:35
90 42043 Anne-Grethe Jørgensen Privat 1:10:37
91 43094 Mette Larsen   1:10:44
92 42186 Berit Strand   1:10:45
93 42092 Elin Rønningen IL NANSEN 1:10:54
94 43005 Monica Aaen Austeng Stor-Elvdal Skiklubb 1:10:55
95 42117 Laila Væråmoen Ottestad IL 1:11:18
96 44238 Kari  Nordskogen   1:11:24
97 43231 Nina Melandsø   1:11:31
98 44155 Anne Marit Rustad   1:11:41
99 45151 Signe Lade Sølvik   1:11:54
100 42070 Elin Myhre Ludvigsen Treningskompaniet 1:12:12
101 45177 margit flølo   1:12:23
102 45296 Ragnhild Ebbesen   1:12:25
103 44158 Toril Røssaak   1:12:37
104 42015 Åsta Eide   1:13:08
105 45096 Anita Lunde   1:13:14
106 42037 Birgitte Hoel-Knai Hurdal IL 1:13:16
107 43048 Nina Gundersen   1:13:19
108 43265 Heidi Bergsbakk Vikås   1:13:33
108 43265 Heidi Vikås   1:13:33
110 44270 Vigdis Husom Gjestvang   1:13:35
110 44273 Thilla Marie Lerberg   1:13:35
112 42103 Eli Stensli Løten o-lag 1:13:41
113 42061 Elin Løvhaug Brydalen IL 1:13:57
114 46006 Bodil Bakken   1:14:01
115 43287 Aslaug Mork   1:14:09
116 44293 Vibecke Bogevold   1:14:17
117 44049 Gro Fossen Massasjeklinikken. 1:14:25
118 46029 Kristin  Eidbo-Hansen UNIT4 BIL 1:14:27
118 44045 Else Eilertsen Fjeld   1:14:27
120 45166 Ann Iren Lindsetmo Westrum Elverum Akuttmottak 1:14:28
121 44193 Hege Klevan Torseth   1:14:29
122 44209 Leiken Aasbø   1:14:32
123 44140 Hege Nygård   1:14:53
124 43289 Janne Kaarbø   1:14:56
125 46108 Kari Norstrøm Team OLUF 1:15:10
126 41132 Elin Olstad Team fønix 1:15:13
127 46179 Rita Tangen Mathisen   1:15:16
128 43105 Hilde Martinsen   1:15:19
129 44082 Ingvild Skyttermoen Kort & Godt 1:15:28
130 43166 Line Thyness Brumunddal Tennisklubb 1:15:45
131 43227 Elisabeth Ranes Grøndahl   1:15:47
132 45206 Cecilia Hertzberg   1:15:55
133 43001 Elin Agasøster   1:15:59
134 44195 Inger Lise Trehjørningen   1:16:03
135 45212 Eva Roppen Hasundgot 1:16:07
136 44206 Elizabeth Waage Ottestad 1:16:08
137 46101 Ingvild Felling Meyer   1:16:11
138 45044 Lillian Gryttingslien   1:16:17
139 44120 Grete Bjerke   1:16:27
140 44116 Elinor Lindby-Aas Family Sports Club 1:16:36
141 44167 Marian Skutlaberg Vallset Il 1:16:45
142 44134 Eva Muan Eikeland   1:16:48
143 44100 Nina  Korsrud   1:16:50
144 45190 Hege Rognes Eidsiva bredbånd 1:16:55
145 44230 Anne-Grete Gotten Ramsdal Eikefjord IL 1:16:56
146 44157 Laila Rusten   1:17:03
147 45021 Gunnlaug Daugstad   1:17:12
148 46124 Randi Berg Rasen   1:17:20
149 42009 Bente Bratvoldengen   1:17:26
150 43173 Astrid Inga Vasaasen   1:17:29
151 46005 Laila Badawy   1:17:40
152 43228 Kathrine Hertaas Haugeråsen IL 1:17:41
153 44217 Irene Holte Karlsen Reinsvoll 1:17:44
154 45185 Keth Krossli Biri IL 1:17:46
155 44146 Maja Presthagen Os IL 1:17:50
156 43277 Guri Anne Gundersen   1:17:54
157 44109 Mona Kummernes Team OLUF 1:18:03
158 45146 Reidun Stølen   1:18:04
159 44189 Tonje Tomter Brøttum IL 1:18:11
160 43154 Maritza Stensrud Komigang 1:18:19
161 44113 Gunn-Heidi Langnes   1:18:36
162 44149 Liv Bergliot Sægrov Reitan   1:18:42
163 44112 Lena Høyer Langbach Kolberg Il 1:18:54
164 46191 Linda Merete  Aasen   1:18:59
165 46047 Kari Torill Guldahl   1:19:02
165 44272 Synnøve Husby   1:19:02
167 45257 Christina Nelvik Nogva   1:19:04
168 45252 Anita Norum Johansen   1:19:08
169 45217 Siw Brennodden   1:19:13
170 41142 Lauma Uzija Moller Baltic Import 1:19:25
171 45261 Trine Hanche Aasen Dagens Næringsliv 1:19:26
172 43064 Synøve Åkerøy Hågensen   1:19:29
173 44215 Siri  Gulliksen   1:19:40
174 45065 Stine Helgestad   1:19:42
175 43170 Hege Tyriberget Team fønix 1:19:55
176 42006 Birte Bjerkestrand Norodd 1:20:18
177 44207 Anita Øien Ruslebiffen 1:20:19
178 44274 Alexandra Lindqvist   1:20:56
179 44159 Karen Saksum Rinna il 1:21:12
180 43081 Anita Kristensen   1:21:42
181 44256 Lise Heimlund   1:21:55
182 41126 Karianne Stensrud Knutsen   1:22:03
183 46011 Monica  Berg   1:22:09
184 45236 Gunvor Brinch   1:22:11
185 45171 Tone Østnor Norcem/Leca/Bygg.no 1:22:29
186 46109 Irene Mathisen Nybakken   1:22:34
187 44283 Kjersti Torgersen   1:22:51
188 46016 Barbro Breivik Skiptvet IL 1:22:53
189 45219 Barbro Marie Davidsen   1:22:54
190 46102 Heidi Mohaugen   1:23:02
191 44250 Suzette Damman   1:23:15
192 46224 Irene Rekslen   1:24:02
192 46223 Hege Nygaard   1:24:02
194 42159 Gunn Anny Reime   1:24:08
195 45052 Jorunn Hage   1:24:21
196 44117 Jane Søbakken Rustad   1:24:40
197 43069 Wenche Lund Johannessen   1:25:12
198 43070 Therese Johanson Team Berserk 1:25:14
199 42098 Anita Skråmo Treningskompaniet 1:25:24
200 45272 Merete Ekrann-Osvær D.I.L 1:25:33
200 45271 Guri Ekrann-Osvær D.I.L 1:25:33
202 45144 Aina Terese Strand   1:25:38
203 44058 Monica Grini Team fønix 1:25:53
203 44085 Ann Helen Jevne   1:25:53
205 45014 Trine Brønn Bratheim   1:26:16
206 44144 Monika Pladsen   1:26:47
207 44097 Therese Moskvil Kleven Skrimtrollet 1:26:48
208 44241 Linda Skau   1:26:56
209 46187 Eirin Bergh Skogli   1:27:04
210 43113 Evi Camilla Motrøen   1:27:27
211 46087 Tove  Langkaas LBF IL 1:28:18
212 46061 Anne Mette Huatorpet LBF IL 1:28:25
213 44074 Vikki Cruz Team Superselma 1:28:41
214 46188 Hanne Vinding   1:29:28
215 46255 Vibeke Thauland Dagens Næringsliv 1:29:44
216 42049 Anne Marit Knutsdatter Kleiven   1:29:53
217 46048 Trine Hagelin . 1:30:50
218 45033 Heidi Helen Farberg   1:30:52
219 46212 Kristine Aalerud   1:31:05
220 45132 Tonje Semundseth Aktiv mot kreft 1:31:20
221 45248 May-Britt Skårsmoen   1:31:30
222 46149 Tove C Wikman Strand Friskis& Svettis Lillehammer 1:32:33
223 46153 Lena Sundet Grinna   1:33:47
224 44078 Anne Cathrine Husvik   1:34:39
225 46126 Cathrine Rist   1:34:50
226 46253 Ida Merete Larntvedt  Skjørberg   1:36:38
227 46110 Mari Nybakken Team "Sist men ikke minst" 1:37:49
228 44147 turid reinholt   1:38:28
229 46174 Christine Aalton   1:39:26
230 46203 Ragnhild  Mathisen   1:41:29
231 45230 Mariann Savic Rudstein 1:42:06
232 42051 linda kristiansen   1:42:34
233 43161 anna szmyt   1:43:29
234 45023 Wenche Cicilie Delbekk Kiwi Skotterud 1:43:48
235 46097 Margaret Mauset   1:49:06
236 46178 kristin kjørstad Sist men ikke minst 1:49:22
237 45299 Solveig Røvang   1:50:49
238 46154 Ann-Kristin Svartbekk   1:50:57
238 46059 Monica Holen   1:50:57
240 45149 Marianne Syversen   1:51:12
241 46184 Bodil Ringen   1:51:17
242 46199 Kristine Rykke   2:06:54
243 44071 Christine Hodder Sparebanken Møre 2:08:58
244 45199 Veronica Haave Eidsiva bredbånd 2:13:38
244 46177 Anita Rasch Jansen Eidsiva bredbånd 2:13:38
246 46270 Gunn Kirsten Rydland   2:22:27


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +