Resultater HalvBirken Løp 2016 - Kvinner 50-59 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 50-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i HalvBirken Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 41161 Marit Brennhovd Sportsklubben Vidar 50:50
2 42135 Anne Madslien Norcem/Leca/Bygg.no 56:04
3 41199 MayBritt Nordsveen Hustad Privat 57:21
4 42165 Anne Marit Arnegaard Romerike Runners Team 57:58
5 41191 Else Karin H. Bekkelund Lensbygda sp.k 58:17
6 42173 Kari Kristoffersen   1:00:37
7 42012 Marianne Bøe   1:01:54
8 42184 Siri Schive Hjelde Utleira il 1:02:46
9 41104 Heidi Syverstad   1:02:52
10 42219 Kari Lerudsmoen   1:03:10
11 41042 Marit Huse Sykehuset Innlandet Lillehammer 1:03:48
12 41113 Grethe Sundhaugen Ødegård   1:03:53
13 42038 Live Hvitsten   1:04:04
14 43075 Liv Irene Kinneberg   1:04:55
15 41075 Heidi Nordsveen Team fønix 1:05:14
16 44240 Inger Anne Reinkind   1:05:28
17 42180 Jorunn Einbu Teigen   1:07:15
18 45289 Ellen Bøhmer   1:07:24
19 43120 Turid Olsen Onarheim   1:07:28
20 41089 Astrid Skare Gjøvik skiklubb 1:07:34
21 43262 Anne Merete Rosted   1:07:57
22 43245 Mariann Sandelin Nesodden Team2 1:08:09
23 44203 Elin Bismo Vinger ØTS 1:08:15
24 45017 Lene Carlsen   1:09:00
25 42030 Kristin Haga Ramsøy 1:09:01
26 42114 Mona Ulimoen Eidsiva bredbånd 1:09:04
27 43062 Hanne Åkerøy Hundal   1:09:30
28 42152 Lisbeth Eriksen   1:09:42
29 43042 Tove Fredly   1:10:00
30 42195 Marit Jordet   1:10:09
31 46049 Ingrid Østby Hagen   1:10:30
32 42121 Inger Marie Øygard Løten o-lag 1:10:45
33 43150 Ingunn Stefansson   1:11:13
34 43066 Marianne Jensrud Harestua IL 1:11:19
35 42109 Rita Tellefsen   1:11:27
36 44000 Aud jorunn Skogli   1:11:30
37 42161 Merete Sandsnes BDO 1:11:33
38 43126 Trine Reite Nes Ski 1:11:38
39 43125 Astrid Reite   1:11:48
40 43057 Rachel Vangen Hoholm   1:12:01
41 44191 Oddrun Torheim   1:12:21
42 43266 Gunn Walmann Maihaugen bil 1:12:22
43 44030 Siv Dahl Optimistene 1:12:29
44 44023 Lill Martha Brenden   1:12:49
45 42113 Jorun Tuftin   1:13:00
46 46055 Else Haugen DetliggeriKorta 1:13:05
47 43279 Thea Strand Bjørnaa   1:13:09
48 45228 hanne bertnes norli   1:13:10
49 41119 Live Båsen Modum FIK 1:13:16
50 43074 Tie Kierulf   1:13:23
51 42022 Inger Marie Fredriksen Team fønix 1:13:25
52 43254 Gunhild Dovland   1:13:29
53 42075 Grete Nordengen Romerike Runners Team 1:13:38
54 46278 Mette Kristiansen   1:13:39
55 44031 Solvår Dahl   1:13:53
56 46035 Gunn Engelsjord   1:13:58
57 44138 Marianne Dahl Norberg   1:14:18
58 44009 Anita Stensby Bekkelund   1:14:22
59 44281 Trude Berget Thomasgaard   1:14:41
60 43238 Lise Fliflet Jacobsen   1:14:50
61 44292 Floor Pennink   1:15:25
62 44211 Pennink Coosje   1:15:26
63 44028 Elin Lyftingsmo Kort & Godt 1:15:27
64 45213 Tone R. Sandbakk Ørsta 1:16:03
65 44298 Anita L. Olavsen   1:16:06
66 44227 Ragnhild Simensen   1:16:07
67 44297 Mitra Narengi Friskis&Svettis Lillehammer 1:16:13
68 43089 Greta Kylling Massasjeklinikken 1:16:23
69 45208 Trude Uv   1:16:41
70 46132 Jeannette Salveson Dahl   1:17:24
71 45090 May Kristiansen   1:17:25
72 43195 Astrid Marie Indergård   1:17:27
72 45298 Hilde Dahl Lønstad Gjøvik kommune 1:17:27
74 44214 Gry Grønseth   1:17:48
75 43021 Arna Bækkedal   1:17:53
76 44265 Catherine Fredheim Østermann   1:18:18
77 45179 Dina Gaupseth   1:18:23
78 46231 Lise Kristiansen   1:19:00
79 45070 Petra Hurkmans   1:19:13
80 46038 wivi flesche SKD BIL 1:19:25
80 46045 Gun Gjermshus SKD BIL 1:19:25
82 44271 Merete Waage Hanssen-Bauer   1:19:48
83 45249 Astrid  Bergmann   1:20:05
84 44258 Sissel Krossøy   1:20:07
85 43167 Kari-Åsta Trulsrud   1:20:27
86 44098 May Wenche Klevmoen   1:21:08
87 44288 Inger Dervo   1:21:55
88 44148 Karin Merete Reinkind Heggedal Idrettslag 1:22:16
89 46220 Trude Haaland Tor Haalands minneløp 1:23:25
89 46229 Elisabeth Østrem Tor Haalands minneløp 1:23:25
91 44133 Elisabeth Tørstad   1:23:45
92 45258 Kaja Stenbrenden   1:23:48
93 44263 Trine Nymoen   1:23:52
94 44041 Tone Engen   1:23:53
95 44089 Ann Helen Berg Johansen Ringvassøy idrettslag 1:23:54
96 44020 Lise Burud Smestad Hauketo if 1:25:57
97 43040 Berit Fjellvang   1:27:52
98 44299 Vera Rønneseth   1:28:08
99 46155 Anne Svenneby Vaaler IF 1:28:16
100 46114 Eli Kristin Olsbakk Team fønix 1:28:27
101 46046 Rachel Glasser   1:29:10
102 43098 Lone Lindeblad Team Bjerke 1:29:40
103 45182 Ellen Høisveen   1:29:47
104 45004 Torhild Karin Anfinsen   1:29:54
105 46147 Hanne Marie Clausen Stoltz Team Foss 1:30:00
106 45184 Anne Westad Kolsrud IBM Klubben 1:31:21
107 46073 Unni Kjendlie Team fønix 1:31:45
108 46156 Mette Syversen Team fønix 1:31:46
109 45039 Doris Framnes   1:31:51
110 46103 Mette Mowinckel   1:32:00
111 44291 Hilde Hole   1:34:23
112 43219 Anne-Lise Lefdal   1:34:42
113 44187 Britt Thygesen   1:34:55
114 46125 Elvira Reistad   1:38:33
115 46232 Merete Borgen Sist men ikke minst 1:39:50
116 46032 Lise Ellingsen   1:46:27
117 43127 Eva Rogne   1:48:42
118 46162 Beate Veum   1:52:36
119 46258 Ann Magritt Rugelsjøen Lie   1:56:16


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +