Resultater HalvBirken Løp 2016 - Kvinner alle i felles liste



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn alle i samme liste - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i HalvBirken Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Start Tid
1 41050 Tina Knutsmoen Nesodden IF 09:00:00 45:26
2 41149 Marianne Myklebust HIL Friidrett 09:00:00 47:36
3 41218 Britt Ingunn Moian Nydal   09:00:00 48:51
4 41160 Tuva Bakkemo   09:00:00 49:18
5 41028 Dorte Foss Raufoss IL - Friidrett 09:00:00 49:28
6 41184 Mari Nordlunde Follebu Skiklubb 09:00:00 49:57
7 41129 Frida Kullerud Varteig IL 09:00:00 50:38
8 41161 Marit Brennhovd Sportsklubben Vidar 09:00:00 50:50
9 41148 Emilie Krey Ludviksen Strindheim Friidrett 09:00:00 50:51
10 41079 Linda Nyeng   09:00:00 51:07
11 41110 Torill Grøndahl Wahlberg   09:00:00 52:30
12 41015 Mari J. Bø   09:00:00 53:26
13 43271 Elisabeth Blomberg   09:10:10 53:45
14 41030 Britt Gjermundshaug Milslukern 09:00:00 54:17
15 41235 Anne Kari Karlsson   09:00:00 54:29
15 41234 Hege Njå Bjørkmann   09:00:00 54:29
17 41080 Mari Nymoen   09:00:00 54:57
18 41036 Linda Helland Team Skigo 09:00:00 55:02
19 41090 Marianne Skatvedt   09:00:00 55:06
20 42099 Anne Slette Volkswagen 400 09:05:01 55:09
21 41181 Kari Lier   09:00:00 55:10
21 41037 Iselin Rachelsdatter Hoholm   09:00:00 55:10
23 41111 Anette Starheim Werven BDO Aktiva 09:00:00 55:16
24 41096 Ragnhild Skjetne Byneset il 09:00:00 55:18
25 41049 Maja Jasmin Knudsen Ready 09:00:00 55:27
26 41085 Ulrica Persson   09:00:00 55:29
27 43235 Lisbet Welling Nibe sport&jakt 09:10:01 55:33
28 41038 Line -Mari Holmseth Trysilgutten 09:00:00 55:40
29 42046 Terese Louise Schmidberger Karlsen   09:05:09 55:41
30 42168 Ida Stange Foss   09:05:04 55:46
31 45198 Mari Storeng Hallingstad Norcem/Leca/Bygg.no 09:20:00 55:47
32 42135 Anne Madslien Norcem/Leca/Bygg.no 09:05:04 56:04
33 41144 Helene Hanssen Norcem/Leca/Bygg.no 09:00:00 56:07
34 41167 Elisabeth Kristiansen Escape Travel 09:00:00 56:19
35 42120 Hilda Øyasæter   09:05:07 56:35
36 42199 Mathilde Lutnæs Trysil Hundekjørerklubb 09:05:00 56:40
37 41081 Marte Greftegreff Nøstberg   09:00:00 56:47
38 41130 van Rijn Linda Gloria Atletiek 09:00:00 56:56
39 42196 Ane Camilla Kveseth   09:05:00 56:59
40 41022 Elin Espejord Johansen   09:00:00 57:03
40 41194 Ingrid Margrete Dahl   09:00:00 57:03
42 41199 MayBritt Nordsveen Hustad Privat 09:00:00 57:21
43 41072 Hanne Nielsen   09:00:00 57:23
44 42192 Bente Kvernstad Haugen Ringebu-Fåvang skiklubb 09:05:00 57:32
45 41176 Mona Dagfinrud   09:00:00 57:38
46 41024 Beate Steinstad Flåta Bama 09:00:00 57:51
47 42165 Anne Marit Arnegaard Romerike Runners Team 09:05:02 57:58
47 41116 Marie Aagaard Lauridsen Emblem IL 09:00:00 57:58
49 41173 Kristin Slåen   09:00:00 58:01
50 41052 Unni Iren Kristiansen Supermummy 09:00:00 58:05
50 41122 Stine Finnestrand Supermummy 09:00:00 58:05
52 42068 Anna Morthov   09:05:05 58:10
53 41112 Martha Marie Øberg Statnett BIL 09:00:00 58:15
54 42182 Christine Waagard   09:05:04 58:17
54 41191 Else Karin H. Bekkelund Lensbygda sp.k 09:00:00 58:17
56 41005 Arna Bergheim Sætherø   09:00:00 58:23
57 41124 Susanne Hoel SiO 09:00:00 58:30
58 42198 Guro Lium   09:05:04 58:32
59 42093 Birgit Sande Team Kvadadal 09:05:00 58:40
60 41117 Kjersti Nyhaug Aasjordet Bøverbru il 09:00:00 58:48
61 42211 Malin Holmen Banken   09:05:09 58:51
62 42072 Hanna Mørreaunet Selvaag   09:05:04 59:07
63 46195 Klara Löfgren Nordic Choice Hotels 09:24:59 59:13
64 42069 Hanne Eide Myhre Team Sportyspice 09:05:05 59:16
65 42130 Ragnhild Gorsetbakk Forsvaret 09:05:03 59:20
66 42089 Emilie Holmseth Risberg   09:05:00 59:47
67 42063 Ida Mikalsen SatsElixia 09:05:06 59:50
68 41125 Mari Bergkastet Jonassen PWC Bil 09:00:00 59:51
69 42191 Anne Grønvold MjøsSki 09:05:03 59:57
70 42071 Ida Myran   09:05:04 1:00:16
71 41223 Eline Fyksen Aas Try us 09:00:00 1:00:27
72 41069 Eivor Moen Kvikne IL 09:00:00 1:00:29
73 43247 Sara Thormodsen   09:10:13 1:00:34
73 42091 Pia Hansen Rolstad Team Kvadadal 09:05:01 1:00:34
75 42173 Kari Kristoffersen   09:05:01 1:00:37
76 45266 Mari Flobergseter   09:20:10 1:00:45
77 41222 Alfhild Marie Strømnæss   09:00:00 1:00:51
78 44239 Marit Syversen   09:15:06 1:00:52
79 42112 Bente Traaseth   09:05:05 1:00:58
80 42002 Sandra Arntsen   09:04:58 1:01:05
81 41204 Camilla Aasen Mæland Søre Ål IL 09:00:00 1:01:11
82 42020 Kjersti Flasnes Forsvaret 09:05:04 1:01:17
83 42067 Cecilie Eng Molstad   09:05:01 1:01:20
84 42140 Berit Njarga   09:05:04 1:01:22
84 41180 Ann Kristin Krogsveen Team Krogsveen 09:00:00 1:01:22
86 42203 Ingrid Thomasgaard   09:05:04 1:01:27
87 41226 Mathilde Sofie Kjellsbøl Hole   09:00:00 1:01:28
88 41048 Inger Johanne Klokset Haugesund Idrettslag Friidrett 09:00:00 1:01:31
88 41205 Marte Hovengen Ringen   09:00:00 1:01:31
90 43184 Vigdis Øyen   09:10:03 1:01:32
91 42105 Nina Egset Sæterbø   09:05:00 1:01:47
91 44151 Henriette Riseng   09:15:11 1:01:47
93 41152 Gunhild Dahle Ihle IL 09:00:00 1:01:50
94 42012 Marianne Bøe   09:05:00 1:01:54
95 42004 Guro Skari Berger Lillehammer Skiklub 09:05:01 1:01:58
96 43237 Nina Hansen   09:10:08 1:02:05
96 41065 Emilie Lundberg Martinsen   09:00:00 1:02:05
98 42003 Heidi Berge   09:05:11 1:02:07
99 43116 Jeanette Nordahl   09:10:14 1:02:09
100 41198 Lillian Hattestad Aktiv mot kreft 09:00:00 1:02:10
100 41004 Mari Austeng-Jørgensen Stor Elvdal Skiklubb 09:15:00 1:02:10
102 42193 Christina Holen   09:05:03 1:02:11
103 42179 Christina Sveen Strandbygda il 09:05:00 1:02:18
103 43136 Maria Sandvik   09:10:18 1:02:18
105 41136 Ellen Alexandra Skrimstad Fet O-lag 09:00:00 1:02:19
106 42137 Line Mosether   09:05:03 1:02:28
106 42088 Goro Westgård Risan Fåset IL 09:05:05 1:02:28
108 43259 Thea Lauritzen Rakkestad Sykkelklubb 09:10:18 1:02:33
109 42205 Malin Pedersen   09:05:01 1:02:43
110 45254 Ingvild Kallåk Killi Otta IL 09:20:06 1:02:44
111 42184 Siri Schive Hjelde Utleira il 09:05:09 1:02:46
112 41104 Heidi Syverstad   09:00:00 1:02:52
112 41062 Lise Lundberg   09:00:00 1:02:52
114 42222 Elisabeth Børde   09:05:00 1:02:53
115 42125 Cathrine Dalen Våler IF 09:05:06 1:02:54
116 43128 Marie Sofie Rognlien   09:10:02 1:02:55
117 41055 Susanne Lauridsen Emblem IL 09:00:00 1:02:57
117 43177 Kristina Virkutiene VIP 09:10:02 1:02:57
119 42059 Cecilie Løkken Team Sportyspice 09:05:05 1:02:58
120 42145 Ida Landmark   09:05:03 1:03:03
121 44026 Tonje Buan Team Superselma 09:15:08 1:03:05
122 46120 Kristyna Palenikova   09:25:13 1:03:06
123 42219 Kari Lerudsmoen   09:05:00 1:03:10
124 44275 Anne Myhren Sokna IL 09:15:03 1:03:18
125 45064 Turid M. E. Heimdahl Søndre Land 09:20:18 1:03:22
126 41210 Guro Svae Vingelen 09:00:00 1:03:25
127 42095 Sofie Skjeflo   09:05:06 1:03:27
128 42124 Maren Berland   09:05:03 1:03:31
129 45241 Celine  Karlsen   09:20:03 1:03:32
130 43243 Britt Unni Lønstad-Halvorsen CK Elverum 09:10:01 1:03:33
131 44262 Bettina Norstein Nordic Choice Hotels 09:15:06 1:03:35
132 44253 Camilla Engen   09:15:06 1:03:38
133 41051 Maren Kristiansen   09:00:00 1:03:41
133 42190 Therese Gjærviken Team fønix 09:05:08 1:03:41
135 42040 Ingrid Jensrud   09:05:05 1:03:46
136 41042 Marit Huse Sykehuset Innlandet Lillehammer 09:00:00 1:03:48
137 43086 Benedicte Kronberget   09:10:02 1:03:51
138 41113 Grethe Sundhaugen Ødegård   09:00:00 1:03:53
139 42044 Bente Kalbakk IL Stålkameratene 09:05:03 1:03:54
139 41031 Hilde Granberg Johnsen   09:00:00 1:03:54
141 43090 Julia Köhler-Olsen   09:10:09 1:03:55
142 43240 Anita Kristiansen   09:10:12 1:03:59
143 45281 Mille Fjeldstad   09:20:00 1:04:03
144 42038 Live Hvitsten   09:05:06 1:04:04
145 42214 Silje Brubæk   09:05:01 1:04:05
146 44277 Annie L. Sannvoll   09:15:13 1:04:13
147 41169 Lisbeth Hovden Nilsen Utrøna 09:00:00 1:04:16
148 45048 Lise Bjellånes Gunstad Norcem/Leca/Bygg.no 09:20:08 1:04:17
149 42084 Maj Helene Pedersen Myhre   09:05:05 1:04:22
149 42221 Ann Hilde Bekkemellem Søre Ål Skiklubb 09:05:02 1:04:22
149 42039 Anne Jakobsen Nordre Land IL 09:05:02 1:04:22
152 46201 Ingebjørg Wikstrøm Friskis&Svettis Lillehammer 09:25:04 1:04:24
152 41039 Linda Holmseth Eggen Nordre Trysil IL 09:00:00 1:04:24
154 43165 Kjersti Thomassen   09:10:04 1:04:25
155 44055 Camilla Granlien Berget   09:15:05 1:04:27
156 46084 Mirjam Kvamme Nordre Land IL 09:24:59 1:04:28
157 44128 Stine Løkvik Mikaelsen   09:15:03 1:04:31
157 45253 Gry Kallåk   09:20:06 1:04:31
159 41120 Iris Karin Dahl   09:00:00 1:04:39
159 41074 Marte Nordahl   09:00:00 1:04:39
161 41172 Janne Stensrud Skaret Rena IL Sykkel 09:00:00 1:04:40
162 43191 Siri Flatås   09:10:05 1:04:43
163 43122 Maria Oterholt Peersen   09:10:06 1:04:44
164 46034 Trine Engelsen   09:25:03 1:04:45
164 42057 Hanne Lundby   09:05:04 1:04:45
166 42062 Yngvild Malmo Vang OL 09:05:01 1:04:52
166 43142 Julie Skogli   09:10:13 1:04:52
168 43075 Liv Irene Kinneberg   09:10:02 1:04:55
169 42060 Lisbeth Fauske Løland   09:05:04 1:04:59
170 43045 Marthe Gotaas   09:10:18 1:05:00
171 42146 Martine Ludvigsen   09:05:00 1:05:05
172 43156 Ragna Strand   09:10:17 1:05:07
172 42033 Anne Kristine Hansen   09:05:02 1:05:07
174 46200 Guro Slettestøl Buvik il 09:25:01 1:05:09
175 43096 Tone Haverstadløkken Larsson   09:10:06 1:05:10
176 43047 Melanie Gratzer   09:10:08 1:05:12
177 41229 Siri G. Nøstberg   09:00:00 1:05:14
177 41075 Heidi Nordsveen Team fønix 09:00:00 1:05:14
179 45195 Camilla Alden Veidekke 09:20:01 1:05:21
179 42189 Marte Fjellby   09:05:00 1:05:21
181 42086 Liv Prestgard   09:05:01 1:05:25
182 44240 Inger Anne Reinkind   09:15:06 1:05:28
183 42123 Anita Andreasen   09:05:01 1:05:37
184 43246 Siri Syvertsen   09:10:15 1:05:40
185 42220 Ingrid Walbækken   09:05:02 1:05:46
186 42008 Marianne Bordevik Drammen Triathlon Club 09:05:04 1:05:50
187 44139 Toril Normann   09:15:20 1:05:52
188 42175 Kamilla Freberg Lauritzen   09:05:04 1:05:55
188 43280 Tina Grevstad Pettersen   09:10:11 1:05:55
188 42177 Marianne Grue  Mælen   09:05:05 1:05:55
191 43198 Caroline Mjøen Drøbak-Frogn IL 09:10:17 1:05:57
192 43059 Stine Kvanvik Hopen ROS IL 09:10:16 1:06:03
192 44286 Elise Aanes Johansen   09:15:06 1:06:03
194 44162 Sunniva Jensen   09:15:15 1:06:04
194 42153 Karianne Gjerdingen   09:05:08 1:06:04
196 44196 Marianne Bergan Tveito Handelsbanken 09:15:05 1:06:05
197 44025 Marianne Brænd   09:15:00 1:06:12
197 42204 Hege Torkilsrud   09:05:02 1:06:12
199 46096 Astrid Mathsen Leirsund 09:25:14 1:06:13
200 42171 Ingrid Gunstad   09:05:00 1:06:14
201 42058 Hege Lundring   09:05:00 1:06:15
202 44264 Mari Solberg Sokna IL 09:15:03 1:06:16
203 43111 Sigrid Moe   09:10:18 1:06:18
204 43241 Line Lunde Family sportsclub Løten 09:10:05 1:06:21
205 42102 Gudny Standal   09:05:03 1:06:23
205 42142 Anette Brekke Bjørkedal Sørum klatreklubb 09:05:02 1:06:23
207 46141 Therese Sputneset Olsen   09:25:15 1:06:28
208 42116 Ingunn Vasaasen   09:04:59 1:06:34
208 41139 Vilde Sofie Svendsen Varteig IL 09:00:00 1:06:34
208 43204 Karianne Skrindo Veidekke BIL 09:10:04 1:06:34
211 44216 Kristin Heldal   09:15:07 1:06:44
211 42139 Guro Sterud Stutlien Vest-Torpa UL 09:05:06 1:06:44
213 43221 Nina Trygg   09:10:03 1:06:46
213 44080 Linn Imsen Team OLUF 09:15:06 1:06:46
215 45078 Ranveig Johannessen   09:20:02 1:06:49
215 42045 Solvor Karlsen   09:05:03 1:06:49
217 42025 Linda Fure   09:05:11 1:06:57
218 43222 Hæge Fagerhus Asak   09:10:09 1:07:00
219 43270 Silje Solbrekke   09:10:02 1:07:03
220 42032 Trude Halvorsen Roterud IL 09:05:01 1:07:08
221 43188 Tove Berg Blaker 09:10:04 1:07:10
222 42180 Jorunn Einbu Teigen   09:05:09 1:07:15
223 43172 Hilde Ulvik Statens vegvesen 09:10:03 1:07:16
224 44212 Live  Gjelten-Bergli   09:15:07 1:07:19
225 43256 Mona Kristin Gundersen   09:10:01 1:07:20
226 45289 Ellen Bøhmer   09:20:11 1:07:24
227 42229 Ellen Njarga   09:05:04 1:07:25
228 46105 Silje Nestavoll   09:25:11 1:07:26
229 43120 Turid Olsen Onarheim   09:10:03 1:07:28
230 45040 Beathe Fridfeldt   09:20:07 1:07:29
231 41082 Anne Julie Olavsen   09:00:00 1:07:34
231 41089 Astrid Skare Gjøvik skiklubb 09:00:00 1:07:34
233 43224 Trine Borgemoen   09:10:12 1:07:36
234 42074 Ingunn Grewe Norberg Gjøvik sykehus BIL 09:05:03 1:07:38
235 42000 Monica Alfsen Family sportsclub Løten 09:05:06 1:07:39
235 44185 Linn Cecilie Søreng Team OLUF 09:15:07 1:07:39
237 44122 Anita Løken   09:15:19 1:07:43
238 41162 Marie Bråten Nittedal IL 09:00:00 1:07:45
239 43242 Birgitte Løhren   09:10:03 1:07:46
240 42066 Kaja Rynning Moen   09:05:07 1:07:49
241 45075 Marthe Kobbersletten Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 09:20:10 1:07:50
242 44079 Ingvill Haave Holmlund   09:15:17 1:07:52
243 10280 Wenche Solum Stor-Elvdal skiklubb AVD ruslebiffen 09:15:17 1:07:55
244 43262 Anne Merete Rosted   09:10:12 1:07:57
245 42144 Kari Bryge Ødegården   09:05:05 1:07:59
246 41057 Else Kristine Lien Løten o-lag 09:00:00 1:08:03
247 45176 Anita Flølo   09:20:08 1:08:05
248 42014 Kristin Dyrhaug Utleira il 09:05:04 1:08:07
249 43245 Mariann Sandelin Nesodden Team2 09:10:13 1:08:09
250 43261 Lene Nygård Livsfarlig Trespann 09:10:12 1:08:10
250 45196 Anita Elsrud  Elsrud Lauvli Ragnsells 09:20:06 1:08:10
252 42053 Ane Sørlie Kværner   09:05:04 1:08:11
253 42019 Marianne Fjellvang Spenst Kongsvinger 09:05:00 1:08:13
254 42026 Anniken Furseth   09:05:02 1:08:14
255 44203 Elin Bismo Vinger ØTS 09:15:12 1:08:15
256 42047 Helle Gabrielsen Kjeve   09:15:06 1:08:17
257 42028 Ingvill Gonzalo   09:05:02 1:08:18
257 42085 Elisabeth Rønneberg Pettersen   09:15:06 1:08:18
259 44004 Cecilie Angell Ljostad   09:15:08 1:08:19
259 44065 Christina Hartmann   09:15:08 1:08:19
259 46122 Lise Pochon-guerin   09:24:59 1:08:19
262 42029 Mette Ruud Gudbrandsen   09:05:07 1:08:23
263 42138 Nina Ramm   09:05:03 1:08:24
264 44087 Sidsel Elisabeth Johannesen RKBIL 09:15:05 1:08:32
265 45098 Emilie Løken   09:20:08 1:08:34
266 42150 Thea Børresen   09:05:00 1:08:36
266 45122 Elise Mari Robertsen   09:20:07 1:08:36
266 43168 Marianne Trønnes BIL i Nav Hedmark 09:10:03 1:08:36
269 42208 Bryndis Stefansdottir Island 09:05:06 1:08:38
270 43152 Kamilla Stenseth   09:10:18 1:08:39
271 46118 Martine Fjørtoft Otterlei Brattvåg IL 09:25:06 1:08:40
272 43255 Anne Beate Gundersen   09:10:01 1:08:42
273 43205 Grethe Sperstad Skjåk IL 09:10:13 1:08:43
274 42027 Christina Gogoll   09:05:01 1:08:44
275 41154 Kine  Strandsveen Team fønix 09:00:00 1:08:49
276 46131 Anne Katrine Raassum   09:25:14 1:08:51
277 43223 Anette Borgemoen   09:10:12 1:08:52
278 41017 Lene Dahl   09:00:00 1:08:56
279 43085 Anne-Katrine Kroken   09:10:03 1:08:59
280 42126 Zandra Davis Gøllner   09:05:05 1:09:00
280 45017 Lene Carlsen   09:20:05 1:09:00
282 42030 Kristin Haga Ramsøy 09:05:08 1:09:01
283 42114 Mona Ulimoen Eidsiva bredbånd 09:05:08 1:09:04
284 44226 Pernille Rugelsjøen Rema 1000 Lade Arena 09:15:17 1:09:10
285 44237 Linda Kappelslåen   09:15:09 1:09:11
286 42148 Marte Bastøe-Hansen   09:05:07 1:09:12
287 42087 Hege Ragnhildsløkken Team Seriøs:) 09:05:02 1:09:13
288 43016 Elisabeth Blomvik   09:10:10 1:09:15
289 43020 Hege Brodahl   09:10:02 1:09:16
290 43234 Hilde Bakken Thorvaldsen   09:10:15 1:09:17
291 43258 Elisabeth Risheim Kvam Vitusapotek 09:10:05 1:09:18
291 44142 Sara Melleby Strømø UNIT4 BIL 09:15:03 1:09:18
293 43179 Siv-Jane Westgaard Madshus   09:10:01 1:09:26
294 43281 Anne Sofie Elvebø   09:10:11 1:09:30
294 43062 Hanne Åkerøy Hundal   09:10:04 1:09:30
296 43083 Merethe Kristiansen   09:10:14 1:09:31
297 41011 Mari Margrethe Brevig   09:00:00 1:09:32
298 44135 Marie  Nefstad Eina 09:15:05 1:09:36
299 43027 Ann-Kristin Baardseth Åsmarka IL 09:10:09 1:09:38
300 42152 Lisbeth Eriksen   09:05:02 1:09:42
301 44287 Marte Dahling   09:14:59 1:09:46
301 45181 Miriam Horstad Ness   09:20:08 1:09:46
303 41060 Lise Konow Linnerud Gjøvik skiklubb 09:00:00 1:09:49
303 44295 Kjersti Marita Gresseth   09:15:00 1:09:49
303 43010 Marianne Bentsen   09:10:14 1:09:49
306 42197 Cecilie Lie   09:04:59 1:09:52
307 44223 Wenche  Markrud Lismarka Skilag 09:15:07 1:09:57
307 43112 Rita Mossing Hauerseter sportsklubb 09:10:15 1:09:57
309 43042 Tove Fredly   09:10:05 1:10:00
310 42056 Tine Ludviksen   09:05:09 1:10:05
310 44257 Berthe Louise Kjeserud UNIT4 BIL 09:15:03 1:10:05
312 46230 Solveig Nilsen Fossum Team Coca-Cola 09:25:06 1:10:06
312 42076 Kine Nordgård Hurdal I.L 09:05:06 1:10:06
314 46268 Anna-Elisabeth Flinstad Dagens Næringsliv 09:25:06 1:10:07
315 42195 Marit Jordet   09:05:01 1:10:09
316 44021 Elin Bredesen   09:15:04 1:10:12
316 45046 Kari Bjellånes Gunstad Norcem/Leca/Bygg.no 09:20:07 1:10:12
318 46085 Rakel Kvamme Nordre Land IL 09:25:00 1:10:15
319 42156 Theresa Kumar   09:05:05 1:10:17
320 42167 Mona Edvardsen   09:05:03 1:10:20
321 46043 Heidi Annette Garthus Leirsund IL 09:25:15 1:10:21
321 45133 Lillian Distad Skansgård   09:20:03 1:10:21
323 44201 Maren Haga Vang   09:15:14 1:10:22
324 44181 Wenche Elisabeth Syvertsen Team Superselma 09:15:08 1:10:24
325 43015 Ane Bjørnstad Noren   09:10:06 1:10:25
326 43283 Oddny Øistad   09:10:15 1:10:26
327 42050 Kari Anne  Klevenberg   09:05:04 1:10:27
327 42097 Camilla Skogvold   09:05:04 1:10:27
329 46049 Ingrid Østby Hagen   09:25:03 1:10:30
330 43002 Kamilla Andersen   09:10:06 1:10:32
331 43038 Jannicke Fikkan   09:10:03 1:10:35
331 43036 Susan Engvik   09:10:07 1:10:35
333 42043 Anne-Grethe Jørgensen Privat 09:05:00 1:10:37
334 44093 Lene Jordheim   09:15:01 1:10:38
335 46277 Pernille Svarstad   09:25:11 1:10:42
336 43094 Mette Larsen   09:10:18 1:10:44
336 43194 Ann Mari Groven   09:10:02 1:10:44
338 42121 Inger Marie Øygard Løten o-lag 09:05:04 1:10:45
338 42186 Berit Strand   09:05:08 1:10:45
340 44165 Hege Skartsetherbakken Eina 09:15:04 1:10:53
341 42092 Elin Rønningen IL NANSEN 09:05:06 1:10:54
342 43005 Monica Aaen Austeng Stor-Elvdal Skiklubb 09:10:07 1:10:55
343 43147 Maria Solheim Kolberg Il 09:10:04 1:10:58
344 45076 Camilla Johannessen   09:20:02 1:11:00
345 43051 Maren Gaarder Bakken Raufoss 09:10:05 1:11:01
346 43150 Ingunn Stefansson   09:10:16 1:11:13
347 41232 Berit Nergård   09:00:00 1:11:16
348 42117 Laila Væråmoen Ottestad IL 09:05:01 1:11:18
349 43066 Marianne Jensrud Harestua IL 09:10:01 1:11:19
350 44232 Ida Stokkan Veidekke BIL 09:15:07 1:11:20
351 43129 Margrethe Cecilie Romskaug Vind IL 09:10:17 1:11:23
352 44238 Kari  Nordskogen   09:15:11 1:11:24
353 44115 Mette Gjendem Lien   09:15:10 1:11:25
354 42109 Rita Tellefsen   09:05:09 1:11:27
355 44000 Aud jorunn Skogli   09:15:00 1:11:30
356 43231 Nina Melandsø   09:10:12 1:11:31
357 42161 Merete Sandsnes BDO 09:05:00 1:11:33
358 42132 Line Kristine Lindbo Hansen Team CYL 09:05:06 1:11:34
359 46051 Mari Halset Team Runners Møre 09:25:13 1:11:37
360 43126 Trine Reite Nes Ski 09:10:13 1:11:38
361 44290 Kjersti Nesdal Fossum   09:15:20 1:11:39
362 43056 Trine Hjellødegård x-ray angels 09:10:08 1:11:40
363 44180 Malin Sydnes   09:15:01 1:11:41
363 44155 Anne Marit Rustad   09:15:15 1:11:41
365 43055 Lene Haugland   09:10:14 1:11:43
366 42172 Tone Kristiansen Team Utrent 09:05:10 1:11:45
367 43125 Astrid Reite   09:10:13 1:11:48
368 42005 Linda Berglund Ekstrøm   09:05:02 1:11:50
368 45104 Elisabeth  Mosether Team fønix 09:20:18 1:11:50
370 45054 Marthe Hagen Team fønix 09:20:18 1:11:51
371 44169 LINDA SOLBAKKEN   09:15:01 1:11:54
371 45151 Signe Lade Sølvik   09:20:08 1:11:54
371 43206 Kathrine Stolp-Kaspersen   09:10:10 1:11:54
374 44242 Lilian Brit Thomas   09:15:13 1:11:55
375 43057 Rachel Vangen Hoholm   09:10:13 1:12:01
376 44199 Synnøve Ulseth   09:15:15 1:12:03
377 45111 Sasia Mølgaard   09:20:07 1:12:06
377 44099 Vilde Elise Kolås   09:15:14 1:12:06
379 42070 Elin Myhre Ludvigsen Treningskompaniet 09:05:07 1:12:12
380 43178 Evy Westgård Stor-Elvdal Skiklubb 09:10:07 1:12:16
381 44259 Kari Lund   09:15:21 1:12:18
382 42194 Silje Marie Johansen   09:05:04 1:12:19
382 43183 Turid Lillemo Øyan   09:10:11 1:12:19
384 46135 Klara Sefrankova   09:25:13 1:12:20
385 44191 Oddrun Torheim   09:15:00 1:12:21
386 43266 Gunn Walmann Maihaugen bil 09:10:14 1:12:22
387 45177 margit flølo   09:20:08 1:12:23
388 45296 Ragnhild Ebbesen   09:20:03 1:12:25
389 45085 Ingrid Kibsgård Team Superselma 09:20:10 1:12:27
390 44030 Siv Dahl Optimistene 09:15:14 1:12:29
391 41108 Ellen Tømte Hagen   09:00:00 1:12:31
392 43260 Ida Eilertsen Nygård Livsfarlig Trespann 09:10:12 1:12:32
393 43212 Bente Lahlum  Kristiansen   09:00:06 1:12:33
394 41002 Tone Aspeli   09:00:00 1:12:34
395 42178 Jeanette Stenersen Team Møller Bil Asker og Bærum 09:05:10 1:12:36
396 44158 Toril Røssaak   09:15:01 1:12:37
396 46015 Johanne Brauten   09:25:11 1:12:37
398 43009 Gunn-Torill Bentsen   09:10:15 1:12:38
399 46261 Norun Jetlund   09:25:00 1:12:39
399 44016 Margit Bergstrøm Fjellet IL 09:15:00 1:12:39
401 43034 Tine Elvevold   09:10:08 1:12:41
401 44236 charlotte johnsen   09:15:14 1:12:41
403 43290 Anne Mette Stikbakke   09:10:02 1:12:42
404 44023 Lill Martha Brenden   09:15:02 1:12:49
405 43078 Edel Klaape-Aasdal   09:10:17 1:12:53
405 43267 Aud Marit Winge   09:10:02 1:12:53
407 45239 Rannveig Ingstadbjørg   09:20:11 1:12:55
408 44245 Nina  Lindseth   09:15:04 1:12:58
409 42113 Jorun Tuftin   09:05:02 1:13:00
410 46055 Else Haugen DetliggeriKorta 09:25:02 1:13:05
411 46066 Kine-Beate Daleng Johansen #detliggeriKorta 09:25:02 1:13:06
411 44125 Siv-Iren Marthinsen Granåsen Barnehager 09:15:15 1:13:06
413 45186 Ragnhild Moastuen   09:20:19 1:13:08
413 42015 Åsta Eide   09:05:06 1:13:08
413 44210 Christine Maria Bråthen   09:15:02 1:13:08
416 45169 Borghild Ølstad   09:20:08 1:13:09
416 43279 Thea Strand Bjørnaa   09:10:08 1:13:09
418 45228 hanne bertnes norli   09:20:01 1:13:10
418 45187 Trude Moastuen   09:20:19 1:13:10
420 45096 Anita Lunde   09:20:16 1:13:14
421 41119 Live Båsen Modum FIK 09:00:00 1:13:16
421 42037 Birgitte Hoel-Knai Hurdal IL 09:05:06 1:13:16
421 44202 Torunn Haga  Vang   09:15:14 1:13:16
424 43048 Nina Gundersen   09:10:18 1:13:19
425 43074 Tie Kierulf   09:10:04 1:13:23
426 42118 Mia Zugor   09:05:00 1:13:24
427 42022 Inger Marie Fredriksen Team fønix 09:05:05 1:13:25
428 46216 Ida Charlotte  Holmen   09:25:16 1:13:26
429 43254 Gunhild Dovland   09:10:10 1:13:29
430 44072 Maria Hognestad Barteland Extreme 09:15:08 1:13:30
431 41201 Caroline Holm Larsen Vingrom IL 09:00:00 1:13:32
432 43265 Heidi Bergsbakk Vikås   09:10:06 1:13:33
432 43265 Heidi Vikås   09:10:06 1:13:33
434 44270 Vigdis Husom Gjestvang   09:15:01 1:13:35
434 44273 Thilla Marie Lerberg   09:15:01 1:13:35
436 42075 Grete Nordengen Romerike Runners Team 09:05:12 1:13:38
437 46278 Mette Kristiansen   09:25:02 1:13:39
438 42103 Eli Stensli Løten o-lag 09:05:03 1:13:41
439 44054 Juliet Gran Jacobsen   09:15:11 1:13:42
440 42210 Marte Svarva   09:05:02 1:13:46
440 43141 Lene Skjelseth   09:10:03 1:13:46
442 45256 Vendelin  Kristiansen   09:20:04 1:13:47
443 44053 Ingrid Godager Tveter Team fønix 09:15:04 1:13:48
444 44031 Solvår Dahl   09:15:05 1:13:53
444 43091 Synne Alida Landbakk Nike Norway 09:10:08 1:13:53
446 43087 Hege-Karina Kvalvik   09:10:15 1:13:55
447 46252 Kristina Nystuen Kristiansen   09:25:21 1:13:56
448 42061 Elin Løvhaug Brydalen IL 09:05:01 1:13:57
448 42154 Terese Halvarsson   09:05:08 1:13:57
450 46035 Gunn Engelsjord   09:25:02 1:13:58
451 46006 Bodil Bakken   09:25:05 1:14:01
451 45214 Janne Vang   09:20:15 1:14:01
451 44163 Hanna Muan Skagemo Meldal Idrettslag 09:15:16 1:14:01
454 44244 Helga Hvalbye   09:15:13 1:14:07
455 43287 Aslaug Mork   09:10:05 1:14:09
456 43133 Hilde Rønningen   09:10:15 1:14:13
457 44017 Lena Søberg   09:15:06 1:14:14
458 44094 Andrea Karlsen   09:15:01 1:14:16
459 44293 Vibecke Bogevold   09:15:10 1:14:17
460 44138 Marianne Dahl Norberg   09:15:15 1:14:18
460 43218 Anne Storihle Svenskerud Norgesgruppen 09:10:16 1:14:18
462 44009 Anita Stensby Bekkelund   09:15:00 1:14:22
463 44049 Gro Fossen Massasjeklinikken. 09:10:08 1:14:25
464 44083 Maren Jakobsen   09:15:13 1:14:26
465 46029 Kristin  Eidbo-Hansen UNIT4 BIL 09:25:10 1:14:27
465 44045 Else Eilertsen Fjeld   09:15:19 1:14:27
467 45166 Ann Iren Lindsetmo Westrum Elverum Akuttmottak 09:20:06 1:14:28
468 43175 Lisbeth Vestrum   09:10:15 1:14:29
468 44193 Hege Klevan Torseth   09:15:05 1:14:29
470 44209 Leiken Aasbø   09:15:14 1:14:32
471 44219 Lene Hulleberg Nystrand MjøsSki 09:15:20 1:14:33
472 45119 Gro-Eva L Owren AMK 09:20:00 1:14:36
472 45058 Elisabeth Lyngås Hansen AMK 09:20:01 1:14:36
474 45215 Kristina Vikås   09:20:03 1:14:39
475 44267 Kristine Block   09:15:09 1:14:40
476 44281 Trude Berget Thomasgaard   09:15:08 1:14:41
477 42100 Sara Kristin Soleng   09:05:10 1:14:42
478 43288 Renate Rusten   09:10:06 1:14:44
479 44252 Nina Duenger Team fønix 09:15:09 1:14:46
480 45145 Marita Håseth Strøm Kolberg Il 09:20:03 1:14:49
481 43238 Lise Fliflet Jacobsen   09:10:12 1:14:50
482 44002 Sølvi Andreassen   09:15:14 1:14:52
483 44140 Hege Nygård   09:15:00 1:14:53
484 44179 Bente svendby   09:15:11 1:14:54
485 43289 Janne Kaarbø   09:10:05 1:14:56
486 44008 Camilla Bakkene   09:15:11 1:14:59
487 45110 Linn Kristin Myren Advokatfirmaet Alver Bedriftsidrettslag 09:20:15 1:15:01
488 46171 Stine Øveraas   09:25:13 1:15:02
489 46108 Kari Norstrøm Team OLUF 09:25:02 1:15:10
490 41132 Elin Olstad Team fønix 09:00:00 1:15:13
490 41212 Irene Tollefsrud Team fønix 09:00:00 1:15:13
490 44102 Maj-Chaneth Sollien   09:15:12 1:15:13
493 46179 Rita Tangen Mathisen   09:25:03 1:15:16
494 43105 Hilde Martinsen   09:10:11 1:15:19
495 43196 Elisabeth Landsverk Eidsiva bredbånd 09:10:03 1:15:22
496 44292 Floor Pennink   09:15:10 1:15:25
497 44211 Pennink Coosje   09:15:10 1:15:26
498 44028 Elin Lyftingsmo Kort & Godt 09:15:19 1:15:27
499 44082 Ingvild Skyttermoen Kort & Godt 09:15:18 1:15:28
500 45259 Birte Uthus   09:20:02 1:15:30
501 46157 Torunn Thomassen Hagness   09:25:01 1:15:32
501 43257 Marthe Johansen   09:10:01 1:15:32
503 44127 Trine Melbø   09:15:05 1:15:33
504 43046 Lise Tverå Gran   09:10:06 1:15:34
504 45237 Stine Elisabeth Bråthen   09:20:03 1:15:34
506 46206 Rikke Margrethe Johansen   09:25:05 1:15:40
507 44035 Karianne Dæmroen   09:15:15 1:15:44
508 43166 Line Thyness Brumunddal Tennisklubb 09:10:04 1:15:45
509 43227 Elisabeth Ranes Grøndahl   09:10:13 1:15:47
510 44029 Liv-Kari Chinga   09:15:06 1:15:51
511 43145 Lise Lotte Solberg   09:10:12 1:15:52
512 45206 Cecilia Hertzberg   09:20:14 1:15:55
513 45141 Karin Steigedal meldal il. 09:20:03 1:15:56
514 43001 Elin Agasøster   09:10:02 1:15:59
515 44195 Inger Lise Trehjørningen   09:15:19 1:16:03
515 45213 Tone R. Sandbakk Ørsta 09:20:14 1:16:03
517 45294 Michelle Grande   09:20:04 1:16:04
518 44298 Anita L. Olavsen   09:15:05 1:16:06
519 44227 Ragnhild Simensen   09:15:17 1:16:07
519 45212 Eva Roppen Hasundgot 09:20:14 1:16:07
521 44206 Elizabeth Waage Ottestad 09:15:17 1:16:08
522 46101 Ingvild Felling Meyer   09:25:05 1:16:11
523 46249 Barbro Borge   09:25:08 1:16:12
523 44043 Mari Anniken Farstad   09:15:06 1:16:12
525 44297 Mitra Narengi Friskis&Svettis Lillehammer 09:15:07 1:16:13
526 44280 Anne-Lene  Sørgård Hurdal IL 09:15:14 1:16:16
527 45044 Lillian Gryttingslien   09:20:09 1:16:17
528 43089 Greta Kylling Massasjeklinikken 09:10:08 1:16:23
529 45120 Inger Elisabeth Pedersen   09:20:07 1:16:24
530 44107 mina krokengen   09:15:00 1:16:26
531 44120 Grete Bjerke   09:15:02 1:16:27
532 43215 Anne Gjerdalen   09:10:13 1:16:32
533 44269 Nina Gausdal   09:15:05 1:16:34
534 44116 Elinor Lindby-Aas Family Sports Club 09:15:11 1:16:36
535 43006 Elin Bakken   09:10:10 1:16:37
536 46204 Terese solvoll Skåre   09:25:19 1:16:38
537 44276 Sunniva Ramsdal Eikefjord IL 09:15:04 1:16:40
538 45208 Trude Uv   09:20:15 1:16:41
539 46139 Irmelin Stavik Slyngstad   09:25:09 1:16:42
540 44167 Marian Skutlaberg Vallset Il 09:15:13 1:16:45
541 45131 Mette Sandsengen Jansen Team fønix 09:20:18 1:16:47
541 45000 Marthe Mari Ahlgren Team fønix 09:20:18 1:16:47
541 41123 Agnese Fogele Moller Baltic Import 09:00:00 1:16:47
544 44134 Eva Muan Eikeland   09:15:16 1:16:48
545 44100 Nina  Korsrud   09:15:03 1:16:50
546 45190 Hege Rognes Eidsiva bredbånd 09:20:02 1:16:55
547 44230 Anne-Grete Gotten Ramsdal Eikefjord IL 09:15:04 1:16:56
548 44157 Laila Rusten   09:15:03 1:17:03
549 43148 Hege Kristin Solvang   09:10:08 1:17:05
550 46064 Ellen Jensen #detliggeriKorta 09:25:02 1:17:06
551 45021 Gunnlaug Daugstad   09:20:12 1:17:12
551 45245 Marianne Stensberg   09:20:11 1:17:12
553 45050 Victoria Gaarder   09:20:03 1:17:13
554 43192 Heidi Hauge Fredriksen Hamar kickboksing 09:10:09 1:17:16
554 45191 Eva Sieurin   09:20:06 1:17:16
556 44161 Guro Sellin   09:15:11 1:17:18
557 46124 Randi Berg Rasen   09:25:10 1:17:20
558 46132 Jeannette Salveson Dahl   09:25:12 1:17:24
559 45090 May Kristiansen   09:20:09 1:17:25
560 42009 Bente Bratvoldengen   09:05:02 1:17:26
561 43195 Astrid Marie Indergård   09:10:10 1:17:27
561 45298 Hilde Dahl Lønstad Gjøvik kommune 09:20:08 1:17:27
563 43173 Astrid Inga Vasaasen   09:10:04 1:17:29
564 43024 Ingrid Bækkedal   09:10:17 1:17:31
564 43023 Cecilie Bækkedal   09:10:17 1:17:31
566 45244 Anja Hegge Nilssen Banana Airlines 09:20:01 1:17:38
566 44006 Synnøve  Askeland Lærdal 09:15:06 1:17:38
568 46005 Laila Badawy   09:25:00 1:17:40
569 43228 Kathrine Hertaas Haugeråsen IL 09:10:07 1:17:41
570 44217 Irene Holte Karlsen Reinsvoll 09:15:02 1:17:44
571 45185 Keth Krossli Biri IL 09:20:08 1:17:46
572 44214 Gry Grønseth   09:15:02 1:17:48
573 44146 Maja Presthagen Os IL 09:15:11 1:17:50
573 44233 Ann Helene Sætrang   09:15:17 1:17:50
573 44234 Maria Tåsåsen   09:15:17 1:17:50
576 44243 Janne Marita Flatås Sokna IL 09:15:10 1:17:52
576 43093 ingunn langsholt   09:10:02 1:17:52
578 43021 Arna Bækkedal   09:10:17 1:17:53
579 43277 Guri Anne Gundersen   09:10:12 1:17:54
580 43031 Anne Marit Eide   09:10:10 1:18:00
581 46190 Lene Øverby   09:25:18 1:18:01
582 46169 Tina Øverby   09:25:17 1:18:02
583 43201 Lene Nilsen   09:10:02 1:18:03
583 44109 Mona Kummernes Team OLUF 09:15:07 1:18:03
585 45146 Reidun Stølen   09:20:05 1:18:04
586 44189 Tonje Tomter Brøttum IL 09:15:18 1:18:11
587 43149 Toril Staldvik Frogner 09:10:05 1:18:14
588 43082 Ida Langdalen Kristiansen   09:10:14 1:18:15
589 44265 Catherine Fredheim Østermann   09:15:09 1:18:18
590 43154 Maritza Stensrud Komigang 09:10:03 1:18:19
591 42010 Ruth Kristine Brevig   09:04:59 1:18:21
592 45179 Dina Gaupseth   09:20:07 1:18:23
593 44018 Margareth Charlotte Wiik   09:15:06 1:18:24
594 42101 Ann Kristin Stai Kvikne IL 09:05:02 1:18:29
595 44113 Gunn-Heidi Langnes   09:15:14 1:18:36
596 43269 Anne-Marte Kværner Deloitte BIL 09:10:14 1:18:37
597 44266 Martine Behrens Volkswagen 09:15:05 1:18:39
598 44149 Liv Bergliot Sægrov Reitan   09:15:04 1:18:42
599 44088 Irene  Kjærnstad Espa il 09:15:12 1:18:48
599 45008 Kristine Bergerud   09:20:20 1:18:48
601 46238 Madeleine Hansen   09:25:02 1:18:51
601 46240 Nebahate Mexhuani   09:25:02 1:18:51
603 44112 Lena Høyer Langbach Kolberg Il 09:15:09 1:18:54
603 45147 Charlotte Wachs Svendsen   09:20:13 1:18:54
605 46000 Vigdis Alhaug   09:25:13 1:18:55
605 45205 Stine Bjerke Windt   09:20:05 1:18:55
607 46191 Linda Merete  Aasen   09:25:17 1:18:59
608 46231 Lise Kristiansen   09:25:16 1:19:00
609 46072 Renate Kjellevold Johansen   09:25:02 1:19:01
610 46047 Kari Torill Guldahl   09:25:01 1:19:02
610 45012 Eirin Blæstrud   09:20:16 1:19:02
610 44272 Synnøve Husby   09:15:01 1:19:02
610 45086 Elisabeth Kielland   09:20:16 1:19:02
614 45257 Christina Nelvik Nogva   09:20:02 1:19:04
615 45252 Anita Norum Johansen   09:20:02 1:19:08
616 45070 Petra Hurkmans   09:20:18 1:19:13
616 45217 Siw Brennodden   09:20:14 1:19:13
618 46038 wivi flesche SKD BIL 09:25:13 1:19:25
618 41142 Lauma Uzija Moller Baltic Import 09:00:00 1:19:25
618 46045 Gun Gjermshus SKD BIL 09:25:13 1:19:25
621 45261 Trine Hanche Aasen Dagens Næringsliv 09:20:14 1:19:26
622 42024 Ragnhild Fundingsrud Ørje 09:05:11 1:19:28
623 45112 Eli Mølslet Åfjord idrettslag 09:20:04 1:19:29
623 42023 Hege Fundingsrud Ørje IL 09:05:11 1:19:29
623 43064 Synøve Åkerøy Hågensen   09:10:04 1:19:29
626 46127 Kattia Roman   09:25:13 1:19:30
627 44225 Karianne Olsen   09:15:03 1:19:32
628 42128 Lene Fundingsrud   09:05:11 1:19:34
629 44215 Siri  Gulliksen   09:15:02 1:19:40
630 45065 Stine Helgestad   09:20:19 1:19:42
631 44188 Mia Tollaksvik   09:15:16 1:19:43
632 46298 Line Bakkerud   09:25:00 1:19:47
633 44271 Merete Waage Hanssen-Bauer   09:15:15 1:19:48
634 43170 Hege Tyriberget Team fønix 09:15:11 1:19:55
635 45140 Helene Stangvik   09:20:02 1:19:58
635 45211 Silje-Mari Lindset   09:20:03 1:19:58
637 45249 Astrid  Bergmann   09:20:05 1:20:05
638 46209 Liv Ramona  Pedersen   09:25:05 1:20:06
639 44258 Sissel Krossøy   09:15:09 1:20:07
640 44034 Maren Dybvik Brumunddal Innebandyklubb 09:15:19 1:20:08
640 44105 Heidi Haugen Krogsveen Brumunddal Innebandyklubb 09:15:19 1:20:08
642 42006 Birte Bjerkestrand Norodd 09:05:01 1:20:18
643 44207 Anita Øien Ruslebiffen 09:15:06 1:20:19
644 46012 Linn Bergerud Bootcamp Hønefoss 09:25:11 1:20:21
645 43032 Ida Ekornhol   09:10:11 1:20:23
646 44090 Anita Johnrud   09:15:10 1:20:25
646 44194 mari torsholt   09:15:10 1:20:25
648 43263 Eli Sørby   09:10:16 1:20:27
648 43167 Kari-Åsta Trulsrud   09:10:10 1:20:27
650 42187 Kristine Bolle   09:05:12 1:20:36
651 45105 Therese Munch-Søegaard   09:20:16 1:20:39
651 45006 Kjersti Austlid   09:20:12 1:20:39
653 45022 Klaartje De Weerdt Norcem/Leca/Bygg.no 09:20:11 1:20:52
654 46266 Elisabeth Am Sveen   09:25:06 1:20:53
655 44274 Alexandra Lindqvist   09:15:01 1:20:56
656 46042 Ailin Gangstad   09:25:16 1:20:58
657 45226 Kristine Mathisen   09:20:14 1:21:00
657 45216 Ida Berthelsen   09:20:08 1:21:00
657 44073 Sigrun Helene Holm   09:15:12 1:21:00
660 44178 Mari Ottosen   09:15:15 1:21:02
661 44221 Sissel Løkra   09:15:10 1:21:04
662 46053 Torunn Hansen   09:25:16 1:21:05
663 44098 May Wenche Klevmoen   09:15:04 1:21:08
664 44159 Karen Saksum Rinna il 09:15:08 1:21:12
665 44067 Sigrid Åsen Haugsgjerd Åsen IL 09:15:12 1:21:16
666 45116 Marianne  Olsen Akuttmottak Elverum 09:20:06 1:21:20
667 46050 Kathrine Halsa Eidsiva bredbånd 09:25:20 1:21:38
667 45084 Ingrid Fremo Kalvå   09:20:05 1:21:38
669 43081 Anita Kristensen   09:10:17 1:21:42
670 43050 Anne Marte Gaarder Raufoss 09:10:05 1:21:43
671 44076 Julie Hove Eika 09:15:17 1:21:51
672 45183 Marina Kacarska   09:20:12 1:21:53
673 44288 Inger Dervo   09:15:00 1:21:55
673 44256 Lise Heimlund   09:15:02 1:21:55
675 44204 Kine Walbye   09:15:02 1:21:58
676 43071 Ingrid Johnsbråten   09:10:06 1:21:59
677 41126 Karianne Stensrud Knutsen   09:00:00 1:22:03
678 46011 Monica  Berg   09:25:03 1:22:09
679 45236 Gunvor Brinch   09:20:10 1:22:11
680 44148 Karin Merete Reinkind Heggedal Idrettslag 09:15:06 1:22:16
681 43180 Malin Wettermark Brumunddal Tennisklubb 09:10:04 1:22:23
682 45171 Tone Østnor Norcem/Leca/Bygg.no 09:20:11 1:22:29
683 46109 Irene Mathisen Nybakken   09:25:08 1:22:34
684 45273 Melina Gabrielsen   09:25:12 1:22:35
685 45035 Randi Festervoll Skjåk IL 09:20:01 1:22:36
686 44283 Kjersti Torgersen   09:15:05 1:22:51
687 44005 Linda Stensby Stenbakken   09:15:00 1:22:53
687 46016 Barbro Breivik Skiptvet IL 09:25:01 1:22:53
689 45219 Barbro Marie Davidsen   09:20:06 1:22:54
690 45011 Jenny Kristine Bjørkås Drivdalen IL 09:20:05 1:22:59
691 44096 Tone Karlsmoen S.Trysil IL 09:15:00 1:23:02
691 46102 Heidi Mohaugen   09:25:25 1:23:02
693 44250 Suzette Damman   09:15:09 1:23:15
694 46106 Stine Nordhus   09:25:10 1:23:19
695 42169 Anne Gudbrandsen   09:05:07 1:23:20
696 46220 Trude Haaland Tor Haalands minneløp 09:25:01 1:23:25
696 46229 Elisabeth Østrem Tor Haalands minneløp 09:25:01 1:23:25
698 46067 Catrine Jørandli   09:25:11 1:23:37
699 46236 Signe Flattum   09:25:11 1:23:38
700 44133 Elisabeth Tørstad   09:15:08 1:23:45
701 45258 Kaja Stenbrenden   09:20:04 1:23:48
702 44263 Trine Nymoen   09:15:09 1:23:52
703 44041 Tone Engen   09:15:02 1:23:53
704 44089 Ann Helen Berg Johansen Ringvassøy idrettslag 09:15:13 1:23:54
705 46282 Dåreth Holand Ohrvik   09:25:22 1:23:55
706 46224 Irene Rekslen   09:25:07 1:24:02
706 46223 Hege Nygaard   09:25:07 1:24:02
708 45297 Marita  Jacobsen Team Superselma 09:20:11 1:24:07
708 45267 Trine Kristiansen   09:20:10 1:24:07
708 45268 Cathrine Hagen  Godeng Team Superselma 09:20:10 1:24:07
711 42159 Gunn Anny Reime   09:05:09 1:24:08
712 43144 Karoline Skår   09:10:06 1:24:09
713 45159 Marie Vatn   09:20:06 1:24:13
714 44284 Kari Undheim   09:15:12 1:24:16
715 45052 Jorunn Hage   09:20:10 1:24:21
716 45074 May Britt Jacobsen Team Superselma 09:20:11 1:24:24
717 44249 Torunn Brandvold   09:15:16 1:24:25
717 46054 Wenche Hansen   09:25:16 1:24:25
719 45251 Shkendie Hoxha   09:20:03 1:24:36
719 45255 Monika Korczynska   09:20:03 1:24:36
721 44117 Jane Søbakken Rustad   09:15:16 1:24:40
722 44061 Mona Hagen Vingrom 09:15:04 1:24:42
723 44081 Ingeborg Almås Ingvaldsen   09:15:04 1:24:47
724 44056 Silje Granlien Berget   09:15:05 1:24:57
725 46018 Lene Buan Team Superselma 09:25:17 1:25:06
726 45229 Sofia Pettersson   09:20:10 1:25:07
727 45269 Marte Husøy   09:20:12 1:25:08
728 45109 Mari Reiten  Myre   09:20:06 1:25:09
728 45107 Ingrid Reiten Myre   09:20:07 1:25:09
728 45108 Kristin Reiten Myre   09:20:06 1:25:09
731 44121 Ann Birgit Lyseggen   09:15:03 1:25:11
732 43069 Wenche Lund Johannessen   09:10:08 1:25:12
733 43070 Therese Johanson Team Berserk 09:10:07 1:25:14
734 44186 Jorun Gjellestad Teigen   09:15:13 1:25:16
735 45092 Linda Larssen   09:20:17 1:25:18
736 42098 Anita Skråmo Treningskompaniet 09:05:07 1:25:24
737 45224 Bodil Utvik Lynge   09:20:13 1:25:32
738 45272 Merete Ekrann-Osvær D.I.L 09:20:05 1:25:33
738 45271 Guri Ekrann-Osvær D.I.L 09:20:05 1:25:33
740 44166 Asta Skirbekk Heming 09:15:09 1:25:37
741 45144 Aina Terese Strand   09:20:10 1:25:38
742 45270 Helene Lundsør   09:20:11 1:25:40
743 44058 Monica Grini Team fønix 09:15:02 1:25:53
743 44085 Ann Helen Jevne   09:15:01 1:25:53
745 44020 Lise Burud Smestad Hauketo if 09:15:03 1:25:57
746 43273 Nora Skaarnæs Seim   09:10:16 1:26:05
747 45210 Åshild Johnsen   09:20:12 1:26:07
748 45014 Trine Brønn Bratheim   09:20:19 1:26:16
749 45194 Line Sundet   09:20:07 1:26:19
750 45193 Hege Sundet   09:20:07 1:26:21
751 44013 Kristin Berger Moss CK 09:14:59 1:26:37
752 46165 Nina Weensvangen   09:25:11 1:26:40
753 44184 Lene Melgård  Sæther   09:15:18 1:26:41
754 46281 Gro Jannicke Nesting Spook   09:25:22 1:26:45
755 44144 Monika Pladsen   09:15:05 1:26:47
756 44097 Therese Moskvil Kleven Skrimtrollet 09:15:05 1:26:48
757 44282 Anette Tjugum TeamdeKorte 09:15:02 1:26:50
758 45175 Nina Ekseth   09:20:12 1:26:54
759 44241 Linda Skau   09:15:16 1:26:56
760 46187 Eirin Bergh Skogli   09:25:24 1:27:04
761 43004 Julie Hauger Arikan   09:10:15 1:27:10
762 43113 Evi Camilla Motrøen   09:10:12 1:27:27
763 45082 Silje  Johansen   09:20:04 1:27:28
764 43251 Ingrid Østerkløft   09:10:12 1:27:29
765 46134 Nina Sannem   09:25:07 1:27:34
765 46143 Rønnaug Steen Kolve   09:25:07 1:27:34
767 44153 Ida Rosenlund   09:15:17 1:27:37
768 45246 Anne Amri Crossfit Langevåg 09:20:13 1:27:40
769 44108 Julie Sigstad   09:15:19 1:27:47
770 43040 Berit Fjellvang   09:10:05 1:27:52
771 45118 Cathrine Olsvik   09:20:04 1:28:04
772 44299 Vera Rønneseth   09:15:03 1:28:08
773 45061 Eirin Heggvold Drivdalen IL 09:20:05 1:28:12
774 46155 Anne Svenneby Vaaler IF 09:25:16 1:28:16
775 46058 Anne Selmer Hoelsveen #detliggeriKorta 09:25:03 1:28:17
776 46087 Tove  Langkaas LBF IL 09:25:14 1:28:18
777 46061 Anne Mette Huatorpet LBF IL 09:25:14 1:28:25
778 44145 Katharina Polland   09:15:02 1:28:27
778 46114 Eli Kristin Olsbakk Team fønix 09:25:05 1:28:27
780 46026 Gunn Irene  Dæmroen   09:25:06 1:28:34
781 45062 Karianne Heierstad   09:20:15 1:28:35
781 45260 Elisabeth Sørensen   09:20:13 1:28:35
783 44074 Vikki Cruz Team Superselma 09:15:07 1:28:41
784 45220 Emma Rustadbakken Hagen Arve Hagen IL 09:20:12