Resultater HalvBirken Løp 2016 - Menn 20-29 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 20-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i HalvBirken Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 41231 Stian Christoffersen Runar Ski 39:17
2 41093 Petter Soleng Skinstad Team Sport 1 Skinstad 39:19
3 41215 Pål Golberg   39:46
4 41190 Morten Eide Pedersen   40:20
5 41159 Magnus Aulstad Team Lift and Run 43:20
6 41213 Heikki Korpela Pyhajarven Pohti 43:36
7 41140 Michielsen Tom Gloria Atletiek 44:10
8 41216 Sigurd Hov Svene Il 47:10
9 41230 Jens Petter Toresen Bækkelaget SK 47:25
10 41233 Vegar Lien Team Parkettpartner 49:18
11 41073 Adrian Nilssen   49:46
12 41040 Øyvind Holt   50:46
13 41163 Fredrik Duenger   51:26
14 41188 Henrik Svaland Aas Kristiansand Orienteringsklubb 51:53
15 41059 Daniel Alexander Lindqvist   53:18
16 44220 Martin Gustu Johansen   53:36
17 41227 Øystein Sagosen   54:11
18 41115 Vegard Øyen Eidsvåg 55:05
19 46217 Martin Eugen Holmen   55:07
20 42234 Kristian Hagelund Simensen   55:15
21 44024 Jørund Nordskogen Lervik   55:27
22 41071 Kim Nesset Eidsvåg 56:06
23 44070 Kent Hillmann   56:39
24 43211 Simen Gustu  Johansen   56:43
25 46116 Adrian Opheim   56:52
26 41175 Knut Olav Sommernes   57:01
27 41043 Lars Henning Høiby Storhamar videregående skole 57:37
28 43061 Oliver Hugubakken   57:53
29 41171 Marius Nyeggen Norcem/Leca/Bygg.no 58:00
30 41168 Kristian Bergaust Løvaas BDO Aktiva 58:56
31 41047 Kristian Kjølberg   59:12
32 41166 Adrian Mathias Holmestrand Norcem/Leca/Bygg.no 59:36
33 44066 Håvard Haugsgjerd   59:51
34 42201 Magnus Norum   1:00:00
35 46086 Ruben Kvamme Ringelia IL 1:00:51
36 45285 Kristoffer Osufsen Grøndahl   1:04:00
37 44222 Sindre Madsstuen   1:05:28
38 43189 Kristofer Brenstad   1:07:14
39 42077 jørgen nordili andersen   1:08:45
40 45250 Kim Are Holmstad   1:09:04
41 44229 Jørgen Rugelsjøen Wikdahl Rema 1000 Lade Arena 1:09:10
42 46167 Håkon Westernes   1:10:46
43 45197 Bård August Gjerde   1:11:39
44 45025 Simon Ekhamra   1:11:52
45 43053 Peder Moan Hasselknippe   1:13:07
46 44037 Stian Håberget   1:13:31
47 44059 Christoffer Gundersen   1:13:59
48 46166 Fredrik Welde-Solsvik   1:14:18
49 46225 David Sundin   1:15:00
50 44040 Oddbjørn Engen Nesodden 1:17:05
51 46193 Fridtjof Holthe   1:28:15
52 44064 Marcus Kløvstad Halvorsen   1:30:23
53 46213 Ole Marius Sandlie Furuhaug Team Topptur 1:36:48
54 43278 Lars Økland Gundersen   1:52:21


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +