Resultater HalvBirken Løp 2016 - Menn 30-39 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 30-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i HalvBirken Løp 2016
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 41153 Frode Nybakken Eidsiva BIL 44:16
2 41084 Øyvind Pedersen   45:39
3 41193 Askild Bø   47:59
4 41220 Morten Solbakken   48:28
5 41217 Arne Krogsveen   48:40
6 41014 Christer Bæk Trysil 49:16
6 41025 Geir Flåta AF Gruppen 49:16
8 41141 Kristoffer Trige-Jensen   49:31
9 41170 Geir Arne Nordengen FYK 49:37
10 41000 Marius Strand Amundsen Rema 1000 Lade Arena 50:46
11 41070 Jan Erik Musiol   50:57
12 41158 Marius Aspeli   51:06
13 41083 Inge Pedersen Nordea 52:26
14 41155 Tor Egil Strømeng   52:34
15 43233 Marius Steen   53:29
16 41178 Jon Magne Hagen Tim RÅbin 53:44
17 41067 Jørgen Mathisen   53:54
18 42174 Olav Kaarbø   55:28
19 41105 Daniel Tannåneset   56:14
20 43123 Frode Pedersen Nes Ski 56:19
21 42223 Marius Sæther   56:48
22 43213 marius bårdsen   57:16
23 46140 Stian Sorken Brøttum IL 58:30
24 43274 Jardar Storbækken Tron VBK 58:43
25 43124 John Fredrik Pedersen Team fønix 58:48
26 42149 Øyvind Nydal Bjørklund   58:58
27 42155 Sjur Heggelund Raufoss 59:34
28 42151 Christian Wetten Eger   59:57
29 42200 Thomas Motrøen Cartherud. 1:00:14
30 42202 Erik Sjue DNB Lillehammer 1:00:30
31 41016 Kevin Crawford   1:00:42
32 46254 Geir Aage Sogn Team Nli Dæhli 1:01:20
33 46027 Vetle Edvardsen Måsø   1:01:22
34 41091 Robert Skinnerlien   1:02:32
35 42082 Daniel Opstad Team Topptur 1:03:04
36 43200 Jens Momme   1:03:23
37 44170 Christoffer  Solli   1:03:34
38 44278 Tormod Sannvoll   1:03:36
39 44254 Morten Engen   1:03:38
40 45221 Oddbjørn Hansen   1:03:39
41 43217 Stein Vidar Snekkersveen   1:03:44
42 45235 Jan Emil Ahlbom Norcem/Leca/Bygg.no 1:04:32
43 43143 Svein Skogli Westgaard   1:04:47
44 45192 Roger Skansgård   1:05:05
45 44044 Vicente Ferrando Traver Fredrikstad Cup 1:05:38
46 44173 Espen  Staven   1:05:40
47 46267 Kristoffer Kristiansen   1:06:18
48 42170 Ove Gudbrandsen Oksedalen IL 1:06:25
49 43043 Nils Peter Giske ÅOC 1:06:38
50 43130 Øyvind Rones Indieseksuell 1:07:16
51 44248 Frode Berentsen Team OLUF 1:07:43
52 44296 Jens Petter Leine Sintef Raufoss Manufacturing 1:08:13
53 46024 Gjermund Dalsveen   1:08:29
54 43248 Jon Øyvind Tøsdal   1:09:48
55 42224 Hans Austeng   1:11:58
56 45295 Geir Arne Haugen   1:12:38
57 45204 Morten Ørmen   1:12:54
58 42181 Rune Trønnes Rett på pub 1:14:30
59 45240 Espen Jensen Raufoss og Gjøvik SK 1:15:34
60 45180 Knut Gjerdalen Aktiv mot kreft 1:16:10
61 45287 Kim Skulstad   1:16:11
62 45129 Roy Røtvold   1:17:57
63 46221 Andreas Igland   1:19:24
64 45034 Ole Sigvart Feiring   1:23:00
65 44192 Stian Torp Fredrikstad Cup 1:25:30
66 46077 Anders Kristiansen   1:28:13
67 43000 Omar Farook Afifi   1:29:40
68 46257 Odd-Einar Nygård   1:32:09
69 43119 Rune Mathis  Olsen   1:34:10
70 41156 Tom-Arne Sund   1:35:56
71 46194 Geir Helge Kristoffersen Ørnar Il 2:05:09


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +