Resultater HalvBirken Løp 2016 - Menn 40-49 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 40-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i HalvBirken Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 41033 Terje Gulbrandsen BDO Aktiva 42:23
2 41209 Øyvind Stokseth Halden IL 44:26
3 41164 Jon Gulbrandsen Asker Sk 45:18
4 46256 Sverre Otto Tofte Molde Olymp 47:43
5 41187 Karl-Morgan Wikøren Torshovsport Gjøvik 48:30
6 41077 Geir Inge Nyberg   49:41
7 41134 Roar Skallebø Skjervøy IK 49:53
8 41006 Stig-Petter Bjørkedal Sørum klatreklubb 50:19
9 41041 Tommy Hugubakken Eidsiva bredbånd/Tynset 50:20
10 41203 Håvard Midtsundstad Braskereidfoss IL 52:21
11 41109 Glenn Vollsæter   52:26
12 41219 Gunnar Finnson   52:57
13 41196 Håvard Fikkan - 53:06
14 41058 Dan Lillegrend Team Seriøs ;-) 54:11
15 41100 Jan Helge Slettedal Skåtøy Elite 56:10
16 41118 Jacob Andreasen   57:03
17 41045 Lars Erik Innset   57:14
18 43137 Erik Schjerven   58:19
19 42133 Bjørnar Henden Kvam IL 58:57
20 42129 Trond Jørgen Glasser   59:22
21 43060 Trond Olav Horten Norcem/Leca/Bygg.no 59:35
22 44156 Morten Fredrik Rustad   1:01:35
23 42209 Olafur Björnsson   1:01:59
24 41127 Ronny Knutsen   1:02:16
25 42111 Einar Tomter Brøttum IL 1:02:26
26 44289 Morten Fornes Heming 1:02:33
27 44197 Jørn Tveten Trømborg IL 1:02:49
28 43209 Tom Åsen Evry BIL 1:02:50
29 41165 Per Arne Halvorsen   1:02:52
30 43275 Ketil Spook   1:03:20
31 45063 Geir Heimdahl Eiendomsmegler 1 1:03:22
32 44092 Stefan Jonsson Suunto 1:03:34
33 44176 Robert Støvind   1:03:48
34 44101 Tommy Kristiansen Team Superselma 1:06:24
35 44095 Tom Erling Karlsen Team OLUF 1:06:35
36 43132 jørn erik røch   1:06:44
37 45265 Thomas Railo   1:07:16
38 43097 Staale Lerstad   1:07:21
39 41003 Lars Magne Austad Arve Hagen AS 1:07:26
40 43067 Svenn-Erik Johannessen   1:07:35
41 45024 Gorm Denstad DS Bil AS 1:07:38
42 44084 Tore Jensen   1:07:39
43 45247 Jørgen Andersen Arve Hagen AS 1:08:07
44 45232 Jan Erik Volla Arve Hagen AS 1:08:09
45 43058 Svein Emil Holm   1:08:27
46 43103 Johan Mangerud   1:08:39
47 46276 Frode Stordal   1:09:30
48 46250 vegard bratlie   1:09:34
49 41185 Erik Magnus Ring Best for meg selv igjen... 1:10:38
50 44106 Frode Krokengen   1:11:50
51 43095 Ståle E H  Larsson   1:12:33
52 43226 Arne Ivar Dragerengen Raufoss Il langrenn 1:13:43
53 45209 Raymond Holen   1:14:01
54 46262 Øystein Klausen   1:14:26
55 44047 Øivind Fjeld   1:14:27
56 43197 Lars Erik Lindblad Franzefoss BIL 1:14:52
57 46205 Knut Sindre  Velle   1:15:09
58 46144 Kim Steingrimsen   1:15:19
59 43100 Atle Ludvigsen   1:15:40
60 44251 Arne M. Djønne Veidekke 1:15:44
61 46248 Svein Erik Backlund Team OLUF 1:16:19
62 42185 Karl Morten Kringen   1:16:44
63 46284 Per Seljevik   1:17:19
64 46093 Brede Løvlien Norcem/Leca/Bygg.no 1:17:21
65 44150 Terje Reitan   1:18:43
66 43012 Runar Berg Norcem/Leca/Bygg.no 1:19:35
67 43153 Asgeir Stensrud Komigang 1:21:41
68 45059 Per Erik Haugen Team Ankelslark 1:21:50
69 43250 Frode Østerkløft   1:27:29
70 46222 Per Kolseth   1:30:18
71 46082 Gjermund Kvamme Ringelia IL 1:30:43
72 46070 Terje Karlsrud Ringelia IL 1:30:46
73 46272 Jonny R Lie   1:30:54
74 45262 Jonny Mobakk Solbakken   1:31:00
75 46068 Frank Jørgensen Rana Bygg AS 1:31:09
76 46044 Chand Svare Ghei Eidsiva bredbånd 1:36:13
77 46189 Per Vinding   1:40:11
78 46247 Thomas Bach-Nilsen   1:47:06
79 46273 Kenneth Eklund   2:22:27


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +