Resultater HalvBirken Løp 2016 - Menn alle i felles liste



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn alle i samme liste - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i HalvBirken Løp 2016
 

Plass Startnr Navn Klubb Start Tid
1 41231 Stian Christoffersen Runar Ski 09:00:00 39:17
2 41093 Petter Soleng Skinstad Team Sport 1 Skinstad 09:00:00 39:19
3 41215 Pål Golberg   09:00:00 39:46
4 41190 Morten Eide Pedersen   09:00:00 40:20
5 41033 Terje Gulbrandsen BDO Aktiva 09:00:00 42:23
6 41092 Mårten Soleng Skinstad Team Sport 1 Skinstad 09:00:00 43:15
7 41159 Magnus Aulstad Team Lift and Run 09:00:00 43:20
8 41213 Heikki Korpela Pyhajarven Pohti 09:00:00 43:36
9 41023 Fredrik Flugstad Gjøvik skiklubb 09:00:00 43:49
10 41140 Michielsen Tom Gloria Atletiek 09:00:00 44:10
11 41153 Frode Nybakken Eidsiva BIL 09:00:00 44:16
12 41209 Øyvind Stokseth Halden IL 09:00:00 44:26
13 41098 Kristian Erling Skogvold Gjerdrum IL 09:00:00 44:41
14 41192 Lars Jørgen Braathen Nordre Eidsvoll IL 09:00:00 44:44
15 41224 Andreas Magnussen Nittedal IL 09:00:00 44:49
16 41206 Karl Hallberg Ringstad Nittedal IL 09:00:00 44:50
17 41147 Kristian Larsen MjøsSki 09:00:00 45:07
18 41164 Jon Gulbrandsen Asker Sk 09:00:00 45:18
19 41084 Øyvind Pedersen   09:00:00 45:39
20 41216 Sigurd Hov Svene Il 09:00:00 47:10
21 41230 Jens Petter Toresen Bækkelaget SK 09:00:00 47:25
22 46256 Sverre Otto Tofte Molde Olymp 09:25:00 47:43
23 41193 Askild Bø   09:00:00 47:59
24 41228 Kristian Aleksander Toresen Bækkelaget SK 09:00:00 48:25
25 41220 Morten Solbakken   09:00:00 48:28
26 41187 Karl-Morgan Wikøren Torshovsport Gjøvik 09:00:00 48:30
27 41217 Arne Krogsveen   09:00:00 48:40
28 41078 Kristoffer Nyberg Ren-Eng FIK 09:00:00 48:49
29 41014 Christer Bæk Trysil 09:00:00 49:16
29 41025 Geir Flåta AF Gruppen 09:00:00 49:16
31 41233 Vegar Lien Team Parkettpartner 09:00:00 49:18
32 41141 Kristoffer Trige-Jensen   09:00:00 49:31
33 41170 Geir Arne Nordengen FYK 09:00:00 49:37
34 41077 Geir Inge Nyberg   09:00:00 49:41
35 41073 Adrian Nilssen   09:00:00 49:46
36 41134 Roar Skallebø Skjervøy IK 09:00:00 49:53
37 41179 Even Hognestad Nordre Eidsvoll IL 09:00:00 50:03
38 41006 Stig-Petter Bjørkedal Sørum klatreklubb 09:00:00 50:19
39 41041 Tommy Hugubakken Eidsiva bredbånd/Tynset 09:00:00 50:20
40 41000 Marius Strand Amundsen Rema 1000 Lade Arena 09:00:00 50:46
40 41040 Øyvind Holt   09:00:00 50:46
42 41128 Emil Kullerud Varteig IL 09:00:00 50:54
43 41189 Jørgen Fornes Heming 09:00:00 50:56
44 41070 Jan Erik Musiol   09:00:00 50:57
45 41029 Per-Einar Gjelsvik ASICS 09:00:00 51:02
46 41021 Terje Eriksen TEAM ELISABETH 09:00:00 51:05
47 41158 Marius Aspeli   09:00:00 51:06
48 41207 Mats Burud Skjølsvold Bækkelaget Sportsklubb (Skigruppa) 09:00:00 51:11
49 41177 Simen Granvold Gjøvik Friidrettsklubb 09:00:00 51:15
49 41135 Arne Skretteberg Modum FIK 09:00:00 51:15
51 41163 Fredrik Duenger   09:00:00 51:26
52 41188 Henrik Svaland Aas Kristiansand Orienteringsklubb 09:00:00 51:53
53 41208 Kristoffer Skolseg Snertingdal If Ski 09:00:00 51:57
54 41203 Håvard Midtsundstad Braskereidfoss IL 09:00:00 52:21
55 41083 Inge Pedersen Nordea 09:00:00 52:26
55 41109 Glenn Vollsæter   09:00:00 52:26
57 41097 Jan Skogheim Åslia skilag 09:00:00 52:27
58 41155 Tor Egil Strømeng   09:00:00 52:34
59 41219 Gunnar Finnson   09:00:00 52:57
60 42131 Henning Grøndalen DnB 09:04:59 53:00
61 41196 Håvard Fikkan - 09:00:00 53:06
62 41059 Daniel Alexander Lindqvist   09:00:00 53:18
63 43233 Marius Steen   09:10:00 53:29
64 44220 Martin Gustu Johansen   09:15:03 53:36
65 42207 Amar Olafsson Island 09:05:05 53:39
66 41178 Jon Magne Hagen Tim RÅbin 09:00:00 53:44
67 41067 Jørgen Mathisen   09:00:00 53:54
68 41137 Endre Georg Svendsen Varteig IL 09:00:00 53:59
69 41227 Øystein Sagosen   09:00:00 54:11
69 41058 Dan Lillegrend Team Seriøs ;-) 09:00:00 54:11
71 41095 Gaute Skirbekk Heming 09:00:00 54:31
72 41143 Per Bjørnstad Team fønix 09:00:00 55:01
73 41115 Vegard Øyen Eidsvåg 09:00:00 55:05
74 46217 Martin Eugen Holmen   09:25:16 55:07
75 41183 Per Inge Netland Kleive IL 09:00:00 55:11
76 42234 Kristian Hagelund Simensen   09:05:08 55:15
77 44024 Jørund Nordskogen Lervik   09:14:59 55:27
78 42174 Olav Kaarbø   09:05:10 55:28
79 41064 Svenn Åge Løkken   09:00:00 55:40
80 42157 Hans Lysen   09:05:03 55:41
81 41071 Kim Nesset Eidsvåg 09:00:00 56:06
82 41100 Jan Helge Slettedal Skåtøy Elite 09:00:00 56:10
83 41105 Daniel Tannåneset   09:00:00 56:14
84 41186 Geir Teigen   09:00:00 56:15
85 43123 Frode Pedersen Nes Ski 09:10:00 56:19
86 44070 Kent Hillmann   09:15:11 56:39
87 43211 Simen Gustu  Johansen   09:10:10 56:43
88 42223 Marius Sæther   09:05:06 56:48
89 46116 Adrian Opheim   09:25:12 56:52
90 46192 Bengt Bern   09:25:00 56:59
91 41175 Knut Olav Sommernes   09:00:00 57:01
92 41118 Jacob Andreasen   09:00:00 57:03
93 41145 Willy R. Hanssen Norcem/Leca/Bygg.no 09:00:00 57:10
94 41045 Lars Erik Innset   09:00:00 57:14
95 46264 Øyvind Solvang Oppegård Ski 09:25:00 57:15
96 43213 marius bårdsen   09:10:13 57:16
97 41056 Einar Lien Eidsiva Energi AS 09:00:00 57:24
98 41043 Lars Henning Høiby Storhamar videregående skole 09:00:00 57:37
98 41068 Rolf Meek Romerike Friidrett 09:00:00 57:37
100 42147 Gudmund Bakken Lillehammer Skiklub 09:05:02 57:51
101 43061 Oliver Hugubakken   09:10:15 57:53
102 41013 Morten Brænd Magnor UL 09:00:00 57:55
103 41171 Marius Nyeggen Norcem/Leca/Bygg.no 09:00:00 58:00
104 43137 Erik Schjerven   09:10:13 58:19
105 46150 Richard Strimbeck Team Strazilchek 09:25:14 58:20
106 46140 Stian Sorken Brøttum IL 09:25:17 58:30
107 43274 Jardar Storbækken Tron VBK 09:10:09 58:43
108 43124 John Fredrik Pedersen Team fønix 09:10:13 58:48
109 41200 Sindre Jordet   09:00:00 58:53
110 41168 Kristian Bergaust Løvaas BDO Aktiva 09:00:00 58:56
111 42133 Bjørnar Henden Kvam IL 09:05:01 58:57
112 42149 Øyvind Nydal Bjørklund   09:04:59 58:58
113 44224 Jacob Monrad Nygård Nesodden IF 09:15:08 59:06
114 41047 Kristian Kjølberg   09:00:00 59:12
115 42188 Cato Dovland Statkraft / Fossum IF 09:05:07 59:13
116 42129 Trond Jørgen Glasser   09:05:06 59:22
117 42155 Sjur Heggelund Raufoss 09:05:05 59:34
118 43060 Trond Olav Horten Norcem/Leca/Bygg.no 09:10:09 59:35
119 41166 Adrian Mathias Holmestrand Norcem/Leca/Bygg.no 09:00:00 59:36
120 44066 Håvard Haugsgjerd   09:15:12 59:51
121 42151 Christian Wetten Eger   09:05:05 59:57
122 45274 Knut N Utheim   09:20:04 59:58
123 42201 Magnus Norum   09:05:01 1:00:00
124 42200 Thomas Motrøen Cartherud. 09:05:07 1:00:14
125 42202 Erik Sjue DNB Lillehammer 09:05:02 1:00:30
126 41221 Jan Helge Olsen   09:00:00 1:00:40
127 41016 Kevin Crawford   09:00:00 1:00:42
128 46086 Ruben Kvamme Ringelia IL 09:24:59 1:00:51
128 42164 Tormod Øvergaard iStone 09:05:04 1:00:51
130 42001 Karl Martin Arntsen   09:04:59 1:01:04
131 43284 Geir Røsand Fossum IF 09:10:02 1:01:17
132 46254 Geir Aage Sogn Team Nli Dæhli 09:24:59 1:01:20
133 46027 Vetle Edvardsen Måsø   09:25:17 1:01:22
134 44156 Morten Fredrik Rustad   09:15:15 1:01:35
135 41010 Hallvard  Brevig   09:00:00 1:01:47
136 42209 Olafur Björnsson   09:05:05 1:01:59
137 41127 Ronny Knutsen   09:00:00 1:02:16
138 43013 John Berggård Tydal IL 09:10:04 1:02:20
139 42111 Einar Tomter Brøttum IL 09:05:02 1:02:26
140 41091 Robert Skinnerlien   09:00:00 1:02:32
141 44289 Morten Fornes Heming 09:15:03 1:02:33
142 42212 Stig Enevoldsen   09:05:08 1:02:43
143 44197 Jørn Tveten Trømborg IL 09:15:03 1:02:49
144 43209 Tom Åsen Evry BIL 09:10:10 1:02:50
145 41165 Per Arne Halvorsen   09:00:00 1:02:52
146 42082 Daniel Opstad Team Topptur 09:05:03 1:03:04
147 42035 Jo Kjetil Heggelund   09:04:59 1:03:08
148 42078 Hans Martin Norstrøm   09:05:03 1:03:18
149 43106 Trond Martinsen UNIT4 BIL 09:10:11 1:03:19
150 43275 Ketil Spook   09:10:10 1:03:20
151 45063 Geir Heimdahl Eiendomsmegler 1 09:20:19 1:03:22
152 43200 Jens Momme   09:10:03 1:03:23
153 43164 Victor Sørum Ringelia IL 09:10:05 1:03:34
153 44092 Stefan Jonsson Suunto 09:14:59 1:03:34
153 44170 Christoffer  Solli   09:14:59 1:03:34
156 44278 Tormod Sannvoll   09:15:13 1:03:36
157 44254 Morten Engen   09:15:06 1:03:38
158 45221 Oddbjørn Hansen   09:20:13 1:03:39
159 43217 Stein Vidar Snekkersveen   09:10:08 1:03:44
160 42079 Roar Nydal Asker-skiklubb 09:05:02 1:03:45
161 44176 Robert Støvind   09:15:07 1:03:48
162 45285 Kristoffer Osufsen Grøndahl   09:20:06 1:04:00
163 43022 Bjørn Bækkedal B-Gjengen 09:10:17 1:04:24
164 45235 Jan Emil Ahlbom Norcem/Leca/Bygg.no 09:20:14 1:04:32
165 43143 Svein Skogli Westgaard   09:10:01 1:04:47
166 45192 Roger Skansgård   09:20:03 1:05:05
167 41046 Harald Johansen Holmestrand 09:00:00 1:05:18
168 44255 Pål Hagen Arve Hagen BIL 09:15:10 1:05:20
169 44222 Sindre Madsstuen   09:15:12 1:05:28
170 43202 Lars Norberg   09:10:07 1:05:35
171 44044 Vicente Ferrando Traver Fredrikstad Cup 09:15:17 1:05:38
172 44173 Espen  Staven   09:15:12 1:05:40
173 41195 Oddvar Faksvåg Team Faksvåg 09:00:00 1:05:45
174 43107 Werner Martinsen   09:10:08 1:05:47
175 42213 Leiv Roar Østerhagen   09:05:07 1:05:58
176 42127 Johan Flaa Eidsiva bredbånd 09:05:09 1:06:16
177 46267 Kristoffer Kristiansen   09:25:13 1:06:18
178 44101 Tommy Kristiansen Team Superselma 09:15:07 1:06:24
179 42170 Ove Gudbrandsen Oksedalen IL 09:05:07 1:06:25
180 44095 Tom Erling Karlsen Team OLUF 09:15:06 1:06:35
181 43043 Nils Peter Giske ÅOC 09:10:10 1:06:38
182 43132 jørn erik røch   09:10:09 1:06:44
183 43014 Arne Bjørklund   09:10:05 1:07:08
184 43121 Frank Oterholt   09:10:05 1:07:13
185 43189 Kristofer Brenstad   09:10:05 1:07:14
186 45265 Thomas Railo   09:20:19 1:07:16
186 43130 Øyvind Rones Indieseksuell 09:10:06 1:07:16
188 43097 Staale Lerstad   09:10:09 1:07:21
189 41003 Lars Magne Austad Arve Hagen AS 09:00:00 1:07:26
190 43067 Svenn-Erik Johannessen   09:10:07 1:07:35
191 45024 Gorm Denstad DS Bil AS 09:20:06 1:07:38
192 44084 Tore Jensen   09:20:06 1:07:39
193 44248 Frode Berentsen Team OLUF 09:15:07 1:07:43
194 45073 Jan  Jacobsen   09:20:09 1:07:55
195 43104 Arne Alfei Martinsen Team Martinsen 09:10:13 1:07:59
196 45247 Jørgen Andersen Arve Hagen AS 09:20:14 1:08:07
197 45232 Jan Erik Volla Arve Hagen AS 09:20:14 1:08:09
198 42141 Arnfinn Vindfallet   09:05:01 1:08:10
199 43025 Håkon Bø HVO-atletane 09:10:06 1:08:12
200 44296 Jens Petter Leine Sintef Raufoss Manufacturing 09:15:11 1:08:13
201 43058 Svein Emil Holm   09:10:01 1:08:27
202 46024 Gjermund Dalsveen   09:25:21 1:08:29
203 43276 Trond Gundersen   09:10:12 1:08:31
204 43103 Johan Mangerud   09:10:18 1:08:39
205 43102 Frank Madsøy   09:10:11 1:08:41
206 42077 jørgen nordili andersen   09:05:06 1:08:45
207 43110 Børge Moe Follo SK 09:10:18 1:09:00
208 45250 Kim Are Holmstad   09:20:11 1:09:04
209 44229 Jørgen Rugelsjøen Wikdahl Rema 1000 Lade Arena 09:15:16 1:09:10
210 45218 Even M Chul  Røtvold   09:25:26 1:09:26
211 46276 Frode Stordal   09:25:10 1:09:30
212 46250 vegard bratlie   09:25:00 1:09:34
213 43248 Jon Øyvind Tøsdal   09:10:07 1:09:48
214 44268 Ole Arild Fosmo   09:15:00 1:10:25
215 42108 Per Egil Tellefsen   09:05:09 1:10:30
216 41185 Erik Magnus Ring Best for meg selv igjen... 09:00:00 1:10:38
217 46167 Håkon Westernes   09:25:04 1:10:46
218 42065 Annstein Moen Eidsiva bredbånd 09:05:06 1:11:25
219 45197 Bård August Gjerde   09:20:07 1:11:39
220 44106 Frode Krokengen   09:15:00 1:11:50
221 45025 Simon Ekhamra   09:20:02 1:11:52
222 42224 Hans Austeng   09:05:12 1:11:58
223 44077 Einar Humstad Åfjord il 09:15:20 1:12:03
224 43095 Ståle E H  Larsson   09:10:06 1:12:33
225 45295 Geir Arne Haugen   09:20:14 1:12:38
226 45204 Morten Ørmen   09:20:03 1:12:54
227 45170 Jan-Tore Ørmen   09:20:03 1:12:55
228 43053 Peder Moan Hasselknippe   09:10:04 1:13:07
229 46218 Svein Eugen  Holmen   09:25:16 1:13:25
230 42017 Ole Petter Engli Hamar Trekkhundklubb 09:05:02 1:13:26
231 44037 Stian Håberget   09:15:13 1:13:31
232 43226 Arne Ivar Dragerengen Raufoss Il langrenn 09:10:05 1:13:43
233 43138 Kåre Sivertsen   09:10:03 1:13:50
234 44059 Christoffer Gundersen   09:14:59 1:13:59
235 45209 Raymond Holen   09:20:15 1:14:01
236 46166 Fredrik Welde-Solsvik   09:25:12 1:14:18
236 43214 Kjell Einarsen Norgesgruppen 09:10:16 1:14:18
238 46262 Øystein Klausen   09:25:24 1:14:26
239 44047 Øivind Fjeld   09:15:18 1:14:27
240 42181 Rune Trønnes Rett på pub 09:05:12 1:14:30
241 43239 Bjørn Jakobsen Molde og omegn IF 09:10:03 1:14:42
242 43197 Lars Erik Lindblad Franzefoss BIL 09:10:09 1:14:52
243 42163 Roar A Tørmoen   09:05:04 1:14:54
244 41197 Kristian Gårder   09:00:00 1:14:55
245 46225 David Sundin   09:25:11 1:15:00
246 46205 Knut Sindre  Velle   09:25:19 1:15:09
247 46144 Kim Steingrimsen   09:25:26 1:15:19
248 45240 Espen Jensen Raufoss og Gjøvik SK 09:20:04 1:15:34
249 43100 Atle Ludvigsen   09:10:06 1:15:40
250 44251 Arne M. Djønne Veidekke 09:15:09 1:15:44
251 45180 Knut Gjerdalen Aktiv mot kreft 09:20:15 1:16:10
252 45287 Kim Skulstad   09:20:02 1:16:11
253 46248 Svein Erik Backlund Team OLUF 09:25:02 1:16:19
254 42185 Karl Morten Kringen   09:05:06 1:16:44
255 44040 Oddbjørn Engen Nesodden 09:15:02 1:17:05
256 46284 Per Seljevik   09:25:23 1:17:19
257 46093 Brede Løvlien Norcem/Leca/Bygg.no 09:25:22 1:17:21
258 44160 Trond Sannvoll Puls Flisa 09:15:13 1:17:51
259 45129 Roy Røtvold   09:25:25 1:17:57
260 44150 Terje Reitan   09:15:04 1:18:43
261 43268 Terje Bjørn Aavik Eidsiva bredbånd 09:10:08 1:19:11
262 46221 Andreas Igland   09:25:19 1:19:24
263 43012 Runar Berg Norcem/Leca/Bygg.no 09:10:04 1:19:35
264 43134 Arvid Røstum Byneset il 09:10:06 1:20:14
265 43236 Magne Hermann Gudbrandsen   09:10:14 1:21:20
266 46202 Finn-Ove Kvalsvik   09:25:19 1:21:35
267 43153 Asgeir Stensrud Komigang 09:10:03 1:21:41
268 45059 Per Erik Haugen Team Ankelslark 09:20:08 1:21:50
269 45034 Ole Sigvart Feiring   09:20:05 1:23:00
270 44039 Lasse-Henning Engen   09:15:02 1:23:53
271 45028 Jan Arne England mork rehabilitering 09:20:07 1:23:59
272 46280 Kjell Are Tangen   09:25:01 1:25:25
273 44192 Stian Torp Fredrikstad Cup 09:15:18 1:25:30
274 45291 Magne Mjærum   09:20:20 1:25:47
275 46152 Stein Ivar Stråbø   09:10:04 1:26:06
276 45167 Paul Wilkens   09:20:18 1:26:53
277 45165 Sigurd Westgård Rena IL Sykkel 09:20:09 1:27:13
278 43250 Frode Østerkløft   09:10:12 1:27:29
279 44231 Odd Solsrud   09:15:12 1:27:51
280 46077 Anders Kristiansen   09:25:21 1:28:13
281 46193 Fridtjof Holthe   09:25:12 1:28:15
282 46176 Per Arne Engeskaug Team fønix 09:25:04 1:28:27
283 46089 Thor W Larsen   09:25:20 1:29:31
284 44172 Torgeir Spets Byåsen IL 09:15:07 1:29:37
285 43000 Omar Farook Afifi   09:10:09 1:29:40
286 46148 Kjetil Stoltz Team Foss 09:25:09 1:30:01
287 46222 Per Kolseth   09:25:10 1:30:18
288 44064 Marcus Kløvstad Halvorsen   09:15:00 1:30:23
289 46082 Gjermund Kvamme Ringelia IL 09:25:08 1:30:43
290 46070 Terje Karlsrud Ringelia IL 09:25:06 1:30:46
291 46272 Jonny R Lie   09:25:21 1:30:54
292 45262 Jonny Mobakk Solbakken   09:20:03 1:31:00
293 46068 Frank Jørgensen Rana Bygg AS 09:25:20 1:31:09
294 43253 Tor Øyvinn Andersen Team Berserk 09:10:07 1:31:25
295 46257 Odd-Einar Nygård   09:25:22 1:32:09
296 43119 Rune Mathis  Olsen   09:10:08 1:34:10
297 41156 Tom-Arne Sund   09:00:00 1:35:56
298 46044 Chand Svare Ghei Eidsiva bredbånd 09:25:21 1:36:13
299 46213 Ole Marius Sandlie Furuhaug Team Topptur 09:25:16 1:36:48
300 46159 Markus Tokvam   09:25:10 1:38:53
301 46189 Per Vinding   09:25:00 1:40:11
302 46168 Finn Westgård Rena IL SSK 09:25:11 1:42:12
303 46020 Per Arne Claussen BKBB 09:25:12 1:42:44
304 46111 Egil Nørsterud   09:25:07 1:43:22
305 44294 Oddbjørn Evensen   09:15:00 1:46:41
306 46013 John Sigurd Bjørknes   09:25:13 1:46:52
307 46247 Thomas Bach-Nilsen   09:25:28 1:47:06
308 46175 Steinar Bråten   09:25:09 1:48:53
309 43278 Lars Økland Gundersen   09:10:13 1:52:21
310 46081 Benjamin Kvamme Ringelia IL 09:25:08 1:55:53
311 46194 Geir Helge Kristoffersen Ørnar Il 09:25:05 2:05:09
312 46273 Kenneth Eklund   09:25:27 2:22:27
313 46271 Knut Jensen   09:25:27 2:22:28


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +