Resultater HalvBirken Løp 2017 - Kvinner 50-59 år

HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 50-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 41023 Dorte Foss Raufoss IL - Friidrett 50:32 +0:00
2 41119 Marit Brennhovd Sportsklubben Vidar 51:27 +0:55
3 41191 Mona Øversveen Mangenfjellet Turlag 54:24 +3:53
4 42127 Siri Schive Hjelde Utleira il 54:49 +4:18
5 42111 Hege Wenger Privat 58:16 +7:44
6 42208 Elin Kant Støren Ck 58:24 +7:52
7 41212 Else Karin H. Bekkelund Lensbygda Spk 59:13 +8:41
8 41061 Anne Myhr Sk Vidar 1:00:22 +9:50
9 42016 Marianne Bøe Ihle IL 1:02:33 +12:02
10 41160 Erna Nyborg Aktiv mot kreft 1:03:24 +12:52
11 41053 Kari Kristoffersen Asker Skiklubb 1:03:44 +13:13
12 44030 Birgit Engelsen Bøler IF 1:04:24 +13:53
13 41094 Heidi Syverstad Statens hus bIL 1:04:39 +14:07
14 41159 Inger B Hjorthol Lillehammer Skiklub 1:04:49 +14:17
15 41174 Kristi Skjerve   1:04:50 +14:18
16 43111 Inger Anne Reinkind Innset IL 1:05:03 +14:31
17 42087 Heidi Sandnes Frøya Kommune 1:05:12 +14:41
18 41013 Lene Carlsen   1:05:34 +15:02
19 41065 Heidi Nordsveen Team fønix 1:06:38 +16:06
20 43007 Kari Elisabeth Balstad Sit BIL / Stiftstaden SK 1:07:10 +16:38
21 41040 Marit Huse Sykehuset Innlandet -BIL 1:07:17 +16:45
22 43271 Solveig Nordvik  Baukhol Friskis&Svettis Lillehammer 1:07:18 +16:46
23 42104 Liv Texmo   1:07:33 +17:01
24 42166 Lise Sofie Woie   1:07:37 +17:05
25 43135 Anita Stølan Team Stølan 1:07:53 +17:22
26 42145 Liv Prestgard   1:08:34 +18:03
27 41147 Anne Ingrid  Strøm Aktiv mot kreft 1:09:37 +19:05
28 42112 Vivi Marie Winger   1:09:48 +19:17
29 44195 Elin Tørudstad   1:09:56 +19:24
30 44071 Liv Kristin Kielland   1:10:12 +19:40
31 46167 Randi Holter   1:10:21 +19:49
32 43258 Dagmar Slettestøl   1:10:24 +19:53
33 43168 ellen ådnanes Statoil 1:10:34 +20:03
34 44196 Linda Wolden   1:10:37 +20:05
35 42106 Inger Thune Bouvet 1:10:53 +20:21
36 43227 Elisabeth Ommedal   1:11:00 +20:29
37 42062 Anita Lervåg   1:11:07 +20:36
38 41213 Rachel Vangen Hoholm   1:11:11 +20:40
39 42042 Hilde Halkjelsvik   1:11:19 +20:47
40 42117 Vigdis Åsland   1:11:56 +21:24
41 43231 Ingunn Stefansson   1:12:51 +22:19
42 44003 Mariann Wavik Auvi Stive Legger 1:12:58 +22:26
43 44173 Anne Cathrine Morseth   1:13:08 +22:36
44 43194 Gunhild Dovland Eiksmarka Trim og Fysioterapi 1:13:15 +22:43
44 45159 Wenche Traasdahl   1:13:15 +22:44
46 43159 Gunn Walmann Maihaugen bil 1:14:03 +23:31
47 43137 Anne Størseth Kjelsås IL 1:14:32 +24:01
48 43067 Unni Harriet Henriksen   1:14:50 +24:18
49 46211 Sandra Thoresen Aktiv mot kreft 1:14:51 +24:19
49 46101 Turid Sagli Sagli Grus As 1:14:51 +24:19
51 42029 Tove Fredly   1:15:14 +24:42
52 43072 Hanne Åkerøy Hundal   1:15:19 +24:48
53 45069 Tone Kvæken Family Sports Club Løten 1:15:22 +24:50
54 44105 Kari Nesdal Friskis & svettis, Lillehammer 1:15:38 +25:06
55 42141 Berit Jevne   1:15:48 +25:17
56 43107 Turid Olsen Onarheim   1:16:02 +25:31
57 42168 Kari Strand Båtnes Lillehammer Skiklub 1:16:12 +25:40
58 43114 Astrid Reite sliterne 1:16:16 +25:44
59 44122 Gunn Karin Remøy   1:16:18 +25:46
60 43220 Tie Kierulf   1:16:19 +25:48
61 44185 Tove F Kristiansen ASKO HEDMARK AS 1:16:25 +25:53
61 44074 Anita Kolberg Team Superselma 1:16:25 +25:53
63 43076 Astrid Marie Indergård   1:16:45 +26:13
64 42178 Sissel Steien Lauvåsen SK 1:17:04 +26:32
65 43245 Kristin Eikrem Gjøvik skiklubb 1:17:09 +26:37
66 44190 Eva Roppen   1:17:42 +27:10
67 43097 Hilde Dahl Lønstad Gjøvik kommune 1:17:58 +27:27
68 44141 Kristin Sundet Team Stølan 1:18:02 +27:31
69 44018 Tone K. B. Brustad Hvam IL 1:18:45 +28:13
70 42053 Helen Kristin Kildehaug   1:19:08 +28:36
70 43176 Åsta Eide Bunker Oil AS 1:19:08 +28:37
72 43123 Aud jorunn Skogli   1:19:09 +28:37
73 43278 Lise Kristiansen   1:19:44 +29:12
74 44038 wivi flesche SKD bil. 1:19:52 +29:20
75 45154 Hanne Løkstad LØRENSKOG SKIKLUBB 1:20:09 +29:38
76 43112 Karin Merete Reinkind Heggedal Idrettslag 1:20:35 +30:04
77 45063 Mette Kristiansen Team Spreke Jenter 1:20:39 +30:07
78 44006 Anita Stensby Bekkelund   1:21:10 +30:38
79 43066 Tove Henriksen   1:21:24 +30:52
80 42023 Aashild Eikrem   1:21:25 +30:54
81 44000 Sonja Abrahamsen   1:21:45 +31:14
82 44043 Gun Gjermshus SKD bil. 1:22:16 +31:44
83 46145 Birte Aaland Skjeberg Cykleklubb 1:22:21 +31:49
84 44229 Britt Amundsen   1:22:33 +32:02
85 44145 Anne Beth Thørud   1:23:03 +32:31
86 44249 Anita L. Olavsen   1:23:05 +32:33
87 45177 Jeannette Salveson Dahl Optimistene 1:23:32 +33:01
88 46104 Tove Selnæs   1:23:33 +33:01
89 44243 Berit T Johansen Furnes Skiløperforening 1:23:45 +33:13
90 43057 Bente Hasselstrøm   1:23:47 +33:15
91 44234 Mitra Narengi Friskis&Svettis Lillehammer 1:24:02 +33:30
92 44056 Merete Waage Hanssen-Bauer   1:24:03 +33:31
93 46036 Anne Grethe Holter Brynildgruppen 1:24:18 +33:47
94 42065 Elin Lyftingsmo Kort & Godt 1:24:31 +33:59
95 43074 Elin Marie Høye Team Selma 1:24:49 +34:17
96 45117 Svanhild Viken Skaug Tømmerligaen 1:25:32 +35:00
97 44194 Tone R. Sandbakk Ørsta 1:27:06 +36:35
98 44191 Kristin Roppen   1:27:12 +36:40
99 44206 Kristin Floen   1:27:34 +37:03
100 45187 Heidi Tofastrud Nilsen   1:27:43 +37:11
101 41131 Tina Bjørnstad Eidsvoll o-lag 1:28:06 +37:34
102 45199 Gro Arnesen   1:28:18 +37:46
103 45013 Vigdis Byenstuen Team fønix 1:28:19 +37:48
104 43234 Nina Vaet   1:28:29 +37:58
105 45151 Karin Åstveit   1:28:40 +38:09
106 46165 Astrid Finnøy Harøy IL 1:28:51 +38:19
107 43026 Aase Digre Røros 1:29:53 +39:21
108 43155 Elisabeth Tørstad Texastoppen Trailrunners 1:29:58 +39:26
108 43138 Anne Cathrine Sundseth   1:29:58 +39:27
110 44177 Lise Burud Smestad Hauketo if 1:30:07 +39:35
111 46063 Anita Lille-Homb   1:31:45 +41:14
112 45208 Eli Kristin Olsbakk Team fønix 1:32:00 +41:28
113 44251 Ann-Mereth Nilsen   1:32:04 +41:32
114 41021 Hanne Fjeld   1:32:52 +42:20
115 43032 Berit Fjellvang Frogner IL 1:33:35 +43:03
116 44238 Heidi Tiberg   1:34:09 +43:38
117 45140 Randi Synnøve Våge   1:37:53 +47:22
118 45132 Liv Stølan Team Stølan 1:37:57 +47:25
119 45124 Liv Torill Solberg SPIL 1:38:39 +48:07
120 44076 Anne Westad Kolsrud IBM Klubben 1:38:59 +48:27
121 46191 Lisbeth Ness   1:39:11 +48:39
122 44069 Ann Helen Berg Johansen   1:39:34 +49:02
123 46119 Tove C Wikman Strand Friskis&Svettis Lillehammer 1:44:45 +54:13
124 46090 Cathrine Rist   1:45:13 +54:41
125 44136 Hanne Marie Clausen Stoltz Nitelva CK / Team Foss 1:45:24 +54:52
126 41108 Fariba Ghari   1:46:33 +56:02
127 45217 Wenche Sylvia Huser Sund Salgsfabrikken AS 1:51:53 +1:01:22
128 46142 Mona Østgård Sagli Grus As 1:56:05 +1:05:34
129 44093 Lone Lindeblad Team Bjerke 2:04:04 +1:13:32
130 44248 Eva Rogne Team Bjerke 2:04:55 +1:14:24


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +