---
Skiskyting Åpning Sjusjøen
Sprint: Kvinner- Menn
---
Bruksvallsloppet
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Rovaniemi (FIS-renn)
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Muonio (FIS-renn)
5/10 km: Kvinner- Menn| Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater HalvBirken Løp 2017 - Menn 50-59 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 50-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 41081 Åge Skinstad Team Sport 1 Skinstad 47:18 +0:00
2 41161 Kenneth Alvær Statoil BIL 51:11 +3:53
3 41084 Jan Skogheim Åslia skilag 53:26 +6:08
4 42124 Henning Grøndalen DnB 53:42 +6:25
5 41107 Per Bjørnstad Team fønix 54:10 +6:52
6 42218 Svein Gausemel   54:31 +7:14
7 43018 Øystein Bolin Fossum IF 56:32 +9:14
8 41202 John Walderhaug Wenaas 56:59 +9:41
9 43211 Steinar Bakken Smågnagerne 57:14 +9:57
10 41127 Ivar Sveen Opplandske Betongindustri BIL 1:00:40 +13:23
11 41086 Øyvind Solvang   1:00:51 +13:34
12 42192 Terje Næss   1:00:56 +13:38
13 43235 Terje Wangen   1:01:23 +14:05
14 41009 Hallvard  Brevig   1:01:49 +14:32
15 41132 Cato Dovland Fossum IF / Statkraft 1:01:52 +14:35
16 41178 Rolf Utkvitne Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 1:01:53 +14:36
17 42189 Johan Flaa Eidsiva bredbånd 1:03:05 +15:48
18 41207 Steffen Skolseg Snertingdal If Ski 1:03:37 +16:20
19 42157 Terje Haave Aker Solutions 1:04:07 +16:49
20 43082 Jon Sørensen Kielland Team Kielland 1:04:21 +17:03
21 45219 Tor Børkesveen   1:04:41 +17:23
22 41176 Lars Syliåsen   1:04:50 +17:32
23 43144 Victor Sørum Ringelia IL 1:05:19 +18:02
24 41011 Benny Brun Jensby   1:05:34 +18:16
25 41014 Morten Roar Engeli   1:05:53 +18:35
26 43218 Per Flugstad Team Flugstad 1:06:26 +19:09
27 41042 Jan  Jacobsen   1:06:39 +19:21
28 44207 Morten Hagen   1:06:48 +19:30
29 44247 Jan Fredrik Bjerkenes   1:07:41 +20:23
30 42067 Frank Madsøy   1:07:42 +20:25
31 43071 Svein Emil Holm   1:07:52 +20:34
32 42070 Børge Moe Follo Sykkelklubb 1:08:27 +21:10
33 43215 Arne Ivar Dragerengen Raufoss Il langrenn 1:08:39 +21:22
34 45239 Geir Røsand   1:09:38 +22:21
35 45096 Espen Nordli-Eriksen   1:10:22 +23:04
36 44110 Walter Olerud   1:10:53 +23:35
37 42072 Annstein Moen Eidsiva bredbånd 1:11:04 +23:46
38 44073 Harald Kolbeinshavn   1:11:15 +23:57
39 43118 Kenneth Sande Team Kvadadal 1:12:45 +25:27
40 42215 Frode Lervik   1:12:49 +25:32
41 45205 Morten Lundsbakken   1:14:23 +27:05
42 46143 Ståle Roger Østgård Sagli Grus As 1:14:50 +27:32
43 45148 Arve Martin Øverlien   1:15:11 +27:53
44 42055 Rolf Arne Kristoffersen Skjelstadmark IL 1:15:14 +27:56
45 46020 Arne Kristian Fredriksen   1:15:36 +28:19
46 46002 Kai Ove Andreassen UNIT4 BIL 1:16:40 +29:23
47 44149 Knut Tømte   1:17:04 +29:46
48 44137 Kjetil Stoltz Nitelva CK / Team Foss 1:17:12 +29:55
49 44115 Åge Otterstad Carlsberg 1:17:34 +30:17
50 43173 Terje Bjørn Aavik Eidsiva bredbånd 1:17:47 +30:29
51 42019 Frode Domaas   1:18:15 +30:57
52 42098 Atle Magne Strandos Gol i.l. 1:18:41 +31:24
53 43143 Svein Olav  Sørensen   1:19:19 +32:01
54 46021 Alf Gangstad   1:21:10 +33:53
55 42171 Geir Korsrud Sulland BIL 1:22:43 +35:25
56 44212 Svein Morten  Myhre   1:28:52 +41:35
57 45223 Rolf Lønstad Team Sportsmanden 1:34:48 +47:31
58 46137 Finn Westgård TIF/Rena IL Sykkel 1:35:36 +48:18
59 46096 Morten Røkke Lillehammer Kommune 1:38:46 +51:28
60 46099 Kjell Arne Sagli Sagli Grus As 1:56:06 +1:08:48
61 46007 John Sigurd Bjørknes BKBB 1:58:34 +1:11:16


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +