Resultater HalvBirken Løp 2018 - Kvinner 20-29 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 20-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 41126 Bente Størmer Steira   47:47 +0:00
2 41182 Nora Ulvang Kjelsås IL 49:19 +1:32
3 41166 Mari Nordlunde Follebu Skiklubb/Team Telemark 49:22 +1:35
4 41086 Kari Svingheim Lillehammer orienteringsklubn 54:50 +7:03
5 41100 Mari Arnestad Oppland fylkeskommune 54:59 +7:12
6 41179 Line Øverli Andersen NTNUI 56:00 +8:13
7 43022 Sofie  Buer TeamBadass 56:29 +8:42
8 42137 Regina Johansen   56:55 +9:08
9 41030 Line -Mari Holmseth Trysilgutten 56:58 +9:11
10 41057 Stine Løkvik Mikaelsen   57:05 +9:18
11 41033 Kathrine Gjørv Hovd Namdal Løpeklubb 58:10 +10:23
12 44148 Erle Sundfjord Ritas IL 1:00:22 +12:35
13 41026 Mari G. Dehlimarken   1:00:34 +12:47
14 43043 Lisa Fröhlich   1:00:41 +12:54
15 42030 Ingunn Gravdahl Raufoss Langrenn 1:01:12 +13:24
16 42082 Hedda Skyrud   1:01:25 +13:38
17 41137 Berit Overrein Myrbakken   1:01:36 +13:49
18 41002 Beate Anstensrud   1:01:40 +13:52
19 42078 Lisa Roverud Rusten   1:02:12 +14:24
20 41146 Siri Syvertsen   1:02:42 +14:55
21 42123 Emilie Holmseth Risberg   1:02:57 +15:10
22 43239 Ane Onshuus Olsen   1:03:12 +15:25
23 41085 Christina Sveen Strandbygda il 1:03:14 +15:27
24 41127 Bente Traaseth   1:03:31 +15:44
25 43267 Mona Dagfinrud   1:03:40 +15:53
26 42096 Maren Sofie Sønsteby   1:03:42 +15:55
27 41011 Trine Borgemoen   1:04:16 +16:29
28 42015 Kristine Clasen   1:04:20 +16:33
29 42184 Nadine  Marthinsen   1:04:23 +16:36
30 44158 Mari Tykket Nordic Choice Hotels 1:04:26 +16:39
30 44154 Ingeborg Teie Isaksen EiendomsMegler 1 Midt-Norge 1:04:26 +16:39
32 42053 Karina Koteng   1:04:52 +17:05
33 42099 Lena Tollefsen Team Stiv og Støl 1:04:55 +17:08
34 41110 Martine Ludvigsen   1:05:00 +17:13
35 42121 Veronica Marie Olsen   1:05:04 +17:17
36 44081 Pia Granli Kleiven   1:05:10 +17:23
37 43047 Henriette Graff   1:05:37 +17:50
38 43058 Anette Hallandvik BN Bolig 1:05:58 +18:11
39 43134 Hanne Opphaug   1:06:01 +18:14
40 41032 Stine Kvanvik Hopen   1:06:03 +18:16
41 42154 Silje Winther Gjerlaug Sport 1 Gruppen 1:06:04 +18:17
42 43260 Ida Myklebust Sundar   1:06:22 +18:35
43 43223 Ellen Øksendal   1:06:27 +18:40
44 43230 Anna Louise Pettersen   1:06:34 +18:47
45 44068 Ida Charlotte  Holmen   1:06:43 +18:56
46 41108 Therese Hopen   1:06:56 +19:09
47 43244 Trine  Brubakken   1:07:05 +19:18
48 41007 Arna Bergheim Sætherø Bøfjord IL 1:07:17 +19:29
49 44232 Sissel Marie Breivik   1:07:37 +19:50
50 43225 Maren Berg   1:07:42 +19:55
51 43009 Ann-Mari Beitdokken   1:07:43 +19:56
52 42036 Silje Hagen   1:07:47 +19:59
53 44269 Ingrid Louise Skarbø Pedersen   1:07:48 +20:01
54 43111 Helene Midtli   1:08:14 +20:26
55 43248 Kjersti Rønning   1:08:22 +20:35
56 44014 Petrine  Blindheim Lund   1:08:48 +21:01
57 42002 Emilie Arnesen   1:08:54 +21:07
58 42076 Thanee Marielle Indergård Ro   1:09:03 +21:15
59 42128 Thurka Vimalachandran   1:09:23 +21:35
60 44030 Edda  Engmark   1:09:26 +21:39
61 42124 Monica Sundby   1:09:31 +21:44
62 44087 Helene Lambrechts Kværner   1:09:42 +21:55
62 45036 Hilde Udjus Frorud   1:09:42 +21:55
64 45055 Aisha Marie Heim   1:09:44 +21:57
65 43169 Caroline Tajet   1:09:57 +22:10
66 43062 Julie Haugerud   1:10:06 +22:19
67 44041 Magdeli Frantzen   1:10:31 +22:44
68 42022 Hege  Enger Flobergseter   1:10:36 +22:49
68 42026 Mari Enger Flobergseter   1:10:36 +22:49
68 45079 Christine Lillesolberg   1:10:36 +22:49
71 43114 Kristina Miklavic Villmarksblod 1:11:05 +23:18
72 43266 Alette Buttingsrud Aas-Eng   1:11:11 +23:24
73 44033 Tora Falck   1:11:54 +24:07
74 45175 Siv Testdal   1:12:12 +24:25
75 44048 Anja Grindheim   1:12:16 +24:28
76 43000 Benedicte Abelló   1:12:22 +24:35
77 44045 Vanja Gauteplass Sport 1 Gruppen 1:12:23 +24:36
78 43268 Thea Foss  Von Ahnen   1:12:48 +25:01
79 45178 Solveig Edøy CK Victoria 1:12:58 +25:11
80 44204 Marit Lindøe   1:13:04 +25:16
81 44257 Julie Haugen   1:13:18 +25:31
82 42197 Frida  Kulsvehagen Solem Team Fokus ski 1:13:40 +25:53
83 43056 Oda  Hagen   1:13:51 +26:04
84 43112 Kristine Midtli   1:14:00 +26:13
85 44243 Hanna Sandbu Team Sandbu 1:14:12 +26:25
86 44177 Kjersti Nesdal Fossum   1:14:18 +26:31
87 44137 Linn Margrethe Solheim   1:14:24 +26:37
88 42182 Aud Haugen Fougner   1:14:31 +26:44
88 42179 Ingrid Haugen  Fougner   1:14:31 +26:44
90 44129 Carina Schau Bolle Soon Triathlonklubb 1:14:34 +26:47
91 44182 Silje Cathrine Skoglund   1:14:41 +26:54
92 43023 Emma Julie Bunæs Halden Skiklubb 1:14:47 +27:00
93 43198 Martine Jacobsen   1:15:02 +27:15
94 43240 Ida Sagen hansen   1:15:03 +27:16
95 41151 Pia Ølstad   1:15:05 +27:18
96 41039 Henriette Karlsen   1:15:14 +27:27
97 45083 Mari Linnerud   1:15:17 +27:30
97 45060 Anne Synnøve Jacobsen   1:15:17 +27:30
99 44017 Madelaine Borghov Gulating Grünerløkka Fitness Squad 1:15:24 +27:37
100 44110 Anne Nordstrøm   1:15:53 +28:06
101 43238 Mari Midtli   1:15:57 +28:10
102 41111 Cindy Cathrine  Mehus Høyekvam   1:16:11 +28:23
103 43126 Runa Audunson Nome   1:16:34 +28:47
104 43063 Maria Hayati BN Bolig 1:16:41 +28:54
105 44120 Ingrid Reierstad   1:16:43 +28:56
106 42028 Nina Gjelstad   1:16:49 +29:02
107 42145 Sina  Johannessen   1:17:36 +29:49
108 43256 Kristin marie Nordmo   1:17:55 +30:08
109 44157 Elida Thoresen Odberg Nordic Choice Hotels 1:17:59 +30:12
110 44088 Dorthea Kvaal Nordic Choice Hotels 1:18:01 +30:14
111 44047 camilla Granum Nordic Choice Hotels 1:18:02 +30:15
112 43051 Marthe Sandlie Eina 1:18:08 +30:21
113 44123 Pernille Ringstad Lett På Labben 1:18:12 +30:25
114 43053 Dafina Hadergjonaj BN Bolig 1:18:23 +30:36
115 43137 Malén Ottosen   1:19:02 +31:15
115 43120 Kristin Nilsen   1:19:02 +31:15
117 43234 Marte Dahling   1:19:05 +31:18
118 44139 Marthe Spets Byåsen IL 1:19:24 +31:36
119 43004 Ina Jungersen Andresen   1:19:26 +31:39
120 44230 Karoline Linderud   1:19:42 +31:55
121 44108 Åsa Nordgård   1:20:21 +32:34
122 46109 Nina Sjøgren   1:20:22 +32:35
123 44186 Anne Marte Gaarder NMBUI 1:20:25 +32:38
124 44160 Anniken Eide  Ulfsnes   1:20:51 +33:04
125 45071 Silje Kristoffersen   1:20:52 +33:05
126 43176 Elise Rabben Tronstad   1:20:55 +33:08
127 44231 Ane Grythe   1:21:07 +33:20
128 46132 Caroline Torgalsbøen   1:22:05 +34:18
129 44224 Martyna Kalinowska   1:22:25 +34:38
130 43054 Martha Hagen   1:23:41 +35:54
131 43132 Anne Julie Olavsen   1:24:05 +36:18
132 43141 Andrea Ravnås   1:25:14 +37:27
133 44028 Nina Ekseth   1:25:31 +37:44
134 45027 Mia Ellingsen   1:26:28 +38:41
135 44018 Susann Borghov Gulating Grünerløkka Fitness Squad 1:26:49 +39:02
136 45198 Jenny  Kveseth   1:27:05 +39:18
137 45137 Ida Haug   1:28:58 +41:11
138 45136 Sandra Karoliussen Hammer   1:29:02 +41:15
139 44147 Hege Sundet   1:29:34 +41:47
140 46154 Katherin Jesuratnam   1:36:06 +48:19
141 46112 Hedda Kraby Skjøldt   1:38:42 +50:55
142 46100 Inger Helene  Ottesen   1:39:04 +51:17
143 46165 Henriette Røshol   1:39:56 +52:09
144 46161 Guri Elise Engzelius Strøm   1:39:57 +52:10
145 45040 Synne Grasdalen   1:43:42 +55:55
146 44061 Mari Halset   1:43:53 +56:06
147 46048 Kathrine Gaaserød   1:46:15 +58:28
148 46008 Camilla  Bakken Aas IFE-Bil 1:49:40 +1:01:52
149 46110 Silje Skansberg   1:50:50 +1:03:03
150 45091 Marit Marie Martinussen   1:54:18 +1:06:31
151 46079 Lene Ludvigsen   1:55:25 +1:07:38
152 46070 Ann Cathrin Larsen   1:55:41 +1:07:54


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +