Resultater HalvBirken Løp 2018 - Kvinner 30-39 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 30-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 41168 Eldbjørg Moxnes OSI friidrett 46:08 +0:00
2 41170 Maria Moe Grevsgård Geilo IL 51:44 +5:35
3 41140 Nina Pollen Team fønix 51:57 +5:49
4 41062 Jeanette Nordahl   55:05 +8:57
5 41165 Maria Berglund Milslukern Sport 55:14 +9:06
6 41016 Ellen Cathrine Burchardt   55:17 +9:09
7 41135 Hanne Bakken Lund Aurskog-Høland Friidrettslag 55:19 +9:11
8 41188 Linda Mørkve   55:47 +9:39
9 42054 Ingrid Kraby   56:33 +10:24
10 42170 Maja Jasmin Knudsen Ready 56:44 +10:35
10 42115 Ida Øygard Haavardsholm   56:44 +10:36
12 41095 Torill Grøndahl Wahlberg   57:16 +11:07
13 41006 Heidi Berge Røldal IL 58:51 +12:43
14 41172 Ellen Sandbakken   58:58 +12:49
15 41094 Hanne Vorkinn Nielsen   59:31 +13:23
16 41195 Line Bergsholm   59:45 +13:36
17 42017 Anne Dahlen RAM arkitektur 1:00:22 +14:14
18 41181 Marita Klevmoen   1:00:36 +14:28
19 42069 Linn Kristin Norbeck Team Lett på tå 1:00:57 +14:49
20 42061 Ingrid Lykkeslet   1:00:59 +14:50
21 42161 Eivor Moen Kvikne IL 1:01:59 +15:51
22 42158 Inger Ane Hole   1:02:01 +15:53
23 43124 May Sissel  Nilsson   1:02:37 +16:29
24 43015 Anne Goro Bjørkeng   1:02:38 +16:29
25 41003 Tone Benno   1:02:41 +16:32
26 42166 Liv Rundhaugen Vang FL 1:02:46 +16:37
27 46203 Marit Asphaug   1:02:51 +16:43
28 42023 Maren Engseth   1:02:54 +16:46
29 43241 Kristin  Smittil   1:03:03 +16:55
30 42066 Astrid Mathsen   1:03:04 +16:55
31 44235 Tina Tahtchieva   1:03:09 +17:01
32 43218 Elisabeth Øyen Olsbakk Stor-Elvdal Skiklubb 1:03:12 +17:03
33 42176 Lene Vorkinn   1:03:21 +17:13
34 44141 Therese Sputneset Olsen   1:03:29 +17:21
35 44039 Linda Fløttum SoknaIL 1:03:32 +17:24
36 41012 Siv Brattlue   1:03:41 +17:33
37 41028 Mette Ruud Gudbrandsen   1:04:02 +17:53
38 43205 Solveig Thaule   1:04:03 +17:55
39 41193 Ellen Marie Bardal   1:04:08 +17:59
40 41017 Trine Aslaksrud Børtnes   1:04:19 +18:10
41 42103 Kate Vikjord   1:04:22 +18:13
42 44153 Ingrid  Sørheim Lett På Labben 1:04:27 +18:18
42 46201 Henriette  Aanjesen   1:04:27 +18:19
44 44240 Anita Larsen   1:04:33 +18:24
45 43160 Lene Stensrud   1:04:36 +18:27
46 42049 Ingvill Haave Holmlund   1:04:38 +18:30
47 42070 Sigrun Aker Nordeng   1:04:40 +18:31
48 43072 Ilmi Helene Hæhre   1:04:41 +18:32
49 45002 Aimar Alkholt Aktiv mot kreft 1:04:52 +18:44
50 44173 Johanne Ulrica Øveraasen Åsmarka 1:05:05 +18:56
51 42047 Maria Sand Hukkelås   1:05:14 +19:06
52 42119 Kaja Melstrøm   1:05:31 +19:23
53 42007 Helene  Bjørnstad   1:05:33 +19:24
54 44266 Signe Hyttebakk   1:05:40 +19:32
55 41051 Ane Camilla Kveseth   1:05:43 +19:34
56 44250 Karen Hovind   1:05:45 +19:36
56 42168 Hanne Sætre Øksna Runningclub 1:05:45 +19:37
58 41031 Linda Holmseth Eggen N.Trysil IL 1:05:51 +19:42
59 42138 Annikken Lerstad   1:06:34 +20:25
60 41008 Hanne Bjertnæs   1:06:35 +20:27
60 44135 Sylvia Løken Slettvold   1:06:35 +20:27
62 46207 Anne Hovind   1:06:46 +20:38
63 44132 Ida  Sjøli   1:06:52 +20:44
64 43148 Anne Katrine Raassum   1:06:57 +20:49
65 43227 Anniken Furseth   1:07:16 +21:07
66 43150 Guro Sellin   1:07:26 +21:18
67 43117 Siri Moskvil Nilsen   1:07:30 +21:22
67 42037 Elin Marie Halvorsen Statoil, Haltenbanken bedriftsidrettslag (HABIL) 1:07:30 +21:22
69 42092 Lise Mari Sundlisæter TRØKK 3.0 1:07:50 +21:42
70 44051 Torunn Grønli Aasguten IL 1:07:51 +21:43
71 45190 Gunn Eva Høgseth   1:08:03 +21:55
72 44264 Bergljot Dahl-Hoffseth   1:08:06 +21:58
73 43110 Cecilie Midtgård   1:08:13 +22:04
74 42020 Karianne Dæmroen   1:08:15 +22:06
75 42136 Kristin  Jakobsen   1:08:34 +22:25
76 41089 Karoline Ryan Tosterud   1:08:35 +22:27
77 43232 Victoria Antonsen Eidsiva bredbånd 1:08:41 +22:32
78 43231 Hanne Tømte   1:08:50 +22:41
79 43212 Kine Heiberg Rasch   1:08:55 +22:47
80 44015 Pia Blindheim Lund   1:09:01 +22:53
81 43253 Mona Kristin Gundersen   1:09:05 +22:57
82 42177 Charlotta Westman   1:09:27 +23:18
83 43092 Trude Langbråten   1:09:42 +23:33
84 44008 Guro Bekken   1:09:48 +23:40
85 43129 Elisabeth Gonstad Nøss   1:09:51 +23:43
86 41178 Vibeke Røstad   1:09:56 +23:48
87 45054 Marianne Hegna Tyrilistiftelsen 1:10:04 +23:56
88 42006 Linda Berglund Ekstrøm   1:10:13 +24:05
89 45149 Claudia Espenhahn Fattigmann AVD 1030 Strandtorget 1:10:57 +24:48
90 42031 Ida Solheim Grøndahl   1:10:58 +24:49
91 45042 May Grøtting   1:11:01 +24:53
92 44138 Stine Merethe Sparby   1:11:24 +25:15
92 44062 Rebecca Dahlen Hamar Grua UIL 1:11:24 +25:15
94 43025 Mia Collett   1:11:32 +25:24
95 43261 Jeanette Richwood   1:11:40 +25:32
96 44049 Martine  Grong Sundal Lett På Labben 1:11:43 +25:34
97 42018 Flutra Demaj Brauten Eiendom AS 1:11:59 +25:51
98 42039 Karoline Haug   1:12:15 +26:07
99 45043 Beate-Iren Gråberg   1:12:17 +26:09
100 44198 Milica Aladzic   1:12:47 +26:38
101 44142 Lene Kathrine Stenberg Løberg Hamborg-Skogvold   1:12:56 +26:48
102 42029 Anne Brennset Gjerland   1:13:02 +26:53
103 44020 Silje Christiansen   1:13:06 +26:58
104 41063 Kine Nordgård Hurdal IL 1:13:09 +27:01
104 42100 Janne Vang Holen   1:13:09 +27:01
106 46107 Synnøve Seljeskog   1:13:18 +27:09
107 43020 Helene Brandsrud E-CO Energi BIL 1:13:33 +27:25
108 45139 Ann Guri Horghagen   1:13:47 +27:38
109 45167 Marita Huserbråten   1:13:53 +27:44
110 46163 Lise Marita Olsen   1:14:04 +27:56
111 45141 Ranveig Platou Ophus Team Anne Jahren 1:14:15 +28:07
112 44031 Marit Evensen   1:14:17 +28:08
113 43153 Helle Eia Skjelbred Andebu IL 1:14:24 +28:15
113 44241 Randi Litsen   1:14:24 +28:16
115 43069 Jane-Marita Holtet   1:14:26 +28:17
116 43214 Irefel Krokhaug   1:14:38 +28:30
117 43146 Elise Mari Robertsen   1:14:44 +28:36
118 46198 Solveig Wangensten Johnsrud   1:14:52 +28:44
119 43162 Ingrid Storlimo Budal IL 1:14:59 +28:50
120 45096 Ann Mari Neset   1:15:12 +29:03
121 45184 Brita Marie Aunan   1:15:13 +29:04
122 43087 Linda Klefbeck TEAM GARDENA 1:15:16 +29:08
123 42204 Thea Børresen   1:15:22 +29:14
124 44150 Caroline Svensrud   1:15:45 +29:37
125 42060 Hilde Berge Leirdal   1:15:50 +29:41
126 46090 Linda Therese Myrvang Skyggesiden Running Club 1:16:17 +30:08
127 45174 Anneli Strand   1:16:40 +30:31
128 43228 Anne Britt Hjelmeseter Deloitte Sogndal 1:16:45 +30:37
129 46127 Inga Karina Svae Nordic Choice Hotels 1:16:47 +30:38
130 44197 Anne Tørrisen   1:16:54 +30:45
131 46018 Lisbeth Borgen   1:17:04 +30:56
132 46059 Anne-Lill Johansen   1:17:07 +30:58
133 46041 Susanne Øyen Folkvang Sarpsborg Tennisklubb 1:17:22 +31:14
134 42095 Mona Sæbø Kvikne IL 1:17:25 +31:17
135 46005 Cindy Anita Arnesen   1:17:42 +31:34
136 43151 Kristin Selvig   1:17:49 +31:40
137 44075 Ingeborg Almås Ingvaldsen   1:18:05 +31:56
138 46037 Linda Haugen Finsrud Team Finsrud 1:18:18 +32:09
138 45206 Guro Indergård Tyrili 1:18:18 +32:10
140 45154 Bodil Utvik Lynge   1:18:34 +32:25
141 45161 Kari Fjøsne   1:18:38 +32:30
142 43247 Unni Nerødegård Halland   1:19:24 +33:15
143 44208 Anja Bosdal   1:19:27 +33:19
144 46174 Anette Lund   1:19:29 +33:20
145 43192 Ingunn Bø   1:19:32 +33:24
146 42009 Ida Bryhni   1:19:51 +33:42
147 45160 Tone Asbjørnslett   1:19:53 +33:44
148 43236 Tone Kristiansen   1:20:06 +33:58
149 43098 Ida Therese Lintho TEAM GARDENA 1:20:17 +34:09
150 45122 Christine Totland Muruvikingene 1:20:18 +34:10
151 43027 Stine Marie  Dahlgård   1:20:30 +34:22
152 43105 Marit Marvin Team Tronrud 1:20:31 +34:22
153 46119 Anne-Lise  Solum   1:20:33 +34:24
154 45093 Åshild Therese Moen Muruvikingan Løpeklubb 1:20:36 +34:27
155 44105 Anne Niekamp Team Weissflog 1:20:54 +34:45
156 43125 Marie Noer   1:21:00 +34:51
157 43014 Stine Bjerke Windt Privat 1:21:23 +35:14
158 45140 Marte Husøy   1:21:25 +35:17
159 44127 Elisabeth Rønningen   1:21:37 +35:28
160 45051 Kine Haugen   1:21:38 +35:30
161 43186 Britt Iren Øyen   1:21:43 +35:35
162 45049 Lene Halvorsen Aas   1:21:45 +35:36
163 46189 Hilde Gustavson   1:22:05 +35:56
164 44121 Unni Reiss   1:22:06 +35:58
165 44219 Renate Sørjoten   1:22:08 +36:00
166 44027 Ida Ekornhol   1:22:10 +36:02
167 46027 Helene Christensen   1:22:13 +36:04
168 44155 Jorun Gjellestad Teigen Hurdal IL 1:22:30 +36:22
169 44167 Elin Vollen Heidal IL 1:22:44 +36:36
170 44162 Live Vassbotten Furnes 1:23:09 +37:01
171 45063 Monica  Jakobsen   1:23:17 +37:09
172 45016 Kristine Brevik Fagforbundet Møre og Romsdal 1:23:25 +37:17
173 45159 Hege Kristin Solvang   1:24:12 +38:03
174 44237 Marianne Langedal Flora Ck 1:24:37 +38:29
175 45030 Kjersti Fløtten   1:24:43 +38:35
176 45212 Marianne Evensen   1:24:57 +38:49
177 43103 Linda Magnetun   1:25:14 +39:06
178 43122 Anja Hegge Nilssen   1:25:28 +39:20
179 46196 Åsa Finnøy   1:25:34 +39:25
180 45189 Marina Gule Muruvikingan Løpeklubb 1:25:40 +39:31
181 43088 Martine Kristiansen   1:25:42 +39:34
182 45062 Camilla Jakobsen   1:25:46 +39:38
183 45028 Camilla Farem Tyrili 1:25:57 +39:48
184 45170 Ida Viken Rønning Muruvikingan Løpeklubb 1:26:06 +39:58
185 45021 Nina Christiansen   1:26:35 +40:27
186 44190 Anne-Sofie  Løkken   1:26:47 +40:39
187 43202 Lise-Lotte  Martinussen Bø   1:27:15 +41:06
187 43011 THERESE SVALESTAD BERGERSEN   1:27:15 +41:06
189 46135 Randi Volden   1:27:19 +41:10
190 43089 Kristine Krogh   1:27:21 +41:12
191 45039 Anne Gjerdalen   1:27:26 +41:17
192 45118 Marit Sørhus Holden Rennebu IL 1:27:29 +41:21
193 45069 Kassi Kramprud arnesen   1:27:48 +41:40
194 41040 Tone Karlsmoen S.Trysil IL 1:27:56 +41:47
195 44236 Heidi Annette Garthus Leirsund Mamas 1:28:05 +41:57
196 46047 Daria Gurieva   1:28:43 +42:34
197 44032 Anne Evenstad Fønix 1:29:03 +42:55
198 46136 Anne Marit Voll Eltun   1:29:05 +42:56
199 43208 Jenny Kristine Bjørkås Drivdalen IL 1:30:16 +44:08
200 45181 Vanesa  Ekman   1:30:24 +44:15
201 44029 Camilla Engeland IFE BIL 1:30:35 +44:26
202 43201 Monica Løken   1:32:07 +45:59
203 44244 Susanne Ambrosen Leirsund Mamas 1:32:45 +46:36
204 44001 Erle Marie Askildsen Drøbak 1:33:08 +47:00
205 44265 Marianne Friden   1:33:30 +47:22
206 46194 Lise  Berntsen Nuten IL 1:34:26 +48:17
207 44216 Reidun Irene Nustad   1:34:59 +48:51
208 46133 Silje Torgersen   1:36:09 +50:01
209 46153 Audhild Hansen   1:36:10 +50:01
210 45126 Ingrid Utheim   1:38:12 +52:03
211 46190 Ane Worsfold   1:38:23 +52:14
212 42089 Ann Kristin Stai Kvikne IL 1:39:23 +53:15
213 43144 Stine Reinkind   1:40:06 +53:57
214 46085 Monica Melbø   1:40:47 +54:38
215 46191 Stine Thune   1:41:13 +55:05
216 46148 Beate  Bjørnbeth   1:44:27 +58:19
217 46050 Cecilie Halteigen Skyggesiden Running Club 1:46:04 +59:55
218 46087 Lill Benedicte Moen Os IL 1:46:05 +59:56
219 46078 Synnøve Lohnbakken   1:46:10 +1:00:02
220 41045 Hilde Kolloen Ung å lovende 1:46:56 +1:00:47
221 46045 LENE GRØNVOLD   1:51:33 +1:05:25
222 45033 Jorunn Foskum   1:58:24 +1:12:15


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +