Resultater HalvBirken Løp 2018 - Kvinner 50-59 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 50-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 41025 Dorte Foss Raufoss IL 52:05 +0:00
2 41043 Inger Johanne Klokset Team Sportsmanden 57:21 +5:16
3 45203 Else Karin H. Bekkelund Lensbygda 58:49 +6:44
4 41102 Ragnfrid Hasund Dahl Lillehammer Skiklub 59:59 +7:54
5 43221 Christina Stusvik-Eide   1:00:14 +8:09
6 43264 Torunn Lund Clasen   1:00:18 +8:13
7 41164 Kari-Anne Fredriksen Lillehammer Skiklub 1:02:46 +10:41
8 42132 Kari Elisabeth Balstad SiT BIL, Stiftstaden SK 1:02:47 +10:41
9 42109 Marianne Bøe   1:03:57 +11:51
10 41115 Astrid Skare Gjøvik skiklubb 1:05:24 +13:18
11 42093 Marianne Sveen Strandbygda IL/MM Bakken BIL 1:06:20 +14:14
12 42187 Kari Lerudsmoen   1:07:40 +15:35
13 43142 Inger Anne Reinkind Innset IL 1:08:29 +16:24
13 43181 Malin Waldenstrøm   1:08:29 +16:24
15 43037 Kristine Brabæk Evensen Romerike Runners 1:09:16 +17:11
16 44181 Unni Sandholt Totens Sparebank BIL 1:10:24 +18:19
17 42213 Aud Enger Flobergseter Solør CK 1:10:36 +18:31
18 44194 Eva Roppen Hasundgodt 1:11:00 +18:55
19 46193 Anne Egeland Aktiv mot kreft 1:11:18 +19:13
19 45173 Ingunn Stefansson Fana 1:11:18 +19:13
21 42072 Liv Prestgard   1:11:26 +19:21
22 43116 Anne Cathrine Morseth   1:11:39 +19:33
23 45123 Annie S. Ullah Kristiansand Triathlon 1:11:52 +19:46
24 43190 Anette Holst IFE/BIL 1:12:44 +20:38
25 44083 Anita Kolberg Høland IL 1:13:03 +20:58
26 45185 Heidi Kristin  Mathisen Muruvikingan Løpeklubb 1:13:12 +21:06
26 42199 Mona Ulimoen Eidsiva bredbånd 1:13:12 +21:07
28 44065 Mari  Helander   1:13:17 +21:11
29 44169 Anita Øien Ruslebiffen 1:13:37 +21:32
30 43021 Tone K. B. Brustad Hvam IL 1:13:42 +21:37
31 43207 Linda Wolden   1:14:05 +21:59
32 45068 Bente Kolstad Fjellgeita Løparlag 1:14:18 +22:12
32 44179 Kari Nesdal Friskis & svettis, Lillehammer 1:14:18 +22:12
34 46117 Sissel Moen Sollien   1:14:29 +22:23
35 42110 Kari Strand Båtnes Lillehammer Skiklub 1:14:41 +22:35
36 44117 Anne Marie Pettersen LIF 1:14:42 +22:36
37 44215 Anne Marie Mørck RPI 1:14:46 +22:41
38 44053 Grethe Gulbrandsen   1:15:00 +22:55
39 44082 Barbro  Kleppo Tynset IF 1:15:12 +23:06
40 45070 Hege Kristiansen Puddelligaen 1:15:27 +23:22
41 42035 Kristin Haga Ramsøy 1:16:12 +24:06
42 46180 Kari Mette Øen Statoil Tobil 1:16:27 +24:22
43 43204 Aud Obstfelder NTNU BIL 1:16:29 +24:24
44 44259 Lise Kristiansen   1:17:06 +25:00
45 43095 Anita Lervåg   1:17:31 +25:26
46 43164 Anne Størseth Kjelsås 1:17:35 +25:30
47 44195 Tone R. Sandbakk Ørsta 1:17:42 +25:37
48 45264 Kristin Ness   1:17:54 +25:48
49 44146 Linda Størdal Cava IL 1:18:38 +26:33
50 43216 Mitra Narengi   1:18:40 +26:34
51 45000 Anne  Giertsen Aktiv mot kreft 1:18:42 +26:36
52 43200 Tove F Kristiansen ASKO HEDMARK BIL 1:18:46 +26:40
53 43033 Marita Cecilia Jacobsen   1:18:49 +26:44
54 44094 Bente Lund   1:19:00 +26:54
55 45101 Hanne Røer Nesodden IF 1:19:06 +27:01
56 43143 Karin Merete Reinkind Heggedal Idrettslag 1:19:14 +27:09
57 46055 Laila Høiås Herlyng Grue IL 1:19:34 +27:29
58 43156 Tove Mette Solvik Drammen Legevakt 1:19:35 +27:29
59 44227 Nina Vaet   1:19:41 +27:36
60 44098 Hilde Dahl Lønstad Gjøvik kommune 1:19:42 +27:36
61 42057 Anne-Katrine Kroken   1:19:53 +27:47
62 42050 Astrid Marie Indergård Team Indergård 1:19:56 +27:50
63 44170 Ingrid Adele Nicolaysen Ørsal Flintjoggen/Tjøme løpeklubb 1:20:43 +28:38
64 45211 Mona  Texnes   1:20:46 +28:40
65 45187 Inger-Anne Bakken   1:21:06 +29:01
66 42045 Anne Grethe Holter   1:21:16 +29:10
67 43031 Åsta Eide Bunker Oil AS 1:21:38 +29:32
68 44234 Erna Langseth Berg Grue il/Sparebank1 Østlandet 1:21:42 +29:36
68 44248 Anne-Grete Gotten Ramsdal Flora Ck 1:21:42 +29:36
70 44035 Jorunn Finnsdottir   1:21:52 +29:47
71 45061 Ingrid Jacobsen   1:22:46 +30:40
72 45024 Gro Eiesland   1:23:08 +31:03
73 44172 Jorun Øverby   1:23:45 +31:40
74 43032 Aashild Eikrem   1:23:47 +31:41
74 43055 Mona  Hagen   1:23:47 +31:41
76 45135 Nina Foyn Institutt for energiteknikk 1:24:23 +32:18
77 44217 Hege Rognes Eidsiva bredbånd 1:24:40 +32:35
78 45086 Hilde Marthinsen   1:25:11 +33:06
79 44037 Kristin Floen   1:26:17 +34:11
80 45011 Svetlana Azanjac   1:26:26 +34:21
81 43085 Helen Kristin Kildehaug   1:26:39 +34:33
82 44207 Tina Bjørnstad Eidsvoll o-lag 1:27:32 +35:27
83 45110 Elisabeth Skjæret   1:28:52 +36:47
84 44267 Berit Seim   1:28:58 +36:53
85 46051 Stine Halvorsen   1:29:06 +37:00
86 44067 Kari Hesselberg   1:29:13 +37:08
87 44114 Anita L. Olavsen   1:29:38 +37:33
88 44091 Kristin Bergmann Lein Gjensidige Forsikring 1:30:37 +38:31
89 44007 Anita Stensby Bekkelund   1:31:17 +39:11
90 43178 Elisabeth Tørstad   1:32:12 +40:07
91 46199 Hilde Håkensmoen   1:32:37 +40:32
92 44131 Elisabeth Singstad Gunnerød Flintjoggen 1:32:45 +40:40
93 44023 Aase Digre Femirun 1:33:24 +41:18
94 44201 Elin Gaden   1:34:11 +42:05
95 43039 Berit Fjellvang Frogner IL 1:35:09 +43:03
96 44189 Anne Merete Larsen Aas Femirun 1:37:48 +45:43
97 44084 Anne Westad Kolsrud IBM Klubben 1:39:47 +47:41
98 46113 Kristin Kraby Skjøldt   1:41:36 +49:31
99 46089 Mette Mowinckel   1:41:37 +49:32
100 46162 Kjersti Granli Lien OV40 1:42:14 +50:08
101 44210 Fariba Ghari   1:42:43 +50:38
102 44066 Nina Helen Herland   1:42:45 +50:40
103 44149 Anne Cathrine Sundseth   1:43:41 +51:35
104 44077 Ann Helen Berg Johansen Nordern Runners 1:43:48 +51:42
105 46123 Hanne Marie Clausen Stoltz   1:46:05 +53:59


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +