Resultater HalvBirken Løp 2018 - Menn 30-39 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 30-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 41169 Christian Rønning Backe Oppland 44:23 +0:00
2 41055 Rune Løsnesløkken Norgesgruppen 46:24 +2:01
3 41093 Vegar Vindfallet   51:23 +7:01
4 41059 Audun Nicolaysen Fredrikstad IF 52:40 +8:17
5 42183 Eivind Sandnes   54:10 +9:47
6 44006 Petter Bakken GK 54:54 +10:32
7 41075 Frode Rønneberg   56:15 +11:52
8 41191 Aron Simon   56:36 +12:14
9 41117 Thomas Sørbøe IFE-Bil 56:58 +12:35
10 41116 Alf Marius Sæther   57:12 +12:50
11 44226 Martin Berg Team Isoteks Miljø AS 57:36 +13:13
12 42044 Per Christian Holmlund   58:16 +13:54
13 43245 Are Magnus Adolfsen   58:31 +14:09
14 41157 Eirik Gjerdalen Gjerdalen 59:09 +14:47
15 41065 Josef Nordskog Ramsøy AS 59:18 +14:55
16 42181 Frode Moen Sonans Karriere 59:29 +15:07
17 42080 Peter Michael Skauen   59:40 +15:17
18 44090 Martin Hedemann Larsen   1:00:30 +16:07
19 43217 Arild Olsbakk Stor-Elvdal Skiklubb 1:00:40 +16:17
20 45151 Brede Fosshaug Badboys 1:01:08 +16:45
21 46173 Ole Jegtvolden Team Soddhårrå 1:01:18 +16:56
22 41129 Kim Nesset Eidsvåg il 1:01:26 +17:04
23 44036 Børre Finsrud Team Finsrud 1:01:51 +17:28
24 41061 Håvard Nordahl   1:01:58 +17:36
25 43073 Anders Høst   1:03:17 +18:54
26 44214 Martin Lassen   1:03:26 +19:03
27 42165 Kim  Roskifte Roskifte løp & svømmeforening 1:04:11 +19:49
28 42149 Adrian Backsæther Roskifte løp & svømmeforening 1:04:13 +19:51
29 42041 Arild Henrichsen   1:04:22 +20:00
30 46020 Steffen Brenne   1:04:36 +20:13
31 46086 Kim Robert Moen   1:04:39 +20:17
32 42024 Karl  Eskerud   1:04:41 +20:19
33 43249 Kim Skulstad   1:06:21 +21:59
34 46128 Kent Inge Søby   1:06:42 +22:20
35 41083 Magnus Svarstad Team Rose Eiendom 1:07:00 +22:37
36 46094 Halvor Nilssveen   1:08:17 +23:54
37 43036 Martin Eriksen   1:08:43 +24:21
38 44042 Alexander Frenz Team Weissflog 1:08:56 +24:34
39 42209 Eirik Osland   1:10:19 +25:57
40 46080 Tor Erling Lundberg NORTURA 1:11:04 +26:42
41 44106 Stefan Niekamp Team Weißflug 1:11:40 +27:18
42 42195 Hans Austeng   1:11:49 +27:26
43 42160 Gard Madsstuen   1:11:55 +27:33
44 44054 Christoffer Gundersen Gulating Grünerløkka Fitness Squad 1:12:23 +28:01
45 44205 Oddgeir Nystuen Espern 1:12:59 +28:36
46 43173 Don Tuan Tran BN Bolig 1:14:22 +30:00
47 46181 Atle  Haugelien   1:15:25 +31:03
48 44012 Øyvind  Bjørkebakken   1:15:39 +31:17
49 44223 Aksel Brodtkorb   1:15:53 +31:30
50 44002 Henning Aulom Sport 1 Gruppen 1:16:30 +32:08
51 46063 Tom Klemet Kollerud   1:17:56 +33:33
52 46074 Hans-Petter  Leine   1:18:02 +33:40
53 46182 Marius Martinsen Tyrili 1:18:08 +33:45
53 46071 Steinar Larsen   1:18:08 +33:46
55 45064 Abdi Hassan Jama Tyrili 1:18:17 +33:54
56 45194 Tom Frode Carlsson TEAM GARDENA 1:18:58 +34:36
57 42185 Rune Trønnes   1:20:05 +35:42
58 44022 Kim André Dalsaune   1:22:17 +37:54
59 45179 Stian Torp Fredrikstad 1:23:52 +39:29
60 46030 Pål Kristian  Dypdal Team Soddhårrå 1:23:57 +39:35
61 45088 Andreas Jakob Martinussen   1:25:42 +41:20
62 46146 Thomas Aaslund   1:29:07 +44:44
63 46042 Tor Johnny  Friberg   1:37:49 +53:27


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +