Resultater HalvBirken Løp 2018 - Menn 40-49 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 40-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 41144 Tore Kristen Stafset Ren-Eng 41:12 +0:00
2 41029 Terje Gulbrandsen BDO Innlandet 42:13 +1:00
3 41064 Bjørn Egil Nordseth Gjøvik FIK/Team Sportsmanden 44:00 +2:47
4 41118 Morten Aasebø Kjelsås IL 44:13 +3:01
5 42098 Sverre Otto Tofte   52:28 +11:16
6 41155 Stig-Petter Bjørkedal Sørum klatreklubb 53:22 +12:10
7 41133 Håvard Fikkan   53:29 +12:17
8 42091 Knut Einar Sundlisæter Skøyenåsen skole 53:31 +12:18
9 41087 Tom  Sørensen Meca B.I.L 53:46 +12:34
10 44103 Timothy Mills   54:24 +13:12
11 43018 Kent  Bjørnstad Stenseth   55:52 +14:39
12 41114 Bård Seiersnes SK Rye /Bearingpoint 56:15 +15:02
13 41071 Joel Payling   56:16 +15:03
14 43040 Otto Fjøsne Nittedal 56:37 +15:24
15 41054 Dan Lillegrend Team Seriøs 56:41 +15:29
16 42194 Rogier Van 'T Kruijs Nes sportsklubb 57:04 +15:51
17 41074 Erik Qvam SILBIL 57:17 +16:05
18 42043 Raymond Vang Holen   57:31 +16:18
19 45195 Ronny Valldal HAP BIL 58:49 +17:36
20 44200 Kai-Rune Bjella-Fosshaug   59:29 +18:17
21 43215 Rodgeir Møklebust IFE B.I.L. 59:53 +18:41
22 42013 Geir Børmark Posten idrettslag Trondheim 1:00:49 +19:36
22 41048 Bjørnar Kvellheim   1:00:49 +19:36
24 41177 Maths Austeng   1:01:01 +19:48
25 41072 Lars Fredrik Pettersen   1:01:27 +20:14
25 44038 Frode Fløttum Sokna IL 1:01:27 +20:15
27 43042 Per Asbjørn Flugstad Team Flugstad 1:01:29 +20:17
28 42032 Ola Solheim Grøndahl   1:01:53 +20:41
29 42143 Steinar Valrygg   1:02:15 +21:03
30 44122 Jørgen Ringestad UNIT4 BIL 1:02:46 +21:33
31 42193 Robert Skinnerlien   1:03:05 +21:52
32 42117 Marius Köhler-Olsen Enviroapc 1:03:57 +22:45
33 44183 Heiner Andrä Shotokan Karateklubb Hamar 1:04:16 +23:04
34 45145 Jon Edvard Øverstad Team under middels 1:05:35 +24:22
35 43077 Ronny Øien Innerdal   1:07:00 +25:48
36 43254 Frode Haugli   1:08:29 +27:17
37 42019 Gorm Denstad Roterud Søre 1:09:12 +28:00
38 45172 Even Skoglund Eidsiva bredbånd 1:10:51 +29:39
39 44251 Remi Sivertsen   1:11:34 +30:22
40 44238 Thomas Småvik   1:11:55 +30:42
41 42051 Tore Jensen   1:12:37 +31:24
42 44247 Ketil Ørndahl Hanssen   1:12:46 +31:34
43 44203 Øivind Johansen   1:13:05 +31:52
44 45186 Thor Arne Engesveen   1:13:52 +32:40
45 44185 Øivind Fjeld   1:14:31 +33:19
46 44099 Brede Løvlien Nordre Eidsvoll IL 1:15:15 +34:03
47 44212 Jonny Dalen Johansen Team Isoteks Miljø AS 1:15:46 +34:34
48 42011 Tommy Andre Buberget   1:15:54 +34:42
49 44184 Atle Aulom Sport 1 Gruppen 1:16:31 +35:18
50 45188 Alexander Skofteby   1:16:42 +35:29
51 42090 Torgeir Sundgot   1:18:05 +36:53
52 44143 Lars Bjarne Stensbøl   1:18:08 +36:55
53 42196 Stein Roger Haug   1:18:13 +37:01
54 46096 Glenn Nilstorp   1:20:30 +39:17
55 43123 Svein Nilssen Nordic Choice Hotels 1:22:41 +41:28
56 44133 Gaute Skinnehaugen   1:25:22 +44:09
57 43119 Patrik Mårtensson Team seriös :-) 1:28:14 +47:01
58 45047 Rune Hallan Eiendomsmegler1 1:28:30 +47:18
59 46168 Stian Fjeldberg Bjerke IL 1:33:04 +51:51
60 45026 Andre Ellevold   1:38:58 +57:45
61 43229 Jørn Patrick Iversen TEAM GARDENA 1:44:51 +1:03:38
61 43211 Knut Gulbrandsen TEAM GARDENA 1:44:51 +1:03:38
63 45025 Vidar Eiklid   1:44:57 +1:03:44
64 46076 Morten Jarle Libakken   1:46:56 +1:05:44


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +