Resultater HalvBirken Løp 2018 - Menn 50-59 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 50-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 41104 Frank Tore Berntsen Veldre Friidrett /4 All Sport 45:18 +0:00
2 41041 Trond Killingrød   47:01 +1:43
3 41078 Åge Skinstad   48:29 +3:11
4 41010 Per Bjørnstad Teamfønix 54:06 +8:48
5 41022 Terje Eriksen   54:19 +9:01
6 41139 Stig Pettersen Team Extra otta 54:24 +9:06
7 41079 Jan Skogheim Åslia skilag 56:17 +10:59
8 44166 Per Erik Vold Vold Aktiv 57:40 +12:22
9 41096 Terje Wangen CK Toten-Tråkk 57:55 +12:37
10 42133 Mikal Bjørnaa Lillehammer Skiklub 57:56 +12:38
11 42087 Øyvind Solvang   58:22 +13:04
12 43262 Rune Gutubakken   59:57 +14:39
13 42212 Rolf Utkvitne   1:01:21 +16:04
14 42153 Johan Flaa Eidsiva bredbånd 1:01:35 +16:17
15 42139 Ivar Manger Hakadal 1:01:56 +16:38
16 41153 Geir Heimdahl Søndre Land 1:02:25 +17:07
17 41161 Ivar Sveen Opplandske Betong BIL 1:03:14 +17:56
18 41163 Geir Teigen   1:03:47 +18:29
19 43127 Espen Nordli-Eriksen Skade 1:03:53 +18:35
20 42048 Terje Haave Aker Solutions 1:04:09 +18:51
21 42064 Frank Madsøy   1:05:00 +19:42
22 43252 Thorleif Brustad Hvam IL 1:05:32 +20:14
23 42116 Jan  Jacobsen   1:05:36 +20:19
24 42208 Eriksen Tore   1:05:47 +20:29
25 46141 Trond Ørneberg   1:06:08 +20:50
26 42211 Morten Lundsbakken   1:07:02 +21:44
27 44044 Ole Gauteplass Sport 1 Gruppen 1:07:21 +22:03
28 42175 Svein Morten  Myhre myhre smie 1:07:25 +22:07
29 44069 Svein Holmen   1:07:28 +22:10
30 46131 Åsmund Tangen Råde Øl og Pokerlag 1:07:52 +22:34
31 43086 Ketil Kildehaug   1:08:03 +22:46
32 41097 Atle Ytterstad   1:08:51 +23:33
33 43170 Petter Tajet   1:09:57 +24:39
34 44221 Torstein Ørsal   1:10:02 +24:44
34 44249 Inge Nilssen SK Rye 1:10:02 +24:44
36 45103 Tom Samuelsen flitjoggen 1:10:37 +25:20
37 46164 Harald Roer Råde Øl og Pokerlag 1:10:40 +25:22
38 43030 Frode Domaas   1:10:46 +25:28
39 42105 Ståle Roger Østgård Sagli Grus As 1:11:35 +26:18
39 42108 Kjell Arne Sagli Sagli Grus As 1:11:35 +26:18
41 42014 Geir Clasen   1:11:48 +26:30
42 44095 Ove Sindre Lund   1:12:40 +27:22
43 42077 Jonny Rudi   1:13:33 +28:15
44 44258 Bjørn Tore Hovsløkken   1:13:44 +28:26
45 44092 Per Lier   1:13:55 +28:37
46 43206 Kjetil Uhlen   1:16:29 +31:12
47 42164 Erik Magnus Ring   1:16:31 +31:13
48 43161 Kjetil Stoltz   1:17:06 +31:48
49 45080 Leif Arne Lillesolberg   1:18:05 +32:47
50 43172 Kjell-Otto Torgersen TEAM GARDENA 1:18:43 +33:25
51 44140 Torgeir Spets Byåsen IL 1:19:24 +34:06
52 43213 Per terje Ingdal   1:19:40 +34:22
53 44233 Erik Berg Grue IL 1:21:42 +36:24
54 45117 Valerii Svishchev Izhorec 1:32:06 +46:48
55 45099 Hans Jakob  Overå Fagforbundet Møre og Romsdal 1:35:06 +49:48
56 45010 Geir Aunli   1:35:29 +50:11
57 43135 Ole Andreas Opphaug   1:36:41 +51:23


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +