Resultater HalvBirken Løp 2019 - Kvinner 20-29 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 20-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 41219 Josefin Heier OSI friidrett 48:54 +0:00
2 41162 Julie Vollum Bø   50:36 +1:43
3 41205 Madelen Dørmænen   53:33 +4:40
4 41138 Hilde Eide Øystre Slidre il 53:46 +4:52
5 41157 Vilde Ryen Asker Skiklubb 54:10 +5:16
6 41161 Guro Alexandersen   54:13 +5:19
7 41218 Sara Angelica Rønnqvist Lillehammer skiklubb 56:52 +7:58
8 41081 Mali Røen Skjermo Rindal IL 57:08 +8:14
9 41129 Ida Stenmo   57:56 +9:03
10 42030 Andrea  Håøy Stokke il 59:00 +10:07
11 43036 Ingvild  Ulvestad   59:21 +10:27
12 41080 Sara Scott   59:53 +10:59
13 43102 kristine Lonkemoen   1:00:39 +11:45
14 41131 Christina Sveen Strandbygda il 1:00:56 +12:02
15 41152 Lise Angset Christophersen   1:01:09 +12:16
16 43049 Helena Aanstad   1:01:48 +12:55
17 41003 Jenny Plym Askim   1:01:49 +12:55
18 43187 Frida Olander Lima IF 1:02:08 +13:15
19 42070 Emilie Solberg Unit4 1:02:32 +13:38
20 42174 Elise Rønning Holager   1:02:36 +13:42
21 43139 Narges Sadati   1:02:57 +14:03
22 44153 Mina Bankerud   1:02:59 +14:05
23 43232 Samuline Beate Seljeset   1:04:17 +15:23
24 43199 Oda Overvåg   1:04:27 +15:33
25 42141 Kjersti Rønning   1:04:29 +15:36
26 41006 Arna Bergheim Sætherø   1:04:36 +15:42
27 43190 Linnèa Thuresson Lima IF 1:04:38 +15:45
28 43018 Emma Julie Bunæs Halden Skiklubb 1:04:42 +15:48
29 42078 Anniken Sætran Hansen   1:04:46 +15:52
30 41049 Rebecha Bettina Lervaag   1:04:49 +15:55
31 42074 Eirin Storebø Nedre Auren gårdsbarnehage 1:04:58 +16:04
32 43128 Ane Onshuus Olsen   1:05:05 +16:11
33 41208 Gunhild Enger   1:05:27 +16:33
34 42151 Hanna Worum Brekken   1:06:08 +17:14
35 43050 Ulrike Graf Rugtveit   1:06:25 +17:31
36 41098 Linn  Bø UNIT4 BIL 1:06:38 +17:44
37 44084 Thea Langkaas   1:07:17 +18:23
38 43118 Marita Nereng Berg   1:08:02 +19:08
39 42223 Linn Jeanett Lehre Liåsen 1:08:03 +19:09
40 43239 Helén Dawes   1:08:29 +19:35
41 43211 Irmelin Jørgensen   1:08:31 +19:37
42 44250 Kari Fretheim Jelstad   1:08:34 +19:40
42 43227 Maria Bachs Larsen   1:08:34 +19:41
44 44252 Martine Moen   1:08:51 +19:57
45 45208 Silje Løveng   1:08:58 +20:05
46 43145 Ida Skundberg   1:09:06 +20:13
47 42163 Maria Wethal   1:09:08 +20:14
48 42029 Anne Persdotter Hårdnes   1:09:31 +20:38
49 44128 Annette Tangnes   1:09:35 +20:42
50 42161 Mari Senstad   1:09:38 +20:45
51 45209 Minna Skjevling   1:09:54 +21:01
52 42175 Ekaterina Ushkova   1:09:56 +21:03
53 43046 Bjørg Mari Folstad   1:09:59 +21:05
54 43062 Julie Haugen   1:10:34 +21:41
55 42000 Charlotte Ahlsen   1:10:35 +21:41
56 43230 Thanee Marielle Indergård Ro   1:10:41 +21:47
57 41235 Audhild Margrete Ruud   1:10:55 +22:01
58 43006 Maren Gaarder Bakken   1:11:00 +22:07
59 43268 Linda Engebakken Kverneng Trainee Innlandet 1:11:14 +22:20
60 44104 Malin  Pedersen   1:11:42 +22:48
61 42158 Maren Kristiansen   1:11:43 +22:50
62 43052 Kamilla  Hatledal   1:11:56 +23:02
63 42196 Berit Overrein Myrbakken   1:12:05 +23:11
64 44158 Birgit Fjærestad Hønsi   1:12:06 +23:13
65 45152 Vilde Meier  Hobbesland   1:12:15 +23:22
66 43207 Åshild Dahl   1:12:23 +23:30
67 43010 Mirna Besirovic   1:12:34 +23:40
68 46104 Ina Christin Kaldahl  Sagvik   1:12:48 +23:54
69 44039 Maren Gillebo   1:13:27 +24:34
70 43147 Ane Sletten Currimus 1:13:46 +24:53
71 46203 Mari Landsem Team Grua 1:14:09 +25:15
72 44040 Charlotte Granlund   1:14:11 +25:18
73 43021 Jeanette Dahle   1:14:24 +25:30
74 44092 Thea Karlsen Løken   1:14:32 +25:38
75 43158 Aina Sundet Sandstad IL 1:14:38 +25:44
76 44259 Kristin Nilsen   1:14:42 +25:48
77 43039 Oda Margrete  Feten Graneng BØSK Friidrett 1:14:46 +25:52
78 43161 Ingrid  Sæle Larsen   1:15:02 +26:08
79 44234 Kjersti Nesdal Fossum   1:15:06 +26:13
80 43053 Anja Grindheim   1:15:41 +26:47
81 43056 Anne Marte Gaarder NMBUI 1:15:43 +26:50
82 43126 ida helgesen næss   1:15:59 +27:05
83 45184 Live  Fjellseth   1:17:17 +28:23
84 43001 Pia Amb   1:17:22 +28:28
85 41043 Henriette Karlsen   1:17:28 +28:34
86 43117 Caroline Mørkestøl   1:17:37 +28:43
87 46072 Silje Løvstad Trappefolket/Aktiv for epilepsi 1:18:03 +29:09
88 44136 Helene Varming   1:19:11 +30:17
89 45122 Dorthe Jørgensen   1:19:15 +30:21
90 42075 Karoline Linderud   1:19:22 +30:28
91 46176 Eullin Chang   1:19:43 +30:50
92 44010 Maren Birklund   1:19:55 +31:01
93 45036 Julie Hansen   1:20:17 +31:23
94 45175 Mari Kveine-Strand Bergensbaneløpet BI 1:20:32 +31:38
95 46237 Ida Charlotte  Holmen   1:20:49 +31:55
96 45117 Nina Sjøgren   1:21:08 +32:14
97 45043 Sara Emilie Kjellgren Privat 1:21:13 +32:19
98 44160 Silje Kristoffersen   1:21:15 +32:21
99 43226 Marie Homlund   1:21:22 +32:28
100 42083 Elise Rabben Tronstad   1:21:49 +32:55
101 46170 Nina Kværnæs Rendalen il 1:22:26 +33:33
102 44211 Tara Eliassen Kongsvik Kårvåg IL 1:22:28 +33:34
103 46079 Marthe Sofie Mogel   1:22:46 +33:52
104 45163 Linn Torsetnes  Brudeseth ViSomIkkeHarTrent 1:23:39 +34:46
105 45144 Hanna Margareta Hvalbye   1:23:58 +35:04
106 44209 Hanne Furuhovde   1:24:11 +35:17
107 42079 Line Sørli   1:24:14 +35:21
108 45132 Charlotte Sveen   1:24:44 +35:50
109 43266 Thea Olstad Team fønix 1:25:00 +36:07
110 44148 Sara Elisabeth Aasen   1:25:04 +36:10
111 46100 Anette Ruud   1:25:05 +36:11
112 45143 Mari Brustuen   1:25:27 +36:34
113 46090 Inger Helene  Ottesen   1:26:12 +37:19
114 44147 Solveig Kathrine Aas   1:26:19 +37:26
115 45131 Kristiane Lier Buholt   1:26:27 +37:34
116 45066 Ida Marie Solberg Nilsen   1:26:58 +38:04
117 42118 Elise Steinbakken   1:27:00 +38:06
118 44099 Catrine Sandsøy Moss   1:27:11 +38:17
119 46137 Benedicte Farberg   1:27:38 +38:44
120 44027 Maria Ellefsen   1:27:39 +38:46
121 44139 Birte Rosvold Vik   1:27:50 +38:56
122 44126 Kathrine Storflor Dalebrand IL 1:28:08 +39:15
123 44140 Malin Wettermark Brumunddal Tennisklubb 1:28:09 +39:15
124 44005 Maria Bergdal   1:28:11 +39:18
125 45087 Hege Sundet   1:29:16 +40:23
126 46141 Henriette Røshol   1:29:24 +40:30
127 43013 Victoria Bolstad   1:29:30 +40:36
127 43129 Camilla Skoglund  Olsen   1:29:30 +40:36
129 46212 Anette Romsås   1:30:09 +41:15
130 45026 Hedda Fallet Halmsås og Omegn 1:30:12 +41:18
131 44008 Stine Bergsmark   1:30:23 +41:30
132 46112 Ine Steenberg   1:31:55 +43:01
133 43058 Dafina Hadergjonaj   1:32:23 +43:29
134 44119 Arebi Sivasubramaniam   1:32:26 +43:33
135 45103 Ida Haug   1:32:39 +43:45
135 45112 johanna haug   1:32:39 +43:45
137 46103 Marte Sagen   1:32:48 +43:54
138 46149 Hege Fodnes Andersen   1:32:50 +43:56
139 44180 Lene Marie Knudsen Harestua 1:34:01 +45:07
139 44176 Tonje Grini Norconsult BIL 1:34:01 +45:07
141 44161 Marte Ledsaak Team Aas Hole 1:34:11 +45:18
142 46022 Ina Engen Team fønix 1:34:12 +45:18
143 46148 Guri Elise Engzelius Strøm   1:34:35 +45:42
144 44223 Iben Kongsvik Eliassen Kårvåg IL 1:34:55 +46:02
145 46015 Lena Bækkevold Team fønix 1:35:30 +46:37
146 43025 Helene Due   1:35:44 +46:51
147 46052 Emmy Jensen   1:36:38 +47:44
148 43254 Hanne Stormorken   1:36:40 +47:46
149 41085 Mari Smidesang   1:37:31 +48:37
150 46123 Amanda Marie Theodorsen Hauge   1:38:13 +49:19
151 46168 Lene Henriette Frøsaker   1:41:26 +52:32
152 44120 Ranjeni Sivasubramaniam   1:42:34 +53:40
153 44044 Emma Rustadbakken Hagen   1:42:58 +54:04
154 45085 Christiane Steinsli Leirådal il 1:44:22 +55:29
155 45171 Dung Kim Lieu Team fønix 1:45:11 +56:17
156 44043 Stine Bondli Gåsvær Team Gåsvær 1:48:43 +59:50
157 42184 Mariell Veinan   1:50:11 +1:01:18
158 43089 Heidi  Klausen   1:54:26 +1:05:33
159 43127 Anne Julie Olavsen   1:58:28 +1:09:34
160 44167 Anne Kari Olstad   2:03:34 +1:14:41


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +