Resultater HalvBirken Løp 2019 - Kvinner 40-49 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 40-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 41090 Kari-Anne Veen il skjalg 51:29 +0:00
2 41206 Anne Slette   55:00 +3:31
3 41210 Lin Iren Sætre Nybergsund IL 55:05 +3:35
4 42209 Cecilie Barth-Heyerdahl   55:27 +3:58
5 42224 Anne Kari Karlsson Jessheim 57:24 +5:55
6 42006 Hilde Bolstad Vang Skiløperforening 59:17 +7:48
7 41097 Randi Lilleengen Beitdokken   59:34 +8:05
8 41068 Claire Phythian Hurdal IL 59:39 +8:09
9 42218 Kine Kalstad   59:47 +8:18
10 41092 Jeanette  Weidemann   1:00:40 +9:11
11 41122 Berit Melbø Lillehammer Skiklub 1:01:13 +9:44
12 41140 Ragnhild Holm Bris 1:01:58 +10:28
13 41148 Anne Smidesang Fåberg 1:02:08 +10:39
14 41236 Ingeborg Thorsen   1:02:14 +10:45
15 41199 Brita Hope   1:02:15 +10:46
16 41109 Hege Resell Amdahl   1:02:16 +10:47
17 43225 Anne Kristine Hansen Cava IL 1:03:26 +11:56
18 42167 Julia Köhler-Olsen The Köhler-Olsens 1:04:11 +12:41
19 44001 Jorunn Aa Albretsen Kaupanger 1:04:23 +12:54
20 43223 Kari Rønning Storli   1:04:50 +13:20
21 41053 Lise Lundberg   1:04:55 +13:26
22 41048 Camilla Larntvet Kvernes   1:05:10 +13:41
23 43235 Ingvild Gulling Hamar IL 1:05:14 +13:45
24 41015 Trine Engelsen   1:05:24 +13:55
25 41058 Anne Helga Mathsen Pedersen   1:05:39 +14:10
26 42139 Margot Lynum   1:05:46 +14:17
27 43261 Merete Klemmetvoll Melhus IL 1:06:14 +14:45
28 42084 Hege Annie Tryggestad Veidekke BIL 1:06:27 +14:58
29 42049 Annikken Lerstad   1:06:42 +15:13
30 42120 Anne Jorun Tande   1:06:46 +15:17
31 42023 Anette Hartviksen CK Elverum 1:07:22 +15:53
32 41029 Mette Ruud Gudbrandsen   1:07:26 +15:57
33 41111 Nina Wold Dahlsveen   1:07:33 +16:04
34 42176 Anette Mostuen Wiken Tine 1:08:08 +16:39
35 44189 Eli Kristine Saastad Team Fossekall 1:08:15 +16:46
36 44231 Hilde Rønning Skogli   1:08:16 +16:47
37 43098 Kirsti Kjeldstad Lie Steinkjer Turnforening 1:08:24 +16:55
38 43246 Randi Kraugerud   1:08:55 +17:26
39 45185 Toril Normann   1:08:56 +17:27
40 41061 Merete Moen   1:09:18 +17:49
41 42009 Kristin Brænden   1:09:22 +17:53
42 46153 Piia Johanna Nurmi   1:09:28 +17:59
43 43192 Elisabeth Bratås   1:09:35 +18:05
44 43195 Mona Kristin Gundersen   1:09:38 +18:09
45 42066 Synnøve Seljeskog   1:10:09 +18:39
46 42085 Caroline Holm Larsen   1:10:14 +18:45
47 42037 Anne-Grethe Jørgensen Privat 1:10:20 +18:51
48 43203 Kari Slåtlandet Doktorgården Naprapati & Massasje AS 1:10:25 +18:56
49 44062 Monika Ihrstad   1:10:27 +18:57
49 42096 Gunn-Marit Aarset   1:10:27 +18:58
49 46084 Nina Nielsen   1:10:27 +18:58
52 44241 Torill Stenbro-Larsen   1:10:31 +19:01
53 41016 Torun Høgvold Enstad Team Tinken 1:10:34 +19:05
54 43132 Ranveig Ophus   1:10:47 +19:18
55 42162 Hilde Steinbakken   1:10:52 +19:23
56 42050 Mette Gjendem Lien   1:11:22 +19:53
57 43014 May Lill  Brenni   1:11:32 +20:03
58 43229 Randi Opheim   1:11:35 +20:05
59 44098 Lin Anett Balchen Thomassen Borgen IL 1:11:43 +20:14
60 43136 Marianne  Rogne   1:11:50 +20:21
61 43269 Tove Thomte Roland   1:11:54 +20:25
61 42177 May Britt Øyen   1:11:54 +20:25
63 46252 Henriette Van Geel   1:12:29 +21:00
64 42157 Anne Britt Hjelmeseter Deloitte 1:12:44 +21:15
65 44000 Linda Abrahamsen Hurdal IL 1:12:58 +21:29
66 42018 Anja Fjeldavli-Johansen   1:12:59 +21:30
67 45126 Siri Hundset   1:13:05 +21:36
68 42219 Grete Bjerke   1:13:19 +21:50
69 43173 Nina Tøndel Bratsberg IL 1:13:20 +21:51
70 43196 Hege Berg Henriksen   1:13:27 +21:58
71 41017 Hedda  Evjen   1:13:30 +22:01
72 45178 May Elin Tyrihjell   1:13:34 +22:05
73 42178 Anne Kathrine Duns Team Helset/Duns 1:13:50 +22:21
74 42154 Jannicke Fikkan   1:14:08 +22:38
75 43264 Gro Anita Presthagen   1:14:14 +22:45
76 45128 Kathrine Aamodt Subaru Norge AS 1:14:16 +22:47
77 43070 Anne Holøyen   1:14:27 +22:58
78 42212 Nina Reinholdt   1:14:41 +23:12
79 43224 Bente Bratvoldengen Cava IL 1:14:52 +23:23
80 43194 Ingunn Ekeberg   1:15:05 +23:36
81 44063 Solvor Ihrstad   1:15:07 +23:38
81 43055 Ellen Gullhaug   1:15:07 +23:38
83 44076 Lene Kleven   1:15:17 +23:48
84 44208 Ann-Kristin Furuhovde   1:15:21 +23:52
85 43067 Sunniva Henden   1:15:39 +24:10
86 43142 Janne Skinlo   1:15:43 +24:14
87 42043 Tone  Kroken   1:15:44 +24:15
88 43079 Liv Torunn  Johansen   1:15:51 +24:22
89 44110 Hildegunn Roberg Flintjoggen 1:16:27 +24:58
90 46136 Ann Helen  Aasgaard   1:16:57 +25:28
91 42072 Anne-Lise  Solum Stjerna 1:17:16 +25:46
92 45001 Taina Altuve-Rojas Evry BIL 1:17:21 +25:52
93 42136 Lena Chrobak myhre smie 1:17:32 +26:03
94 44068 Trine Jensen Gjertsen   1:17:34 +26:05
95 46134 Lene Aarvik   1:17:40 +26:11
96 44247 Lise Grøndalen   1:17:43 +26:14
97 43096 Line Merete Libak Vang Skiløperforening 1:17:47 +26:18
98 42117 Hege Ragnhildsløkken Team Seriøs ?? 1:17:55 +26:26
99 44021 Gunn Innerdal   1:18:21 +26:52
100 46224 Ann Helen Eidsæter   1:18:23 +26:54
101 43109 Rita Tangen Mathisen   1:18:45 +27:15
102 46238 Ina Rasdal   1:18:47 +27:18
103 45133 Kine Kari-Anne Dybwad   1:18:52 +27:23
104 43201 Bjørg Astri Slettum   1:19:14 +27:45
105 44093 Sissel Løkra HFK BIL 1:19:25 +27:56
106 44248 Gunnhild Hagerup   1:19:41 +28:12
107 41144 Elin Olstad Team fønix 1:19:54 +28:25
108 42060 Lise Marita Olsen   1:19:59 +28:30
109 44150 Benita Aasterud Nedre Auren gårdsbarnehage 1:20:16 +28:47
110 44089 Elinor Lindby-Aas   1:20:19 +28:50
111 45176 Thea Børresen   1:20:32 +29:03
112 44258 Winifred Johansen   1:20:50 +29:21
113 43197 Anita Nydal Bratsberg IL 1:20:53 +29:23
114 43156 Eli Stensli Løten o-lag 1:21:30 +30:01
115 44164 Anita Lunde   1:21:34 +30:05
116 44213 Astrid Aas Moen Svartholtet IL 1:21:50 +30:21
117 45029 Linda  Gjerstad   1:21:51 +30:22
118 43213 Stine Lanes Løvdal   1:21:52 +30:23
119 42147 Gunn Anny Reime   1:21:57 +30:28
120 44228 Ellen Beate Lunde   1:21:58 +30:29
121 44210 Ingrun Jule   1:22:03 +30:34
122 44130 Line Thyness   1:22:07 +30:37
123 43122 Elin Nøkleby Nilstorp   1:22:08 +30:39
124 45048 Mona Kummernes Team OLUF 1:22:19 +30:50
125 46146 Karianne Dårstad Ringsaker IF 1:22:49 +31:20
126 44205 Siw Line  Bergum Ditlefsen   1:22:55 +31:26
127 43172 Eli Marie Bru Trongaard NAV i Innlandet B.I.L. 1:22:58 +31:29
128 44041 Lillian Gryttingslien   1:23:10 +31:41
129 42159 Guri Midtsundstad   1:23:27 +31:58
129 43119 Tonje Høgvold Nesholen NAV Innlandet B.I.L. 1:23:27 +31:58
131 44080 Anita Kristensen   1:23:39 +32:10
132 44107 Kelly Pitera   1:24:09 +32:40
133 43176 Lene Wang Bratsberg IL 1:24:39 +33:10
134 45139 Ida Haug Eriksen   1:24:47 +33:18
135 46260 Tina Finsrud   1:24:51 +33:22
136 44032 Stine Fikse Andersen   1:25:02 +33:33
137 45191 Christine Wesche Kalseth Sofaknuserne 1:25:04 +33:35
138 44154 Anne-Sofie Brynildsen Fredrikstad Skiklubb 1:25:07 +33:38
139 46247 Grethe Rennan Helse Nord-Trøndelag HF 1:25:08 +33:38
140 42048 Anne Marit Nordland Lerstad   1:25:15 +33:46
141 45046 Ruth Marie Koksvik   1:25:21 +33:52
142 44212 Anita Listou   1:25:27 +33:58
143 46257 Birgitte Thorkildsen   1:26:27 +34:58
144 45052 Anne Elisabeth Laingen IFE BIL 1:26:31 +35:02
145 45158 Marianne Evensen   1:26:40 +35:11
146 45028 Toril Flaathe Bratsberg I.L 1:26:56 +35:27
147 44186 Wenche  Rasmussen   1:26:59 +35:29
148 46089 Bente Kristin Langvik Olsen   1:27:01 +35:32
149 45121 Stine Karin Hauge   1:27:22 +35:52
150 44116 Tonje Semundseth   1:27:39 +36:10
151 44048 Nina Haugen   1:28:08 +36:39
152 43003 Trine Andreassen   1:29:04 +37:35
152 46138 Trine Husby Ytterås   1:29:04 +37:35
154 45108 Marit Bentzen   1:29:09 +37:40
155 46155 Ann Sofie Rekslen Heklekroken UtPåTur 1:29:49 +38:20
156 46129 Helle Visjø   1:30:06 +38:37
157 46158 Ingvild Sundt   1:30:09 +38:40
158 43150 Lisbeth Berg Sollien NAV i Innlandet B.I.L. 1:30:42 +39:13
159 46097 Mona Rekslen Heklekroken UtPåTur 1:30:47 +39:18
160 45096 Marianne Wam   1:30:54 +39:25
161 45116 Camilla Shilling Martinsen   1:30:57 +39:28
162 45124 Sofia Pettersson   1:31:17 +39:48
163 44051 Lene Nybakken Havnes   1:32:44 +41:15
164 44165 Ann Kristin Løkvoll Team Aas Hole 1:34:12 +42:42
165 45138 Aina Branden   1:34:22 +42:52
166 45003 Eli Kindsbekken Antonsen Team fønix 1:34:49 +43:20
167 46162 Anne Marte Sørgjerd Solberg LØRENSKOG SKIKLUBB 1:34:58 +43:29
168 46057 Siri  Klemetrud   1:35:01 +43:32
169 44265 Anne Gundersen   1:35:49 +44:20
170 46107 Mette Sjaaeng Team Petite 1:36:18 +44:49
171 44102 Lillian Nordberget   1:36:47 +45:18
172 46010 Mari Bratli   1:37:58 +46:28
173 46059 Elin Høistad Knudsen   1:38:11 +46:41
174 46132 Hildegunn Ytterli   1:39:07 +47:38
175 44122 Linda Skau   1:39:46 +48:17
176 45078 Hege Burud Skjølsvold Bækkelaget sportsklubb 1:40:23 +48:54
177 44033 Trine Fjøsne   1:41:04 +49:34
178 45068 Toril Nyhagen Nordic Choice Hotels 1:42:14 +50:45
179 46115 May Janne Stenshagen   1:42:45 +51:16
180 46114 Marianne E. Stenberg Kunja Taekwondo klubb 1:43:53 +52:24
181 42077 Gro Anita Syversen Team fønix 1:47:21 +55:52
182 41004 Ragnhild  Bekkevold Gold star 1:51:02 +59:33
183 44200 Unni Nerødegård Halland Borgen IL 1:52:10 +1:00:41
184 46156 Bodil Ringen   1:52:43 +1:01:14
185 44144 Elin  Østli   1:52:54 +1:01:24
185 44235 Lena Sundet Grinna Odal Sparebank BIL 1:52:54 +1:01:25
187 46005 Marianne Berg Høken 1:56:00 +1:04:31
188 46242 Kathrine Hertaas   1:57:17 +1:05:48
188 46189 Susan Engvik   1:57:17 +1:05:48
190 46225 Kari Haddeland Team RP 2:00:18 +1:08:49


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +