Resultater HalvBirken Løp 2019 - Menn 30-39 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 30-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 41106 Petter Soleng Skinstad Gjøvik Friidrettsklubb 41:05 +0:00
2 41066 Mons Nørve Ready 47:11 +6:05
3 42200 Jens Ole Sætha Team Galterudskogen 47:59 +6:53
4 41211 Lars Christian Mørch   51:42 +10:36
5 41142 Arne Krogsveen Moelven IL 51:50 +10:45
6 41239 Vegar Vindfallet   52:26 +11:20
7 43249 Stefano Nichele   54:11 +13:05
8 41233 Andreas Bekkoset   54:46 +13:41
9 44239 Norbert Perlinski Soltech 56:08 +15:02
10 44202 Thomas Karlsen Tjentland Svarstad il 57:24 +16:19
11 41128 Håkon Solberg langt å gå 58:11 +17:06
12 41226 Simen Thoen TEAM FÆLINGBYGDA 58:48 +17:43
13 41075 Andreas Rønningen   58:50 +17:44
14 43265 Tor Ole Odden   59:55 +18:49
15 41193 Thomas Sørbøe IFE BIL 1:00:18 +19:12
16 42003 Martin Berg Team Isoteks Miljø 1:00:21 +19:15
17 41060 Kim Robert Moen   1:00:31 +19:26
18 43007 Øystein Bakken Smågnagerne 1:00:52 +19:46
19 42170 Arild Olsbakk Stor-Elvdal Skiklubb 1:00:57 +19:51
19 41135 Henrik Bergmann   1:00:57 +19:51
19 46013 Pål Bakke Braaten Lalm IL 1:00:57 +19:52
22 42081 Per Kristian Trandum   1:01:16 +20:10
23 42071 Robert Sollihaug   1:01:30 +20:25
24 41171 Øystein Storsveen Ecura 1:01:59 +20:54
25 43250 Daniel Pinka   1:02:11 +21:06
26 42063 Ståle  Rønning Muruvikingan Løpeklubb 1:02:12 +21:07
27 44257 Morten Rastad   1:02:30 +21:24
28 42185 Kristian Amundsen   1:02:38 +21:33
29 41108 Fredrik Akre Doktorgården Naprapati & Massasje 1:03:32 +22:27
30 42138 Sander Grøstad Ås IL 1:03:45 +22:39
31 43252 Øyvind Huse Solbakken   1:03:52 +22:47
32 42007 Erik Borgen Moss IL 1:04:19 +23:13
33 44019 Amund Skullerud Flyt IT BIL 1:04:31 +23:26
34 42201 Stian Ølstørn Frøya Brann og Redning 1:04:39 +23:33
35 45157 Halvor Nilssveen GK Sikkerhet 1:05:04 +23:58
36 41231 Milos Aladzic   1:05:47 +24:41
37 45156 Jon Anders Midthun Evry 1:06:14 +25:09
38 43163 Kent Inge Søby Ottestad 1:07:16 +26:10
39 43059 Ronny Hammerstad Jensen   1:07:21 +26:15
40 42080 Thomas Thoresen   1:08:30 +27:24
41 43107 Hans Gøran Løkken   1:08:46 +27:40
42 45145 Mikael Johannesson   1:09:19 +28:13
43 43093 Simon Stenkløv Kystad   1:09:32 +28:26
44 44054 Espen Hellum   1:09:49 +28:43
45 44057 Anders Holt Fet friidrettsklubb 1:10:08 +29:02
46 43202 Bjørn-Olav Slåtlandet Doktorgården Naprapati & Massasje AS 1:10:26 +29:20
47 46244 Marius  Solberg   1:10:28 +29:23
48 46070 Tor Erling Lundberg   1:10:30 +29:24
49 45051 Mathias Kaae Jensen   1:11:01 +29:55
50 43110 Josef Mayrhofer   1:11:16 +30:10
51 44240 Eirik Røiseland Renåvangen 1:12:39 +31:33
52 43155 Lars Christian Kise Bø Milers 1:13:45 +32:39
53 46235 Don Tuan Tran   1:14:57 +33:51
54 43038 Henrik Ferum Nedre Auren gårdsbarnehage 1:16:14 +35:08
55 43228 Kim Andreas Nymoen   1:16:23 +35:18
56 45136 Daniel Tapio Svea   1:16:30 +35:24
57 46003 Håkon Beckstrøm Ife 1:16:57 +35:51
58 45093 Michael Venables Evry BIL 1:20:05 +38:59
59 45177 Thomas Martinsen   1:20:36 +39:30
60 45127 Suraj Shrestha Evry BIL 1:22:53 +41:48
61 44075 Bertil Klaussen Frigg IL 1:26:20 +45:14
62 46119 Odd Christian Svendby Wakkalele 1:26:38 +45:32
63 45173 Morten Vollheim Flyt IT BIL 1:27:02 +45:56
64 45166 Andreas Eidem Molde og omegn Idrettsforening 1:27:48 +46:42
65 46253 Sigve Nistad OP industriservice 1:33:08 +52:03
66 46248 Svein Ivar Sørensen   1:34:07 +53:02
67 46163 Kent Idar Vermundsberget Haga IF 1:35:47 +54:41
68 46265 Bjørn Kåre Stjern   1:38:44 +57:39
69 46204 Erik Lindahl   1:40:55 +59:49
70 45174 Sushil Chitrakar Flyt IT BIL 1:44:23 +1:03:18
71 46051 Tom Inge Jahnsen   1:46:16 +1:05:10
72 42047 Kent Johansen   1:46:55 +1:05:50
73 45167 Jesper Falkenberg Paaske   2:15:46 +1:34:41


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +