Resultater HalvBirken Løp 2019 - Menn 40-49 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 40-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 41064 Bjørn Egil Nordseth Gjøvik FIK/Team Sportsmanden 45:39 +0:00
2 41041 Petter Iversen Trondheim Triatlonklubb 46:25 +0:46
3 41196 Arnstein Fikkan   47:33 +1:54
4 41237 Ole-Petter Sætre   50:59 +5:20
5 41180 Rune Solbakken Øti 52:29 +6:50
5 41203 Hans Andreas Slette   52:29 +6:50
7 41056 Martin Mastelak ZP EKO QELET 52:54 +7:15
8 41079 Igor Sartori   53:59 +8:20
9 41032 John Haukåen   54:01 +8:22
10 41051 Klaus A. Munkeby Linaae   54:07 +8:28
11 42105 Ola Andersbakken   54:08 +8:29
12 41215 Håvard Fikkan   54:31 +8:52
13 41027 Ola Solheim Grøndahl   54:54 +9:15
14 41190 Stein Rambæk Moe Team Gråulv 55:23 +9:44
15 42026 Raymond Vang Holen   55:41 +10:02
16 41183 Jan Erik Kataja Eriksen   57:38 +11:59
17 42116 Lars Lieng Opdahl   58:21 +12:42
18 41216 Jon Tømte Lillehammer Frisbee 58:32 +12:53
19 41089 John Sørli   58:53 +13:14
20 41050 Dan Lillegrend Team Seriøs 58:57 +13:18
21 41166 Jon Tølløfsrud Hulberg   59:18 +13:39
22 43068 Per Christian Holmlund   1:00:05 +14:26
23 42149 Vegard Skullerud   1:00:13 +14:34
24 41100 Sondre Elvestad Eidsiva bredbånd 1:01:52 +16:13
25 44162 Terje Ledsaak Team Aas Hole 1:02:04 +16:25
26 41023 Per Asbjørn Flugstad Team Flugstad 1:02:13 +16:34
27 42034 Preben Jemtland   1:03:16 +17:36
28 42183 Arild Tyrihjell Tyrihjell runners 1:03:20 +17:40
29 41007 Kai-Rune Bjella-Fosshaug   1:03:32 +17:53
30 44236 Andreas Hedenstad Soltech 1:04:01 +18:22
31 44226 Fredrik Jensrud   1:04:16 +18:37
32 42135 Geir Øversveen   1:04:27 +18:48
33 41052 Lasse Linaae   1:04:59 +19:19
34 44266 Truls Gulling Hamar IL 1:05:00 +19:21
35 44197 Torstein Barlund Nordre Land Idrettslag 1:05:35 +19:56
36 44256 Pål Jevanord Soltech 1:05:39 +20:00
37 41030 Tom Gudbrandsen   1:05:42 +20:03
38 41153 Jørund Enger-Olsen   1:06:03 +20:23
39 46261 Kenneth Axelsson   1:06:04 +20:25
40 43260 Frank Egil Holm Melhus IL 1:06:17 +20:38
41 44195 Terje Pedersen Team Tufte 1:07:38 +21:59
42 44244 Per Erik Flåten Biri IL 1:07:48 +22:09
43 42100 Patrik Mårtensson Team Seriøs ?? 1:07:50 +22:11
44 43123 Glenn Nilstorp   1:08:26 +22:47
45 45119 Glenn Wiik   1:08:28 +22:49
46 42035 Jonny Dalen Johansen Team Isoteks Miljø 1:08:39 +22:59
47 41217 Håvard Ekeberg Moen Spk 1:09:13 +23:33
48 43243 Vidar Heggdal Midsund IL 1:09:54 +24:15
49 42225 Thomas Småvik   1:10:13 +24:34
50 43024 Gorm Denstad Roterud Minilager 1:10:30 +24:51
51 44060 Anders Høst   1:11:10 +25:31
52 44031 Audun Fekjan   1:11:23 +25:44
53 44166 Kjetil Rytter Myrseth Lommedalen IL 1:11:45 +26:06
54 43143 Alexander Skofteby   1:12:22 +26:43
55 45188 Sigurd Owren   1:12:35 +26:56
56 42089 Magne Winnem Ros 1:13:20 +27:41
57 43076 Tore Jensen Roterud Minilager 1:13:29 +27:50
58 43242 Bernt Haug   1:14:20 +28:41
59 46054 Morgan Jørgensen   1:14:50 +29:11
60 44023 Ronny Øien Innerdal   1:15:17 +29:38
61 44199 Torbjørn Lie Subaru Norge AS 1:15:29 +29:50
62 43146 Are Skurdal Roterud Minilager 1:15:30 +29:51
63 44029 Thor Arne Engesveen   1:16:28 +30:49
64 46031 Sven-Erik Fossum   1:16:59 +31:20
65 44216 Roy Røtvold Lhmr brettklubb 1:17:09 +31:30
66 43178 Erlend Wiik   1:17:19 +31:40
67 46122 Rui Tavares Sporting club Portugal 1:19:42 +34:03
68 43219 Jan Harald Salberg Grue Sparebank 1:19:57 +34:18
69 44220 Marco Van der Ham   1:20:04 +34:25
70 45095 Kjetil Wam Steen & Lund 1:21:25 +35:46
71 44138 Filip Olsen Vestveit   1:23:03 +37:24
72 46113 Kjell Arne Jøndal Steine Nye Veier BIL 1:25:14 +39:35
73 42076 Rune Hallan   1:26:30 +40:51
74 45009 Lars Erik Berntsen   1:28:19 +42:40
75 44052 Thore Hegseth   1:28:44 +43:05
76 46232 Stig Agard   1:33:05 +47:26
77 45146 Jonny R Lie Renåvangen 1:41:03 +55:24
77 45147 Torgeir Olsen   1:41:03 +55:24
79 46066 Morten Jarle Libakken   1:42:45 +57:06
80 46105 Roy Schjønberg   1:44:53 +59:14
81 46142 Cato Skeie   1:49:10 +1:03:31
82 46230 Mattis Rom Skinnehaugen Team RP 1:59:57 +1:14:18
83 46033 Kjartan Garmager Folldal 2:18:06 +1:32:26
84 46231 Jørgen Søberg Team RP 2:54:50 +2:09:11


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +