Resultater HalvBirken Løp 2019 - Menn 50-59 år



HalvBirken Løp - 12 km
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 50-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 41181 Frank Tore Berntsen 4 All Sport 45:56 +0:00
2 41014 Gunnar Eiterjord il skjalg 46:48 +0:53
3 41175 Vidar Åsly Gausdal 47:53 +1:57
4 41126 Åge Skinstad   50:09 +4:13
5 41125 Pål Simonsen   50:49 +4:53
6 41209 Pål Longva Skiforeningen 51:37 +5:42
7 41182 Frode Egedius Vind IL 53:57 +8:01
8 41018 Snorre Evjen Kolbu/kk 54:46 +8:51
9 41194 Stig Pettersen Team Extra otta 55:00 +9:04
10 41150 Øystein Østermann Betonmast BIL 56:03 +10:07
11 41204 Stig-Petter Bjørkedal   56:17 +10:22
12 41114 Knut Grøndal   56:50 +10:55
13 41013 Gøran  Dypdal   1:00:18 +14:22
14 41229 Rolf Utkvitne   1:01:32 +15:37
15 43191 Patrik Thuresson Lima IF 1:01:42 +15:46
16 45162 Leif Hugo Vårum Hø-Høy 1:01:54 +15:58
17 42087 John Walderhaug Max Fritid 1:01:57 +16:02
18 44163 Tore Ledsaak Team Aas Hole 1:03:04 +17:08
19 42113 Kjell Haugen   1:03:05 +17:09
20 41000 Morten Ahlsen   1:03:33 +17:38
21 42058 Espen Nordli-Eriksen Skade 1:04:08 +18:13
22 41225 Heine Erdal   1:04:14 +18:18
23 42206 Morten Fornes Heming 1:05:29 +19:33
24 42189 Terje Flobergseter Flisa 1:05:35 +19:40
25 41055 Morten Lundsbakken   1:06:28 +20:32
26 42222 Ketil Ørndahl Hanssen Stor-Elvdal sk 1:06:30 +20:34
27 42090 Atle Ytterstad   1:06:38 +20:42
28 42213 André Flock   1:06:52 +20:57
29 42188 Tore Eriksen Sullandgruppen Hamar 1:07:18 +21:23
30 43189 Tom Samuelsen   1:07:58 +22:02
31 42140 Svein Morten  Myhre myhre smie 1:08:20 +22:24
32 42186 Henning Dahl TRI-KAM 1:09:25 +23:30
33 42039 Ketil Kildehaug   1:09:52 +23:56
34 42054 Frank Madsøy   1:10:09 +24:13
34 41163 Benny Christensen   1:10:09 +24:14
36 45025 Geir Inge Evjen Lundamo IL 1:10:56 +25:00
37 43043 Per Flugstad Team Flugstad 1:11:18 +25:22
38 42094 Jon-Olav Aabakken   1:12:27 +26:31
39 42104 Ståle Roger Østgård   1:12:50 +26:55
40 42102 Kjell Arne Sagli   1:12:51 +26:55
41 42180 Øivind Fjeld   1:13:12 +27:16
42 44042 Lars Gullichsen   1:13:19 +27:23
43 42004 Arne-Rino Bergli   1:13:45 +27:49
44 46177 Frank Hølen Kula Bændi 1:14:06 +28:10
45 46126 Peter van Geel   1:15:37 +29:42
46 46250 Simon Francis   1:15:44 +29:48
47 42204 Per Seljevik TFL 1:17:40 +31:44
48 42013 Terje Bjørn Aavik Eidsiva bredbånd 1:18:22 +32:27
49 42173 Erik Magnus Ring   1:18:46 +32:50
50 45109 Nils Bjørseth Lensbyga Sportsklubb 1:20:26 +34:30
51 46236 Svein Holmen   1:20:48 +34:53
52 44131 Anders Tofastrud   1:22:25 +36:29
53 43244 lars jarle jenset Midsund IL 1:23:07 +37:11
54 43141 Jimmy Scarlett Jimmy's First Bucket 1:30:54 +44:58
55 43131 Tore Onsum   1:35:23 +49:28
56 42207 Johan Flaa Eidsiva bredbånd 1:35:44 +49:48
57 45111 Zohar Gendler   1:36:25 +50:30
58 45149 John Helge Flage   1:37:57 +52:01
59 44014 Henrique Bonorino   1:40:33 +54:37
60 46223 Øyvind Borgan Team RP 2:10:52 +1:24:57


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +