Resultater HalvBirken - Menn 16-19 år - 2018



Resultater HalvBirken - 28 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 11. mars 2018

Klasse menn 16 til 19 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 50124 Hans Bernhard Burud Dy Sande Sportsklubb ski 1:08:16,4 +0:00
2 50445 Jørgen Stigen Fredrikstad Skiklubb / Team Craft Østfold 1:08:28,9 +0:13
3 50161 Ådne Gigernes Nes Ski 1:08:35,2 +0:19
4 50105 Mats Opsal MjøsSki NTG-L 1:10:03,4 +1:47
5 50149 Herman Gløersen   1:11:26,9 +3:10
6 50118 Asbjørn Holt Tønsberg Fet skiklubb 1:11:42,9 +3:26
7 50100 Ole Jørgen Knoph Kjelsås IL 1:12:25,5 +4:09
8 50052 Eirik Ophus Bækkelagets SK 1:13:34,9 +5:19
9 50053 Herman Paus Milslukern - Driv trening/Asker skiklubb 1:13:44,8 +5:28
10 50077 Morten Antonsen Nes Ski 1:13:47,1 +5:31
11 50203 Sigvart Eugen Bergland Mysen if ski 1:14:00,3 +5:44
12 50062 Sondre Sørbye Røa Langrenn 1:14:03,4 +5:47
13 50054 Christian Rustad Dfi ski 1:14:17,1 +6:01
14 50059 Lars Ludahl Stangeland Røa IL 1:14:27,7 +6:11
15 50074 Sindre Øfsti Oppegård IL 1:14:33,9 +6:18
16 50057 Sondre Selberg Gjelleråsen IF 1:14:36,8 +6:20
17 50081 Philip Drivenes Fredrikstad Skiklubb 1:14:38,5 +6:22
18 50095 Marius Lunder Jensen Fet skiklubb 1:14:42,9 +6:27
19 50064 Jonas Dyrli Thoresen Røa IL 1:14:44,3 +6:28
20 50128 Carl Grøstad Nesodden IF 1:14:44,5 +6:28
21 50444 Håkon Skramstad Nordbygda/Løten Ski 1:14:58,7 +6:42
22 50122 Mathias Berthet HEMING IL 1:15:34,1 +7:18
23 50108 Jaran Skoglund   1:16:28,9 +8:12
24 50073 Peder Tinius Waalen Jardar IL 1:16:49,0 +8:33
25 50135 Hjalmar Michelsen   1:17:07,1 +8:51
26 50126 Sigurd Gjerdingen Søndre Ål Spkl 1:17:14,2 +8:58
27 50148 Martin Flenmoren Eidsvold Værks Skiklub 1:17:33,2 +9:17
28 50294 Axel Villanger Bang   1:17:37,7 +9:21
29 50226 Andreas Hjelle Stordal IL 1:17:58,2 +9:42
30 50045 Even Lindaas Strandbygda il 1:19:05,1 +10:49
31 50112 Erik Kjønnø Støa ROS IL 1:19:08,5 +10:52
32 50159 Erik Stigen Fredrikstad Skiklubb 1:19:14,2 +10:58
33 50142 Magnus Sedeniussen Gjelleråsen IF Ski 1:19:20,0 +11:04
34 50125 Christoffer Nes Dynna Frogner 1:19:51,3 +11:35
35 50066 Sander Kjus Tjøgersen Høybråten og Stovner IL 1:19:55,3 +11:39
36 50245 Erling Wangen   1:19:56,4 +11:40
37 50210 Simen Kildal Røa 1:19:58,0 +11:42
38 50060 Christian Hermansen Sveen Åsen IL 1:20:26,1 +12:10
39 50285 Tor Moe Løite Sørkedalens IF 1:20:35,0 +12:19
40 50156 Asbjørn Lund Onsaker trøsken il 1:20:38,0 +12:22
41 50192 Andreas Hoel Sandsdalen Rustad IL 1:20:40,1 +12:24
42 50048 Marcus Midtenget Vestringen IL / Team Taåt 1:20:53,1 +12:37
43 50280 Aleksander Solhaug Ullensaker skiklubb 1:21:47,6 +13:31
44 50050 Håvard Myrvold   1:21:48,9 +13:32
45 50197 Mathias August Myhrstad Valhovd Holmen IF 1:22:33,8 +14:17
46 50067 Magnus Trandokken Røa Langrenn 1:22:39,7 +14:23
47 50096 Raymond Johannesen Svea skilag /Team Hadeland 1:23:04,1 +14:48
48 50368 Ole Martin Levernes   1:23:08,7 +14:52
49 50382 Lavrans Fossen   1:23:09,2 +14:53
50 50296 Sander Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 1:23:20,3 +15:04
51 50196 Christoffer Torkilsrud Frogner IL ski 1:23:28,3 +15:12
52 50889 Asmund Kjorstad   1:23:45,4 +15:29
53 50229 Ola Frivold Berg   1:23:48,0 +15:32
54 50171 Henrik Glomnes   1:24:21,9 +16:06
55 50068 Kim Olav Tråseth VESTRINGEN IL/Team Taåt 1:24:36,0 +16:20
56 50157 Martin Lund Sjøen Spydeberg IL Langrenn 1:24:36,1 +16:20
57 50039 Marius Solberg Hernes Nes Ski 1:25:23,8 +17:07
58 50446 Lars Jørgen Braathen   1:25:40,2 +17:24
59 50532 Sivert Sande Kverme Fossum IF 1:27:19,6 +19:03
60 50175 Simen Meistad Hermansen   1:27:24,2 +19:08
61 50258 Peter Oliver Nergaard   1:28:59,6 +20:43
62 50218 Olav Brandstorp Sanden Holmen IF 1:29:53,4 +21:37
63 50396 Petter Seland FSK 1:31:56,3 +23:40
64 50234 Kim-Andre Kolloen Nybygda IL 1:32:19,9 +24:04
65 50362 Øystein Engeli Rudsbygd IL 1:32:24,9 +24:08
66 50165 Lars Marius B Gravseth Holeværingen Ski 1:32:49,3 +24:33
67 50169 Lasse Bøverdalen Næroset IL 1:35:02,5 +26:46
68 50509 Jon Strand Snertingdal If Ski 1:38:03,4 +29:47
69 50356 Georg Skogseth   1:39:40,2 +31:24
70 50316 Martin Oliver Aulid Asker Skiklubb 1:39:45,2 +31:29
71 50299 Johan Hanestad Vestringen 1:46:00,6 +37:44
72 50514 Magnus  Sørum   1:52:46,5 +44:30
73 50658 Even Funderud Trøsken IL 1:56:18,1 +48:02
74 50430 Erik Boye Halvorsen Bjørndal IF Ski 1:56:46,6 +48:30
75 50240 Sverre Reiten VESTRINGEN IL 1:57:35,3 +49:19
76 50623 Sander Frimo   2:00:56,3 +52:40
77 50337 Alexander Rønåsen   2:07:26,3 +59:10
78 50543 Iver Kraabøl Moen   2:28:05,8 +1:19:49
79 50427 Christopher Kvalen   2:37:08,3 +1:28:52


Se våre sider for Beitosprinten:
* Startlister| Smøretips| Program| Værvarsel





Illustrasjonsbilde fra Toppidrettsveka. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Alliansloppet Action Week 2018 - Alle resultater

Alliansloppet Action Week arrangeres fra torsdag 23. til søndag 26. august. Resultater fra alle konkurranser her.

Herrenes fellesstart under Blinkfestivalen 2016. Arrangørfoto.

Blinkfestivalen - Blink 2018 - Alle resultater

Blinkfestivalen 2018, med Blink Classics og Lysebotn Opp, pågår fra onsdag 1. til lørdag 4. august. Resultater fra samtlige konkurranser samles her:

Fra Vestmar Sportsfestival og Olaf Skoglunds Minneløp ved Spurtpris Byggi. Arrangørfoto.

SKI-TV LIVE: Olaf Skoglunds Minneløp / Vestmar Sportsfestival 2018

Lørdag 23. juni er sendingen

TV-bilder med live-streaming fra helgens Vestmar Sportsfestival, med Olaf Skoglunds Minneløp i Guide World Classic Tour, vises her direkte på Langrenn.com i samarbeid med arrangøren.