NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: ØTS-rennet| Opp Tryvann| Bråtesten| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater HalvBirken - Menn 20-29 år - 2017



Resultater HalvBirken - 28 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 12. mars 2017

Klasse menn 20 til 29 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 50063 Vetle Thyli   1:03:52
2 50168 Harald Ihlebæk Bækkelagets SK 1:03:53
3 50166 Øyvind Moen Fjeld Kjelsås IL / Team Santander 1:03:54
4 50759 Vinjar Skogsholm   1:03:55
5 50079 Magnus Vesterheim Kvæfjord il 1:03:58
6 50131 Stian Berg JH-Langrenn/Team Trysilfjellet 1:04:01
7 50070 Andreas Sauge Mangenfjellet Turlag 1:05:14
8 50180 Simen Ramstad Vind IL 1:06:33
9 50756 Joachim Aurland Kjellmyra IL 1:06:34
10 50164 Kjetil Tyrom Team Parkettpartner 1:07:07
11 50133 Anders Engene Bjåland Team Coca-Cola/Milslukern Sport 1:07:13
12 50051 Haakon Holden   1:07:20
12 50128 Sondre Tysseland Samnanger 1:07:20
14 50750 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Lillehammer Skiklub 1:07:21
15 50170 Andreas Rivenes Vaaler IF/Team Trysilfjellet 1:07:22
15 50136 Ola Erling Korbøl Sport 1 Superstore Hamar 1:07:22
17 50175 Per Ola Flaten Bredvold Hamar Skiklubb 1:07:26
18 50137 Ole-Martin Lid Tomrefjord IL 1:07:27
19 50183 Rasmus Vonen Lyn Ski 1:07:28
20 50766 Sigurd Sollien Hulbak Hemsedal IL 1:08:09
21 50261 Ola Nygård Snellingen Svea skilag 1:09:02
22 50157 Lars R. Kringlebotn Ottestad IL 1:09:27
23 50138 Alexander Nyheim Tomrefjord IL 1:09:31
24 50076 Petter Hjelvik Søberg Team Mediaplanet 1:09:57
25 50061 Oddne Håvardstun Munkvold Førde i.l langrenn 1:09:58
26 50145 Lars Anders Tenold Nordre Eidsvoll 1:10:01
27 50038 Benjamin Chapman   1:10:40
28 50322 Vetle Gunnar Lyckander Gran IL 1:11:32
29 50149 Jørgen Johnsrud Hagen Team Milslukern Sport 1:12:20
30 50172 Jørgen Tellefsen Kjellmyra IL 1:12:31
31 50135 Sveinung Brenno Flæthe Team Coca-Cola/ OSi 1:12:47
32 50134 Martin Flismyren Kjellmyra IL 1:12:48
33 50102 Johan Knoph Bjerknes Fossum IF 1:12:59
34 50065 Erling Nyborg Owren Gjøvik skiklubb 1:13:07
35 50177 Erland Kirkebøen Husom Lillehammer Skiklub 1:13:08
36 50369 Johan Kilskar Strindheim IL 1:13:39
37 50106 Jørgen Fischer   1:14:35
38 50320 Jørgen Kokkvoll Lillehammer Idrettsbarnehage 1:14:39
39 50092 Sondre Haugen Mesnali Skilag/Team Parkettpartner 1:14:57
40 50284 Ådne Strandlie Gjøvik skiklubb 1:14:58
41 50077 Kristian Johansen Team FIH / IF Kilkameratene 1:15:11
42 50093 Lars Hemma Brøttum IL/Team ParkettPartner 1:15:45
43 50043 Audun Sveen Frogner Vang skiløperforening 1:15:51
44 50326 Jon Winsnes Rødland Lyn Ski 1:16:19
45 50238 Erik Pedersen   1:17:06
46 50285 Andreas Hemma Brøttum IL 1:17:16
47 50201 Håkon Furuseth Brusveen Vingrom IL 1:17:55
48 50053 Jens Martin Jensen Espa 1:18:03
49 50143 Åsmund Vetle Solli høgtun FHS/Fossum 1:19:01
50 50437 Adrian Brekken Ramsfjell   1:19:45
51 50263 Øyvind bjørndal   1:20:00
52 50047 Richard Havstein Music2media 1:20:22
53 50313 Fridtjof  Wedum   1:20:40
54 50265 Henrik Bordal MjøsSki 1:20:49
55 50308 Erik Prebensen Spillum IL 1:20:54
56 50477 Nicolai Brekke Fossum IF 1:20:56
57 50122 Kristian Myhrer Nordre Eidsvoll IL 1:21:04
58 50432 Daniel Andersen Skiforeningen 1:21:32
59 50613 Hans Ruud BI Langrenn 1:22:07
60 50233 Ludvig Nordby   1:22:38
61 50262 Ørjan Østensen   1:23:52
62 50105 Daniel Djuve Fimreite   1:24:11
63 50332 Aleksander Warming Ullensaker CK 1:24:26
64 50295 Petter Ulsaker Ulsaker&gjeile bygg AS 1:24:37
65 50387 Stian Husby Røen   1:24:40
66 50397 Mathias Holten Wennberg HEMING IL 1:24:56
67 50305 Emil Lundberg Moen Spk 1:25:26
68 50250 Alf Erik Østvold Vang skiløperforening 1:25:38
69 50328 Sondre Staum   1:26:06
70 50345 Eirik Fosnæs Nordea 1:26:30
71 50546 Sverre Runde Lovstafetten Oslo 1:26:36
72 50452 Heine Jessen Sørensen Eidsvold Værks Skiklub 1:27:13
73 50288 Erik Kverneng   1:27:27
74 50162 Peter Skarheim Vinger IL 1:27:57
75 50140 Håvard Rønning VGTV 1:28:34
76 50315 Per Flatebø   1:29:09
77 50460 Nils Einar Hervig Team Intersport 1:29:34
78 50456 Henrik Vorkinn Infobric AS 1:31:09
79 50405 Harald Fæste Drøbaksund Seilforening 1:31:47
80 50407 Simen Holen Lønstad   1:31:50
81 50056 Anders Landheim Team Gringos 1:31:52
82 50362 Daniel Slåtto Gomnes Holeværingen Ski 1:31:53
83 50888 Geir-Tony  Sogn Volkswagen 440 Møller Jessheim 1:32:24
84 50365 Mats Henriksen   1:33:51
85 50399 Håvard Strand Ødegård Brøttum IL 1:34:13
86 50368 Jostein Blyverket   1:35:05
87 50685 Knut Hesthammer   1:35:27
88 50361 Oscar Gjævert Blodsmak SK 1:35:33
89 50367 Henrik Engelund Jensen Team Intersport 1:35:42
90 50931 Andreas Sæther Roven skiklubb 1:36:02
91 50552 Per Aage Sætran   1:36:41
92 50458 Remi Rundsveen Eriksen Follebu SK 1:40:01
93 50686 Neri Høyesveen volkswagen 540 Møller bil Lillehammer 1:40:54
94 50544 Kay Ingvald Pedersen Brandbu IF/Smaalenene SK 1:41:14
95 50484 Endre Hovland   1:42:21
96 50715 Håkon Øglænd Loose   1:43:11
97 50596 Knut Otto  Haukåen Ringebu/Fåvang skiklubb 1:45:03
98 50601 Lars Stokkebryn Jensen Volkswagen 075 1:45:50
99 50240 Haakon Sando Rølmann Rølmann SK 1:46:26
100 50752 Marius Fjellby   1:47:48
101 50729 Håvard Vabø   1:48:31
102 50754 Arne Bertoia øvre vardal sportsklubb 1:49:08
103 50619 Martin Kristoffer Hoel Sandberg   1:53:34
104 50520 Erlend Ragnar Ekerholt Støkken IL 1:55:08
105 50721 Daniel Habberstad  Johansson Team Mediaplanet 1:58:28
106 50734 Audun Johansen Eidsiva bredbånd AS 2:00:17
107 50692 Paul Andreas Rødbøl Olaussen   2:00:40
108 50603 Roar Kongstein Volkswagen 075 2:01:10
109 50848 Mats Oscar Halvorsen Volkswagen 440 Møller Jessheim 2:03:57
110 50742 Martin Uthus Birk sport 2:07:17
111 50687 Kristian Kjølberg   2:08:25
112 50872 Marcus Magnussen Volkswagen 440 Møller Jessheim 2:09:19
113 50889 Brage Steen   2:11:03
114 50898 Bendik Toming   2:12:12
115 50512 Erland Audensen   2:18:30
116 50579 William Von Pless Volkswagen 075 2:29:45


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +