Resultater HalvBirken - Menn 20-29 år - 2018



Resultater HalvBirken - 28 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 11. mars 2018

Klasse menn 20-29 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 50283 Vetle Thyli   1:04:57,2 +0:00
2 50309 Håvard Taugbøl Lillehammer Skiklub 1:04:57,3 +0:00
3 50162 Vinjar Skogsholm Team Parkettpartner 1:04:57,5 +0:00
4 50137 Simen Engebretsen Nordli Vang Skiløperforening / Team Parkettpartner 1:05:02,1 +0:05
5 50288 Eirik Asdøl Asker Skiklubb / Santander Team 2 1:05:03,9 +0:07
6 50438 Patrick Fossum Kristoffersen Gjerdrum IL-SKI/Intersport Kløfta 1:06:03,3 +1:06
7 50158 Mattis Sjøli Oslo Sportslager 1:06:06,1 +1:09
8 50305 Torstein Vestli Strandbygda il 1:06:06,3 +1:09
9 50116 Halvor Korbøl Thoner   1:06:08,5 +1:11
10 50306 Fredrik Helgestad Hamar Skiklubb 1:06:09,3 +1:12
11 50035 Marius Svendsby   1:06:13,9 +1:17
12 50868 Stian Karsrud HEMING IL 1:06:25,2 +1:28
13 50248 Jonas Amundsen Nes Ski 1:06:47,3 +1:50
14 50121 Fredrik Ole Oldereid Andersen Lyn Ski 1:07:14,0 +2:17
15 50110 Ola Nygård Snellingen Svea skilag 1:08:17,1 +3:20
16 50298 Knut Skrindo Gol Il 1:08:17,2 +3:20
17 50289 Erik Lippestad Thorstensen Bærums Verk og Hauger Idrettsforening 1:08:18,6 +3:21
18 50021 Anders Engene Bjåland Team Milslukern - Driv Trening/Coca-Cola 1:08:19,5 +3:22
19 50153 Ola Erling Korbøl Kjellmyra / Hoka One One 1:09:13,4 +4:16
20 50024 Andreas Bossum Søre Ål IL 1:09:40,0 +4:43
21 50164 Sigurd Sollien Hulbak Hemsedal IL 1:09:40,5 +4:43
22 50155 Andreas Magnussen Nittedal 1:09:42,4 +4:45
23 50098 Sindre Johansen Spydeberg IL 1:09:42,9 +4:46
24 50437 Jens Andersen Gjerdrum IL-SKI/Intersport Kløfta 1:09:48,7 +4:51
25 50291 Bjørn Erik Langstein Tomrefjord IL 1:09:59,2 +5:02
26 50267 Erik Høiås Bjørn Myhre Sport 1:11:25,8 +6:29
27 50144 Petter Hjelvik Søberg Mediaplanet 1:11:28,7 +6:32
28 50139 Alexander Nyheim Tomrefjord IL 1:11:37,4 +6:40
29 50117 Sondre Tysseland Samnanger il 1:11:53,2 +6:56
30 50107 Vegard Røyrhus Hovdebygda IL 1:12:26,7 +7:30
31 50160 Stian Yndesdal Ofte Lillehammer Skiklub 1:12:53,0 +7:56
32 50304 Thor Emil Kvernevik   1:13:15,6 +8:18
33 50119 Vegard Ødegården Rustad IL / Oslo Sportslager 1:13:19,2 +8:22
34 50869 Kjetil Tyrom   1:13:34,6 +8:37
35 50102 Fredrik Kviteberg Moholt Jevnaker IF ski 1:13:36,2 +8:39
36 50036 William Kjelsrud Haug Mjøndalen Ski 1:13:59,7 +9:02
37 50084 Sebastian Endrestad Bækkelagets SK 1:14:05,4 +9:08
38 50133 Stian Tveit Igland Lyn Ski / Team Supersportno 1:14:27,3 +9:30
39 50141 Jon Winsnes Rødland Lyn Ski 1:14:33,7 +9:37
40 50261 Petter Hattestad Team Mosetertoppen Skiline 1:16:39,6 +11:42
41 50308 Nikolai Myrvang Olsen IL Runar 1:16:55,7 +11:58
42 50131 Sondre Haugen Team Parkettpartner 1:17:08,7 +12:12
43 50134 Asbjørn Michelsen Il Heming 1:18:02,2 +13:05
44 50433 Marius Beck Team Norgeshus Maxpulse 1:18:25,7 +13:29
45 50232 Kent Robin Johansen Langhus Rør 1:18:34,1 +13:37
46 50051 Ludvig Nordby Mangenfjellet Turlag 1:18:41,1 +13:44
47 50230 Vegard Galaaen Bøverdalen il 1:18:49,6 +13:52
48 50080 Vegard Børsheim   1:18:50,9 +13:54
49 50033 Audun Sveen Frogner Vang Skiløperforening 1:19:10,3 +14:13
50 50244 Håvard Solvin NTNUI alumni 1:19:25,0 +14:28
51 50279 Sjur Skansberg Nybygda IL 1:19:58,9 +15:02
52 50111 Marcus Solbakke   1:20:46,8 +15:50
53 50273 Lars Messel Bjørndal IF 1:21:04,9 +16:08
54 50414 Trygve Hansen   1:21:19,4 +16:22
55 50222 Henrik Bordal   1:21:41,7 +16:44
56 50092 Lars Hemma Brøttum IL/Team ParkettPartner 1:22:20,1 +17:23
57 50259 Ingvar Owren Vingrom IL 1:22:20,5 +17:23
58 50270 Ole Jørgen Levy   1:22:36,2 +17:39
59 50338 Tobias Sakshaug Auli ski 1:22:59,7 +18:02
60 50031 Jørgen Fischer Nes Ski 1:23:01,5 +18:04
61 50208 Richard Havstein Gausdal Ullvarefabrikk 1:23:07,6 +18:10
62 50184 Erik Kverneng   1:23:17,2 +18:20
63 50023 Jostein Blyverket Coca-Cola 1:23:41,8 +18:45
64 50406 Sivert Borgedal   1:23:42,5 +18:45
65 50282 Henrik Vorkinn Mediaplanet 1:23:58,7 +19:02
66 50206 Kenneth Granlien   1:24:30,7 +19:34
67 50019 Marcus Bergsjøbrenden Team Jäger 1:26:51,4 +21:54
68 50352 Roman Magnus Lørken   1:26:52,1 +21:55
69 50220 Thomas Sundseth TrønderEnergi 1:27:02,3 +22:05
70 50293 Sondre Gjestvang   1:27:18,8 +22:22
71 50327 Knut Hesthammer   1:27:26,0 +22:29
72 50432 Ørjan Østensen Follebu Skiklubb 1:29:38,7 +24:42
73 50093 Fredrik Hovland Bødalen 1:29:42,5 +24:45
74 50198 Mathias Holten Wennberg   1:30:01,0 +25:04
75 50330 Marius Johansen   1:30:01,5 +25:04
76 50254 Mats Henriksen   1:30:02,5 +25:05
77 50324 Johan Fjell   1:31:29,9 +26:33
78 50416 Rasmus Bojsen   1:32:37,1 +27:40
79 50536 John Emil Westby Team Stiv & Støl 1:35:17,8 +30:21
80 50539 Carl David Nielsen   1:35:38,4 +30:41
81 50099 Even-Johan Johnsen Nybygda IL 1:36:57,3 +32:00
82 50890 Jonathan Rabin   1:37:33,2 +32:36
83 50224 Mats Bøverdalen Næroset 1:38:13,1 +33:16
84 50538 Joakim Skaug Team Stiv & Støl 1:38:16,1 +33:19
85 50269 Anders Landheim Team Gringos/Norgesgruppen 1:40:23,2 +35:26
86 50431 Hans Petter  Bryhni   1:41:02,6 +36:05
87 50410 Mads Ottosen Team Stiv & Støl 1:41:13,5 +36:16
88 50181 Henrik Engelund Jensen Team Intersport 1:44:02,1 +39:05
89 50400 Einar Lien Vingar IL 1:44:41,8 +39:45
90 50524 Sindre L.S. Ekern Heggedal IL 1:46:37,3 +41:40
91 50187 Vegard Lothe Coca-Cola 1:49:06,5 +44:09
92 50482 Tor Kristian Molden Sås 1:49:21,5 +44:24
93 50618 Erlend Ragnar Ekerholt Støkken IL 1:51:40,9 +46:44
94 50626 Jonas Hellesjø Søndre Høland IUL 1:55:08,2 +50:11
95 50837 Vegard Kyllingstad   1:56:54,5 +51:57
96 50401 Christian Løvstad Molo AS 1:56:56,0 +51:59
97 50507 Johannes Nyland Tandberg   2:01:16,6 +56:19
98 50223 Asbjørn Brynestad   2:01:25,3 +56:28
99 50544 Kris Andre Larsen   2:28:06,2 +1:23:09


Se våre sider for Beitosprinten:
* Alle resultater| Startlister| Smøretips| Program| Værvarsel





Illustrasjonsbilde fra Toppidrettsveka. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Alliansloppet Action Week 2018 - Alle resultater

Alliansloppet Action Week arrangeres fra torsdag 23. til søndag 26. august. Resultater fra alle konkurranser her.

Herrenes fellesstart under Blinkfestivalen 2016. Arrangørfoto.

Blinkfestivalen - Blink 2018 - Alle resultater

Blinkfestivalen 2018, med Blink Classics og Lysebotn Opp, pågår fra onsdag 1. til lørdag 4. august. Resultater fra samtlige konkurranser samles her:

Fra Vestmar Sportsfestival og Olaf Skoglunds Minneløp ved Spurtpris Byggi. Arrangørfoto.

SKI-TV LIVE: Olaf Skoglunds Minneløp / Vestmar Sportsfestival 2018

Lørdag 23. juni er sendingen

TV-bilder med live-streaming fra helgens Vestmar Sportsfestival, med Olaf Skoglunds Minneløp i Guide World Classic Tour, vises her direkte på Langrenn.com i samarbeid med arrangøren.