NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: ØTS-rennet| Opp Tryvann| Bråtesten| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater HalvBirken - Menn 30-39 år - 2017



Resultater HalvBirken - 28 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 12. mars 2017

Klasse menn 30 til 39 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 50181 Magnus Svingheim Gran Sport 1:07:24
2 50363 Fenger Jørgen Grøn BB Cycling 1:07:25
3 50171 Terje Sveum   1:10:01
4 50161 Ola Sisselberg Team Tirsdagsintervallen 1:10:59
5 50184 Frank Nordby Sveum Torpa Ski 1:11:14
6 50154 Tore Ruud Hofstad Lillehammer Skiklub/Team ParkettPartner 1:12:40
7 50085 Sindre Weydahl Båstad IL Ski 1:13:10
8 50489 Tore Krogsveen   1:16:00
9 50319 Vegard Johansen VESTRINGEN IL 1:16:29
10 50217 Kim Finsrud Team Sport 1 Lillehammer 1:18:25
11 50195 Rune Bechmann-Pedersen Biri IL 1:18:47
12 50272 Knut Magnus Ljåstad Hakadal IL / Move BIL 1:18:58
13 50247 Teis Arne Lundby Volkswagen 440 1:21:45
14 50318 Morten Hjelmseth Follebu Skiklubb 1:22:35
15 50153 Anders Hjelle Moelven IL - BDO AS 1:22:49
16 50049 Yngve Hellesjø Søndre Høland IUL 1:22:53
17 50357 Erik Dahl   1:23:07
18 50259 Kim Kristiansen Nybu Sy- og Ballklubb 1:23:28
19 50270 Tore Gjeile Ulsaker & Gjeile Bygg AS 1:24:16
20 50098 Lars Erik Thorkildsen Gausdal skilag 1:24:17
21 50124 Øyvind Pedersen Lillehammer Skiklub 1:24:40
21 50160 Erlend Rønning Team OneCall 1:24:40
23 50325 Ove Stian Ovrum GPIL 1:24:48
24 50358 Andreas Ek Fredrikstad Skiklubb 1:27:30
25 50356 Arild Dahl   1:28:43
26 50707 Knut Stensberg   1:29:14
27 50409 Magnus Myrheim   1:30:36
28 50213 Hans-Thyge Hansen   1:31:52
29 50048 Martin Hellesjø Shiul 1:34:10
30 50600 Geir Haaland Lismarka Skilag 1:34:56
31 50515 Tor-Joachim Bjørnstad Blodsmak IL 1:36:41
32 50260 Knut Storvik   1:37:26
33 50621 Roar Tangen Tynset 1:37:30
34 50518 Niklas Krysander Oslofjord Triatlon 1:37:56
35 50586 fredrik schjøll BABA GANOUSH 1:38:25
36 50412 Frode Aarflot Team AARFLOT 1:38:39
37 50419 Pål Alfstad Haug PWC Bil 1:42:38
38 50616 Audun Levin   1:47:21
39 50684 Tor-Andre Hansen Åsbygda 1:48:57
40 50584 Henrik Fonstad-Smith One man show 1:52:02
41 50510 Niklas Abrahamson   2:01:13
42 50722 Sebastian Keta Team Mediaplanet 2:11:02
43 50700 Leif Røyseng Eikebråten IL 2:11:39
44 50594 Ingolf Grønvold Team Lia 2:16:12
44 50597 Håvard Henriksen Team Lia 2:16:12
46 50554 kim-ruben våge   2:19:05
47 50561 Martin Flatgård   2:28:25


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +