---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater HalvBirken - Menn 30-39 år - 2018



Resultater HalvBirken - 28 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 11. mars 2018

Klasse menn 30-39 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 50190 Espen Harald Bjerke Team Mosetertoppen Skiline 1:08:23,5 +0:00
2 50143 Magnus Svingheim Jevnaker IF ski 1:10:03,7 +1:40
3 50151 Tore Ruud Hofstad Team Parkettpartner 1:13:39,3 +5:16
4 50313 Halvard Helmen Team Milslukern - Driv Trening 1:14:00,7 +5:37
5 50420 Espen Reisænen Teamflaxvatn 1:16:54,0 +8:30
6 50132 Eirik Helmen   1:18:31,0 +10:08
7 50207 Fenger Jørgen Grøn BB Cycling 1:19:13,5 +10:50
8 50439 Endre Vangskåsen   1:20:04,5 +11:41
9 50030 Kim Finsrud Team Sport 1 Lillehammer 1:20:51,5 +12:28
10 50412 Thomas Engebakken   1:22:37,2 +14:14
11 50065 Lars Erik Thorkildsen Gausdal skilag 1:23:05,8 +14:42
12 50225 Stian Ekern Biri IL Ski 1:23:08,8 +14:45
13 50205 Amund Dotseth   1:24:32,6 +16:09
14 50037 Yngve Hellesjø Søndre Høland IUL 1:24:53,5 +16:30
15 50277 Håvard Rønning VGTV 1:25:48,3 +17:25
16 50174 Hans-Thyge Solheim Hansen   1:26:45,4 +18:22
17 50253 Simen Walbye Gjerstad   1:27:58,9 +19:35
18 50390 Magnus Petersen   1:28:27,7 +20:04
19 50264 Jon Eirik Einarsveen Røa IL 1:29:06,0 +20:43
20 50221 Eirik Tveito   1:29:28,8 +21:05
21 50339 fredrik schjøll BABA GANOUSH 1:31:03,5 +22:40
22 50256 Kim Kristiansen Nybu Sy- og Ballklubb 1:34:06,6 +25:43
23 50200 Joakim Aalberg Team Bakglatt 1:34:28,5 +26:05
24 50411 Alf Erik Østvold Vang Skiløperforening 1:36:48,6 +28:25
25 50373 Lars Halvor Stokstad Sørum IL 1:37:05,2 +28:42
26 50317 Tor-Joachim Bjørnstad Rigor Mortis Idrettslag 1:38:06,0 +29:42
27 50513 Knut Storvik   1:38:30,0 +30:06
28 50213 Christian Hokstad Pedersen   1:38:59,9 +30:36
29 50367 Neri Høyesveen   1:40:30,9 +32:07
30 50678 Kristoffer Thomassen   1:44:25,2 +36:02
31 50521 Olav Kjeang Amdahl Skanska Aktiv 1:45:09,9 +36:46
32 50334 Mads Omberg 10X 1:45:46,5 +37:23
33 50335 Kay Ingvald Pedersen   1:51:05,5 +42:42
34 50548 Arnfinn Jensen   1:56:03,6 +47:40
35 50657 Jan Inge Byhring   1:56:21,6 +47:58
36 50634 Leif Røyseng BDO 1:56:37,5 +48:14
37 50660 Tommy Gangnes Team Lia 2:06:35,7 +58:12
38 50342 Harald  Aannestad Lørenskog Cyckleklubb 2:07:45,1 +59:22
39 50834 Kristian Melheim   2:11:38,0 +1:03:14
40 50779 Jose Chinchilla Sverre 2:53:03,5 +1:44:40


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +