NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: ØTS-rennet| Opp Tryvann| Bråtesten| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater HalvBirken - Menn 40-49 år - 2017



Resultater HalvBirken - 28 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 12. mars 2017

Klasse menn 40 til 49 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 50146 Ronny Bråten Spydeberg IL 1:07:26
2 50144 Anders Stenbrenden   1:09:34
3 50129 Anders Aalberg Team Sport1 Lillehammer / LSK 1:09:35
4 50073 Jan Frode Stiansen   1:09:38
5 50130 Thorodd Bakken Team Milslukern Sport/LYN SKI 1:10:52
6 50090 Frode Garberg Kavli Bærum kommune BIL/ Jutul 1:10:58
7 50045 Thomas Gundersen Santander team 2 / Bull Ski og Kajakk 1:11:08
8 50075 Knut Jostein Sætnan OPIL 1:11:25
9 50094 Jan Koritov Skedsmo Skiklubb 1:11:41
10 50155 Jens Bj. Indergård Molde og omegn IF 1:12:30
11 50058 Harald Lunde Granli IL 1:12:52
12 50139 Stig Olav Rognstad Team Milslukern 1:13:15
13 50034 Finn Backer-Grøndahl Lyn Ski 1:13:17
14 50334 Sveinung Grov Team Milslukern Sport 1:14:00
15 50226 Espen Marcussen   1:14:01
15 50333 Vegard Rene Carlsen Sport 1 Storgata 1:14:01
17 50099 Geir Østby Totenåsen Løp 1:14:20
18 50112 Kjetil Imbsen Nesodden IF 1:15:00
19 50317 Stig Hemstad Skedsmo Skiklubb 1:15:11
20 50111 Svein Ove Husnes Lillehammer Skiklub 1:15:14
21 50173 Geir Thoresen   1:15:43
22 50751 Erik Kleven Ottestad IL Ski 1:15:49
23 50257 Martin Dahling Eidsiva BIL 1:15:51
24 50142 Einar A. Skjellerudsveen Lillehammer Skiklub 1:16:01
25 50108 Øystein Grøstad Nesodden IF 1:16:13
26 50030 Atle Andersen Drøbak Frogn IL Ski 1:16:22
27 50246 Karl-Olaf Høntorp   1:16:28
28 50159 Trond Opsal MjøsSki 1:16:32
29 50341 Hans Petter Lade Fet skiklubb 1:17:20
30 50191 Ragnar Andresen Sparebanken Sør 1:18:01
31 50245 Gaute Szacinski Øyer Tretten IF 1:18:03
32 50189 Terje Lindholm Volkswagen 540 Møller Lillehammer 1:18:14
33 50080 Per Vollen Koll 1:18:25
34 50110 Oddvar Nygaard Hansen Wicked Wednesday 1:18:35
35 50119 Håkon Markussen Telenor BIL 1:19:06
36 50117 Fred Lund Jardal IL 1:19:07
37 50471 Harald Martinsen Nittedal IL 1:19:41
38 50450 Tor Olav Styrvold Fossum IF / Team United Fakeries 1:19:43
39 50283 Egil Engen Brødrene Dahl 1:19:54
40 50223 Eirik Kildal   1:19:58
41 50086 Frode Øien   1:20:11
42 50150 Mads Hansen-Møllerud Grue IL 1:20:16
43 50179 Christian Jomaas Fossum IF 1:20:25
44 50125 Hans Olav Sethne   1:20:38
45 50083 Thomas Wergeland Fossum IF 1:20:41
46 50200 Marius Bretteville Fossum/Handelsbanken 1:20:50
47 50060 Tom Andre Mork Nittedal Banquet Racers 1:21:17
48 50044 Rolf Grimsmo Fossum IF 1:21:56
49 50287 Stein Ivar Johnsen   1:21:58
50 50176 Andrè Fredriksen   1:22:02
51 50275 Torbjørn Slåtto Holeværingen 1:22:06
52 50343 Marius Ryen   1:22:29
53 50127 Erling Thunæs RTV BIL 1:22:53
54 50081 Truls Wagener Høybråten & Stovner IL 1:23:16
55 50215 Frank Butz   1:23:18
56 50244 Svein Helge Stadsvik   1:23:19
57 50422 Espen Jensehaugen Røa IL 1:23:21
58 50050 Frede Wiberg Hermansen   1:23:45
59 50266 Bjørn Brynhildsvoll Vang Skiløperforening / Sparebanken Hedmark 1:23:56
59 50156 John Espen Johannessen Næroset IL 1:23:56
61 50468 Lars Tvedt Gjerdrum IL 1:24:19
62 50488 Jon Rune Vetleseter Lyn ski/ Elkem BIL 1:24:39
63 50222 Odd Ivar Jøranli Volkswagen 330 Møller Bil Gjøvik 1:25:33
64 50205 Christian Eckhoff Bækkelaget SK 1:25:39
65 50274 Bjørn Steffen Sagmoen Strandbygda Ski 1:25:42
66 50461 Rune Holmen Halmsås & Omegn Skilag 1:25:46
67 50444 Christian Gløgård Nittedal IL 1:25:56
68 50383 Preben Rasch-Olsen Jardar 1:26:24
68 50286 Rollef Johansen   1:26:24
70 50451 Atle Sørensen Eidsvold Værks Skiklub 1:27:13
71 50249 Thomas Ygranes   1:27:50
72 50232 Andreas Mæland Oseberg Skilag 1:28:41
73 50459 Bent Evensen Benteler BIL 1:28:45
74 50203 Per Bøymo Rustad IL 1:28:57
75 50253 Morten Pettersen Gjerdrum ski 1:29:10
76 50671 Vegard Birkelund Kolbotn SK 1:29:19
77 50114 Eivind Karfjell Asker Skiklubb 1:29:36
78 50276 Hans Olav Sundfør   1:30:22
79 50096 Espen Strengelsrud Team Raske Gutter / Nordic Ski 1:30:39
80 50480 Jørgen Hyvang Lyn Ski 1:30:44
81 50267 Kjetil Bråten Nittedal banquetracers 1:30:57
82 50248 Roar Eide Lalm IL 1:31:16
83 50430 Christoffer Sundin Røa 1:31:53
84 50560 Steinar Elton   1:31:55
85 50442 Dan Eigil Aurland Kjellmyra IL 1:32:18
86 50618 Thomas Rilvaag   1:32:44
87 50219 Sigbjørn Høgne Rømskog Il 1:33:40
88 50436 Tom Atle Pettersen Nittedal 1:34:11
89 50416 Erik M. Gran Kolbukam 1:34:17
90 50210 Tore Bye Bækkelaget 1:34:41
91 50490 Bjørn Steinar  Posaasen Team Powerade 1:35:14
92 50338 Lars Eivind Sæter Damman kondisklubb 1:35:34
93 50897 Thor Egil Thoeneie FFSF 1:36:01
94 50530 Jørgen Hole Ås IL 1:37:59
95 50767 Ola Moheim Milslukern Sport 1:38:52
96 50736 Morten Aaslund Fet skiklubb 1:38:55
97 50220 Jan Anders Istad Asker Skiklubb 1:39:31
98 50404 Lars-Petter Bruland   1:40:37
99 50678 Bård Espeland Volkswagen 089 1:42:48
100 50738 Thorbjørn Kristoffersen Sørkedalens IF 1:43:09
101 50529 Fredrik Myhre Haugerud Kråkerøy IL 1:45:23
102 50526 Odd Øyvind Flatgård   1:46:48
103 50536 Pål Løvdahl Driv IL 1:48:25
104 50679 Tom Espeland Volkswagen 474 1:48:54
105 50623 Jan Egil Martinsen Volkswagen 440 1:50:24
106 50483 Carl-Axel Hagen   1:50:29
107 50622 Bjørnar Frøhaug   1:50:40
108 50470 Svein Erik Lilleland   1:52:09
109 50370 Kåre Nygård Nesodden IF Ski 1:52:37
110 50482 Svein Larsen   1:53:48
111 50617 Knut Olav Seland Fredrikstad Skiklubb 1:54:25
112 50359 Jens-Hermann Jenssen   1:54:31
113 50840 Roar  Evensen Nordbygda/Løten Ski 1:54:51
114 50481 Large Tim   1:55:37
115 50921 Rune Sommerstad Kolbukameratene 1:56:15
116 50067 Erik Rondeel Drøbak-Frogn IL ski 1:57:15
117 50716 Ståle Aas Sørum 2:00:34
118 50764 Atle Aaland Fjellhammer IL 2:01:22
119 50832 Rune Aune   2:01:47
120 50761 Tommy Tangløkken   2:02:57
121 50723 Sigmund Kjelsaas Sørkedalens Idrettsforening 2:05:01
122 50731 Ole Ørstvet   2:08:34
123 50677 Thomas Engen Volkswagen 089 2:11:01
124 50934 Gisle Brandstad   2:12:12
125 50682 Atle Gran   2:13:00
126 50843 Birger Frimo Oppsal SKI 2:20:41
127 50576 Ole-Petter Strandseter Volkswagen 075 2:28:03
128 50607 Torger Matre   2:30:11
129 50537 Gansen Markus Marxen and Friends 2:32:47
130 50174 Knut Michael Asplund Kaffebryggeriet 4:19:00


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +