Resultater HalvBirken - Menn 40-49 år - 2018



Resultater HalvBirken - 28 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 11. mars 2018

Klasse menn 40-49 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 50145 Øyvind Viken Team Parkettpartner. Åsmarka il. 1:11:49,1 +0:00
2 50163 Jørn Hemma Team parkettpartnert 1:12:23,8 +0:35
3 50058 Ola Sisselberg Team Craft 1:13:11,0 +1:22
4 50443 Geir Østby Totenåsen Løp 1:13:30,8 +1:42
5 50392 Morten Fosse   1:13:52,5 +2:03
6 50086 Thomas Gundersen Santander team 2 1:14:04,5 +2:15
7 50042 Frode Garberg Kavli Bærum kommune / Jutul 1:14:27,0 +2:38
8 50136 Trond Michelsen Lyn Ski 1:14:29,8 +2:41
9 50015 Trond Askautrud Nesodden 1:14:39,2 +2:50
10 50123 Joakim Bruksås   1:17:12,9 +5:24
11 50022 Torbjørn Blom-Hagen   1:17:14,2 +5:25
12 50047 Jon Einar Melbye Konnerud IL 1:17:31,6 +5:43
13 50235 Tomas Kristensen   1:17:35,0 +5:46
14 50079 Knut Berntsen Vestringen I.L/Team sport 1 Lillehammer 1:17:36,3 +5:47
15 50271 Knut Magnus Ljåstad Hakadal IL 1:18:01,1 +6:12
16 50176 Fridtjof Heyerdahl Lyn 1:18:05,6 +6:17
17 50113 Dag Eivind Syverstad Råde 1:18:09,6 +6:20
18 50314 Kjetil Finstad   1:18:11,9 +6:23
19 50063 Geir Thoresen Røa IL 1:19:11,9 +7:23
20 50085 Jo Christer Frysjøenden Granli IL 1:19:21,5 +7:32
21 50018 Rune Bechmann-Pedersen Biri IL 1:19:25,5 +7:36
22 50154 Anders A Lindstad   1:19:37,4 +7:48
23 50078 Knut Michael Asplund Lyn 1:19:50,5 +8:01
24 50070 Thomas Wergeland Fossum IF 1:20:11,5 +8:22
25 50120 Frode Øien   1:20:54,7 +9:06
26 50209 Joachim Helstad   1:21:05,0 +9:16
27 50303 Kjell Magne Sunde Swix Sport 1:21:10,5 +9:21
28 50106 Trond Opsal MjøsSki 1:21:26,5 +9:37
29 50255 Lars Erik Jevanord Hamar Skiklubb 1:21:52,0 +10:03
30 50429 Marius Ryen   1:22:06,0 +10:17
31 50262 Ove Morten Sveen Vestringen IL / Team Sport 1 Lillehammer 1:22:35,8 +10:47
32 50243 Torbjørn Slåtto Holeværingen 1:22:39,0 +10:50
33 50383 Jan Flemming Henriksen   1:22:39,4 +10:50
34 50040 Karl-Olaf Høntorp Oppegård IL 1:22:42,8 +10:54
35 50370 Øyvind Skar LØRENSKOG SKIKLUBB 1:23:09,4 +11:20
36 50168 Marius Bretteville Fossum IF / Handelsbanken 1:23:21,4 +11:32
37 50034 Rolf Grimsmo Fossum 1:23:23,0 +11:34
38 50088 Mads Hansen-Møllerud   1:23:31,3 +11:42
39 50249 Morten Sjumann Anderssen Team Sport 1 Lillehammer 1:23:36,0 +11:47
40 50227 Bjørn Steffen Sagmoen Strandbygda il 1:23:52,9 +12:04
41 50103 Tom Andre Mork   1:23:56,4 +12:07
42 50027 Rune Dragsten Kiwi 1:24:18,0 +12:29
43 50199 Lars Øy Gjelleråsen IF 1:24:23,5 +12:34
44 50268 Stein Ivar Johnsen   1:25:12,7 +13:24
45 50231 Anders Hauger   1:25:48,9 +14:00
46 50312 Bjørn Hauge Kjelsås -USBL 1:26:01,3 +14:12
47 50364 Jacob Fischer   1:26:07,1 +14:18
48 50320 Svein Wang Dybvik Sopra Steria 1:26:25,6 +14:36
49 50275 Stig Motzfeldt Team Motzfeldt 1:26:26,5 +14:37
50 50186 Arve Lid Kolbotn IL skigruppa 1:29:02,7 +17:14
51 50421 Trond Langøy Frogner IL ski 1:29:06,8 +17:18
52 50447 Jens Bj. Indergård   1:29:24,7 +17:36
53 50398 Stig Aldor Vennestrøm MjøsSki 1:30:07,5 +18:18
54 50405 Thomas Rilvaag   1:31:06,3 +19:17
55 50241 Helge Runer Norsk Stål 1:31:19,5 +19:30
56 50307 Brynjar B. Kvamme Haslum IL 1:31:20,8 +19:32
57 50178 Jørgen Husebø Lyn Ski 1:32:03,5 +20:14
58 50315 Ola Andersbakken   1:32:19,5 +20:30
59 50252 Christian August Deisz Fossum IF 1:34:52,9 +23:04
60 50191 Martin Carlson Oterholt Gjerdrum 1:34:57,9 +23:09
61 50481 Stian Mauseth Ilseng il 1:35:24,5 +23:35
62 50257 Olav Petter Nergaard Åslia skilag 1:36:06,7 +24:18
63 50485 Morten Paulsen   1:36:44,2 +24:55
64 50278 Henning Sjøvaag Holeværingen 1:36:48,2 +24:59
65 50553 Lars Inge Fløtlien Ring IL 1:37:57,2 +26:08
66 50512 Atle Kristiansen Myklebust   1:38:23,6 +26:34
67 50491 Svein Thore Tellebon Ilseng il 1:38:38,3 +26:49
68 50381 Ånon Ausland Gjerstad IL 1:39:58,6 +28:09
69 50387 Terje Lundberg   1:40:04,1 +28:15
70 50325 Tom Martin Hartviksen CK Elverum 1:41:08,3 +29:19
71 50426 Odd Øyvind Flatgård StrongPoint 1:41:41,2 +29:52
72 50017 Ole Martin Bakken   1:42:53,7 +31:05
73 50423 Jan Øyvind Woldene Øvrevoll Hosle IL 1:44:41,5 +32:52
74 50355 Peter Schöfer Statnett bedriftsidrettslag Oslo 1:44:42,7 +32:54
75 50358 Roar Tangen Tynset IF 1:47:02,7 +35:14
76 50654 Martin Siljan Høvik IF 1:55:24,2 +43:35
77 50772 Arild Bergersen Marker O-lag 1:55:40,7 +43:52
78 50672 Dirk Lørken   1:55:44,8 +43:56
79 50680 Large Tim   1:58:41,8 +46:53
80 50656 Kai Joachim Amundsen Team Lia 1:58:46,2 +46:57
81 50675 Terje Lium   2:02:15,6 +50:26
82 50765 Stig Aulid Frisk Asker 2:02:23,6 +50:34
83 50682 Jens-Hermann Jenssen   2:03:30,3 +51:41
84 50624 Atle Gran Nordre Eidsvoll IL 2:03:56,1 +52:07
85 50780 Erik Falkenås   2:04:03,3 +52:14
86 50501 Martin Fagerli Rælingen skiklubb 2:05:17,6 +53:28
87 50486 Sverre Rusten Beinrangel IL 2:08:26,7 +56:38
88 50681 Svein Larsen   2:11:00,4 +59:11
89 50844 Sigmund Kjelsaas   2:13:21,0 +1:01:32
90 50622 Birger Frimo Oppsal SKI 2:13:38,3 +1:01:49
91 50827 Krister Verket   2:13:54,7 +1:02:06
92 50635 Ole-Petter Strandseter Eidsvoll SK 2:14:57,8 +1:03:09
93 50676 Tommy Tangløkken Nittedalsjoggen 2:15:57,0 +1:04:08
94 50768 Ole Kristian Velstadbråten Bangås Sport 1 Gruppen 2:18:06,5 +1:06:17
95 50655 Cameron Smith   2:18:27,8 +1:06:39
96 50807 Ole-Jørgen Skår Ørje IL 2:24:27,7 +1:12:39
97 50664 Stig-Frode  Thorp Team Lia 2:31:00,8 +1:19:12
98 50791 Jo Inge Kordahl   2:37:06,7 +1:25:18
99 50630 Knut Wang Nilsen Sport 1 Gruppen 2:40:36,7 +1:28:48
100 50825 William Maurel UNASACEM 2:48:15,0 +1:36:26