Resultater HalvBirken - Menn 50-59 år - 2017



Resultater HalvBirken - 28 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 12. mars 2017

Klasse menn 50 til 59 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 50089 Anders Karlsen Nesodden 1:07:28
2 50097 Jarle Thon Skiptvet IL 1:10:06
3 50340 Tore Bjerkrheim   1:12:38
4 50069 Terje Sandness Team Sandness 1:12:42
5 50104 Lasse Cramer Glassverket 1:13:19
6 50255 Jon Waalen Holmen 1:14:19
7 50301 Olav Hasund Santander 1:15:17
8 50046 Rune Harkestad   1:15:37
9 50120 Frode Martinussen   1:15:48
10 50169 Bjarne Lie   1:17:00
11 50264 Torbjørn Bonkerud mjøsski team parkettpartner 1:17:20
12 50055 Fred Arild Kjernli Hamar Skiklubb 1:18:03
13 50251 Kjetil Austjord   1:18:07
14 50039 Tom O. Christensen Glassverket IF 1:19:01
15 50042 Kåre Reidar Ellingsgård Molde CK/Statoil HABIL 1:19:16
16 50190 Håkon Andersen   1:19:30
17 50258 Rune Evensen Ottestad IL 1:19:32
18 50242 Jan Ola Skarpnord MjøsSki 1:19:33
19 50352 Lars Bjertnæs SK Rye 1:19:34
20 50091 Rolf Bakken Hernes IL 1:20:13
21 50199 Roger Bjørneseth Hof IL /flissundet.no 1:20:36
22 50327 Jan Morten Røkaas   1:20:39
23 50292 Tore M. Sletmoen   1:20:41
24 50123 Rune Petter Nygård Skiptvet IL 1:20:47
25 50347 Pål Sommerseth Lillehammer skiklubb 1:23:20
26 50187 Ole Marcus Huse Team Mosetertoppen Skiline Lillehammer skiklubb 1:23:43
27 50426 Audun Killingberg   1:24:01
28 50071 Frode Solheim Holmen IF 1:24:18
29 50302 Vegard Holmen Gården Bootcamp og PT 1:24:48
29 50303 Sverre Th. Huse Overtoppen 1:24:48
31 50476 Truls Ingar Temte   1:24:49
32 50300 Lars Ove Skorpen   1:24:54
33 50228 Sverre Løken   1:24:57
34 50229 Birger Mo   1:25:09
35 50293 Ivar Stuan Nordbygda/ Løten Ski 1:25:11
36 50278 Gjermund Våge FFSF 1:25:17
37 50393 Terje Storbakken Fylkeskameratene 1:25:22
38 50036 Paal Berg   1:25:27
39 50548 Dag Sannerhaugen Eidsvoll Verk skiklubb 1:25:53
40 50342 Anders F. Dege   1:26:57
41 50197 Alf-Erik Birkeland Skaret Skiforening 1:27:05
42 50611 Knut Johan Holter Eidsvold Værks Skiklub 1:27:25
42 50224 Carl Kohl-Larsen Sand IL 1:27:25
44 50346 Trond Aaslid Fredrikstad SK 1:27:29
45 50406 Kristian Fæste Drønaksund Seilforening 1:27:39
46 50625 Morten Roar Engeli   1:28:15
47 50309 Bjørn Sveum Nordic Ski Team 1:28:37
48 50557 Hans Wottestad Volkswagen 540 Møller Lillehammer 1:28:59
49 50403 Per Erik Stutlien   1:29:09
50 50252 Finn Larsen fagerstrand 1:29:13
51 50462 Bernt Michael Kallevik   1:29:24
52 50453 Terje Tamnes Vang Skiløperforening 1:29:40
53 50454 Jarle Trandokken Team Trandokken 1:29:54
54 50449 John Rudi   1:30:10
55 50336 Håvard Nyhus Granli IL 1:30:34
56 50192 Anders Bakke Koll IL 1:30:40
57 50424 Jostein Jensen Eidsberg Sparebank BIL 1:30:53
58 50446 Jan-Eric Jansson Lidingö 1:31:24
59 50421 Ivar Huitfeldt Holmen langrenn 1:31:48
60 50479 Johan Narum   1:32:13
61 50423 Ingar Jensen   1:32:26
62 50273 Hans-Ole Midtli Sel I.L. 1:32:44
63 50739 Tore Petter Enger   1:33:15
64 50593 Björn Gersöne   1:33:28
65 50310 Rune Søfting   1:34:52
66 50410 Per Kristian Simengård Øyer-Tretten Idrettsforening 1:35:03
66 50204 Patrik Dahlqvist   1:35:03
68 50415 Erik Gjævert Hafjell Veteranklubb 1:35:13
69 50396 Henk van Pelt   1:37:09
70 50640 Hans-Henrik Klouman   1:37:42
71 50373 Inge Larsen Nesodden IF 1:37:44
72 50583 Frode Endresen Flemma IL 1:39:09
73 50366 Vidar Hermansen   1:39:28
74 50598 Morten Holt Grue IL 1:41:42
75 50509 Viggo Homble   1:41:49
76 50211 Lars Boye Halvorsen Bjørndal IF Ski 1:42:13
77 50392 Svein Steinsvoll   1:42:52
78 50539 Johnny Myrvold   1:43:13
79 50227 Jan Erik Lien Otta IL 1:44:09
80 50414 Øivind Funderud Trøsken IL 1:45:59
81 50569 Svein Henriksen   1:46:33
82 50420 Sigbjørn Haugland   1:47:08
82 50413 Øivind Bakken   1:47:08
84 50589 Bjørn Espen Aase Team Aase 1:47:52
85 50712 Trond Vodal Fet skiklubb 1:48:53
86 50578 Morten Tømte   1:49:16
87 50856 Are Jansrud Furnes fotball 1:49:18
88 50329 Werner Sveum   1:49:19
89 50749 Tom Andre Kårvik FÅK 1:50:26
90 50909 Terje Sundfjord   1:53:26
91 50746 Rolf Endre Moen Sport 1 Strandtorget A/S 1:54:54
92 50690 Rolf Lønstad Weber - BWH 1:55:41
93 50711 Odd gunnar Tveit   1:59:36
94 50575 Annstein Moen Eidsiva bredbånd AS 2:03:49
95 50698 Jon Rørdam   2:04:33
96 50513 Per Audensen   2:12:11
97 50926 Ulrich Luessow   2:16:51
98 50924 Henning Hafenbrädl Trøsken 2:17:46
99 50719 Arne Sveen   2:17:51
100 50602 Hallgeir Kluften Team Lia 2:19:44


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +