Resultater HalvBirken - Menn 50-59 år - 2018



Resultater HalvBirken - 28 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 11. mars 2018

Klasse menn 50-59 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 50152 Anders Karlsen Nesodden 1:11:32,9 +0:00
2 50043 Ståle Kihle Konnerud IL 1:11:39,0 +0:06
3 50265 Svein Fjeldheim   1:14:33,7 +3:01
4 50028 Øystein Engesveen Teamsport1 Lillehammer/Roterud IL 1:14:44,6 +3:12
5 50020 Tore Bjerkrheim Team Bjerkrheim 1:15:22,4 +3:50
6 50091 Olav Hasund Santander 1:16:32,8 +5:00
7 50883 Sveinung Grov Team Milslukern Driv Trening 1:16:33,1 +5:00
8 50089 Rune Harkestad   1:17:10,9 +5:38
9 50292 Håkon Skrindo Gol Il 1:17:40,4 +6:08
10 50056 Terje Sandness Team Sandness 1:17:51,1 +6:18
11 50046 Wegar Løkken Raufoss Il langrenn 1:18:44,0 +7:11
12 50274 Thor Egil Midtskogen   1:19:05,5 +7:33
13 50146 Roar Øygarden Gjerstad IL 1:19:24,9 +7:52
14 50083 Ragnar Melbye Ek Lyn Ski 1:19:47,8 +8:15
15 50094 Frode Hovland Holmen IF/Team raske gutter 1:19:51,7 +8:19
16 50038 Johs Hemma Team Parkettpartner 1:20:16,0 +8:43
17 50302 Fred Arild Kjernli Hamar skiklubb/Jo Helgestad Racing Team 1:20:17,1 +8:44
18 50076 Håkon Andersen BjørnMyhreSport 1:20:57,1 +9:24
19 50202 Kjetil Austjord Svea skilag 1:21:17,2 +9:44
20 50242 Truls Raastad   1:21:21,7 +9:49
21 50087 Anders Hagen Strandbygda il 1:21:25,7 +9:53
22 50204 Rune Olav Brøste Benteler BIL Raufoss 1:21:55,8 +10:23
23 50290 Jan-Rune Gilde Hitterdal /Feragen IL 1:22:34,2 +11:01
24 50150 Arild Haugene Drøbak-Frogn IL 1:23:21,7 +11:49
25 50422 Jørn Erik Smørbøl   1:23:23,1 +11:50
26 50188 Sverre Løken Norske Studenters Roklub 1:23:31,1 +11:58
27 50101 Ole Petter Knoph Overtoppen 1:24:20,3 +12:47
28 50286 Jo Kjorstad   1:24:57,9 +13:25
29 50216 Jon Arne Roald Team Anthon 1:25:33,2 +14:00
30 50183 Carl Kohl-Larsen Sand IL 1:26:06,2 +14:33
31 50402 Jan Otto Andresen DFI 1:26:16,7 +14:44
32 50348 Olav Heggelund Furnes Skiløperforening 1:26:33,6 +15:01
33 50138 Rune Petter Nygård   1:26:36,6 +15:04
34 50236 Bjørn Vidar Kråkevik   1:27:01,5 +15:29
35 50448 Christian Jomaas Fossum IF 1:28:04,1 +16:31
36 50357 Terje Storbakken Fylkeskameratene BIL 1:28:14,7 +16:42
37 50182 Bernt Michael Kallevik   1:28:25,5 +16:53
38 50167 Alf-Erik Birkeland   1:28:40,6 +17:08
39 50300 Lee Bygrave Canberra Alpine Club 1:29:19,0 +17:46
40 50193 Tore M. Sletmoen   1:29:35,1 +18:02
41 50428 Paal Berg Røa IL 1:29:51,3 +18:18
42 50540 Morten Holt Grue IL 1:32:10,2 +20:37
43 50372 Inge Stenvoll Ullensaker skiklubb 1:32:10,4 +20:38
44 50333 Kjetil Lundberg Salto Systems Nordic 1:32:33,3 +21:00
45 50238 Jøran Martinsen Vind IL 1:33:20,5 +21:48
46 50376 Björn Gersöne Gjøvik 1:33:22,6 +21:50
47 50361 Morten Roar Engeli Rudsbygd IL 1:33:31,9 +21:59
48 50247 Bjørn Westre StrongPoint 1:33:38,6 +22:06
49 50185 Bjørn Arvid Lervik Lyn Ski 1:34:17,0 +22:44
50 50215 Ole Inge Rismoen   1:34:29,8 +22:57
51 50527 Per Erik Stutlien   1:34:35,8 +23:03
52 50353 John Rudi   1:35:01,5 +23:29
53 50417 Ingjald Sørhøy   1:35:05,2 +23:32
54 50219 Trygve Glad Slokvik Ottestad IL Ski 1:35:22,7 +23:50
55 50322 Tore Petter Enger   1:35:26,5 +23:54
56 50535 Halvor Ødegaard ØHIL 1:36:12,4 +24:39
57 50354 Ole Gunnar Schmidt Kjelsås 1:36:12,9 +24:40
58 50529 Torstein Hegland 3M-klubben 1:36:32,9 +25:00
59 50344 Morten Almsbakken DPI 1:38:37,6 +27:05
60 50343 Magnus Aass Østre Toten Skilag 1:39:06,4 +27:33
61 50520 Christian Von Trepka StrongPoint 1:39:31,7 +27:59
62 50472 Frode Endresen   1:40:49,6 +29:17
63 50195 Henning Tidemann Lommedalen IL 1:41:04,4 +29:32
64 50436 Lars Boye Halvorsen   1:43:51,9 +32:19
65 50502 Erling Dokk Holm Rustad 1:44:10,3 +32:37
66 50326 Vidar Hermansen   1:44:46,8 +33:14
67 50363 Roar Ensrudhagen Team TOPRO 1:45:08,1 +33:35
68 50469 Øystein Bolin Fossum IF 1:46:22,6 +34:50
69 50332 Inge Larsen Nesodden 1:47:24,4 +35:52
70 50786 Are Jansrud Furnes fotball 1:50:13,7 +38:41
71 50479 Frode Lervik Veldre Friidrett 1:50:36,2 +39:03
72 50515 Øivind Bakken   1:51:08,6 +39:36
73 50518 Sigbjørn Haugland   1:51:08,7 +39:36
74 50670 Rolf Endre Moen Sport 1 Strandtorget A/S 1:51:18,5 +39:46
75 50636 Robert Van Vranken   1:51:29,3 +39:56
76 50646 Edward Jacobs Troll Nordic Sports (NL) 1:52:05,0 +40:32
77 50424 Werner Sveum Torpa Ski 1:52:46,3 +41:13
78 50212 Jan Erik Lien Otta IL 1:53:03,1 +41:30
79 50483 Josef Noll HSIL 1:53:54,6 +42:22
80 50818 Bjørn Holstad Lørenskog CK 1:54:02,1 +42:29
81 50475 Torbjørn Hundere Holmen IF Langrenn / Tøffest uten fluor 1:55:48,4 +44:16
82 50640 Martin Johnsen   1:56:10,3 +44:37
83 50492 Aaldrik Tiktak SLT 1:56:11,8 +44:39
84 50659 Øivind Funderud Trøsken IL 1:56:18,5 +44:46
85 50399 Øistein Ramleth   1:58:33,3 +47:00
86 50627 Trond Hellesjø   2:01:56,9 +50:24
87 50511 Martin Michelsen   2:04:41,2 +53:08
88 50621 Roar  Evensen Nordbygda Løten ski 2:04:51,0 +53:18
89 50829 Geir Ørbeck   2:07:51,2 +56:18
90 50652 Ole Ørstvet   2:11:10,5 +59:38
91 50661 Ulrich Luessow   2:12:51,9 +1:01:19
92 50795 Rolf Lønstad Gjøvik og Toten Golfklubb 2:15:03,9 +1:03:31
93 50616 Steve Bell   2:17:32,1 +1:05:59
94 50666 Trond Inge Carlsen   2:18:44,7 +1:07:12
95 50650 Geir Skogen   2:22:36,8 +1:11:04
96 50534 Terje Bjørn Aavik Eidsiva bredbånd 2:25:33,2 +1:14:00
97 50671 Arne Skjærseth Nittedalsjoggen 2:26:46,7 +1:15:14
98 50816 Kjetil Stoltz   2:37:11,7 +1:25:39