Resultater HalvBirken Sykkel 2016 - Menn 40 år og eldre



Resultater HalvBirken Sykkel - 41 km, terreng
Pellestova til Lillehammer, Oppland - 26. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 16-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet gruppestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60006 Rune Holtze Jensen Moss CK 1:15:59
2 60707 Henrik Ravn   1:20:33
2 60708 Martin Kloster   1:20:33
4 60102 Christian Sesvold Team Beach Bum Hut Racing 1:23:02
5 60149 Stein Wasa   1:23:39
6 60068 Erik Kluften Telenor Norge 1:24:00
7 60329 Birger Rindal West Elektro AS 1:25:38
8 60041 Bjørn Offigstad Øyer Tretten IF 1:26:36
9 60024 Hans Olav Overn CK Toten-Tråkk 1:28:48
10 60043 Bogi Palsson Banqsoft BIL 1:29:21
11 60222 William Måleng   1:30:21
12 60321 Knut Korslund JH-Sykkel 1:30:50
13 60627 Jan-Ove Lorentzen   1:32:21
14 60090 Stig Pettersen Kiwi 1:32:38
15 60022 Thomas Eggen Flå CC 1:32:39
16 60664 Are  Dyrhaug   1:32:54
17 60253 Thomas Ruben Jørgensen Gården Bootcamp Elite sykkel 1:33:06
18 60751 Morten Andersen   1:34:10
19 60150 Gjermund Amdahl Team Tafatt 1:34:20
20 60453 Tor Kjetil Bergsaker Uno-X 1:34:26
21 60174 Alf Martinsen Marker Sk 1:36:27
22 60613 Finn Christensen PHARMAQ IL 1:36:29
22 60383 Trond Nordseth   1:36:29
24 60166 Andreas Johansen bikefever racing team 1:36:35
25 60072 Paal W Kristenstuen Nordre Land IL 1:36:52
25 60072 Paal Waaler Kristenstuen Nordre Land IL 1:36:52
27 60062 Knut Ivar Johansson   1:37:28
28 60986 Stein Håvard Kolstad   1:37:30
29 60007 Håvard Bakkan   1:37:33
30 60226 Øyvind Bjørli Forsvarsbygg 1:37:54
31 60011 Morten Brænd Magnor UL 1:38:20
31 60223 Kai Ivar Hogseth Staples B.I.L 1:38:20
33 60367 Robert Karlsen Volkswagen 440 1:38:22
34 60171 Magnus Lindaas Team Superselma 1:38:36
35 60247 Hans Sauge Aurskog Sparebank 1:39:14
36 60387 Ulf Hanssen   1:39:59
37 60485 Jon Solberg Forsvarsbygg 1:40:08
38 60474 Ingar Narvesen Nittedal 1:40:51
39 60922 Tom Eek Lollik-Andersen   1:41:14
40 60514 Ole Andreas Vinje Moss CK 1:41:17
41 60358 Bjørn Stenslie Konica Minolta 1:41:25
42 60254 Per Erik Ekrem   1:41:44
43 60372 Trond Kristensen Vang Skiløperforening 1:41:48
43 60373 Morten Nordsveen   1:41:48
45 60218 Thor Enoksen Team Superselma 1:41:55
46 60696 Jan Lindø Boc 1:42:08
47 60503 Steinar Sørem   1:42:41
48 60694 Frank Krogstad   1:42:48
49 60175 svenn Helge melby Soon CK 1:42:51
50 60799 Torleif Tollersrud   1:42:59
51 60170 Tommy Kristiansen Team Superselma 1:43:12
52 60688 Arne Hoel 24 Bike Club Trondheim 1:43:14
53 60206 Kjell Karlsen   1:43:23
54 60519 Ivar Jonny Tvenge Hadeland CK 1:43:32
55 60231 Annstein Moen Eidsiva bredbånd 1:43:34
56 60188 Ole-Jørgen Skår Marker Sk 1:43:53
57 60186 Henning  Sagholen Trømborg IL 1:44:05
58 60025 Nils Erik Almestrand   1:44:16
59 60796 Johan Moltzau-Andersen Alimenta BIL 1:44:29
60 60825 Ståle Berg   1:45:05
61 60360 Per Sørberg Konica Minolta 1:46:23
62 60215 Trond A. Rustad   1:46:31
63 60516 Rune Haga   1:46:33
64 60164 Frank Håvik   1:46:47
65 60302 Erik Brein-Johansen Hvesser-Brein Racing team 1:46:50
66 60210 Geir Willy Thømt   1:46:54
66 60202 Knut Aslaksrud HAW 1:46:54
68 60955 Dag  Vilhelmshaugen   1:47:02
69 60338 Gunnar O Ulsrød Aremark IF 1:47:16
70 60239 Svein Arild Bråthen Aurskog Sparebank 1:47:45
71 60920 Morten Jensen Team Feel Good 1:47:48
72 60217 Arvid Langseth   1:48:34
73 60203 Stig Berg   1:48:52
74 60455 Tore Bjørnstad   1:49:00
75 60454 Frank Bjørnstad   1:49:01
76 60480 Thomas Person SP Regnskap 1:49:10
77 60715 Ivar Høie   1:49:28
77 61024 Kai Rune Baustad Nordkraft 1:49:28
79 60636 Harald Skotte Barkåker 1:49:29
80 60015 Geir Kinneberg OPIL 1:49:42
81 60200 Roger Braarud ØTrim 1:49:45
82 60504 Thor Henning B Kjos   1:49:48
83 60209 Kjetil Oldevik   1:50:20
84 60961 Oddgeir Nummedal   1:50:23
85 60705 Jørgen Iversen   1:50:31
86 60701 Lars-Stian Bjeglerud Redalen Rødekors HJelpekorps 1:51:00
87 60008 Svein Ekrem Voss sykkelklubb 1:51:11
88 60651 Hilmar Ranvik   1:51:18
89 60056 Kjell Jensen Kjekkasene 1:51:23
90 60241 Jens Kristian Ekeberg Aurskog Sparebank 1:51:30
91 60684 Leif Aslaksrud Bjerke Ventilasjon 1:51:31
92 60755 Tormod Bergseth Bud il 1:51:44
93 60492 Erik Aarhus   1:51:58
94 60832 Øyvind Myhre Team Veslelien 1:52:18
95 60668 Alfred  Vangen   1:52:23
96 60191 Gunnar Strid Team Superselma 1:52:47
97 60774 Pål Røstvang Alimenta BIL 1:54:31
98 60028 Jan Petter Eliassen   1:55:11
99 60656 Rune Lindstrøm Bjerke Ventilasjon 1:55:16
100 60602 Stian Andresen Moss Cykle Klubb 1:55:32
101 60327 Per Noste Dønski VGS 1:55:35
102 60529 Kai Norgård   1:55:42
103 60154 Erik Andresen   1:56:14
104 60644 Jon Arne Lian Nortura BA 1:56:32
105 60816 Tom Iversen Norcem/Leca/Bygg.no 1:56:59
106 60362 Roger Wiig Konica Minolta 1:57:05
107 60221 Ove Henrik Evensen Moss 1:57:17
108 60828 Lars Olav Hansen Team Veslelien 1:57:28
109 60829 Frank Holmen Team Veslelien 1:57:33
110 60307 Morten Eldevik OLTD AS 1:57:43
111 60831 Thor-Helge  Kristoffersen Team Veslelien 1:58:07
112 60034 Geir-Ove Kolberg Team Superselma 1:58:08
113 60046 Roger Harli   1:59:21
114 60343 Sjur Alfredsen Frøy 1:59:38
115 60706 Hans Olav Wåle NORTURA 2:00:15
116 60352 Arne Hartvig Beddari Lillehammer Skiklub 2:00:20
117 60753 Roger Aukan Alimenta 2:00:23
118 60661 Christopher Halligan   2:00:25
119 60111 Egil Svarstad Grenland CK 2:01:14
120 60391 Frank Robert Håpnes BRA NOK 2:01:16
121 60497 Ole Henrik Hagen Solør CK 2:02:20
122 60317 Jon Johansen J-H musikkforening 2:03:05
123 60484 Halvor Skavlan   2:03:12
124 60609 Mads Blegen   2:04:18
125 60637 Tom Martin Slorafoss DNB Bank BIL 2:04:19
126 60320 Halvor Kilde   2:04:50
126 60624 Claus Jacobsen   2:04:50
128 60699 Svein Helge Urdal   2:04:54
129 60604 Espen Berg   2:05:13
130 60368 Gorm Denstad   2:06:05
130 60520 Kristian Martinsen   2:06:05
132 60096 Bengt Arne Ringvold DSV Solutions 2:06:54
133 60246 Odd Nordli Aurskog Sparebank 2:07:02
134 60192 Erik Støyl Team Superselma 2:07:30
135 60533 Helge Aaen   2:07:51
136 60244 Trond Garder Aurskog Sparebank 2:08:06
137 60528 Geir Wangen Uno-X 2:08:23
138 60126 Vidar Kristoffer Werven   2:08:24
139 60351 Jarle Wikeby Lunkebo 2:09:04
140 60388 Knut Olav Skatrud   2:10:08
141 60124 Jonny Vonk   2:10:39
142 60369 Tore Jensen Halvbirkenkarane 2:10:46
143 60392 Per Kristian Losen BRA NOK 2:11:15
144 60393 Inge Skjærvold BRA NOK 2:12:04
145 60245 Tony Klaesson Aurskog Sparebank 2:13:51
146 60313 Roger Hertzenberg Uno-X 2:14:00
147 60374 Vidar Strømsrud Halvbirkenkarane 2:15:03
148 60249 Geir Myhra   2:16:37
149 60040 Henning Sandholdt   2:20:31
150 60039 Niels Jørgen Nielsen   2:22:46
151 60083 Roy Aasen Molvær GCP Cycle Club 2:25:31