Resultater HalvBirken Sykkel 2017 - Kvinner 40-49 år



Resultater HalvBirken Sykkel - 41 km, terreng
Pellestova til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Kvinner 40-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet gruppestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 60040 Kari Mette Vika Brumunddal SK 1:14:57 +0:00
2 60041 Linda Krokengen Brumunddal Sykleklubb 1:15:38 +0:41
3 60011 Rannveig Ingstadbjørg Kløfta IL 1:23:38 +8:41
4 60414 Eva Sylliåsen Sulland BIL 1:30:21 +15:24
5 60243 Gro Indal   1:30:47 +15:50
6 60425 Heidi Botnan Savalen SK 1:30:57 +16:00
7 60139 Marianne Chutko   1:31:01 +16:04
8 60633 Mette Flotten Oppdal SK 1:32:23 +17:26
9 60049 Lene Ottosen   1:32:37 +17:40
10 60411 Christin Slydahl Skjeberg CK 1:33:53 +18:56
11 60546 Lauma Uzija   1:34:06 +19:09
12 60389 Maria Ormseth   1:35:05 +20:08
13 60458 Merete Lersbryggen Team Slow 1:35:10 +20:14
14 60491 Agnese Fogele   1:36:11 +21:14
15 60581 Lise K Skavhellen   1:36:40 +21:43
16 60360 May-Liss Ektvedt NORTURA 1:37:15 +22:18
17 60372 Lene Agathe Iversen Stiftstaden Sykkelklubb 1:37:39 +22:42
18 60515 Henriette Hagen Krekke   1:38:00 +23:03
19 60505 Randi Idsøe   1:39:27 +24:30
20 60483 Bente Christensen   1:39:37 +24:40
21 60717 Nina Nielsen  Bjerke   1:41:00 +26:03
22 60392 Liv Ranes HEAS 1:41:01 +26:04
23 60457 Monica Olsøy Team-slow 1:43:39 +28:42
24 60363 Marit Gann HEAS 1:43:56 +29:00
25 60580 Line-Susanne Kvilhaug Skavhellen Holmestrand SK 1:44:03 +29:06
26 60786 Katrine Aarbogh   1:44:13 +29:16
27 60649 Merethe Skoglund Knutsen   1:44:31 +29:34
28 60544 Monica Transeth   1:50:10 +35:13
29 60634 Gunn Monica Husom SIL BIL 1:50:41 +35:44
30 60810 Mariann Helle Ilerød   1:51:36 +36:39
31 60543 Pernilla Søder Josefsen   1:52:51 +37:54
32 60506 Anne Isdahl   1:53:47 +38:50
33 60632 Marianne Braathen Driv 1:55:37 +40:40
34 60757 Mona Elin  Lunde   1:57:21 +42:24
35 60715 Veronika Balogh   1:57:57 +43:00
36 60405 Ellen Kathrine Vellan HEAS 1:59:34 +44:37
37 60383 Lene Gulbrandsen Motrøen   2:00:37 +45:40
38 60497 Anna Ragnhild Salberg Hagen Strandbygda Ski 2:00:42 +45:46
39 60529 Kerstin Olsson   2:04:06 +49:10
40 60478 Lena Barkald   2:04:07 +49:10
41 60616 Monja  Skage Østli Nimi OV35 2:04:39 +49:42
42 60620 May-Britt Rammen  Vordal Nimi OV35 2:04:40 +49:43
43 60009 Hanne  Wethammer   2:07:33 +52:36
44 60799 Mareike Andræ   2:11:23 +56:26
45 60797 Marianne Hegge Willassen Team Superselma/Energima 2:11:27 +56:31
46 60726 Hilde Eriksen Fsc Fredrikstad 2:12:42 +57:45
47 60658 Heidi Småøien Idrettsveien 2:12:46 +57:49
48 60807 Hege Anita Feragen Bakke Bakke 2:13:16 +58:19
49 60456 Liv Andreassen   2:16:18 +1:01:21
50 60138 Catherine Austdal   2:17:55 +1:02:58
51 60660 Marit Leer Øyaas   2:20:34 +1:05:38
52 60525 Anita Olsen   2:21:02 +1:06:05
53 60368 Monica Hellen Strand Uno-X 2:21:41 +1:06:44
54 60612 Trine Borgen Moen Team Superselma 2:26:59 +1:12:02
54 60612 Trine Borgen Moen Team Superselma 2:26:59 +1:12:02
56 60731 Cecilie Frivoll Volkswagen 220 2:29:38 +1:14:41
57 60723 Ellen Swane Due Nitelva CK 2:30:40 +1:15:43
58 60539 Hanne Solvang Alimenta BIL 2:31:36 +1:16:39