Resultater HalvBirken Sykkel 2017 - Menn 40-49 år



Resultater HalvBirken Sykkel - 41 km, terreng
Pellestova til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 40-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet gruppestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 60001 Kjell Vidar Brumoen Lillehammer ck 1:06:23 +0:00
2 60039 Christian Sesvold Team Beach Bum Hut Racing 1:14:11 +7:49
3 60647 Espen Jakobsen Team Maxim 1:14:46 +8:23
4 60137 Roberto Uzzo Sparmax AS 1:14:58 +8:36
5 60277 Gisle Kristiansen Stiftstaden Sykkelklubb 1:15:54 +9:32
6 60028 Martin Ingvaldsen   1:16:02 +9:39
7 60235 Finn Christensen PHARMAQ BIL 1:17:17 +10:54
8 60125 Terje Pedersen   1:18:46 +12:23
9 60352 Kyrre  Bergersen The Doprimos 1:20:11 +13:48
10 60423 Arve Øverli IF Frøy 1:20:30 +14:07
11 60583 Torbjørn Saggau Holm   1:20:58 +14:35
12 60142 Ole-Jørgen Skår Marker Sk 1:22:08 +15:46
13 60012 Magnar Sætre Nes Sportsklubb Sykkel 1:24:45 +18:22
14 60265 Arne Bakken  Elvsveen Ottestad Styrkeløft 1:26:28 +20:05
15 60390 Svein-Olav Pedersen Team Superselma 1:26:42 +20:19
16 60010 Stig O Alstad Kløfta IL 1:26:44 +20:21
17 60617 Alexander Skofteby   1:27:01 +20:39
18 60378 Preben Larsen-Isøy   1:28:00 +21:37
19 60252 Kjetil Oldevik   1:28:07 +21:44
20 60149 Martin Kristoffer Hassum   1:28:56 +22:34
21 60566 Anders Holen   1:29:53 +23:30
22 60279 Per Sørberg Konica Minolta 1:29:55 +23:33
23 60232 Jan Berg-Styhm Mina & Amalie I.L. 1:30:06 +23:43
24 60375 Espen Karlsholmen The Doprimos 1:30:09 +23:46
25 60418 Tom Jørgen Gundersen-Lindholm Team Maxim 1:30:37 +24:14
26 60508 Martins Jansons SK Pantera 1:30:43 +24:20
27 60568 Trond Arild Svendsen Varteig IL 1:30:45 +24:22
28 60275 Thomas Person   1:31:39 +25:16
29 60416 Trond Hammeren Team Slow 1:32:14 +25:52
30 60384 Eskil Ravnang Nilsen HEAS 1:32:43 +26:20
31 60424 Bengt Arne Ringvold   1:33:16 +26:53
32 60603 Stig Hovland Asko Sentrallager 1:33:44 +27:22
33 60595 Christian Eikrem   1:33:51 +27:28
34 60282 Marcus Gränne Microlog AS 1:36:05 +29:42
35 60745 Anders Holestøl olsen Volkswagen 220 1:37:49 +31:27
36 60421 Roger Hertzenberg Uno-X 1:37:56 +31:33
37 60453 Sverre Nyquist   1:39:42 +33:19
38 60382 Geir Motrøen   1:39:52 +33:29
39 60724 Knut Anders Eie Totens Sparebank BIL 1:40:49 +34:26
40 60591 Tor Eirik Arnes   1:41:15 +34:53
41 60376 Thomas Karlsholmen The Doprimos 1:41:35 +35:12
42 60608 Rolf Løbben Lean Mean Gravemaskin Sykkelteam 1:42:24 +36:02
43 60642 Roger Harli   1:42:53 +36:30
44 60517 Frode Kvigstadhagen   1:44:04 +37:41
45 60631 Einar Braathen Driv 1:50:51 +44:28
46 60500 Mons Helmenbakken Hadeland CK 1:51:48 +45:25
47 60032 Knut Freidar Reksen   1:57:26 +51:04
48 60136 Frode Overå Sparmax AS 1:58:12 +51:50
49 60534 Johnny Schancke Team Superselma 2:00:30 +54:08
50 60381 Frank Motrøen   2:00:37 +54:14
51 60550 Roar Venås Team Superselma 2:01:53 +55:30
52 60622 Svein Tore Moen Team Superselma 2:07:45 +1:01:23
53 60771 Idar Slettbakk   2:09:08 +1:02:45
54 60653 Aron Nørstebø Idrettsveien 2:12:55 +1:06:33
55 60808 Thor Arne Bakke Bakke 2:13:15 +1:06:53
56 60547 Jon Terje  Vad Team Superselma 2:16:19 +1:09:56
57 60637 Frank Johnny Andreassen Idrettsveien 2:19:38 +1:13:16
58 60351 Håkon Amble The Doprimos 2:19:49 +1:13:26
59 60644 Tom Arve Heggem   2:22:33 +1:16:11