Resultater HalvBirken Sykkel 2018 - Menn 50-59 år



Resultater HalvBirken Sykkel - 41 km, terreng
Pellestova til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 50-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet gruppestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 60068 John Trygve Rønning   1:08:05 +0:00
2 60030 Erik Kluften Aron SK 1:15:47 +7:43
3 60053 Roger Gjerdingen Aurskog Sparebank 1:17:51 +9:47
4 60036 Bjørn Audun Marstein TRI-KAM 1:18:34 +10:30
5 60037 William Måleng Aktiv mot kreft 1:19:51 +11:46
6 60059 Rune Tangen Sørroa bygdelag 1:22:08 +14:03
7 60128 Jan Ove Ulven   1:23:10 +15:05
8 60052 Trond Nordseth   1:23:45 +15:40
9 60033 Roger Lervik Sparebanken Møre 1:23:56 +15:51
10 60153 Jan Lindø Boc 1:26:25 +18:21
11 60133 Stig Skårsmoen Minera Skifer 1:26:44 +18:40
12 60502 Morten Hansen   1:31:05 +23:01
13 60378 Per Vanem   1:31:57 +23:52
14 60404 Svein Setrom Team Foss Sport 1:32:22 +24:18
15 60465 Ludvig Marius  Lorentzen   1:32:40 +24:36
16 60495 Peter Lystbæk   1:33:14 +25:10
17 60399 Roy Ljøner   1:33:56 +25:51
18 60251 Trond Arild Dahl   1:35:07 +27:03
19 60321 Cato Andersen   1:35:18 +27:13
20 60347 Jan Olav Lunde   1:36:27 +28:23
21 60022 Tom Robert Holtet Aurskog Sparebank 1:37:19 +29:14
22 60371 Geir-Otto Sververmoen   1:37:28 +29:23
23 60147 Per Noste Dønski VGS 1:37:39 +29:34
24 60367 Raymond Skjerva Uno-X 1:38:47 +30:42
25 60103 Ove Henrik Evensen Moss 1:39:10 +31:05
26 60485 Svein Kjenne FIRESAFE AS 1:39:54 +31:50
27 60366 Ola Schøyen   1:40:06 +32:02
28 60050 Arild  Øyen Uno-X 1:41:23 +33:19
29 60469 Terje A. Pettersen KoPeBa 1:43:07 +35:02
30 60481 Kai Rune Sæther   1:43:12 +35:07
31 60019 Morten B. Henriksen IL ROS 1:43:57 +35:52
32 60500 Boyens Gunnar Boyens Racing Team 1:44:45 +36:41
33 60334 Jarle Kildahl Grefslie Asko Sentrallager 1:44:51 +36:46
34 60324 Jon  Avdal Asko Sentrallager 1:45:27 +37:22
35 60327 Per Gunnar Bjørnstad Sørskogbygda Skytterlag 1:45:31 +37:26
36 60218 Jan Erik Haugen Midthaug Quickstep 1:45:32 +37:28
37 60230 Geir Mellum Sørum IL 1:45:35 +37:30
38 60065 Tore Ensrud Totentråkk 1:45:39 +37:35
39 60120 Bjørn Helge Pedersen Asko Sentrallager 1:46:02 +37:58
40 60635 Trond Dahl   1:46:27 +38:22
41 60449 Geir Håvard Bottilsrud Bedrift, Nettbuss 1:47:09 +39:04
42 60491 Roger Hertzenberg Uno-X 1:49:38 +41:34
43 60473 Per Ola Rismoen   1:51:25 +43:20
44 60506 Tor-Erik Olimb   1:51:49 +43:44
45 60592 jan erik mundal   1:54:33 +46:29
46 60597 Erik Næsguthe Selvstendig 1:54:46 +46:42
47 60323 Svein Arnesen   1:55:33 +47:29
48 60338 Vidar Høistad   1:56:07 +48:02
49 60474 Per Vidar Ruud Asko SL 1:56:14 +48:09
50 60375 Bjørn Trovåg Solund IL 1:56:16 +48:12
51 60130 Tom Øvre   2:01:08 +53:04
52 60487 Harald Inge Misund Fjord1 2:03:52 +55:47
53 60442 Per Tellef Arning Asko Sentrallager 2:04:14 +56:09
54 60628 Kåre Kristiansen Rakkestad Sykkelklubb 2:05:12 +57:07
55 60446 Erik Bergum   2:06:39 +58:35
56 60492 Øystein Guvåg Team Slow 2:08:00 +59:56
57 60359 Kjetil Nilsen ASKO SENTRALLAGER AS 2:10:24 +1:02:20
58 60580 Kjetil Johan Hasselø Idrettsveien 2:28:35 +1:20:30
59 60632 Kai  Erling Gulbrandsen Dia-Job AS 2:40:53 +1:32:49
60 60001 Atle Roar Andersen   2:42:27 +1:34:23


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +