Resultater Hank Williams Minneløp 2017



Resultater Hank Williams Minneløp - 5 km
Hønefoss, Buskerud - 27. mai 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

  Resultat kvinner        
  Etternavn Fornavn Kjønn Klasse Klubb Tid
1 Pedersen Marte Kvinne 30-34 Ringkollen friidrettsklubb 19:06
2 Brochmann Lone Kvinne 30-34 Bækkelagets SK 19:45
3 Nordby Viktoria Kvinne 18-19 SK Vidar 20:17
4 Moen Viktoria Kvinne 60-64 Stranden IL 21:19
5 Augdal Maren Filseth Kvinne 14-15 Ringerike Friidrettsklubb 22:14
6 Aaberg Laila Kvinne 55-59 Leira IL 22:36
7 Oppenhagen Tuva Kvinne 16-17 Ringkollen Skiklubb 22:47
8 Hval Darja Kvinne 35-39   23:17
9 Kringhaug Kirsti Kvinne 45-49 Hytteplan Sport 23:49
10 Thoresen Andrea Kvinne 12-13 HSK J2004 23:54
11 Kvisgaard Åse Kvinne 50-54 Hytteplan sport 24:04
12 Fjeldberg Linda Marie Kvinne 30-34   24:50
13 Korgerud Maren Kvinne 18-19 Ringkollen Skiklubb 26:11
14 Hansson Christina Wam Kvinne 23-29   27:04
15 Hvsl Johanna Kvinne 12-13   27:28
16 Kristiansen Anna Midtbø Kvinne 12-13 Haugsbygd IF 27:32
17 Berghagen Martine Bergan Kvinne 12-13 HSSK 27:59
18 Sørstrøm Monica Eikrem Kvinne 40-44 Gale gaseller 28:14
19 Elnæs Henriette Kvinne 23-29 Team Pust og Pes 28:23
20 Næss Vårin Kvinne 16-17 Ringerike Friidrettsklubb 29:11
21 Stavik Guro Bugge Kvinne 16-17 Ringerike Friidrettsklubb 29:11
22 Bråten Siri Kvinne 12-13 HSK J2004 29:24
23 Støen Mette Kvinne 50-54   29:35
24 Sneen Teigen Ingrid Kvinne under 12 Liverpool 29:41
25 Tofte Faksvåg Malin Kvinne under 12 Super speed 29:41
26 Vollen Gørril Kvinne 45-49 Hytteplan Sport 30:49
27 Røste Siri Bollingmo Kvinne 30-34 Gale gaseller 31:14
28 Tonning Guro Ullern Kvinne 45-49 Holeværingen 31:23
29 Furulund Line Kvinne 45-49   31:38
30 Olsen Sidsel E Kvinne 65-69 IL Holeværingen 31:40
31 Andersen Eli Kvinne 55-59   31:58
32 Frøshaug Ida Kvinne 12-13 Holekarusellen 32:03
33 Amundfoss Silje Kvinne 30-34 Holekarusellen 32:04
34 Johnsrud Anette Moen Kvinne 40-44   33:15
35 Stavn Julie Johnsrud Kvinne under 12   33:16
36 Frøshaug Kaja Kvinne 12-13 Holekarusellen 33:31
37 Eilertsen Kine Kvinne 40-44 Cyber Forsvaret 34:15
38 Bergerud Linn Kvinne 30-34 BootCamp Hønefoss 34:27
39 Kristiansen Tone Kvinne 50-54 Kongelaget 35:06
40 Lerfaldet Hanne Nyhus Kvinne 23-29 Soknedalen IL 36:27
41 Hevrøy Isadora Kvinne 12-13 Holeværingen 37:59
42 Elnæs Eva Kvinne 50-54 Team Pust og Pes 40:03
43 Horvei Astrid Kvinne under 12   41:06
44 Moen Line Marie Kvinne 45-49   41:06
45 Sneen Inger Johanne Kvinne 35-39 Liverpool 48:11
46 Lundstrøm Irene Kvinne 45-49   33:37
47 Endrerud Vibeke Kvinne 45-49 Bootcamp Hønefoss 34:15
  Ås Johansen Jorun Kvinne Trim uten tid    
  Tofte Faksvåg Kristina Kvinne under 12 Super speed  
  Tofte Faksvåg Kjersti Kvinne Trim uten tid Super speed  
  Løkås Ragnhild Kvinne Trim uten tid Ballangtoget  
  Løkås Kristin Kvinne Trim uten tid Ballangtoget  
  Lignell Sissel Løkås Kvinne Trim uten tid Rundtomekspressen  
  Lignell Liv Løkås Kvinne Trim uten tid Rundtomekspressen  
  Hammer Hege Kvinne Trim uten tid Fontenehuset Hønefoss  
  Ulvseth Anita Kvinne Trim uten tid Fontenehuset Hønefoss  
  Oset Aina Kvinne Trim uten tid Fontenehuset Hønefoss  
  Slette Helen Kvinne Trim uten tid Fontenehuset Hønefoss  
  Herstad Eva Kvinne Trim uten tid Veien skole  
  Monserud Brit Olaug Kvinne Trim uten tid RIK  
  Mattisen Torun Kvinne Trim uten tid Hytteplan sport  
  Resultat menn        
  Etternavn Fornavn Kjønn Klasse Klubb Tid
1 Håkonsen Stian Mann 23-29 Ringerike brann og redning 16:41
2 Larsen Richard Mann 40-44 Ringerike VGS 17:31
3 Bull-Torneø Andreas Mann 23-29 Soknedalen IL 18:24
4 Piippo Mika Mann 16-17 Ringkollen Skiklubb 18:40
5 Daniel Olsen Mann 30-34 Hønefoss vgs 18:47
6 Bratvold Jørgen Mann 16-17 Luke The Drifter`s Running team 19:00
7 Dahl Håvard Mann 35-39 Tronrud Engineering 19:15
8 Hevrøy Anders Mann 40-44 Ringkollen Skiklubb 19:24
9 Bratvold Håkon Mann 14-15 Luke The Drifter`s Running team 19:25
10 Olsen Mads Orø Mann 14-15 Team Orø Olsen 19:26
11 Nybakk Alexander Mann 18-19 Hønefoss Vgs 19:33
12 Sælid Simen Mann 16-17 Ringkollen Skiklubb 19:53
13 Skrove Jon Arne Mann 45-49 Hytteplan Sport 20:04
14 Berghagen Lars Mann 45-49 Ringerike brann og redning 20:07
15 Høgset Olav Mann 45-49 Schjongs5er'n 20:08
16 Nilsen Geir Mann 50-54 Langrenn.com 20:08
17 Meier David Ormstad Mann 16-17 Holeværingen 20:28
18 Olsen Ron Andrè Mann 35-39   20:33
19 Tonning Andreas Ullern Mann 12-13 Holeværingen 20:34
20 Hansen Morten Mann 45-49 Ringerike VGS 20:39
21 Sælid Knut Mann 45-49 Ringkollen Skiklubb 20:47
22 Håkonsen Arne Erik Mann 60-64 RIK 20:57
23 Meier Per Havik Mann 50-54 Holeværingen 21:08
24 Lie-Johansen Tormod Mann 45-49   21:14
25 Rundhaugen Terje Mann 45-49 Hytteplan sport 21:31
26 Lislegaard Andreas Mann 14-15 Heradsbygda fotball 21:34
27 Narud Caspar Mann 23-29 Holekarusellen 21:36
28 Andreassen Pål Mann 50-54 Hytteplan sport 21:52
29 Hansen Bjørn Lohne Mann 45-49 Akropolis 21:55
30 Grim Oddvar Mann 50-54   22:01
31 Sveen Arnt Mann 35-39 Asta Eiendom 22:04
32 Raastad Sindre Mann 20-22   22:05
33 Hevrøy Arthur Mann 12-13 Holeværingen 22:17
34 Bjølgerud Sverre Kr Mann 55-59 Modum FIK 22:26
35 Nergaard Ketil Mann 40-44 Hytteplan sport 22:28
36 Olsen Filip Orø Mann 12-13 Team Orø Olsen 22:46
37 Solberg Kent Arild Mann 23-29 Norhus 22:50
38 Døsvik Frode Mann 50-54 Kongelaget 23:03
39 Støen Tor Morten Mann 50-54   23:29
40 Lerfaldet Tor Mann 50-54 Soknedalen IL 23:29
41 Laupet Steinar Mann 50-54 Strømmen bilformidling 23:41
42 Herstad Espen Mann 12-13 Hønefoss Sportsklubb 23:48
43 Sæter Rune Mann 55-59 Veidekke BIL 23:52
44 Thoresen Yngve Mann 45-49 Hytteplan Sport 23:54
45 Helgesen Ove Erik Mann 35-39 Privat 24:26
46 Gomnes Didrik Mann 23-29 95 Greifri 24:30
47 Tuftin Per Ragnar Mann 40-44 Søndre Røsby 24:43
48 Tuftin Bjørn Steinar Mann 50-54 Søndre Røsby 24:47
49 Skretteberg Arne Mann 60-64 Modum FIK 24:54
50 Stavn Bjørn Olav Mann 45-49   24:58
51 Augdal Truls Filseth Mann 16-17 Ringerike Friidrettsklubb 25:27
52 Rygg Ingebrigt Mann 75-79 Hytteplan Sport 25:39
53 Erstad Eirik Mann 30-34   25:39
54 Karlsson Andre Mann 30-34 Fossekallen ski 25:46
55 Nicolai Wam Hansson Mann 12-13   26:17
56 Karlsen Niklas Mann 16-17 Hønefoss Vgs 26:32
57 Kværnstrøm Thor L. Mann 65-69 Privat 26:34
58 Hansson Kevin Wam Mann 12-13   26:59
59 Relling Olav Mann 65-69 Venstre 27:21
60 Øvereng Fred Mann 35-39   27:22
61 Hval Elias Mann 12-13   27:26
62 Eriksson Ove Mann 65-69 Tøckfors IF Sverige 27:32
63 Hval Anders Mann 35-39   27:34
64 Gomnes Jarle Mann 50-54 7Mansklubben 27:40
65 Skretteberg Kenneth Mann 35-39 Norges blindeforbund 27:48
66 Borge Trond Mann 50-54 Hønefoss Vgs 28:15
67 Karlsen Geir Mann 35-39   28:53
68 Olsen Reidar Mann 65-69 IL Holeværingen 29:19
69 Aarnes Ola Mann 55-59 Ørje 29:28
70 Steinkjer Bjørn Mann 35-39 menova as 29:39
71 Hatlestad Morten Mann 30-34   29:40
72 Teigen Stein Ove Mann 35-39 Liverpool 29:45
73 Erichsrud Dag Mann 65-69 Il i BUL 30:04
74 Hansson Lennart Wam Mann 55-59   30:22
75 Herstad Erik Mann 14-15 Hønefoss Sportsklubb 30:40
76 Heger-Dahlen Helge Mann 40-44 Veme Sportsklubb 30:55
77 Meier Paul Mann 75-80   31:05
78 Tonning Vegard Ullern Mann under 12 Holeværingen 31:22
79 Nilsen Magne Mann 65-69 Hytteplan 31:52
80 Hvalsmarken Helge Mann 70-74 Ringerike kommune 32:36
81 Aarøen Karl Hermod Mann 75-79 Ringerike kommune 32:50
82 Frøshaug Øyvind Mann 30-34 Holekarusellen 33:32
83 Lundstrøm Ivar Mann 45-49   33:38
84 Larsen Kim W Mann 45-49 Daltons 36:21
85 Hansen Tommy W. Mann 20-22 Team Pust og Pes 39:38
86 Hvalsmarken Lars Mann 80 Eggemogjengen 42:06
87 Thune Sverre Mann 85-89 Ringerike o-lag 43:10
88 Sneen Teigen Eirik Mann under 12 Liverpool 48:06
89 Kristiansen Jan Mann 45-49 Team Tronrud 27:32
90 Hansen Roger W. Mann 50-54 Team Pust og Pes 39:38
  Bærø John Andreas Mann Trim uten tid    
  Tofte Faksvåg Andreas Mann under 12 Super speed  
  Lignell Tore Weber Mann Trim uten tid Kongen av Danmark  
  Risan Olav Mann Trim uten tid Fontenehuset Hønefoss  
  Ali Mohammed O Mann Trim uten tid Fontenehuset Hønefoss  
  M Jefferey Mann Trim uten tid Fontenehuset Hønefoss  
  Herstad Even Mann Trim uten tid Forsvaret  
  Ringnes Øystein Mann Trim uten tid Hytteplan sport  
  Monserud Erik Mann Trim uten tid RIK  
  Lie-Johansen William Mann 14-15 Ringkollen Skiklubb  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +