Resultater Hank Williams Minneløp 2018



Resultater Hank Williams Minneløp - 5 km
Hønefoss, Buskerud - 26. mai 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

Damer
Resultat Etternavn Fornavn Klasse Klubb Tid
1. Gunarsson Jessica K 40-44 SK Vidar 19:18
2. Foss Dorte K 50-54 Raufoss 21:51
3. Bårnås Maren Dalby K 14-15 LTDRT 23:41
4. Kvisgaard Åse K 50-54 Hytteplan sport 24:10
5. Meier Ormstad Karen K 14-15 Holeværingen 24:24
6. Hval Johanna K 12-13 Haugsbygd if 24:35
7. Solheim Nyhus Wenche K 50-54 ringerike sykehus 24:39
8. Bråten Guro K 16-17 Luke The Drifter's Running Team ( HSK J01 ) 25:04
9. Kristiansen Midtbø Anna K 12-13 Team Tronrud 26:40
10. Øveren Lena K 40-44 Gale gaseller 27:00
11. Sylte Turid K 45-49 27:22
12. Bråten Siri K 14-15 Luke The Drifter's Running Team ( HSK J04 ) 28:14
13. Faksvåg Malin Under 12 Team Tolpinrud 28:15
14. Eilertsen Kine K 40-44 Ringerike og Hole Røde Kors Hjelpekorps 29:28
15. Riseth Lillan K 35-39 29:39
16. Vollen Gørril K 45-49 Hytteplan sport 29:39
17. Brorson Veronica Wibe M 35-39 29:42
18. Svenskerud Janne K 35-39 29:50
19. Gjerald Mina K 12-13 Haugsbygd IF Ski 30:10
20. Sørstrøm Monica Eikrem K 40-44 Gale gaseller 30:20
21. Røste Siri Bollingmo K 30-34 Gale Gaseller 30:21
22. Woldmo Anne K 45-49 Privat 31:08
23. Bårnås Kristin Stanwick K 23-29 32:05
24. Stanwick-Bårnås Anette K 30-34 32:06
25. Ormstad Heidi Under 12 35:49
26. Bergerud Linn K 35-39 Bootcamp Hønefoss 38:01
27. Endrerud Vibeke K 45-49 Bootcamp Hønefoss 38:02
28. Eliassen Frida K 40-44 Gale gaseller 40:08
29. Reinsnos Laila K 45-49 41:12
30. Faksvåg Kristina Under 12 Team Tolpinrud 41:42
31. Løkås Lignell Sissel Under 12 Team Rundtom 41:42
32. Hval Darja K 35-39 Haugsbygd if DNF
Faksvåg Kjersti Trim uten tid Team Tolpinrud
Løkås Lignell Liv Trim uten tid Team Rundtom
Løkås Ragnhild Trim uten tid Team Rundtom
Monserud Brit Olaug Trim uten tid DNT Ringerike
Pedersen Marte Trim uten tid Team Teolightfoot
Nielsen Annlaug Trim uten tid Fontenehuset Hønefoss
Robøle Kristin Trim uten tid Fontenehuset Hønefoss
Stokkedal Kirstin Trim uten tid Fontenehuset Hønefoss
Ulvseth Anita Trim uten tid Fontenehuset Hønefoss
Hovde C Henriette Trim uten tid Fontenehuset Hønefoss
 
 
Menn
Resultat Etternavn Fornavn Klasse Klubb Tid
1. Larsson Richard M 45-49 Ringerike vgs idrett 17:43
2. Nybakk Alexander M 20-22 Ringerike FIK 17:51
3. Larsen Geir Olav M 30-34 Ringkollen Skiklubb 18:27
4. Hansen Teodor M 12-13 Team Teolightfoot 18:53
5. Sørvang Arne M 50-54 bjertnæs sag 19:23
6. Meier Ormstad David M 16-17 HBK 19:45
7. Meier Ormstad Georg M 18-19 Holeværingen 19:51.15
8. Hæhre Morten B. M 45-49 Modum FIK 19:51.84
9. Gilberg Runar M 50-54 SK Vidar / Kondis 20:30
10. Moen Vidar M 35-39 20:35
11. Nikolaisen Kristoffer M 35-39 21:06
12. Meier Havik Per M 50-54 Holeværingen 21:09
13. Håkonsen Arne Erik M 60-64 Ringeriks - Kraft 21:38
14. Lie-Johansen William M 14-15 21:48
15. Kristiansen Jan M 45-49 Team Tronrud 22:02
16. Solberg Kent Arild M 23-29 team solberg 22:16.01
17. Grim Oddvar M 50-54 IL Ros 22:16.34
18. Helgesen Ove Erik M 35-39 Privat 22:17
19. Nyhagen Terje M 50-54 Veidekke 22:25
20. Fallan Arild M 35-39 Byåsen Festlangrenn 22:26
21. Døsvik Frode M 50-54 Gneisveien 4 22:32
22. Hval Anders M 35-39 Haugsbygd if 22:41
23. Eriksen Svein Roger M 65.70 HBBK 22:46
24. Stigsrud Even Fabian M 18-19 Holeværingen 23:16
25. Erichsrud Truls Oma M 35-39 OMA|Group 23:19
26. Holm Østereng Nikolaj M 12-13 Hønefoss Sportsklubb Fotball G13 23:25
27. Lerfaldet Tor M 50-54 Soknedalen IL 23:31
28. Kvalheim Stig Andy M 45-49 Hytteplan Sport/RFIK 23:32
29. Hansen Tinius Under 12 Team Teolightfoot 23:50
30. Lindmoen Trond M 55-59 Totenkranken 24:07
31. Nøkleby Melling Jørgen M 16-17 Holeværingen 24:09
32. Austad Geir M 45-49 Privat 24:10.16
33. Eilertsen-Sandum Harald M 18-19 Hønefoss sportsklubb 24:10.97
34. Laupet Steinar M 55-59 Strømmen Bilforening 24:11
35. Sæther Rune M 55-59 Veidekke BIL 24:19.01
36. Hval Elias M 12-13 Haugsbygd 24:19.50
37. Van Graas Ger M 60-64 SK Vidar 24:21
38. Nordviken Markus Under 12 Bøler IF 24:35
39. Veiby Andreas M 35-39 HBK 24:49
40. Stigsrud Øyvind M 50-54 Holeværingen 24:55
41. Nordviken Jonas Under 12 Bøler IF 25:07
42. Nordviken Knut M 40-44 SK Vidar 25:09
43. Amundsen Martin M 30-34 Bootcamp Hønefoss 25:22
44. Tuftin Bjørn Steinar M 50-54 Søndre Røsby 25:24
45. Tuftin Per Ragnar M 40-44 Søndre Røsby 26:09
46. Rygg Ingebrigt M 75-79 Hønefoss 26:14
47. Haugerud Audun M 40-44 26:26
48. Sørstrøm Øyvind M 45-49 Gale gaseller 28:06
49. Johnsrud Anders M 30-34 28:20
50. Ullern Tonning Vegard Under 12 Holeværingen 28:27
51. Ullern Tonning Guro K 40-44 Holeværingen 28:35
52. Buhaug K Emil Under 12 Jevnaker IF 28:45
53. Erichsrud Dag M 65-69 BUL 29:45
54. Nilsen Magne M 65-69 Hytteplan 30:36
55. Melaas Ole M 65-69 31:37
56. Meier Paul M 80-84 Veme Sportsklubb 31:59
57. Skogstad Svein M 50-54 32:25
58. Sætren Audun M 70-74 Privat 37:38
59. Larsen Arne Oddvar M 80-84 Hønefoss 40:24
60. Rundhaugen Gard M 18-19 Hytteplan sport 41:15
61. Rundhaugen Terje M 45-49 Hytteplan sport 41:16
62. Thune Sverre M 85-89 Ringerike orienteringslag 41:52
63. Lyngbakken Anders M 55-59 Lyngsalpene IL DNF
Faksvåg Andreas Trim uten tid Team Tolpinrud
Faksvåg Rune Trim uten tid Team Tolpinrud
Lignell Tore Trim uten tid Team Rundtom
Rignes Øystein Trim uten tid
Tellefsen Tore Trim uten tid
Monserud Erik Trim uten tid DNT Ringerike
Kvisgaard Jon Anders Trim uten tid Hytteplan sport
Kamphaug Stian Trim uten tid Fontenehuset Hønefoss


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +