Resultater Hank Williams Minneløp 2019



Resultater Hank Williams Minneløp - 5 km
Hønefoss, Buskerud - 25. mai 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

  Etternavn Fornavn Klasse Klubb Tid
1 Olsen Daniel M 30-34   17:01
2 Sørgård Emil M 20-22 Ringerike Friidrettsklubb 17:23
3 Sørgård Krister M 45-49 Ringerike Friidrettsklubb 17:30
4 Buhaug Svein Inge M 45 - 49 Hytteplan sport 17:30
5 Hansen Theodor M 12 - 13 Storgaten B.I.L 17:39
6 Tonning Andreas Ullern M 14-15 Ringerike Friidrettsklubb 17:42
7 Dybwad Mathisen Sander M 16 -17 Vidar sportsklubb 17:55
8 Bratvold Håkon M 16 -17 Luke the drifters avd HIL 17:57
9 Piippo Mika M 18 - 19 Ringkollen skilubb 18:17
10 Rundhaugen Trym M 16 -17 Hytteplan sport 18:53
11 Rundhaugen Terje M 50 -54 Hytteplan sport 18:56
12 Pedersen Marte M 30-34   18:58
13 Bjertnes Bjarte M 16 -17 Jevnaker IF Ski 19:18
14 Schei Steffen M 30-34 Ringerike VGS 19:21
15 Lie-Johansen William M 16-17 Ringkollen Skiklubb 19:35
16 Carlsen Trond Inge M 55- 59 Rustad IL 19:42
17 Renna Oliver M 18 - 19 Tofte Fremad 20:08
18 Hansen Morten M 45-49 Ringerike vgs 20:10
19 Gilberg Runar M 50-54 SK Vidar / Kondis 20:13
20 Lie-Johansen Tormod M 45-49 Ringkollen Skiklubb 20:16
21 Dybwad Mathisen Torhild K 50 - 54 Vidar sportsklubb 20:28
22 Døsvik Frode M 50-54 Gneisvegen 4 21:05
23 Langerud Kari K 60-64 Hytteplan Sport 21:07
24 Øien Hanne K 50-54 Ringerike Friidrettsklubb 21:33
25 Orø Olsen Filip M 14-15 Team Orø Olsen 21:45
26 Dalby Bårnås Maren K 16/17 Luke the drifters. Avd RFIK 21:49
27 Bakken Per Arvid M 45 - 49 Krokskogen Halvmaraton 21:54
28 Bjølgerud Sverre M 60 - 64 Modum F.K 22:07
29 Veiby Andreas M 16 - 17 HBK 22:07
30 Johansen Hilde K 45-49 Hytteplan 22:28
31 Sætrang Nina M 55 - 59 Hytteplan sport 22:29
32 Aaberg Laila K 55-59 Leira idrettslag 22:35
32 Solfjeld Sten M 65-69 privat 22:37
34 Skøien Eirik M 30 - 34 Man U 22:39
35 Elsrud Ole Erik M 35-39   22:40
36 Kvalheim Stig Andy M 50-54 Hytteplan/RFIK 22:42
37 Fjeldberg Linda Marie K 35-39 Sylling Rideklubb 22:43
38 Kringhaug Kirsti K 50-54 Hytteplan sport 22:46
39 Eriksen Svein Roger M 65-69 HBBK 23:00
40 Hval Johanna K 12 - 13 Haugsbygd Ski 23:00
41 Eriksen Trond M 45-49 Team Vesterngata 23:13
42 Hungerholdt Steinar M 30-34 Tømrermester G Sætheren 23:14
43 Hval Elias M 12 - 13 Haugsbygd Ski 23:16
44 Tuftin Per Ragnar M 40-44 Søndre Røsby 23:37
45 Oppen Michael Andreas M 35-39   23:39
46 Tuftin Bjørn Steinar M 50-54 Søndre Røsby 23:46
47 Lerfaldet Tor M 50-54 Soknedalen IL 23:50
48 Aspelund Vegard M 35 - 39 Hytteplan sport 23:57
49 Sundby Svend-Otto M 60-64 PTSundby 24:03
50 Bråten Guro K 18/19 Luke the drifters avd hsk 24:36
51 Gundersen Arild M 55 - 59 Hytteplan sport 24:54
52 Kvisgaard Åse K 55-59 Hytteplan sport 24:57
53 Sæther Rune M 55 - 59 Veidekke B.I.L 24:57
54 Austad Geir M 50-54 Privat 25:01
55 Christensen Steffen M 23-29 Sætheren element 25:06
56 Eriksen Jan M 45-49   25:16
57 Vollan Noah M 12-13 Jevnaker IF Ski 25:34
58 Orø Olsen Sander M 12-13 Team Orø Olsen 25:46
59 Rygg Ingebrigt M 75-79 Hytteplan Sport 26:15
60 Tonning Vegard M 12-13 IL Holeværingen 26:25
61 Storhaug-Meyer Hannes M 35-39   26:37
62 Vollan Johnny M 40-44 Jevnaker IF Ski 26:49
63 Borge Trond M 55-59   27:15
64 Sundby Raymond M 35-39 PTSundby 27:16
65 Tonning Guro Ullern K 40-44 IL Holeværingen 27:18
66 Sneen Teigen Ingrid K 12 - 13 Team Liverpool 27:28
67 Teigen Stein Ove M 40 - 44 Team Liverpool 27:31
68 Elnæs Arne M 50-54 Team pust og pes 27:42
69 Bråthen Kari-Anne M 35-39 Sparebank 1 Ringerike Hadeland 27:43
70 Willaume Larsen Kim M 45 - 49 Daltons 27:54
71 Eriksson Pierre M 50-54 Sweden 27:59
72 Celius Camilla K 30-34   28:20
73 Kristoffersen Even M 40-44 RØYSE RØNNERS 28:25
74 Røste Siri Bollingmo K 30-34 Gale Gaseller 28:30
75 Åsen Mona K 35-39 Gale gaseller 28:30
76 Vollen Gørril K 40-45 Fontenehuset 28:33
77 Moen Line Marie K 45-49   28:35
78 Støen Mette K 65 - 69 Modum F.K 28:39
79 Solsem Rune M 35-39 Fossekallen Ski 28:45
80 Børdalen Gulbrandsen Malin M 20-22 Ringerike karateklubb 28:49
81 Tronrud Anette K 40-44 Team Tronrud 29:03
82 Bøe Rosenberg Caroline K 35-39   29:06
83 Riseth Lillan K 35-39 Privat 29:27
84 Gjerald Mina K 12-13 Haugsbygd IF 29:29
85 Sand Bror Thomas M 14-15   29:29
86 Eilertsen Kine K 40-44 Cyberforsvaret 29:34
87 Bårnås Anette K 35 - 39 Privat 30:42
88 Kristiansen Hanne K 20 -22 Ådal IL 31:11
89 Martinsen Rune M 40-44   31:35
90 Sand Birgitte K 23-29   31:36
91 Aarøen Karl Hermod M 75-79 Egen 31:58
92 Sørstrøm Monica Eikrem M 40-44 Gale gaseller 32:49
93 Romen Dagrun K 40 - 44 Ullkisa 33:00
94 Endrerud Vibeke K 45-49 Bootcamp hønefoss 33:07
94 Asbjørn Solvang M 80+ Hytteplan sport 33:23
96 Erichsrud Dag M 70-74 Il i BUL 34:43
97 Sætren Auden Ragnvald M 75-79 Privat 35:22
98 Riseth Tangen Linnea u - 12 Privat 36:22
100 Melaas Ole M 70 - 74 Ingen 38:12
101 Larsen Arne Oddvar M 85-89   41:20
102 Hansen Roger Wincentz M 50-54 Team pust og pes 41:27
103 Elnæs Elisabeth K 23-29 Team pust og pes 42:01
104 Elnæs Eva K 50-54 Team pust og pes 42:02
105 Thune Sverre M 85-89 Ringerike orienteringslag 42:25
106 Rundhaugen Gard Under 12 Hytteplan sport 49:23
  Midtbø Anna Kristiansen K 12-13 Haugsbygd IF DNS
  Nilsen Magne M 70-74 Hytteplan DNS
  Fagereng Elvin Francis Trim uten tid    
  Kvisgaard Jon Anders Trim uten tid Hytteplan Sport  
  Slette Gunn Helen Trim uten tid    
  Nilsen Annlaug Trim uten tid Fontenehuset  
  Wien Magne Trim uten tid Fontenehuset  
  Ulvseth Anita Trim uten tid Fontenehuset  
  Bjørkevik Caroline Trim uten tid Fontenehuset  
  Hammeken Lisa Karoline Trim uten tid Fontenehuset  
  Halvorsen Merete Trim uten tid Fontenehuset  
  Stokkedal Kirstin Trim uten tid Fontenehuset  
  Hovde Henriette Trim uten tid Fontenehuset  
  Benttzen Mariann Trim uten tid Fontenehuset  
  Kamphaug Stian Trim uten tid Fontenehuset  
  Oset Aina Trim uten tid Fontenehuset  
  Fuglesang Randi Anita Trim uten tid Fontenehuset  
  Soltvedt Henning Trim uten tid Fontenehuset  
  Benzemouri Grete Trim uten tid Fontenehuset  
  Torgersbråten Shima Trim uten tid Fontenehuset  
  Eriksson Monika Trim uten tid Sweden  
  Skoglund Olivia Forsell u 12 år Rykkin expressen  
  Skoglund Celine Forsell u 12 år Rykkin expressen  
  Skoglund Andreas Trim uten tid Rykkin expressen  
  Forsell Trine Trim uten tid Rykkin expressen  
  Henriksen Caroline Trim uten tid    
  Henriksen Odin u 12 år    
  Monserud Erik u-tid RIK  
  Herstad Eva u - tid Hønefoss sportsklubb  
  Herstad Even u - tid Hønefoss sportsklubb  
  Sneen Teigen Eirik u - 12 Team Liverpool  
  Sneen Inger Johanne K 40 - 44 Team Liverpool  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +