Resultater Haralds Minneløp 2019



Resultater Haralds Minneløp
Oslo - 4. august 2019

Arrangementstype: Orientering

8 km M

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elias Jonsson Nydalens SK 51.40  
2 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 54.55 +3.15
3 Bo Engdahl IL Koll 56.49 +5.09
4 Charles Halaas Fossum IF 58.32 +6.52
5 Dag Steinar Ragvin Bø OL 59.37 +7.57
6 Jarl Magnus Berge IL Koll 1.00.05 +8.25
7 Lars Grønhovd Modum OL 1.01.21 +9.41
8 Are Kristiansen Tyrving IL 1.02.50 +11.10
9 Morten Brunes Modum OL 1.03.18 +11.38
10 Erik Feyling Haare Konnerud IL 1.03.40 +12.00
11 Sindre Langaas Nydalens SK 1.04.04 +12.24
12 Espen Røste Kongsberg OL 1.04.46 +13.06
13 Trond Lund Tyrving IL 1.04.51 +13.11
14 Steinar Låg Asker Skiklubb 1.10.09 +18.29
15 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1.10.14 +18.34
16 Bjørn Kaugerud Eggedal IL 1.10.25 +18.45
17 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 1.19.22 +27.42
18 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1.20.56 +29.16
19 Eivind Berner Myhre Fossum IF 1.20.58 +29.18
20 Rolv Anders Systad Lyn Ski 1.21.44 +30.04
21 Stein Blomseth Lillomarka OL 1.22.30 +30.50
22 Lars Inge Brurberg Sturla IF 1.25.33 +33.53
23 Roar Bye Modum OL 1.26.28 +34.48
24 Per Ole Dahlsrud Nydalens SK 1.37.21 +45.41
25 Anton Plaian Asker Skiklubb 1.49.32 +57.52
26 Terje Næss Fossum IF 1.52.52 +1.01.12

8 km K

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Therese Haare Konnerud IL 1.04.59  
2 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 1.25.02 +20.03

6 km M

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Peter Carlsen Sturla, IF 55.03  
2 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 57.37 +2.34
3 Trond Myhre Fossum IF 58.15 +3.12
4 Sören Jonsson Nydalens SK 58.37 +3.34
5 Isak Jonsson Nydalens SK 1.01.33 +6.30
6 Frode Robertsen Stokke IL 1.02.07 +7.04
7 Jon Ivar Juvik Lillomarka OL 1.07.45 +12.42
8 Trond Møretrø Kolbotn og Skimt OL 1.07.53 +12.50
9 Sveinung Rekaa Notodden OL 1.13.06 +18.03
10 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 1.14.02 +18.59
11 Helge Revhaug Ringerike OL 1.15.36 +20.33
12 Hugo A. Christensen Notodden OL 1.18.49 +23.46
13 Eirik Brynildsen Eiker OL 1.18.55 +23.52
14 Kjell Stenstavold IL Tyrving 1.19.00 +23.57
15 Hasse Bergstrøm Tyrving IL 1.21.49 +26.46
16 Hans Lyder Haare Konnerud IL 1.27.27 +32.24
17 Jan Bøhle OL Trollo 1.31.33 +36.30
18 Øystein Wiersdalen Nedre Sigdal IF 2.03.49 +1.08.46
19 Marius Wiersdalen Nedre Sigdal IF 2.06.22 +1.11.19
20 Sander Kolbjørnsrud Eggedal IL 2.06.27 +1.11.24
21 Kristian Wiersdalen Nedre Sigdal IF 2.06.33 +1.11.30
  Vemund Kongsnes Østmarka OK ikke startet  

6 km K

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Maria Jonsson Nydalens SK 52.34  
2 Torunn Økern Jensen Ringerike OL 1.00.20 +7.46
3 Birgit Økern Jensen Konnerud IL 1.13.16 +20.42
3 Julia Plaian No Club 1.13.16 +20.42
5 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 1.13.28 +20.54
6 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 1.16.54 +24.20
7 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 1.27.30 +34.56
8 Silje Carlsen Sturla, IF 1.39.29 +46.55

4 km M

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gunnar Hope Modum OL 34.02  
2 Petter F. Johannessen Sturla, IF 40.24 +6.22
3 Ragnar Hillestad Lardal OL 43.34 +9.32
4 Roy Gjerding OK Moss 47.51 +13.49
5 Rolf Lunde Eiker OL 49.42 +15.40
6 Tom André Alstadsæther Eiker OL 53.44 +19.42
7 Gunnar S. Kristiansen Viul Orienteringsklubb 56.23 +22.21
8 Arild Moen Konnerud IL 58.35 +24.33
9 Magnar Øvreås Botne SK 1.00.27 +26.25
10 Johan Ruud Modum OL 1.01.19 +27.17
11 Alf Johan Hjelmtvedt Eiker OL 1.13.12 +39.10
12 Steinar Ruud Konnerud IL 1.20.52 +46.50
13 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 1.21.18 +47.16
  John Ivar Kjellevold Modum OL diskvalifisert  
  Ivar Louis Berg Sturla, IF diskvalifisert  
  Sven Ohrvik Konnerud IL ikke startet  

4 km K

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Løver Thon Modum OL 35.10  
2 Kseniya Mironava Modum OL 37.15 +2.05
3 Sølvi Fossøy Eiker OL 38.57 +3.47
4 May Ingela Hope Modum OL 40.03 +4.53
5 Ingrid Lund Hovden Tyrving IL 49.43 +14.33
6 Veslemøy Solberg Konnerud IL 50.02 +14.52
7 Anne Marthe Peveri Eiker OL 53.37 +18.27
8 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 59.15 +24.05
9 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 59.30 +24.20
10 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 59.36 +24.26
11 Marianne Spanli Lierbygda OL 1.00.22 +25.12
12 Kari Lyngbakken Konnerud IL 1.01.19 +26.09
13 Aud Kjemperud Eiker OL 1.02.31 +27.21
14 Solveig Kongsrud Modum OL 1.09.06 +33.56
15 Berit Grosvold Eiker OL 1.14.42 +39.32
16 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 1.19.52 +44.42
  Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL diskvalifisert  

2,5 km M

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 22.16  
2 Oskar Hope Modum OL 32.07 +9.51
3 Hallvard Myrvoll Bø OL 41.43 +19.27
4 Jan Martin Bjerring Modum OL 1.09.57 +47.41
5 Odd Gunbjørnsen Konnerud IL 1.36.29 +1.14.13

2.5 km K

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Silje Lund Hovden Tyrving IL 35.13  
2 Kjersti Aaby Kolbotn og Skimt OL 39.48 +4.35
3 Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 42.12 +6.59
4 Bjørg Mostaul Bø OL 43.22 +8.09
5 Ingrid A. Pedersen Nydalens SK 59.18 +24.05
6 Berit G. Wiersdalen Nedre Sigdal IF 1.01.44 +26.31
7 Hjørdis Øvreås Botne SK 1.18.34 +43.21
8 Hjørdis Grønhovd Modum OL 1.33.16 +58.03
  Enikø Bertalan No Club diskvalifisert  

2 km N

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Frida Hope Modum OL 19.49  
2 Anna Konrad Modum OL 22.21 +2.32
3 Thora Brynildsen Eiker OL 33.51 +14.02
4 Tirill Brynildsen Eiker OL 33.54 +14.05
5 Nadine Konrad Modum OL 34.00 +14.11
  Hanna Vitova Modum OL diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +